Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam mamuska 44 🌼 jestem BP :D jutro dwa miesiące gratuluję 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 bo nie palić to cos pięknego :D jovik 🌼 taka jest prawda super laseczka :D nie mogę wysłać fotki bo nie wiem w jaki sposób :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec:) jak się "naumisz", to wyślesz- poczekam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgora-----dzięki kochana za pamięć pozdrowionka,ale już zapuźno choroba mnie wzieła na całego w poniedziałek ide do lekarza...ale najważniejsze jest to że niepalę.... 🌻Nie palę już 308 dni (+ 23g07m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 9268. Będę żyć dłużej o 70 dni (+ 19g18m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 336,80 zł! No złośliwca to ja też bym chciała poznać.... i oczywiście pozdrawiam serdecznie... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻 jutro idę do pracy.... :( więc spadam do łóżeczka zyczę wszystkim spokojnej soboty i niedzieli... Pozdrawiam wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pachnąco:-) Nadrobiłam zaległości bo ostatnio zalatana jestem... Dziś mija 62 dni odkąd nie palę czyli 2 miesiące....szybko to zleciało:-) Nieraz wogóle już nie myślę o fajkach a nieraz raptem głupie myśli ale trwa to coraz krócej...Jestem szczęśliwa że daje radę... Zresztą sami wiecie jakie to uczucie prawda:-) Pozdrawiam wszystkich🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bp Nie palę już 14 dni (+ 08g41m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 287. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 04g39m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 132,13 zł! i bardzo sie z tego ciesze... i dumna jestem bo wczoraj na organizowanej przeze mnie imprezie nie wypalilam ani jednego papierosa nawet nie musialam ze soba walczyc..oby tak bylo zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bp Nie palę już 14 dni (+ 08g41m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 287. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 04g39m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 132,13 zł! i bardzo sie z tego ciesze... i dumna jestem bo wczoraj na organizowanej przeze mnie imprezie nie wypalilam ani jednego papierosa nawet nie musialam ze soba walczyc..oby tak bylo zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 60 dni (+ 00g23m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 2100. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 01g06m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 840,23 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzuciłam fajki w środę też tak nagle po prostu ciężko mi ale daje radę! Paliłam około 15 lat paczkę dziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj byłem na fajnej imprezce :) nie dosc ze kumpla ( dobrego ) zmotywowałem do rzucenia fajek to na dodatek złapałem sie na tym że nawet o fajce wczoraj nie pomyślałem :D 🖐️ niedzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka jeszcze 306 dni i będzie rok :D Trzymam za ciebie kciuku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres dzięki za życzonka, masz rację teraz jeszcze 306 dni i będę miała roczek, a po roczku drugi roczek it. dalej. Marzę o tym i niech moje marzenia się spełniają. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44 regres 🌻🌻🌻 dla Was za to ze tu byłyście:):):) myśle że inni byli na spacerku z rodzinka i dzis sie jeszcze pieknie pachnąco zameldują Ja wróciłam z pracy Miłego wieczorku dla wsyztskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja leze w lozku caly weekend i sie lecze z paskudnego choróbskaaa ktore mnie zlapalo..nawet wolnego poniedzialku niemoge sobie zrobic ale nadal nie pale :) pozdrowiania dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam się zameldować...🌻 Ja właśnie po pracy i teraz po spacerku z piesiem i po kompieli...teraz czas na łóżeczko i krótki sen bo jutro 4:30 pobudka do pracy... :( po południu do lekarza... 🌻wklejam jeszcez moje wysiłki🌻tak dla tradycji... Nie palę już 310 dni (+ 01g06m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 9301. Będę żyć dłużej o 71 dni (+ 01g15m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 348,50 zł! a to mojej mamy nałogowej palaczki co można brać przykład że da się zyć bardzo bardzo bardzo długo bez smierdziela... Nie palę już 4915 dni (+ 14g03m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 117974. Będę żyć dłużej o 901 dni (+ 04g34m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 42 470,66 zł! Zobaczcie to jest jakieś 14 lat jak moja mama nie pali... Ale co z tego?? :( jak rodzinka dalej jest i śmierdzę fajkami na odległość... fuj,fuj....ochyda.... 🌻NIE PALIMY🌻PACHNIEMY🌻 Pozdrowionka dla Wszystkich bywalców topiku: Pachnąca aga ----🌻 Mamuśka44---🌻 złośliwiec---🌻 Farbowana liśica---🌻 Malgora----🌻 Ting---🌻 jak Ci idzie?? Jovik---🌻 jullka01---🌻 Linoletka---🌻 patig---🌻 co u Ciebie?? Regres---🌻 sądny dzień---🌻 dudka---🌻 lilali---🌻 poezjasmaku---🌻 kinja---🌻 jędrek 30---🌻 vonk----🌻 mewa32---🌻 mnm39miko---🌻 Ania.B.