Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼 :D życzę miłego i spokojnego wieczorku BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba nie było mnie tu bo robiłem wyniki i jeździłem do lekarza na razie jest OK. :D ślicznie Wam dziękuję za pamięć :D jovik 🌼 sadny dzien 🌼 pachnaca aga 🌼 mamuska44 🌼 Julka85 🌼 rzucaczka 🌼 moccka 🌼 enigma1 🌼 witch321 🌼 fragles69 🌼 ewa1759 🌼 asiek1982 🌼 Cambri 🌼 Kinja 🌼 bela 1962 🌼 kairanka 🌼 mnm39 miko 🌼 mela XX 🌼 zuzka452 🌼 lorika 🌼 gueen of nowhereland 🌼 niepaląca wytrzymująca 🌼 Regres 🖐️ graba kogo nie wymieniłem przez omyłkę to z góry przepraszam za wszystkich potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️ BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bella pewnie nick pomylilas he he wiecie co nie odwazylam sie na ten ocet ale za to co dziennie rano o 6 zamiast 1 sniadania pije poziomkowa herbatke (kolo poziomek to ona nawet nie stala ale ma jakies ziola) i chyba bedzie pozadany efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliewiec...dzięki Bogu jesteś:D Cieszę sie, ze wróciles, bo juz spanikowałam, zes chory:( Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jeden cud na Wc:D Pic na czczo wode przegotowana z 1 łyżka miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dziś 19 dzień BP u mnie dalej ciężko, nic się nie klei. buuuuuuu :( ale dalej nie pale i to mnie cieszy. manuska44 🌻 moccka 🌻 enigma1 🌻 rzucaczka - trzymam kciuki-fajnie ze wróciłaś 🌻 jovik 🌻 kinja 🌻 ewa1759 🌻 queen of nowhereland 🌻 zuzka452 🌻 zlosliwiec - fajnie że jesteś 🌻 sadny dzien 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem żałosna, jak żebrzący (żebrający?!) pies pod stołem o ochłap... Mam mega-kryzys! Co chwila idę wkładać nogi pod zimną wodę (w kuchni, bo w łazience mąż jara) ... Co za dzień! Zaraz zacznę gryźć własne palce... Mam potrzebę mordu... Mało, że przed chwilą zapalił, to na dodatek je! O 20.30... Są jakieś interentowe instytucje rozwodzące? HELPUNKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki sadny dzień rzeczywiście nick pomyliłam 🌻 i to trzy razy a przecieżpora nawet nie pózna była pozdrawiam całe pachnące grono 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Dzien dobry wszystkim ! zaczynam dzien osmy i wierzyc mi sie nie chce,ze juz tyle dni nie pale,co wcale nie znaczy,ze jestem szczesliwa.Jestem strasznie nerwowaryczec mi sie chce i ciagle bym jadla.Nie wiem,czy wytrzymam to wszystko,jesli bedzie tak dalej,to po prostu kupie fajki................wszystkim zycze milego weekendu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D jovik 🌼 jestem ciekawy :D przez te pięć lat twojego nie palenia BP ile wysłałem Ci kwiatków 🌼 :D sadny dzien 🌼 już za trzy dni :D impreza :D Cambri 🌼 jesteś zuch dziewczynka 20 dni BP :D kairanka 🌼 wiem co przeżywasz bo ze mną tez to samo było chciałem rzucić palenie a z drugiej strony żal mi było rozstać się ze śmierdzielem wiec postanowiłem przeprowadzić rozmowę sam ze soba i pogodziłem się z tym tak od środka ze podejmę walkę ze śmierdzącym nałogiem i powiedziałem sobie niech się dzieje co chce kto chce niech pali a ja nie zajaram przeżyłem horror ja cala moja rodzinka i wszyscy znajomi do dziś mówią na mnie złośliwiec warto było przez to wszystko przejść bo nie palić to jest cos pięknego :D tobie tez się uda trzymam kciuki BP :D będzie dobrze bella 1962 🌼 najważniejsze jest to ze nie palimy 🌼 zaczernij swój nick to nie będzie żadnych pomyłek :D zuzka 452 🌼 8 dni BP to jak na początek to nie lada wyczyn :D to jest bardzo dużo widzę ze jesteś zuch dziewczynka najgorsze masz już za sobą a nie wstyd jest tez zapłakać jeżeli jest taka potrzeba trzeba trochę cierpliwości i czasu bo naprawdę jest warto być wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu zobacz ja paliłem 40 lat ostatnio trzy paczki dziennie mi się udalo to i tobie tez się uda rzucic palenie :D trzymam za ciebie kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec jesteś WIELKI wszyscy jesteście wielcy i kochani. Buziaki dla Was. Gdyby to forum i komputery były dwadzieścia parę lat temu to pewnie bym ich nie przepaliła a tak tyle latek poszło z dymkiem- fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 50 dni (+ 10g49m21s). Ilość niewypalonych papierosów: 1311. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 00g28m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 491,89 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 3 dni?? jeżu rzeczywiście już dziś 20 luty za trzy dni mam 2 lata :) pijemy kochani do bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Zlosliwiec , bardzo Tobie dziekuje................