Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Nie wiem, czy to takie fajne, aż tak restrykcyjne przepisy wprowadzać dla palaczy :( Niedawno sami byliśmy palaczami i wiemy, że to nałóg, z który każdy sam musi zawalczyć - zakazy (przynajmniej u mnie) powodowały skutek odwrotny - wtedy człek ma ochotę palić dwa na raz !!! Poza tym nie mam tak jak wszyscy neofici, że skoro mnie to nie dotyczy, to walczę - wręcz przeciwnie, pamiętam jak paliłam i kryłam się po kątach i marzłam i mokłam i czekałam na przerwę w naradzie i czekałam na przerwę w podróży :) Podchodzę do problemu z wielkim pobłażaniem, a jednocześnie cieszę się, że jest to już za mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku:) miałam to samo.Jak tylko mówili o szkodliwości palenia to zapalałam śmierdziela. Nas neofitów to nie dotyczy:D:D:D Takie zakazy są bzdurne. Złośliwiec🖐️ 30stka z Gdańska gratuluję. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 to dla Ciebie.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumka
hej! witam wszystkich serdecznie. drugi dzien bez śierdziela. Dziś minie tydzień mojej walki z nałgiem. czy myśicie ze te 3 papiersy które w tym czsie spaliłm beda miały jakis wpłw na to ze po tygodni nie poczuje poprawy. bo tak czekałm tego tygodnia, bo słszałm od byłych palaczy ze jest najciezejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
nie pale prawie 3 tygodnie i juz chyba 3 lub 4 raz boli mnie gardlo nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bolą płuca
powiem ci na pociechę, ze mnie bolą płuca- i mimo to,żyje pewnie wróće do papierosów pamietam ze gdy palilam, to mialam dusznosci bolaly mnie płuca wolalabym sie napic piwa niz palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie bolą płuca
3 tygodnie temu wypalilam ostatnią paczke,ale nie ostatenigo papierosa palilam na imprezach ok 5 sztuk co sobote jutro sobota,wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:D Zapowiada się piękny dzień:) Kawa zrobiona. Zapraszam:D Miłego dnia dla wszystkich. ❤️❤️❤️ PACHNIEMY. NIE PALIMY.❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ marjola 53 🌼 dzięki za kawę jest super :D ja już po spacerku ze swoją psinką :D u mnie jest dzień pochmurny i deszczyk kropi :D życzę wszystkim miłego dnia :D BP za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
nie palimy pachniemy 20 dni za mna pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziekuje za kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MILKA_MB
SIEMKA Szkoda, że mój internet jest taki wolny ... Ludzie żeby wejść na tą strone to walczę z godzine... Ale warto ;-) Kolejny dzień bez faji i jest pięknie. Nie wiem czy to organizm się oczyszcza czy co? ale mam pełno zajadów - oła, oła . No nic, lepsze to niż smród. Pozdrawiam wszystkich, bo nie wiem kiedy znowu uda mi się tu zajżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARBIA 29
witam wszystkich,chece rzucic palenie,wiec zlosliwiec mi poradzil zebym weszla na ta stone i poczytala troche,bo wspieracie sie nawzajem i widze ,ze to prawda,coraz bardziej mam chec sie rozstac z petem,juz dawno mam go dosc ,ale rzucalam juz z 6 razy,niektorzy ludzie maja slaby charakter ,ja nie mam wcale charakteru,lekarz mi wypisal tabletki na rzucenie CHAMPIX,i ponoc mniej sie chce palic,wszystkiego juz probowalam,ale jak sie nie ma charakteru to co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARBIA 29 🌼 Witam serdecznie na pokładzie pachnącego grona :D bardzo się cieszę że tu zajrzałaś :D trzymam za ciebie kciuki z nami na pewno uda ci się rzucić ten śmierdzący nałóg poczytaj trochę to pomaga 🌼 🌼 🌼 🌼 NIE PALIMY PACHNIEMY 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i pozdrawiam wszystkich starych i nowych bywalcow topiku .Wybaczcie ze tak malo teraz pisze ale niestety dopadla mnie robota i daleko od domu i do internetu dostep mam kiepski ale jak tylko moge to caly czas was czytam i dalej trzymam sie bez papierosa to juz 124 dni (a moze tylko )w kazdym razie bede sie staral dalej przeciez Nie PALIMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
chyba nie moge pic alkoholu wypilam pol piwa i smierdziel mi zapachnial i pomyslalam sobie ze fajnie by bylo zapalic do piwa tylko do piwka a pozniej znowu nie palic ale wolalam nie ryzykowac i odstawilam piwko NIE PALIMY PACHNIEMY !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie BP :D dzionek zapowiada się piękny słoneczny ja już po spacerku ze swoją psinką :D zapraszam wszystkich chętnych na kawę 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Ps wczoraj był najszczęśliwszy dzień w moim zyciu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ja-ka :D mantra za je bi sta :) jestem pewien ze sie zblize do twojego wyniku :) wczoraj był test :) dobry wieczór przy ALKO :) nie ZAPALIŁEM :) NASTEPNY MOJ SUKCES :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Ja już też po spacerku z piecholką. U nas pada deszcz. Może później będzie lepiej. Złośliwiec dzięki za kawę. 