Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

O ja cie zapomniałam :D przez tę świeżość umysłu zapomniałam o mantrze :D Nie palimy 🌼 Pachniemy 🌼:D Starość nie radość :D skleroza się kłania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc ja w efekcie końcowym, dla odmiany popijam czerwoną:P złośliwiec🌼 :)- i dużo zdrowia życzę tak cichutko powiem tylko- ze nie palę i nie będę paliła nigdy, ale czasem chodzi za mną to uczucie okropne, ta ochota, nie na śmierdziela -tylko na to doznanie jakiegoś odprężenia od tej substancji, jakiegoś chwilowego odskoczenia od realiów, takie wyciszenie ze stymulacją pozytywną połączone, ukojenie nerwów jak i wzmacniacz zadowolenia TOĆ TO NIC JAK GŁÓD NARKOMAŃSKI!!!! A MAGISTRA O ZGROZO mam w tym temacie zrobionego....tylko od strony prawnej temat ujęty :P NIE DAJCIE SIĘ- NIE WAŻNE ILE NIEPALIMY-NAM TEŻ SIĘ CHCE PALIĆ CZASEM....ale trzeba się zaprzeć i nie dać!!!!! By być wolnym:) I PACHNĄCYM :d:d:d:d:d:D Nie palę już 86 dni (+ 07g18m15s). PALIŁAM: 12 lat -20 papierosów dziennie !!! Ilość niewypalonych papierosów: 1208. Zaoszczędzone pieniądze: 453,09 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka 🌼 bardzo dziękuję Tobie również życzę dużo zdrówka🌼 ja też :D tak cichutko powiem tylko- ze nie palę i nie będę palił nigdy :D 🌼 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cichutko powiem tylko- ze nie palę i nie będę palił nigdy czemu cichutko ? tu trzeba krzyczec ze NIE PALIMY !!!!!!!!! to moj 12 dzien bez fajki ....nie ciągnie i jest ok Chodze na pływalnie , rower codziennie :) Najwazniejsze to sie czyms zajac :) pozdrawiam rózniez ciepło :D jak to była ta mantra ? nie palimy ? nie śmierdzimy ? pachniemy !!! i lepiej oddychamy :D !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybciumpypcium
no, kolejny dzień niepalenia. cera zaczyna się zmieniać - jakaś taka bardziej żywa, skóra gładsza. mimo niezbyt miłych doznań - narazie same plusy :) a - moja koleżanka, ta która próbowala na naspolke rzucić, dziś do nas chyba dobije :) trzymajci kciuki! [pż rzuca od jutra]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia życzę BP 🖐️ wszystkich chętnych zapraszam na kawę :D świeci słoneczko ale jest zimno 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze - piszę sie na kawę :) dzięki :) Pogoda piękna, słoneczna i nawet nie wiedziałam, że taka pachnąca wiosna być może ;) pozdrawiam wszystkich dzielnych, silnych ludków 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pogoda faktycznie piękna. Jest zimno. Nie ma się co dziwić. Przed nami Zimna Zośka:) Złośliwiec🖐️ dzięki za kawę. Ojejkujejku🌻 Dostawię jeszcze zieloną herbatę:D Miłego dnia:D:D NIE PALIMY. PACHNIEMY.:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pachnidełka 🖐️ :) Ależ mi sie wczoraj wieczorem chciało :O no wiecie :O zadymę zrobić :D Dobrze ,że sklepy zamknięte były :D czasem mam ochotę puścić dymka jak oglądam film wieczorem :O matko jedyna szkoda by było zaprzepaścić tyle dni :O dzisiaj juz jest ok. ale co sie najadłam wieczorem to moje :D troszkę ciężko mi było :D ale nie dałam sie i dalej pozdrawiam pachnąco ,moją pachnąca łapką :D Marjolka z tego co widzę popijasz zieloną herbatkę :) a piłaś może zieloną z jaśminem ?kurde u mnie nigdzie nie ma takiej a ciekawa jestem czy dobra :) Mam ze soba kawkę z mleczkiem ,jak ktoś chce :D i coś na słodko :D eklerki :D bardzo dobre :classic_cool: mogę sie podzielić ładnie :classic_cool: :D U mnie jest tak fajnie słonecznie i cieplutko, aż szkoda siedzieć w domu :D mam nadzieję ,że i u was pogoda dopisuje :) Byłam z futrem na dworze, w parku :D wskoczył na jakąś łąkę z mleczem i cały był w tych dmuchawcach :D latał jak opętany :D jakby mu piosenka "Dmuchawce ,latawce ,wiatr " przygrywała :D mam szalonego psa :classic_cool: Miłego dni dla wszystkich :) 🌼 Nie Palimy 🌼 Pachniemy 🌼 Jesteśmy pachnące towarzycho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paląca inaczej*
