Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Hole
rzucaczka a sama kupiłaś papierosy czy ktoś Cię poczęstował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty ? rzucaczka? nie żartuj...weź się w garść jesteśmy z tobą.... sodny dzien - ocet jabłkowy możesz zrobić sobie sama. obieramy umyte jabłka,usuwamy zepsute części.skórki wkładamy do naczynia i zalewamy przegotowaną wodą z dodatkiem cukru lub miodu (100g.cukru na 1 L.wody).nakrywamy naczynie gazą i trzymamy w ciemnym ciepłym miejscu.nawet jeśli pojawi się biały galaretowaty nalot,nie ma żadnej obawy zatrucia.po 10 - 14 dniach odcedzamy zawartość na durszlaku,otrzymany płyn przecedzamy przez watę ułożoną na gazie,którą należy włożyć w lejek.butelki z octem trzymamy w lodówce,by nie przedłużać procesu fermentacji,bo ocet będzie za kwaśny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem ocet działa na dobre trawienie ,oczyszczanie nerek,zapobiega wielu schorzeniom.Znam wiele starszych osób które już długo go stosują i nic im nie jest ...ten za sklepu jest znacznie kwaśniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany!!!nie napisałam że ocet JABŁKOWY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie palę już 34 dni (+ 00g02m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 612. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 16g12m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 153,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucaczka :( powiedz że to żart, tyle dni już wytrzymałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucaczka:(Ale mowi sie trudno i zyje sie dalej...teraz, albo palisz i żalujesz swojej decyzji, albo ten jeden traktujesz jak przypadek i dalej nie palisz- decyzja należy do Ciebie. Ale licznik na ZERO:( Tak to juz bywa, że człowiek pada- powstaje, wzmacnia sie i dąży do tego, co sobie wyznaczył. rzucaczka- kazdy z tego topiku może być na Twoim miejscu, ale jak padłas- to my Ci podajemy ręke i "człapiesz" z nami dalej:D:D Czekamy! Złosliwcze- przybywaj z kciukami, bo Śmierdziel zaatakował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucaczka wracaj tu szybko do nas niepalących. Pozdrawiam resztę rzucaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 dni i padłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik 🌼 chcesz i masz :D jestem na twoje wezwanie :D rzucaczka 🌼 padłaś to się podnoś i bądź z nami zaczynaj od razu :( jovik ma racje ze każdy z tego topiku może być na Twoim miejscu, ale jak padłaś- to my Ci podajemy rękę i "człapiesz" z nami dalej trzymam kciuki 🖐️ 🖐️ mamuska44 🌼 jak zdróweczko :D 🌼 nie palimy pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Prosze- czary-mary i Złosliwiec przybył z odsieczą:D Rozliczam PIT-y i na razie siedzę przed kompem....rzucaczka- odezwij sie:) A Ty pomarańczu 80cio dniowy- ujawnij sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
Witam Trzymam się choć czasem trudno lorika, fragless co u Was słychać? rzucaczka i po k......e, stara mi tez jeszcze jest trudno, właśnie dzis wyłam z tego powodu a nie pale tyle co Ty, skoro wiedziałaś że mozesz paść na tym etapie, wracaj do Nas i przestań się truć plizzzzz pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa dzieki za ciekawy przepis :) bylam na zakupach i zapomnialam o tym occie pewnie podswiadomosc mnie broni mam potworna alergie na dwa kwasy z reguly zawarte w lekach acetylo-salicylowy i na octowy i nie wiem jaka bedzie reakcja po kilku dniach takiej terapi,troche sie boje a z drugiej strony mnie kusi,musze dojrzec do tej decyzji :) tzn do octowej decyzji nie do stracenia kilku kilogramow calkowicie zbednych zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wszystkim za wsparcie, jesteście WSPANIALI, ale ja też się postaram. Dzeci na ferie a ja? eh szkoda gadać. Moja psyche jest na dnie, tak fajnie mi było..tyle razy zgubił mnie ten jeden. zaczelam dziś tabex i od jura od nowa ani bucha. Brzydze sie sama sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucaczka -------- bedzie dobrze ale szkoda mi cie bo mialas juz tyle dni na koncie a teraz znowu przez ta meczarnie bedziesz przechodzic,jak sobie przypomne ta meke to niedobrze sie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RZUCACZKA!Przypominam że od środy zaczynam dietkę ....pamiętaj cel mamy wspólny - 65kg. i oczywiście PACHNIEĆ.Wszyscy jesteśmy z tobą...ja też rzucałam z tabex-em

