Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ale tu ludzi ze śląska :D o rany , nawet nie wiedziałem :D bella1962 🌻---20 km od Katowic złośliwiec ? , jeszcze nie wiemy :P 🖐️ kairanka 🌻 Gd-Wrzeszcz marzycielka83 -Poznań 🌻 sadny dzien - Gliwice 🌻 pachnaca aga - Konin 🌻 farbowana lisica - Jaworzno 🌻 madziuchna 04 - Warszawa 🌻 Ania.B - Bytom 🌻 mamuska44- Wielkopolska 🌻 widzę że śLąSK rządzi ;) pozdrowienia także dla reszty ekipy której nie wymieniłem 🖐️ to co ? nie palimy dalej :D z zyczeniami Miłego Dnia , ciepłe pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzycielkaaa -pierwszy drugi trzeci i tak cały tydzień BP zleci Pozdrawiam całe pachnące grono 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda babcia 53
Witajcie niepalące kobietki. Jestem tu chyba najstarsza zarówno wiekiem jak i stażem palaczki, ale za to chyba najmłodsza jako babcia (wnuczka ma 8,5 miesiąca).Paliłam 35 lat- NIE PALĘ 78 DNI. Przytyłam 13kg z którymi walczę(na razie z marnymi efektami). Moja rada: jeśli zdobyłyście się na rzucenie palenia to nie wolno zapalić nawet pół papierosa. Ja tak zrobiłam 2 lata temu, nie paliłam 6 miesięcy i przy jakimś alkoholu zapaliłam 1-go papieroska(jaki byłdobry),następnego dnia też zapaliłam 1-go itd, a po tygodniu kupiłam sobie paczkę papierosów.Teraz rzuciłam palenie dla mojej kochanej wnusi Zosi. Pozdrawiam i trzymam za was i za siebie kciuki. Jestem z Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graba tym razem dla Regresa Ja też jestem z Katowic. Z centrum. Zresztą część o tym wie, bo posyłałam niektórym mojego linka z nk... Ja dziś 180 dzień BP 🌻 Pozdrowionka dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Bytomia z pokornie pochyloną głową wraca na forum kolejna ślązaczka. Wczoraj podjełam decyzje po raz XXXXX . teraz nie rzucam palenia, od wczoraj po prostu nie palę. I wierzę w to. Cieszę się ogromnie, ze jestem tu z powrotem. Paląc przez ostatnie dni naprawdę CIERPIAŁAM. To był koszmarny okres. Nie dajcie sie " temu jednemu" bo naprawdę nie warto. Jesteście wielkcy, że sie trzymacie. Ale ja też jestem pełna optymizmu. Witam wszystkich W Bytomi śnieg zaczyna pruszyć, brrr. Nawet w tej ilości nie mogę już patrzeć na snieg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk - Katowice jeaaaaa 🌻 :D rzucaczka - Bytom 🌻 no to juz o innych nie pytam skąd są bo na pewno są ze śląska :P Miłego dnia moje forumowe koleżanki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nieźle sie zagalopowałam :o : ...to mój 178 dzień BP, nie 180-ty... prostuję niniejszym...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,witam No widzę,że faktycznie rządzimy;) Ale to dobrze,oby jak najwięcej niepalących!Pozdrawiam zatem z pracy czyli z Sosnowca:D Miłego dzionka wszystkim i zdrówka:) Nie palę już 113 dni (+ 18g31m23s). Ilość niewypalonych papierosów: 1592. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 04g00m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 557,48 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka w ten wietrzny dzień prosto z Gdańska! Odmeldowuję się. Wiecie ... nie palę! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziska i ja sie melduje BP w moim 127 dniu nawet nie zauwazylam jak mi 4 miesiace minely a to oznacza ze juz sie troche przyzwyczailam do faktu ze jestem niepalaca i juz tak nie licze dni jak na poczatku marzycielka i kairanka - dziewczyny trzymajcie sie i sie nie dajcie pokusie...najgorsze pierwsze dni do 3 tygodni a potem juz bedzie lepiej pozdrawiam wszystkich w Eindhoven gdzie wialo w niedziele strasznie a dzis juz spoko 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja się melduje w 170 dniu bp:-) Super że jest nas coraz więcej... Ja jestem z Wa-wy:-) Wziełam się ostro za zwalanie kg które przytyłam 5 kg sobie poszło... Pozrowionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gliwicach spokuj z wiatrami dobrze ze nas to ominelo Ania B. ----------- 100 latek 😘 Kairanka z jaworzna tez tu byla kiedys moja galaretka :) i mordusiak z trzebini cos dawno ich nie slychac buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy pamiętacie mnie z czerwca...dawno nie byłam na topiku...a dlaczego? ótóż jest mi ogromnie wstyd bo znowu jakiś czas temu zaczęłam palić, zaczęło się od jednego papieroska przy piwku i skończyło się tak że znowu zaczęłam palić.A teraz jest mi ciężko rzucić...próbowałam w sobotę i nic...dlatego weszłam na ten topik by poczytać i przymierzyć się do rozstania z papierosem... Nie wiem jak mam skutecznie rzucić...wtedy uważałam, że