Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

sadny dzien 🌼 brakuje tu nam ciebie 🌼 miło że się do nas odezwałaś :D życzę ci dużo zdrowia ja w piątek z rana jadę do lekarza jestem już 2 miesiące na zwolnieniu po operacji na razie wyniki były dobre :D nutka_76 🌼 pamiętam :D dobrze że jesteś :D 10.30 🌼 witam na pokładzie pachnącego grona 🌼 lumka 🌼 najważniejsze ze jesteś nie poddawaj się warto bp 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLKA_MB
SIEMKA KOCHANI !!!!!1 Nie palę 18 dni. Czuję się cudownie. Mam chęci i siłę na wszystko. Nie śmierdzę jak przez ostatnie 15 lat. Oby tak dalej. Aha dajcie jeszcze raz tą stronkę z bilansikiem plisssss. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim! Postanowiłam po 5 latach rzucić palenie. Dziś mija mój 3 dzień bez papierosa...ciężko mimo iż wspomagam się Tabexem. Pierwszy raz chyba poczułam w sobie takie pokłady silnej woli , że jakoś udaję mi się wytrwać...dziś idę na piwo z koleżanką i to będzie pierwsza próba. Cholera...nie wiedziałam , że jestem tak zależna od dymka w pracy czy przy piwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nałóg
Paliłam ponad 25 lat więc mam moralne prawo wypowiadać się w tym zakresie. 1) nie ma cudownej i jedynej metody na rzucenie palenia. 2) nie wieżę w cudotwórczą moc: tabletek, plastrów, biorezonansów i innych tego typu wynalazków - podobnie jak producenci papierosów chcą dobrać się do twojej kasy niekoniecznie dbając o twoje zdrowie. O nie musisz sama zadbać - jak? Siłą woli. Nie dla kogoś - dla siebie. Nie za pomocą tabletki, plastra..., bo niepowodzenie scedujesz na brak skuteczności leku, terapii, lekarza, rodzinę, znajomych. Ten problem trzeba rozwiązać przygotowując się psychicznie - dam radę!!! Oczywiście w zależności od wielkości uzależnienia papierosy śnią się po nocach, ujawnia się nerwowość a nawet kołatanie w okolicach serca - objaw właściwy organizm domaga się nikotyny. Płacimy za własną głupotę. Ogromna jest jednak satysfakcja, gdy się uda - naprawdę warto!!! Poczujesz zapach kwitnących sadów, woń kwiatów i co nie bez znaczenia mniejsze koszty codziennych zakupów. Każdy kolejny dzień bez papierosa wzmocni twoją wiarę - a jednak to możliwe. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 110 dni (+ 01g21m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 880. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 17g24m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 330,16 zł! Pozdrawiam wszystkich Nie palę - pachnę nadal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 pozdrawiam serdecznie i cieplutko 🌼 :D za oknem deszcz wiatr i zimno :D wszystkich chętnych zapraszam na kawę ja już po spacerku ze swoją psinką 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka super Robisz naprawdę pyszną u mnie słoneczko świeci za oknem lece zaraz do pracy a musze sie pochwalić wczoraj minęło mi miesiecy jak jestem pachnąca Kurcze przeleciało Dla wszystkich do kawki dokładam szarlotke mój bilansik Nie palę już 151 dni (+ 17g47m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 3945. Będę żyć dłużej o 30 dni (+ 03g17m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 390,70 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U nas zimno. Nie pada, ale słońca brak:(.Może później. Złośliwiec🖐️. U mnie rano z pieskim idzie mąż. Ja na spacer z pieskim dopiero pójdę:D. Pachnąca Aga 🌻 gratuluję tych 5 m-cy.Szybko to przeleciało:D:D:D. To dla Ciebie:🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Wypiję kawę.Złośliwiec dzięki.:D. Poczęstuję się szarlotką- bardzo dobra:D:D. Miłego pachnącego dnia :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilansk: :) Nie palę już 150 dni (+ 19g16m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 2714. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 17g39m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 112,92 zł! A u mnie dziś 5 miesięcy ;) - ja do kawy dokładam po deserku - galaretka (na pazurki i włosy) z owocami i bitą śmietaną 😘 Pozdrowienia dla wszystkich - ZUCHY jesteśmy 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnąca aga 🌼 gratulacje 5 miesięcy BP :D to dla ciebie za 5 miesięcy 5 kwiatków :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a szarlotkę robisz naprawdę pyszną :D ojejkujejku 🌼również gratuluję 5 miesięcy BP :D i za każdy miesiąc 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 a deserki naprawdę super :D zuch :D dziewczynki jak ten czas szybko leci CO ? marjola53 🌼 ja ze swoją psinką chodzę sam trzy razy dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku gratuluję To dla Ciebie 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘. Po dwa za każdy miesiąc. Deserek pyszny. Uwielbiam bitą śmietanę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga masz taki sam staż jak Ojejkujejku. Dla Ciebie też po dwa za każdy m-c:😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za kwiatuszki i buziaczki i ZA WSPARCIE !!!!! ;) fajno, że jesteście ❤️ :) pachnąca Aga jest o 1 dzień starsza w stażu BP , a przy tych ilościach każdy dzień jest ważny - mam nadzieję, że za kilka lat jak sobie z Agą pogadamy, to ważny nędzie tylko rok, a nie dzień, ani nawet miesiąc ;) wczoraj sprzątałam, a po sprzątaniu zawsze sobie zapalałam w nagrodę - i bardzo mi brakowało tej nagrody:(, ale trwało to (ta myśl o braku) zaledwie okamgnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumka
witam!!! moje pierwsze 24 godziny bez śmierdziela i wogóle szóty dzień walki. jestescie wspaniali myslałam ze nikt sobie nie bedzie zawracał głwy jakas nie zdecydowana histeyczka a tu prosze. dziekuje za wszystkie rady naprawde jestem dzieki nim bardziej nastawiona ze wszystko jest możiwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka :D Melduję ,że trzymam sie dalej w postanowieniu :) Jak ktoś chce to mam orzeszki i rodzynki w czekoladzie :classic_cool: możemy wspólnie pochrupać :D chrup ,chrup :D Worek buziaków i kwiatków dla wszystkich za piękne wsparcie i dużą dawkę poczucia humoru :D Jesteśmy pachnidełka:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumka 🌼 jesteś zuch dziewczynka 🌼 nie poddawaj się nie pal bo naprawdę jest warto :D ja ci to mówię a nie widziałem innego życia bez peta jest bardzo ciężko ale warto się przemęczyć te pare dni i być wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu bo nie palić to jest coś pięknego ryjekkk 🌼 najważniejsze to jest nie narzekać i mieć dobry humor orzeszki pych chrup chrup dzięki :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
u mnie juz 17 dni 16 godzin ale ten czas leci zaoszczedzialam juz ponad 200 zl :) nie wiem czy wam pisalam namowilam przyjaciolke zeby sprobowala nie palic i nie pali juz tydzien :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) nie ma cudownej i jedynej metody na rzucenie palenia. 2) nie wieżę w cudotwórczą moc: tabletek, plastrów, biorezonansów i innych tego typu wynalazków - podobnie jak producenci papierosów chcą dobrać się do twojej kasy niekoniecznie dbając o twoje zdrowie. O nie musisz sama zadbać - jak? Siłą woli. Nie dla kogoś - dla siebie.\" Nałóg popieeram twoja wypowiedz :D Sceptycznie podchodze do roznych specyfików i dlatego wkleiłem twoj tekst :D Bez wspomagaczy lecz siła umysłu :D JUTRO MINIE TYDZIEN jak w buzi zabrakło smoły :D Cieszy mnie ten sukces :) i zapewniam ze bede jeszcze wieksze :) Zwiekszyła mi sie wydolnosc płuc ( szybsze czasy na pływalni :) ) i ogolnie lepiej mi sie oddycha zaoszczedzona kasa = 60 zł :D pozdrawiam tutejszych ziomali bez fai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutko ---------------------> Witaj 👄 👄 👄 Pachnąca Ago ;) i Ojejku ----------------> G R A T U L A C J E !!!!!! Sadny ------------> cieszę się że się odezwałaś :) zazdroszczę wizyt u dentysty hehe ja się wybrać jakoś nie umiem :P a zęby pobolewają i by się przydała wizyta jak nic... ale ten strach... ;) Nie palę już 248 dni (+ 03g03m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 9925. Będę żyć dłużej o 75 dni (+ 19g36m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 473,78 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkimi krokami zbliżam się do niewypalonych 10000 petów :D matko aż mnie głowa rozbolała na samą myśl o takiej ilości :P buziaki dla Wszystkich "starych" i "nowych" topikowych przyjaciół :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Kolejny pachnący dzień:) Kawa zrobiona. Zapraszam:) Nasza mantra: NIE PALIMY. PACHNIEMY.:D:D:D:D Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się ta mantra:D! Nie palimy! Pachniemy:D! Pozdrawiam! Jestem 329 dni, niedługo roczek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepaląca
