Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gosiadeg
nigdy nie miałam papierosa w ustach,ale nie myślcie,że nie wiem co to jest - moi rodzice palili jak smoki,każdy po 2 paczki dziennie,palili w domu, w aucie,wszędzie,a my (3 dzieci) skazani na bierne palenie. Mój tata 9 lat temu zmarł na raka płuc,gdy leżał w szpitalu chorób płuc widziałam wielu u kresu swego życia - prawie wszyscy palili!!! NIe dajcie się nabrać,że papierosy nie mają wpływu na zdrowie i nie śmiejcie się z napisów na opakowaniach,to trzeba widzieć,jak ludzie umierają na raka płuc,aby zrozumieć. Tata gdy umierał błagał byśmy się świństwa nie chwytali - ale po tym co dane nam było wdychać,a później widzieć w szpitalu-nigdy nie zapalę!!!! WIELKIE GRATULACJE DLA WSZYSTKICH,KTÓRZY RZUCILI I DLA TYCH,KTÓRZY MAJĄ DOPIERO TAKI ZAMIAR (moja mam wciąż pali :((() BĄDŹCIE SILNI,TRZYMAM Z CAŁEGO SERCA ZA WAS KCIUKI I WIERZĘ,ŻE JESTEŚCIE SILNI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piękny poranek.:) Kolejny pachnący dzień. Zapraszam na kawę, herbatę:czerwona, zielona< Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłej niedzieli:D 🌻🌻kwiat]NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻kwiat] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam wszystkich podpisuje liste :) i wklejam melduneczek Nie palę już 455 dni (+ 22g15m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 9118. Będę żyć dłużej o 69 dni (+ 15g43m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 966,56 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze teraz o herbatę czerwoną bo kawke już wypiłam dawno potem byłam na rowerku to teraz herbatka Miłej niedzieli Pogoda śliczna słoneczko śweici tak więc na spacerek wyruszamy i pachnąco dzień spędzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaśminek
Pozdrawiam majowo i PACHNACO :) 27 maja będą 3 miesiące odkąd porzuciłam fajki. Wczoraj przyszedł chwilowy kryzys, zamarzyły mi sie malboro... nie wiem czemu? Daje rade, czego i WAM, PACHNACY, zycze. niestety przytyłam ok 4-5 kilo, ale nie rozpaczam powoli czuje stabilizacje pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona234
witam wszystkich!Ja nie palę od 01.01.2008r.i jestem z siebie bardzo dumna,choć po 10latach kopcenia jak parowóz nie przyszło mi to łatwo.Niestety do dzis dnia miewam od czasu do czasu"kryzysy", jestem jednak dzielna i mam nadzieję,że się nie poddam!Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasminek i mona🌼 ja nie pale od 15 lutego-98 dni-czyli 3 miesiace:) i raz na czas mam rowniez taka ochote- ale coraz zadziej i mniej intensywnie-wiec mysle ze jest nadzieja, ze kiedyś to będzie taka ochota jak na cos innego..typu słodycze !!! OBY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco Nie palę już 207 dni (+ 09g48m13s). Ilość niewypalonych papierosów: 4562. Będę żyć dłużej o 34 dni (+ 20g32m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 597,04 zł! Vitalijka mnie czasem nachodzi ochota na papierosa i własnie jest to teraz takie odczucie jak na coś ..np. słodkiego i łatwo sobie tego odmówić ale mam nadzieje że i to odczucie papierosiane zniknie z mojej świadomości tym bardziej że cieszy mnie to że mijając na ulicy obce wystrojone osoby jak dzisiaj na przyklad bo komunia u nas...czuje smród papierosiany ubrań chyba lub oddechów bo w tym momencie nie palą i wiem kto palący... moja radość w tym momencie... bezcenna albo czasem tesknota mnie nachodzi jak widze z daleka... zaciagajacą sie z przyjemnoscią palacą osobe ale jak podchodzę bliżej i