książka Allena Carr mi pomogła ale skoro zaczełam z własnej głupoty palić to nie wiem już czy mi pomoże.Sama jestem sobie winna, mam wyrzuty sumienia że niepotrzebnie wtedy zapaliłam, że palę do dziś. Ciężko mi. Nawet wykasowałam licznik...Może macie link licznika, bo chciałabym do Was z powrotem dołączyć. Wiem,że chcę rzucić, wiem że bez papierosa było fajnie, wiem że śmierdzę papierosami, wiem że nie chcę palić tylko dlaczego ten nałóg jakoś ze mną wygrywa...? Chyba nieźle zagmatwany ten mój wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaj ;/+ ale gafa to lisica jest z jaworzna he he kairanka z gdanska tak jak dodob i 30-stka (ciekawe co z nia ) a ja gliwice ale pracuje w rudzie śląskiej bielszowice i jezdze przez zabrze :) Śląsk rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie 🌼 🖐️ życzę miłego wieczoru BP :D podpisuje liste BP mazury się kłaniają dla śląska :D marzycielkaaa83 🌼 ajjajajajjaj :( z twoich wypowiedzi wywnioskowałem ze jeszcze nie jesteś gotowa żeby podjąć próbę walki ze śmierdzielem wiem jak to jest ale zostań z nam i próbuj dalej bo żeby rzucić palenie to trzeba chcieć ale tak naprawdę chcieć tak od środka trzymam kciuki bp gosa 78 🌼 szkoda :( ale to już historia ważne ze jesteś znowu z nami bogatsza już w doświadczenie ze śmierdziel tak szybko się nie poddaje on tylko czyha na nasza słabość wiesz bardzo dobrze ze nie palić to coś pięknego :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ :D jovik 🌼 :D kaj jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano właśnie Złośliwiec...ajajajajaj:(:(:(jestem wściekła na siebie, ale padłam na całej linii.Łapię się na tym, że chcę rzucić, ale ciągle przeraża mnie myśl, że już nigdy mam nie zapalić.Dziwne to jest.Ktos mi kiedyś powiedział, że "papieros to jest Twój przyjaciel, który cię nigdy nie opuści".Ja zrozumiałam, że jeśli sama nie podejmę walki, zaciętej, to on sm nie odejdzie.Ale wiem, że przyjaciół wybierami sami.A tych pseudo...to rozsądek nakazuje wyrzucić. Zobaczymy...mam nadzieję, że szybko do Was wrócę. Na razie mam takiego doła, że aż mi się...nic nie chce:( No ale gratuluję Wam Wszystkim, którym sie udaje. I pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
rzucaczka,fajnie ze jestes,ja sie dalej trzymam,choc jakby z rzuceniem fajek,rzucily sie na mnie wszystkie problemy,ale nic,dam rade,a teraz licznik Nie palę już 58 dni (+ 21g59m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 2356. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 00g03m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1296,15 zł! Buziaki gorace dla wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w szponach nałogu... Wyjątkowo daje mi w kość. Nosi mnie. Mam nerwa. Jakiś kryzysowy wieczór. Nic to idę wezmę zimny prysznic wpakuję się do łóżka i prześpię pokusy niecne ... Bo przecież ja NIE PALĘ. Świat odzyskał aromaty (i odory też ;) ) Smak mi się wyostrzył ... I pachnę, czuję swoje perfumy! Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres----zlośliwiec jest z Mazur... Złośliwiec chyba niejesteś zly że zdradziałam....(o ile dobrze pamietam) Pozdrowionka dla Was..🌻 rzeczywiście Śląsk rządzi na topiku...Bedziecie niedlugo pachnącym miastem....mu... Julka witaj...chociaż Ty z W-wy...👄 3mam za Was dalej kciuki...👄 spadam 😴 kolorowych snów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doba zaliczona, idę na kilka godz gratisowego niepalenia. Chociaż dzień też bezboleśnie m inął /aż strach pisać/. Bedzie dobrze, jest dobrze. Pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem farbowana....i cieszę się bardzo ze Śląsk będzie taki pachnący... strasznie lubię Ślązaków a ta wasza gwara...cudna...boki można zrywać...👄👄dla Ciebie i wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wszystkich moze ktos mnie jeszcze pamieta ?W kazdym razie sie przypomne ze zyje i oczywiscie nie pale .Wybaczcie nie bylo mnie cale wieki i mam ogromne zalegosci w czytaniu Was ale bede sie staral poprawic .Widze ze bardzo duzo nowych osob sie przylaczylo co bardzo mnie cieszy :) Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
No troche juz przeczytalem i widze ze tu sporo osob jest ze slaska ja sie melduje z podkarpacia okolice Jaroslawia ale pewnie i tak nikt nie wie gdzie to jest :)A moj licznik ciagle liczy i pokazuje tak :Nie palę już 421 dni (+ 10g56m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 8429. Będę żyć dłużej o 64 dni (+ 09g20m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3329,49 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×