Tak fajnie jedzie się do pracy nie wypalając po drodze trzech papierosów..... Pozdrawiam wszystkich serdecznie i pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh i ja się dołącze... dla mnie to już chyba z setna próba rzucania palenia. Juz mi nawet się wstyd komukolwiek przyznać, że rzucam. Sama nie wiem czemu mnie zawsze wcześniej czy później skusi. Wszyscy w moim otoczeniu nienawidzą mojego palenia i po mnie wiecznie jadą. A paliłam, no z przerwami, jakieś 12 lat. Dziś od rana nie palę i jest mi średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat
Witam wszystkich. No ja tez w koncu sie za to zabralem. Nie pale juz 19 dzien i jest ok. Oczywiscie mnie ciagnie, ale staram sie byc silny. Zaczalem sledzic ten watek od poczatku i bardzo ciekawia mnie losy osob, ktore wtedy rzucaly (2005 rok). Mam nadzieje, ze im sie powiodlo:) Mam zamiar zabrac sie za czytanie Allena Carra, ale jakos po pracy jestem zbyt zmeczony i zasypiam od razu przy probie czytania czegokolwiek. Moze w jakis weekend mi sie uda. Slyszalem, ze ksiazka bardzo pomaga. Ja zdecydowalem sie na biorezonans. Oczywiscie na drugi dzien czulem, ze wyrzucilem pieniadze w bloto, bo nic mi on nie dal. Nie polecam nikomu. Jakby sie glebiej zastanowic, to nie ma czegos takiego jak usuniecie glodu nikotynowego ("a jak sie zapali tego jednego papierosa, to caly glod wraca..." - dziwne... albo likwiduje albo nie). No niewazne to jest az tak bardzo, istotne jest to, ze musialem przeczekac, az pieniadze mi sie zwroca (70zl) no i jest we mnie taka malutka nutka nadziei, ze jednak mi cos dal i na razie sie nie lamie. Pozdrawiam i zycze powodzenia :) p.s. Palilem okolo 7-8 lat (z jedna przerwa 2-3 miesiace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilar :) nie jesteś sama w swych męczarniach :D ja też miałam próby kilkukrotne :D a może nastaw sie tak "Zrobię im na złość i pokarze ,że potrafię rzucić " Nawet się nie chwal ,że zaczynasz rzucanie:Dbo jak znam życie zaraz znajdzie sie ktoś kto cie podkopie i powie ,że na pewno nie dasz rady ,bo już tyle razy to robiłaś :O trochę to chamskie jest ,bo powinno się wspierać nawet jeśli ktoś którys raz z kolei rzuca :O bo jeśli to robi ,to znaczy ,ze tego chce i próbuje dążyć do tego . Jak ci będzie ciężko to pisz tu ,wywal nawet najgorsze emocje ,moze to ci pomoże :) Trzymam kciuki ,że dasz radę :) nawet na kilka dni :) pomału a dojdziesz do celu :) a tu masz kwiatka żeby ci pachniał przez cały dzień :D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chętnie przyłączę się do PACHNĄCYCH- dziś jest mój 4 dzień bez papierochów. Muszę przyznać że samo nie palenie to jakoś idzie, ale jestem tak nerwowa że nie wiem czasem co mam ze sobą zrobić, aż mnie nosi! :( I u mnie niestety nie ma słonka, przeciwnie- jest paaaaskudnie.Ale pozdrawiam wszystkich cieplutko. I przyłączam się do wspólnej kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, chętnie przyłączę się do PACHNĄCYCH- dziś jest mój 4 dzień bez papierochów. Muszę przyznać że samo nie palenie to jakoś idzie, ale jestem tak nerwowa że nie wiem czasem co mam ze sobą zrobić, aż mnie nosi! :( I u mnie niestety nie ma słonka, przeciwnie- jest paaaaskudnie.Ale pozdrawiam wszystkich cieplutko. I przyłączam się do wspólnej kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emii20
