Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

>>>ja-ka>>> dziękuję za licznik:) już go mam...teraz nie wiem jak go wklejacie...czy trzeba to po prostu przepisać? nie palę i jest ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wpadlem sie tylko zamedowac pozdrowic wszystkich starych i nowych na topiku napisac ze nadal nie pale to juz 154 dni .Szczerze musze przyznac ze smierdziel czasem jeszcze o sobie przypomina ale bardzo rzadko i jestem juz wstanie nad tym zapanowac ale nadal sie pilnuje . Jak napisal zlosliwiec nie palic to jest cos pieknego jedrek tez tak mysli od niedawna .Trzymajcie sie wszyscy pachnaco oczywiscie ja zmykam spac jutro od rana znowu praca jeszcze jakies 5 tyg i moze troche odpoczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś trzymam dyżur - parzę kawę i herbatę - zapraszam ;) Jędrek - miło, że się odezwałeś 🖐️ - i tak trzymać - piękny wynik, a pamiętasz, jak zaczynaliśmy?????, ah - łza się w oku kręci, można sobie było popalić............................, a teraz można, ale nie chcemy :) Dorotka, cóż tak zamilkła ????, jakie wyniki ????? - odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Ojejkujejku🌻 dzięki za kawę. Jestem jakaś padnięta. Masz rację. Możemy, ale nie chcemy. Przecież my nie palimy:D:D:D Jaka Dorotka???? Jedrek🖐️ miło, że nas odwidziłeś:) Nasze motto: 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻 Miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jest fajnie :) jest coraz fajniej :) to juz prawie 40 dni u mnie bez fajki :) i coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze musiałem byc tak durny by palić to świnstwo :( wczoraj biegłem na autobus jakies 30 sek pełnym sprintem jaki mogłem z siebie wydobyc i co ? i byłem w stanie porozmawiac z kolega który juz tym autobusem jechał :D wczesniej ...... jak paliłem zdarzało mi sie ze nie dobiegałem :( dla tych co palą ... powiem tylko tyle ze jesli znajdziecie jaka kolwiek motywacje by rzucic palenie i bedziecie sie tego konsekwentnie trzymac to gwarantuje ze dacie rade rzucic to swinstwo !!! w moim przypadku była to poprawa kondycji i poprawienie wydolnosci oddechowej ....:) pozdrawiam i zycze miłego dnia BP :D szczególne pozdro sle dla stałych bywalców :) gosa78 :D ja-ka :D marjola53 :D Pachnaca Aga :D ojejkujejku :D 30-stka z Gdanska :D zlosliwiec :D 🖐️ 🖐️ 🖐️ dla dziewczyn ------> 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku kawa su[er ja byłam na rowerku i tez widze dużą poprowe kondycji To są właśnie plusy jak sie pachnie :):):) każdy z nas moze palić macie racje ale my nie chcemy My nie chcemy śmierdzieć My chcemy pachnieć mić śliczną cere super kondycje i czuć sie wspaniale No same plusy bycia pachnącym a i jeszcze to ze perfumy pachną od nas a nie petoperfumy hihi Miłego dnia ja dziś mam troszke pracy bo jutro jade na krótki urlop w góry Pierwszy raz bez peta Tajk wiec będe sie paqkować ale do Was wpadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze wzgledów technicznych pominałem pare osób :( ale juz to nadrabiam :) pozdrowienia ciepłe także dla :) bella1962 :D Aga 2 :D sadny dzien :D do niej podobna :D dodob :D 🖐️ 🌻 to załoga BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Teraz to już mogę się (raczej) pochwalić RZUCIŁAM PALENIE. Odstawiłam fajki w połowie stycznia i do dzisiaj ani jednego. Ciężko było jak nie wiem co ale wytrwałam do dzisiaj. Mam jednak problem bo już prawie 10 kg przybyło. Zrobiłam się okrągła ale za to nie śmierdzę dymem. Dopiero teraz czuję jak śmierdzi osoba paląca jak gdzieś w sklepie stoję obok palacza jakiegoś. Wcześniej nie zwracałam uwagi na smród, no bo on ze mną był. A i na ręce znalazłam sposób. Zaczęłam robić na szydełku. Zaraz sobie poczytam. Co wy tu wypisujecie. Pozdrawiam wszystkie rzucające i te co to dopiero psychicznie się ustawiają do rzucenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dużo nie poczytałam, bo mam tu małego "bąka" którego uczę sikać do nocnika i co jakieś 20 minut chodzimy na nocnik i widać że już kuma o co chodzi bo na siłę robi po kilka kropli jak młody chce się wykazać :) Jeszcze tu wrócę. papa Idziemy po truskawki i będziemy robić dżemy i soki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sum - pi waga jeszcze spadnie ;) najwazniejsze ze nie masz smoły w sobie :D no i gratuluje wyniku :) tez taki będe miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Regresie miły, że my dziś pełnimy dyżur - fajnie, że mnie wspomagasz 🖐️ nawet nie wiesz, jak szybko biegnie czas - ja już nie palę 184 dni - w niedzielę minęło 1/2 roku ;) ;) ;) oczywiście najgorsze są początki, chociaż ciągle gdzieś w tyle głowy siedzi przyczajony \"duży potwór\" jak nazwał go Carr ale coraz rzadsze są te \"chętki\" na faję ja sobie nie wyobrażałam, że można przejechać 200km bez postoju, że można przesiedzieć cały dzień na jakimś szkoleniu bez kilku przerw, że po przebudzeniu myślisz w co się ubrać, a nie gdzie leżą fajki..... itd, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie mogłem stac na strazy :P topiku bo niestety praca i masa roboty w niej :( miłego popoludnia dla wszystkich BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Witajcie wpadłam tylko na chwilkę się zameldować.... Nie palę już 150 dni (+ 18g54m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 4523. Będę żyć dłużej o 34 dni (+ 13g19m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 628,50 zł! oto mój wynik...jak widać dalej pachnąca... :) Pozdrawiam nowych jak i starych przyjaciół.... myślę o Was codziennie... 