Witam wszystkich Życzę miłego pachnącego dnia Mam jedno pytanie Minęło juz 35 dni a ja nadal mam kaszel szczególnie poranny. Czy wydaje wam się , że mam nadal czekac , az ten kaszel przejdzie , czy może jest to normalny odruch wykrztuszania zgromadzonej w nocy wydzieliny także u niepalących. czy może mam się wybrac do lekarza. Co o tym myślicie? Pozdrawiam Nie palę już 35 dni (+ 22g43m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 1078. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 05g42m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 366,65 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niepalących i walczących z nałogiem :) Nie palę już 72 dni (+ 16g33m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 1017. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 18g34m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 491,01 zł! To mój bilans. Mam lepsze i gorsze dni :) Ale jakże cieszą mnie takie momenty kiedy nie musze wystawac na balkonie żeby zapalić papierosa :) itp. Niestety 4 kg jestem na plusie chociaż jak ognia unikam słodyczy ;) Ale to nic. NIE PALIMY, PACHNIEMY 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej*
Nie palę już 69 dni (+ 13g53m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 974. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 10g35m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 438,34 zł! Czuję się baaaaaardzo szczęśliwa z tego powodu!!!!!! A i nie tyję. Dzięki diecie proteinowej waga może nie spada ale też i nie rośnie. Lekko mi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie potrafię być na diecie :) Wystarczy, że nie jem słodyczy, ziemniaków i pieczywa :) Oj, wiosna przyszła może jakies rolki i bedzie dobrze :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam prawie w samo południe:D Ania B 🌻 jestem też niestety wrogiem dentystów:( Będziesz żyła dłużej o 75 dni. Pięknie :D:D:D Ja-ka 🌻 piękny staż i zaoszczędzone pieniądze :D Bezsenna niepaląca 🌻 jeszcze możesz trochę kaszleć.Ja nie kaszlałam wcale :) Do niej podobna 🌻 waga wróci do normy. Ja przytyłam 5-6 kg.Pozostało mi jeszcze 2kg. Nienawidzę diet. Nie jem tylko słodyczy.:D Paląca inaczej 🌻 też jestem szczęśliwa, że nie palę:D Dziewczyny macie super niki :D:D:D Miłego dnia. Oczywiście bez śmierdziela:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 wielkie gratulacje 200 dni BP :D z tej okazji wznoszę toast STO LAT!! STO LAT !! STO LAT !! i nigdy więcej śmierdziela jesteś ZUCH DZIEWCZYNKA 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadchodzi całkowity zakaz palenia? Nowelizacja ustawy antynikotynowej, która rozszerzy zakaz palenia na większość miejsc publicznych może wejść w życie w drugiej połowie br. lub na początku 2010 r. - powiedział członek sejmowej komisji zdrowia Czesław Hoc. Projekt ustawy zakłada wprowadzenie zakazu palenia m.in. na terenie wszystkich placówek ochrony zdrowia i systemu oświaty (w tym szkół wyższych), na przystankach komunikacji publicznej i w pomieszczeniach obiektów sportowych. W ustawie o ruchu drogowym pojawić ma się zakaz palenia przez kierowcę podczas jazdy. W lokalach gastronomiczno-rozrywkowych i zakładach pracy palenie ma być dozwolone jedynie w palarniach. Jak powiedział Hoc, w tym wypadku posłowie chcą wprowadzić szczegółowe regulacje dotyczące m.in. wydajności instalowanych w palarniach wymienników powietrza. W ustawie nie znajdzie się jednak zapis dotyczący zakazu palenia na balkonach prywatnych mieszkań. Zdaniem Hoca o tym powinny decydować wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe. Zmiany w ustawie mają dotyczyć także pojawiających się na opakowaniach wyrobów tytoniowych ostrzeżeń o szkodliwości palenia. W świetle obowiązujących dziś przepisów może to być wyłącznie tekst, po zmianach będą to także informacje graficzne, w tym zdjęcia zmian chorobowych wywołanych paleniem tytoniu. Za całkowitą likwidacją palarni i wprowadzeniem surowego zakazu palenia zarówno w Polsce jak i w innych krajach opowiada się Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), która uznaje, że tylko restrykcyjne prawo może być skuteczne w zwalczaniu epidemii palenia tytoniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×