---🌻 odezwij się... setunia---🌻 zamelduj się... aram55---🌻 co u Ciebie?? misiek121--🌻dawno Cię tutaj niebylo stary.. Ja-ka---🌻 kania2a---🌻,marjola53 ---🌻 ,neri--🌻,leloof---🌻 (jak pieski),3ostka z Gdańska--🌻,Bella1962--🌻,Grudniówka--🌻,Kasia--🌻(o ile dobrze pamiętam byłaś w ciąży jak dzieciatko),ojejkujejku--🌻,zupek---🌻dodob--🌻,clapp---🌻,biuralistka40---🌻,to starzy bywalce topiku... ODEZWIJCIE SIĘ CO U WAS SŁYCHAĆ....MYSLĘ ŻE NADAL JESTEŚCIE PACHNĄCYMI OSÓBKAMI.... DLA TYCH KTÓRYCH NIEWYMIENILAM,ZAPOMNIAŁAM..PRZEPRASZAM I 🌻🌻🌻 No to spadam bo zanudzam Was,ale tak jakoś dzisiaj wzielo mnie na chwile wspomnienia gdy zaczynałam...Ci ludzie mi pomogli a teraz znikneli,więc myslę onich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka----niepoddamy sie chorobie...pomagamy sobie w śmierdzielu to pomożemy sobie w jakiejś cholernej chorobie która nas zlapala... Trzymaj się kochana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich z początkiem tygodnia pachnąco 🌻. Pamiętajmy pachniemy 🌻 następny tydzień. Śnił mi się dziś w nocy ten chudy peciol, ale ja go zignorowałam po przebudzeniu choć otwierając oczy zdębiałam czy to aby nie fakt. Bozie jak dziś weszłam na zakład, a tam 3-ch facetów z petami w gębie, smród fetor połączony z wczorajszym napewno piwkowaniem. Dymu co niemiara. Masakra. Muszę powiedzieć chyba szefowi niech zamontuje czujnik dymu to może jak będzie piszczał przeniosą się na pole. Miłego Wam życzę 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! nie pale od 11 listopada, czyli dzisiaj jest moj szosty dzien. Chcialabym wytrwac na zawsze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oronic23 trzymaj się z nami, czytaj topik jak najczęściej pisz co Cię trapi i żal się na cały swiat jeśli będzie taka potrzeba. Rzucasz ze wspomagaczami , a może silną wolą? Zaglądaj tu codziennie no i witaj w gronie bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za mile przyjecie:) tylko silną wolą, zobaczymy, ale wydaje mi sie, ze tym razem na serio sie zawzielam. Bo jak wielu palaczy oczywiscie nie rzucam pierwszy raz, ale juz ,,ktorys z rzedu,,. To tylko dowodzi, ze jako palacz nie czuje sie najlepiej w swojej skorze, wiec powinnam walczyc z calych sil. Mam zamiar zapisac sie na aerobik i inne jeszcze rzeczy jakies wymyslec, byleby nie dac sie smierdzielowi.... wpadne potem, jeszze raz dziekuje za mile przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedziałkowo:) No, juz nie pale lat 4 a rocznica była 12 listopada. Tak zatem zaczął sie piaty roczek BP:D Cieszę się, że przybywaja nowe "twarze" z zamiarem rzucenia tego śwństwa. Oby tylko udało sie wytrwać, a to trudna walka. Trudna, ale do wygrania. Tylko ja przytyłam i nijak nie mogę się z tego pozbierać:D Najbardziej denerwują mnie znajomi, którzy nie widzieli mnie jakis czas i komentuja moje "nadmiary":D Ale- czy zawsze mam wygladać jak sushi z petem w dłoni?? No nie. Troche mi jednak ciężko, ale cóż.... Albo rybki albo akwarium- jak powiada mój brat:D Buziaczki dla Was🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 61 dni (+ 09g37m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 2149. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 09g59m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 859,61 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, musze sie szybko pochwalic ze dzis mam 3 tygodnie na liczniku-21 dni bardzo sie z tego powodu ciesze, do pelnego miesiaca juz coraz blizej i jakby z kazdym dniem latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻🌻 Jovik🌻witaj ..ty masz 4 lata ...ja 2 lata i troche....:):) I teraz nowi ludzie zmagają sie z nałogiem ...nie jest lekko ale mozna ... Swietnie sie wspieracie wszyscy ...trzymajcie sie pachnąco od czasu do czasu tu wchodze przez sentyment ..bardzo miło wspominam tu chwile jak mnie ludzie wspierali np ...złosliwiec 🌻i dalej Was wspiera złosliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻🌻 Jovik🌻witaj ..ty masz 4 lata ...ja 2 lata i troche....:):) I teraz nowi ludzie zmagają sie z nałogiem ...nie jest lekko ale mozna ... Swietnie sie wspieracie wszyscy ...trzymajcie sie pachnąco od czasu do czasu tu wchodze przez sentyment ..bardzo miło wspominam tu chwile jak mnie ludzie wspierali np ...złosliwiec 🌻i dalej Was wspiera złosliwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy ciemny poranek. Kinja gratulacje z tych 3-ch tygodni trzymam za Ciebie i innych oraz za siebie "Złośliwca" nie zajęte śmierdzielem kciuki . Zobaczcie jak oni ( Złośliwiec, Dudka, jovik itd) wytrzymali i powiedzieli nie palimy to my choć w 99% musimy być razem z nimi. tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę diś coś dodać : "Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić" Nie lituj się nad sobą. Ilekroć dopadnie cię to uczucie, zrób coś dla kogoś, kto jest w gorszej sytuacji niż ty. "Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem oczywiście bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×