3mam za Was kciuki... dziękuję za wspomaganie- 150 dni to dzięki Wam...dzięki jeszcze raz... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małą 30
Ja tez nie palę już rok czasu.RZUCIŁAM PALENIE Z TABEXEM I MÓWIąC SZCZERZE nie wyobrażam sobie łatwiejszego rzucenia palenia niż z Tabexem.Po 5 dniach rzuciłam palenie, bi Tabex zawiera chistaminę , która wypiera nikotynę i uzależnia organizm od niej , co jest nieszkodliwe.Po prostu połykasz kolejną tabletkę a masz wszystko rozpisane na ulotce jak trzeba postępować .Było mi trochę niedobrze i mdliło ale to normalne objawy. Ni liczyłam ile kasy zostało mi w portfelu , bo w nagrodę kupywałam sobie drogie markowe perfumy i stać mnie było na nie.Jaka to przyjemność ładnie pachnieć, nie wybiegać na przerwę na fajka, nie szukać ich rano i nie kopcić sobie w oko........)))))))))))) Pozdrawiam wszystkich i polecam swoją metodę. p.s Tabex jest na receptę i kosztuje 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzis serdecznie i dziekuje za troske;) nie pale i nie ciagnie mnie, nie miałam ani jednego załamania, takze jest super:) trzymajcie sie dzielnie i Wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego skromnego licznika wynika że nie wypaliłam 58 papierosów i zaoszczędziłam ok.21zł. Nie palimy-pachniemy to też moje motto od 5 czerwca. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosa78 jeśli chodzi o licznik to wklejamy go tak ,jesli masz ten podobny do mojego... na dole są cztery ikony... kolory kopiuj info i zamknij Wklikujesz kopiuj , a potem klikasz w oknie w którym piszesz do nas listy i prawym klawiczem myszy robisz - wklej - i ci wklejac będzie to co nam pozdrawiam Melduje się przy okazji: Nie palę już 232 dni (+ 11g36m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 9299. Będę żyć dłużej o 71 dni (+ 00g52m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 184,70 zł! stresy minęły i znowu jestem spokojna bo mnie nie ciągnie wogóle:) Pozdrawiam wszytskich serdecznie, życzę wszystkim żeby już nigdy myśl o papierosie nie pojawiała sie w naszych głowach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>30ka>>dziękuję, ja inaczej próbowałam kopiować...ach w sprawie komputera to ja zielona jestem,,,ale dzięki Wam się uczę :) więc wklejam Nie palę już 4 dni (+ 04g50m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 58. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 10g47m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 20,58 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAPORT :D:D Nie palę już 114 dni (+ 15g12m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 2292. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 12g19m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 123,41 zł! NIE zaglądałam bo byłam u rodziców w odwiedziny-takie paro dniowe:) Pogoda dopisała, zdrowko rowniez, czuje coraz bardziej LATO!!! Czuje sie tez lżejsza, po 100 dniu niepalenia wdorozyłam , zgodnie z planem nowe zmiany zywieniowe- i czuje sie SUPER- kg spadaja pomalutku i wymiary tez= a szafa nawet wiecej rzeczy ma niz jak rzucałam palenie:) Te 3 kg co przytyłam przy rzucaniu-właśnie spadły :)-bez diet-poporstu nieobjadałam sie i jadałam duzo błonika i zdrowje zywnosci i bez słodyczy- TYLKO GALARETKI Z OWOCAMI:) a wczesniej lody:P złośliwiec , mariolka🌼 :) pachnąca aga-nadal pachnie:) kazeemu po kiwatku rowniez🌼 i witam nowych pachnacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Kolejny pachnący dzień BP. Zapraszam na kawę i herbatę:zielona i czerwona. Miłego dnia dla wszystkich 🌻🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore kawe ;) 🖐️ :D ps.kiedys dzien zaczynałęm od kawy i papierosa dzisiaj juz tylko od kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku:) nie palenie bardzo dobra rzecz:D🌻 Regres🖐️ Dodob🌻 odezwij się Astarte🌻 dobrze Ci idzie:D Pachnąca Aga🌻 Sum-pi🌻 waga wróci do normy. Jak postępy maluszka:) Madziuchna🌻 cieszę się, że odezwałaś się Mała30🌻 Gosa78🌻 liczby na liczniku będą rosły.:) 30stka z Gdańska🌻 Vitalijka🌻 prowadzisz zdrowy tryb życia:):D Złośliwiec🖐️ Sadny dzien🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszystkich dzisiaj wymiotło:( Zaczął się już pewnie długi weekend.:) Miłego wypoczynku:) Pamiętajcie: NIE PALIMY :D:D:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×