poczuję zapach tej osoby zaraz szczęście mnie ogarnia że ja nie PALĘ To tyle dla pocieszenia potrzebujących A tak w ogóle to NIE PALIĆ jest CUDNIE i to jest najlepszy prezent jaki otrzymałam od wielu wielu lat, który na dodatek sama dla siebie zrobiłam na moje zbliżające sie urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kawkę zapraszam herbatke też zrobiłam do wyboru czrwona zielona dziień zapowiada sie ślicznie ja miałam dziś sen mąż kupił fajki po jednym zapaliliśmy a ja po kilku machach zaczęłam płakać żałować że to zrobiłam wsiadłam na rowerek i pojechałam w sina dal cały czas rycząc Dobrze że to był sen bo ja melduje sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Pachnąca Aga🌻 na szczęście to był tylko sen. Oby było ich jak najmniej.:) Wypiję kawę i biorę się za porządki po wczorajszych urodzinach syna. Ja nie palę prawie 5 m-cy.Niestety zdarzają się chwile, że mam wielką ochotę na śmierdziela. Panuje nad tym. Niestety nie mogę powiedzieć, że papierochy śmierdzą.Tym jestem najbardziej rozczarowana. Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pachnace grono ;) ja niestety tez mam czasami wielka ochote zapalic szczegolnie ze w pracy w kazdym miejscu pala, ostatnio chyba przez ciąze i burze hormonow ciagle sie komus obrywa a kiedys poprostu wychodzilam na fajke i mialam wszystko w nosie jakos rzucac palenie bez ciazy bylo latwiej byl rower duzo biegalam a teraz albo spie albo sie denerwuje nawet nie cwicze bo nie mam weny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) A ja jestem zaskoczona , bo bardzo rzadko dopadają mnie jakieś chwile kiedy pomyślę o papierosie . Nie miałam jakis dużych ciągotek ,żeby zapalić, jak do tej pory nie miałam chwilii słabości ,żeby z powrotem zacząć palić . Ale może to dlatego ,że ja nienawidziłam palić , nienawidziłam tego smrodu i poczułam ulgę uwalniając sie od tego . Tylko dlaczego ja w ogóle paliłam ? ;) I to tyle lat i takie ilości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob ani się waż! Bo przyjedziemy i do tyłka nakopiemy;)! Mariolka powąchaj takiego faceta co pali jakieś skręcane i ma tym przesiąknięte ubranie, i te żółte wąsy i żółte palce, i jeszcze tak okropnie kaszle. Blee.. I wtedy daj znać czy Ci pachnie;) hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D i też podpisuje listę* obecny BP *:D 🖐️ pachnąca aga 🌼 kawa jest pyszna dzięki ja tez miałem sny ze paliłem ale to tylko sny :D marjola 53 🌼 u mnie chęć zapalenia trwała przez 9 miesięcy a fajki jak ktoś palił to mi nie śmierdziały przez rok po roku zaczęły mi śmierdzieć feeee a jak twoja psinka :D dodob 🌼 wyluzuj się i staraj się nie myśleć o śmierdzielu bo możesz dostać kopniaka od swojego dzidziusia :D:D:D constantine 🌼 ja-ka 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich walczacych 🖐️ Kolejny dzien bez papierosa. Swoja droga to wczoraj minal miesiac. Niewiele moze, ale mnie kazdy dzien cieszy. Tez mam czasami sny o paleniu. Sni mi sie wlasnie, ze sie skusilem na tego jednego i bardzo tego zaluje. Fajne jest uczucie ulgi po przebudzeniu, ze to jednak byl sen. Trzymajcie sie wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1only
Nie palę 55 dni, sam się sobie dziwię, miałem 1 poważny kryzys po 2 tygodniach że szukałem po szufladach fajek ale nie było... najgorsze jest to, że po rzuceniu dostałem chrypy i pokasływania i generalnie czuję się bardziej chory niż wtedy kiedy paliłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzcie
mi proszę, czy czujecie, że warto było? że warto było tyle się natrudzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi proszę, czy czujecie, że warto było? że warto było tyle się natrudzić?\" ty sie pytasz czy warto rzucic palenie ? ODPOWIEDZ JEST JASNA I KLAROWNA :) wystarczy ze lepiej sie oddycha i juz dla tego warto , nie mowiac o dłuzszym zyciu , lepszym samopoczuciu i wiekszej kasie w kieszeni :) za 6 dni stuka mi miesiac :) moj mały a zarazem wielki SUKCES :) NIE PALIMY !!!!!!!!! PŁYWAMY I JEZDZIMY NA ROWERZE pozdrawiam wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nie palę już 266 dni (+ 02g13m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 10643. Będę żyć dłużej o 81 dni (+ 07g20m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 725,29 zł! 1 czerwca minie 9miesięcy BP :D tyle ile trwa ciąża haha ale zleciałoooooo :P buziaczki dla wszystkich !!! trzymam mocno kciuki za potrzebujących :):):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam na kawke herbtke zapraszam pogoda cudna jest słonecznie ciepło aj lato przyszło NIE PALIMY PACHNIEMY jak mi sie to nasze motto podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Beza - myslę, że to chwilowe załamanie . Zacznij od początku , na pewno dasz radę !!! Wczoraj byłam na zakupach w Biedronce i wisiała kartka przy papierosach ,że od 1 lipca drożeją.Facet za mną spytał się kasjerki ile bedzie kosztowała paczka fajek . Nie dokońca dowierzam temu ale kasjerka powiedziała ,że ok 14 zł . Jeśli tak , to juz na prawdę jest bardzo duża motywacja do tego ,zeby nie palić . Oczywiscie oprocz zdrowia bo to ono jest najważniejsze🌻 Ja sie trzymam dalej bez jakiś większych myśli o papierosie :) Od jakiegoś czasu podczytywałam Was . Teraz jeśli pozwolicie zajrzę i zaznaczę swoja obecność literkami ;) Miłego dnia .... oczywiście panchnącego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Beza - myslę, że to chwilowe załamanie . Zacznij od początku , na pewno dasz radę !!! Aga dołączam do kawki;) Wczoraj byłam na zakupach w Biedronce i wisiała kartka przy papierosach ,że od 1 lipca drożeją.Facet za mną spytał się kasjerki ile bedzie kosztowała paczka fajek . Nie dokońca dowierzam temu ale kasjerka powiedziała ,że ok 14 zł . Jeśli tak , to juz na prawdę jest bardzo duża motywacja do tego ,zeby nie palić . Oczywiscie oprocz zdrowia bo to ono jest najważniejsze🌻 Ja sie trzymam dalej bez jakiś większych myśli o papierosie :) Od jakiegoś czasu podczytywałam Was . Teraz jeśli pozwolicie zajrzę i zaznaczę swoja obecność literkami ;) Miłego dnia .... oczywiście pachnącego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam cieplutko:) Kolejny piękny i pachnący dzień:). Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawę.Pyszna:D Ania B🌻podoba mi się ta Twoja ciąża.Oby trwała wiecznie:D Beza0000🌻mi też zdarzyło się potknięcie.Podnieś się i wracaj do nas:) Constantine🌻 pisz i czytaj. Zapraszamy.Masz podobny staż jak ja. 5 czerwca minie 5 m-cy. Z nie palenia są same korzyści. Wprawdzie ceny papierochów już nas nie dotyczą, będzie można więcej odkładać:D Złośliwiec🖐️ mój piesek ma się dobrze.Musi schudnąć i tu mamy problem:( Pozdrawiam wszystkiich serdecznie i życzę miłego dnia:D:D:D Nasze motto::D:D:DNIE PALIMY> PACHNIEMY.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco z krainy słońca :D Dalej się trzymam i powoli mija ochota na chwilowe puszczenie dymka :D Niestety apetyt mi padł :O ale wywalczyłam nastepne 2 kilo wagi :D Miłego dnia dla wszystkich pachnidełek i Nie palimy 🌼 Pachniemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×