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec ze zdrówkiem dużo lepiej. 👄 🌻 Rzucaczka dobrze , że jesteś z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajki popłyneły w kibelku, zęby umyte, guma w mordce, ja po kąpieli - pachnąca. Tylko szkoda, że licznik wyzerowany.... Ale nic to, postaram się tę dobę wymazać z pamięci. Fajek nie kupowałam, mąż wczoraj wieczorem wychodził z psem / on też walczy ale wiem że podpalał/, ja zasugerowałam a on na to jak na lato. Jak poszedł to już mi przeszło ale, niestety, kupił. eh, nieważne... Dzięki przeogromne wszystkim za wsparcie, nawet nie przypuszczałam, że takie poruszenie wywołam. Ale już mi lepiej, wierzę w siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa1759 - z wagą nieżle, ja już kilka dni nawet pączusia odpuściłam w czwartek dziś 85,8. Idzie wiosna trzeba pachnieć i wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW...zazdroszczę ci tego dnia bez pączusia,ja pękłam.....mama robi najlepsze pączki na świecie...4szt.zjadłam - masakra....ale nie palę,.....tak trzymaj ...waga spada....jeszcze z dala od śmierdzieli......głowa do góry niedługo WIOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis opycham jablkami zamiast tego octu :) jakos nie umie sie do niego przekonac :) rzucaczka jestes dzielna :) teraz musisz sporo wysilku wlozyc i samozaparcia bo teraz tym bardziej cie bedzie kusil smierdziel,ale dasz rade :) spadam powoli myjać i nynać :) dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor wszystkim pachnacym po malej przerwie melduje sie BP - dzis 111dni ciesze sie bardzo z tego powodu a tym bardziej ze moj slubny mezulek tez przestal palic...juz 8 dni...Hurra !!! teraz to juz z gorki bo nikt w domu nie jara i fajki nie leza po katach wiec i pokusy nie ma nie namawialam go wcale do rzucenia ale widzial jak ja sobie dzielnie radze i chcial chyba pokazac ze nie jest gorszy rzucaczka podnos sie szybko z tego upadku i patrz przed siebie na te piekna perspektywe zycia BP !!! walentynkowy calusek dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucaczka - cieszę się ,że wróciłaś :) Ja też jade na Tabexie. Biorę teraz tylko wtedy jak mi się bardzo chce śmierdziela. Źle się po nim czułam. Trzymam kciuki 🖐️ pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie . Wróciłem juz z Liverpoolu ( wybyczyłem sie i odpocząłem ) Dla wszystkich tutejszych kobiet 👄 walentynkowy uffffffff zdążyłem :) Fajnie w tej Anglii , a co lepsze w zadnej knajpie nie wolno palić ludzie by zajarać wychodzą przed knajpe :) I tak powinno byc i w naszym kraju bilansik : Nie palę już 289 dni (+ 03g48m38s). Ilość niewypalonych papierosów: 4048. Będę żyć dłużej o 30 dni (+ 22g10m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 801,45 zł! pozdrawiam bywalców 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch321
Witam wszystkich. Zaczynam dziś 28 dzień. Trzymam się, ale miewam huśtawki nastroju. Na dodatek jakieś przeziębienie mnie złapało. Jeśli chodzi o apetyt, myślę, że wszystko wraca do normy. Mogłaby się już skończyć ta zima bo ona źle na mnie działa. Nie cierpię zimna i grubych ciuchów na sobie. Człowiek coś by sobie kupił, jakąś ładną szmatkę czy coś. Pozdrawiam wszystkich. Trzymajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witch321 trzymamy sie , trzymamy ... Nawet nie w głowie nam mysleć o fajkach :D A ty co ? taki mały jubileusz za chwilę ;) MIESIąC BEZ DYMA :D Moje gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładny Piotruś
wolę szczupłą ale palącą kobietę, niż otyłego babona bez nałogów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o Anglikach słyszałam że straszne niechluje^^ tak to fakt , troche niechluje , a po za tym kobiety chodza w wałkach na włosach po ulicach ze nie wspomne ludzi letnio ubranych ( krotki rekawek , krotkie spodnie ) kiedy tylko pojawi sie troche słonca ... Ale jednego anglikom trzeba zazdrosćić , a mianowicie kultury osobistej ... Wszedzie cie wpuszcza , przepuszczą , potraci cie lekko to zaraz przeprasza , mówia wszedzie dziekuje , proszę bardzo itd ... Generalnie fajny wyjazd :) I te knajpy .... Byłem w The Cavern w Liverpoolu ( to knajpa w której The Beatles dawali pierwsze koncerty ) i takieg oklimatu to juz dawno w knajpie nie widziałem ..... Zespoły grały ich najlepsze utwory .... Ludzie mili i sympatyczni , zero dymu papierosowego ... Az sie nie chciało wychodzić stamtąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Co to, każdy odsypia Walentynki?? regres- witaj 🖐️ Pozdrawiam serdecznie- rzucaczka, wspaniała decyzja- fajki w kiblu a Ty z nami:D:D:D Pozdrawiam wszystkich BP. ukłonki- dla Złośliwca{kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż: Gdybyś nauczyła się gotować, obylibyśmy się bez kucharki. A gdybyś jeszcze sprzątała, zwolnilibyśmy sprzątaczkę. Żona: Gdybyś umiał mnie zaspakajać, nie potrzebowalibyśmy też ogrodnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×