Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Mam pytanko "techniczne" do bywalców z dlużym stażem Czy jeśłi ktoś się złamie i da się skusić na chociaż pł fajki może dalej "ciągnąć" swój bilans? Ja gdybym dała się skusić na pewno, zaczęłabym od nowa i traktowałabym to jako swoista karę...wczoraj było 64 dni dziś jest znowu 1... Nie wiem jak to jest tu na topiku i jak podchodzili do licznika Ci ktrzy dali się skusić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mi sie wydaje ze wypadalo by wyzerowac licznik w razie wpadki... pozdrawiam wszystkich i podaje maila gdyby ktos mial ochote mnie poznac kingaa00@gmail,com pachnace usciski-14 dni BP !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linoletka🌻stało sie i sie nie odstanie ale powiem Ci ze mam meza palacego i daje rade papieroski sobie leza a mnie.. ani to ziebi ..ani parzy poprostu nie chcę palic i ...i kazdy kto nie chce palic da rade ..tez dasz ...zobaczysz pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 09-09-09
Witam Vonk ciesze sie ze nie musisz zerowac licznika.Zagladam tutaj bo jestem ciekawa jak sie trzymasz...dzisiaj mija u mnie 2 miesiące niepalenia. Pozdrawiam wszystkich dzielnych niepalaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09-09-09 gratuluje 2 misiace SUPER farbowana zeruj o 1 dzień i nigdy więcej nie pociągaj jetseś super i bąx pachnąca miłego wieczorku ja lece na zakupy bo jutro w pracy 12 godzin a w srode nic nie czynne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego wieczoru BP :D jovik 🌼 fotkę wyślę ale muszę poczekać jak wróci moja córka to mi pokarze co jak mam zrobić :D Vonk 🌼 mam pytanko "techniczne" do bywalców z dużym stażem Czy jeśli ktoś się złamie i da się skusić, na chociaż pł fajki może dalej "ciągnąć" swój bilans? Ja gdybym dała się skusić na pewno, zaczęłabym od nowa i traktowałabym to jako swoista karę...wczoraj było 64 dni dziś jest znowu 1... Nie wiem jak to jest tu na topiku i jak podchodzili do licznika Ci, którzy dali się skusić? tu zawsze każda wpadka przekreślała wszystko do zera i nie będziemy zmieniać zasad obowiązujących na tym topiku a czy komuś się to podoba czy tez nie to trudno nie będziemy się oszukiwać przecież jesteśmy dorośli i zachowujmy się jak dorośli :D BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk 🌼 zgadzam się z Tobą trzeba mieć trochę honoru :D tego tez się spodziewałem na reakcje pomarańczy z ukrycia łatwiej co ? 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farbowana_lisica 🌼 dumny jestem z Ciebie ze zrozumiałaś i to się ceni 🌼 myślę ze tylko byś oszukiwała sama siebie 🌼 nie gniewaj się będzie OK. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM wszystkich pachnących,a ja tak bardzo wstydziłam się zameldować,popaliłam sobie i to rowno.NIE PALĘ jeden dzień-wstyd,zaczynam od początku razem z tabexem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malgora fajnie że z nami jesteś Witakj w klubie wszystkim życze pachnącego dnia bez podtknieć bez myśli o śmierdzielu ja dziś 12 godzin w pracy Jak dobrze że jutro WOLNE odpoczywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelika123
A ja walczę z nałogiem 3 dzień .Paliłam 15 lat.Zaczęłam biegać żeby nie przytyć.Do rzucenia zmotywował mnie smród z tego g...a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Malgora- farbuj się:) pachnąca aga🖐️ złosliwiec🖐️ farbowana lisica🖐️ madziuchna04-farbuj się:) dudka🖐️ vonk🖐️- przykro nam, ale do "zera":( mnm39🖐️ linoletka🖐️ sadny dzien🖐️ kinja🖐️ No- nareszcie każdego pozdrowiłam:) Vonk-nie gniewaj się i nie zniechecaj, że zaczynasz od początku. Ale następnym razem nie zaryzykujesz następnego "macha". Złosliwiec- a wiec czekam na zdjęcie, albo podaj swój mail to "się Ci prześlę".:D Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
WITAM WAS WSZYSTKICH-pachnąco.Zaczynam drugi dzionek bez papierocha.Cieszę się że znowu jestem z wami.Życzę miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bp. Widzę, że co niektórzy zaliczyli wpadkę ale najważniejsze że są znowu tutaj. No nie powiem ,że im więcej dni to jest lekko , no może łagodniej ale myśl o gów..e gdzieś tam krąży jak aureola. pogoda okropna - barowa dobrze ,że odpoczywam w domku, to tapczanik cieły kocyk i dobra książka no chociażby A.C. Miłego Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziuchna04 dzięki za pozdrowienia .... podpisuje liste i zmykam do pracy 🖐️ kto nie pali ten łapa w górę !!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wpadkowicze , co się stało że znowu zapaliliście ? :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 44 normalnie ... logujesz sie , wchodzisz w swoje konto , w preferencje i dopisujesz sobie co chcesz w stopce , zapisujesz ustawienia i juz masz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich z ranka:) U mnie wpadka była spowodowana pierwszym drinkiem(nie jednym hihi) BP...No i teraz zamiast 36 dzień BP,mam 3 dzień BP....Ale mam nadzieję,że już taka słaba nie będę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALGORA
JA jak farbowana_lisica,byli goście,była wódeczka a potem papierosek nie jeden-rano ból głowy tylko nie wiem po czym bardziej po fajach czy wódce.Koniec chlania i palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×