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy dzień dziś 20 dzień BP :) :) :) :) niewierze że to już tyle dni przez te 20 dni więcej pracuję , bo nie wychodzę na śmierdziela, nie jestem uczestniczką plotek :), rano mam więcej czasu dla siebie, teraz nawet jem śniadanie a wcześniej nie miałam czasu i apetytu, pięknie pachnę, w domu pięknie pachnie, więcej kasy mam dla siebie na kosmetyi iciuszki :) do tej dobrej rzeczy przekonałam koleżankę w pracy :) - nie pali jakieś 8 dni :) zlosliwiec jesteś wspaniały - dziękuję :) 🌻 mnm39miko Gratuluję, oby tak dalej {kwiat] Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 1 dzień (+ 20g29m09s). Ilość niewypalonych papierosów: 64. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 11g53m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 25,95 zł! jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnm39mikro 🌼 gratulacje za równe 50 dni BP :D rzucaczka 🌼 zuch dziewczynka super ze jesteś :D :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 :D za wszystkich potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani, słuchajcie wczoraj miałam 15dni BP i zapaliłam!!! 2fajki zapalilam.. to przez kłotnie z narzeczonym, tak sie zdenerwowalam.ja sie nie nadaje chyba na to forum bo Wy jestescie silniesi. juz nie mam sil liczyc od poczatku. zalujestraconych dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melaXX-----------zeruj licznik ale nie odchodz,zdajesz sobie sprawe z tego ze to byl tylko pretekst?? ja akuret na poczatku rzucania mialam takie akcje ze szok (latajace talerze i te sprawy) ale nie dalam sie falkowi,ty tez dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MelaXX... mówi sie trudno i nie pali sie dalej o kłótni szybko zapomnisz a to że przez nią palisz będzie Cię długo prześladowało teraz już wiesz że śmierdziel nic nie pomógł tylko cie dodatkowo zdołował więc pożegnaj go na zawsze i zostań z nami szkoda tych 15 dni ale najgorsze za toba 🌻 potraktuj to jako małą bitewkę przegraną ale wojnę ze śmierdzielem wygrasz jeśli tylko będziesz chcieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to Wszystkich pozdrawiam pachnąco 🌻 i uważajcie na tą zdradliwą okropną pogode bo mnie już grypsko chyba jakieś dopadło zakatarzona zakichana kaszląca ale pachnąca 🌻 Nie palę już 479 dni (+ 08g41m28s). Ilość niewypalonych papierosów: 9587. Będę żyć dłużej o 73 dni (+ 05g39m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 834,89 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie uWas niebyło,więc wpadłam się zameldować... Nie palę już 406 dni (+ 20g54m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 12206. Będę żyć dłużej o 93 dni (+ 05g47m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 943,48 zł! to mój wynik----jak widać można bez śmierdzielka zyć... ps.tylko w pracy mam przechlap,bo palecze chodzą co chwilkę na fajka a ja siedzę i pracuję...to jeden minus...ale plus aki ze pachne i kasa zaoszczędzona... A tak na marginesie dzisiaj sprzedawalam L&M LINKI za ---- 9,90...TO dlatych którzy je palili....zminiamy kochani liczniki...Malboraski----10,70,Spike30----12,95...jakieś jeszcze mam sprawdzić?? Pozdrawiam starych jak i nowych bywalców....Pamiętam o Was....buziaki..pa.pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9,90????????????? rany jakie zdzierstwo dobrze ze nie palimy no rzeczywiscie dlugo cie nie bylo ale zauwaz ze ja tez w okolicach roku zadko zagladalam na stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowa cena wygladam tak :) Nie palę już 728 dni (+ 06g12m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 14565. Będę żyć dłużej o 111 dni (+ 06g16m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 7 209,76 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec- kwiatków nigdy za dużo...🌻 Pozdrawiam- trzymam kciuki- pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze - Stróżu Mój :)) - dziękuję za dobre słowa i radę, sama z sobą pogadałam... i dziś mi jakoś łatwiej. Faja, to dobrowlnie za własną kasę oddawanie się w niewolę... żeby rządził mną jakis pet? Przeżyłam wczorajszy dzień BP, a dzisiaj ani razu nie pomyślałam o nim. Aż mi się wierzyć nie chce, że wcale nic mnie nie ciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo widze ze dzis ja robie kawke :) a w gliwicach piekna pogoda,slonce swieci az zyc sie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny----> ja stawiam ciacho do kawki- na opolszczyźnie tez swieci slonko!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam i podpisuję listę BP :D sadny dzien 🌼 jovik 🌼 a ja do ciasta i kawy stawiam po lampce szampana :D na mazurach tez świeci słoneczko !!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
Dzien dobry wszystkim ! dzien dziewiaty BP, a i jakby palic mniej sie chcialo.......milego popoludnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×