🖐️:D:D Regres🖐️ możesz być z siebie dumny. Pozdrawiam wszystkich i miłego dnia:D:D:D Nasza mantra: Nie palimy.Pachniemy. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja kawki sie chętnie napije Złośliwiec kawka pyszniutka Dzięki U mnie piękna pogoda słoneczko świeci i jest nawet ciepło ale ja zaraz do pracy ide:( MIłe3go pachnąceg dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnącego zdrowia dla wszystkich! Złośliwiec - gratulacje z okazji najszczęśliwszego dnia życia!Pewnie genialne wyniki! Cieszę się. :) Marjolowa mantra działa - pachnę bardziej niż najlepsze perfumy markowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
3 tygodnie za mna jeszcze tylko niech mi kaszel minie i bedzie ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
nie pale 20 dni 16 godz 36 min 05 s bede zyc dluzej 3 dni 3 godz 52 min 13 s zaoszczedzilam 258.65 zl ilosc nie wypalonych papierosow 413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka66
Witam wszystkich jestem Kasia , mam 43 lata Rzucilam palenie rok temu razem z mezem pierwszego Maja minal rok jak nie pale , maz niestety po kilku tygodniach zaczal od nowa a wczoraj znowu postanowil sprobowac. Nasza zmora jest to ze w zastraszajacym pempie tyjemy. Ja przez ten rok przytylam 12 kg ale pocieszajace jest to ze od 4 miesiscy waga stoi w miejscu. Inni znajomi ktorzy rzucali tez tak mieli a po roku powoli wracali do swojej wagi. Pomimo nadwagi za nic nie cofnelabym czasu , mimo tych kilogramow czuje sie o 10 lat mlodsza. Teraz zastanawiam sie jak moglam palic przez prawie polowe swojego zycia. Tym ktorym ciezko rzucic powiem ze ostatnie lata palilam po 2 paczki dziennie i rzucilam od razu po przeczytaniu beztselera Allena Carra " Jak skutecznie rzucic palenie" Pozdrawiam wszystkich pachnacych naiepalacych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka66
Dodam jeszcze ze nie pale 374 dni i 16 godzin i w tym czasie zaoszczedzilam ok 7480 zl ( mieszkam w holandii i za paczke malboro placilam 5 euro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyciezca
Rzuciłem palenie z dnia na dzień, a paliłem półtorej paczki dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyciezca
Nie palę już więcej niż 10 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukawka 66 - - ups pisałam i skasowało się wszystko, powiem tylko tyle, że dokładnie jesteś w moim wieku, że tak samo pomógł mi Allen Carr i dobrze mi z tym... Jeśli chodzi o zbędne kilogramy, to ich brak. Od razu jak rzuciłam, przerzuciłam się intensywnie na sport. Jeśli oczyszczanie organizmu, to na całej linii... Działa! Napisz coś więcej o sobie... Zwycięzca - gratki dla Ciebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyciezca
A ja nie mogę przytyć choć wpiepszam sporo i nie uprawiam zadnych sportów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka66
Tatarak ja tez odrazu zaczelam biegac i cwiczyc ale niestety na moje nieszczescie dopadl mnie tzw. Ebstein-Baar (wirus zmeczenia0 i przez kilka miesiecy bylam wylaczona z zycia, wtedy jakikolwiek wysilek fizyczny jest bardzo niewskazany bo moze dojsc do uszkodzenia sledziony. Z zawodu jestem pielegniarka a ostatnio bardzo zainteresowalam sie medycyna alternarywna i zdrowym stylem zycia. Teraz zamiast papierosa wypijam po przebudzeniu o,5 l swiezo wycisnietego soku i zbieram sie na glebsze oczyszczanie wg. Gienadija Malachowa. Tu niesamowity film pod tytulem jedzenie ma znaczenie http://www.era-zdrowia.pl/Ciekawe-Filmy-o-Zdrowiu/jedzenie-ma-znaczenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu dopadła mnie deprecha na te fajki. Nie pale ponad 100 dni i ciągle zazdroszczę tym co palą. Czy to normalne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kukawka66
Zwyciezca moze masz wspollokatora w jelitach albo przywry na wątrobie. Warto sproboac się oczyścić.  http://www.igya.pl/ciekawostki_parazytologiczne/pasozyty_wewnatrz_nas.html Kania ja nie pale już rok a wciąż zdarza mi się tzw nagla ochota na papieroska i w ciagu tego roku spróbowałam tylko raz zaraz na samym początku, po kilku tygodniach zaciągnęłam się 2 razy i od razu zakręciło mi się w glowie i musiałam pobiec do kibelka. Po kilku tygodnisch niepalenia nie ma już w organizmie ani grama nikotyny i ten okres można uznac za zamkniety z walka z tzw. mala bestia …niestety pozostaje jeszcze ta duza bestia która prawdopodobnie będzie w nas jeszcze dlugo i od czasu do czasu sprobuje nas złamać. Tak opisuje to autor ksiazki o której wspominam wyzej a dzieki której sama rzuciłam palenie. „Bestia” opanowala twoja psychike i probuje toba rządzić …NIE DAJ SIĘ niech zdycha z glodu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×