Jestem osoba, która rzuca równiez palenie papierosów.Mam za sobą prawie 2 miesiące bez fajek. Mnie pomogły bardzo tabletki tabex.Osobom, którym jest bardzo ciężko rzucic palenie polecam, sa bardzo dobre, tanie ok 40 zł na całą kurację, polecane przez lekarzy, na receptę. Dla jasnosci sprawy, nie jestem osoba która reklamuje ten lek, tylko chce poinformować osoby, które może chciałyby sobie pomóc w walce z tym nałogiem narkotykiem jak o mówi Allen Carr. Jest też dużo onformacji na temat tabexu w internecie. Jest strona, gdzie mozna dowiedzoeć sie duzo o rzucaniu palenia z tabexem. http://www.biomedical.pl/komentarze/niepale-dzieki-tabletkom-tabex-1659.html, lub w wyszukiwarkę:nie palę dzięki tabletkom tabex. Kilka razy rzucałam palenie z plastrami nicoret, kóre nie pomogły, wiem jak trudno jest przestać palić bez wspomagania, nie wszyscy maja tak silna wolę, mnie pomogły te tabletki. Podkreślam jeszcze raz nie reklamuję tabexu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ryjek, jeżeli mi się uda na pewno często będę tu wylewać moje gorzkie żale :P eh, że też człowiek był taki głupi i zaczynał palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:D Dawno się nie odzywałam :-) pachne nadal:D Dzisiaj 79 dzien BP :D :o kurcze ciągnie mnie niesamowicie wrrrrrrrrrrrr jestem nerwowa :-( i tyje:-( Pocieszajace tylko to że pachne ale co z tego jak nie jestem szczęśliwa:-( musze ograniczyc jedzenie ale jak????? teraz grile i wogóle No nic koniec smęcenia pozdrawiam stałych i nowych bywalców:-) Mariola🌻 Zlosliwiec🖐️ Trzymajcie za mnie kciuki ...bede zagladać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mam ostatnio mało czasu. Ale powoli zawirowania w pracy dobiegają końca :) Oczywiście mekduje sie pachnąco mój bilansik Nie palę już 158 dni (+ 01g20m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 4109. Będę żyć dłużej o 31 dni (+ 09g23m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 448,58 zł! dla wszystkich starych i nowych miłego i pachnącego dnia nasze motto 🌻NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena111v pachniesz super Jest wiosna tak wie ruch wskazany i może troszke ograniczysz późne jedzonka i zobacz będziesz pachnąca i szczęśliwa TRzymam kciuki uda sie Ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam serdecznie 🖐️ :D wymienilem dzisiejszych obecnych :D marjola 53🌼 ojejkujejku 🌼 pachnaca aga 🌼 ryjekkk🌼 paląca inaczej🌼 lena111 🌼 Pilar006🌼 beza000🌼 Emii20🌼 Mat🖐️ graba za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 mój bilansie :D Nie palę już 1495 dni (+ 19g09m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 89747. Będę żyć dłużej o 685 dni (+ 13g46m45s)! Zaoszczędzone pieniądze: 30 065,54 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat
Pachnąca Aga: niezle obliczenia :) Najlepiej to chyba wyglada ilosc zaoszczedzonych pieniedzy, chociaz ilosc dni bez papierosa tez robi wrazenie. Niestety z opowiesci ludzi, ktorzy trwaja w postanowieniu niepalenia mozna wywnioskowac, ze niestety ciagnac bedzie zawsze :/ Mam tylko nadzieje, ze z czasem mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mat
Zlosliwiec - witam witam... i przy okazji niezly bilans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminek
Witam Pachniaki :-D Ciągle jestem wolna od papierosów, to ok 76 dni +,- 2 Nie mam najmniejszej ochoty na palenie, czuję niechęć i nie wyobrażam sobie, że miałąbym wciągnąć dym do płuc, albo wziąć fajke do ust :) Mam problem z nadmiernym apetytem. Przytyłam jakieś 4 kilo :/ Nie mniej jednak zamierzam pozostac Pachnąca, choć okrąglejsza :) pozdrawiam Was cieplutko, wytwajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko piknie świeci tak więc wstawajcie i do kawki sie dołączajcie. :):):) Cieszmy sie kolejnym pachnącym dniem Jak idzie nowym pachnącym? bo ja za Was trzymam mocno kciuki 🌻🌻 miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich cieplutko życzę miłego dnia BP :D u mnie pochmurno i zimno pachnąca aga 🌼 kawa super 🌼 od razu cieplej się zrobiło :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×