Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

to sie pochwal swoim wynikiem :) kazdy dzien BP jest wielka wygrana :) a ty z tego co pamietam dlugo juz nie palisz chyba ze cos ci sie po drodze przytrafilo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello lisica :) no jak widzisz na zegarku to ja pewnie za chwile bede spadac,tylko herbatke dopije,juz mi sie w oczach mydli,ale żabka zapowiadala ze bedzie i regres jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien a pochwale sie a jak :P ale to poznym wieczorem , bo teraz jestem goscinnie na kompie u znajomej i nie mam dostepu do mojego licznika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres---> za swoimi stoje "murem":classic_cool: i niech mi ktop podskoczy😡 spójrz na skrzynke:) Pozdrawiam- zabka, djupe w kupe i nie daj sie smierdzielowi chociazby depresja sie zwał:D trzymam kciuki, pozdrawiam wszystkich. Nie palmy papierosów- to śmierdzi i kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co to jestem troche pokopalam na ogrodku jak ja to lubie tz. nie kopanie bo to troche ciezko kregoslup nie pozwala ale ja odpoczywam bedac na ogrodku:D Regres nie obiecuje na 100% ale o.k.postaram sie i bede trwac w niepaleniu :) Kinja--sorki moje gratulacje zycze nastepnego polrocza i nastepnych🌻 zabka--jak tam trzymasz sie 🌻 kachna----jak tam minal zly nastroj 🌻 zlosliwiec--🖐️ sadny dzien---🌻 farbowana_lisica---🌻 jovik---🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja jestem już w nieco lepszym nastroju :D nie dam sie łatwo i nadal pachnę choć dziś miałam taki moment że już wychodziłam, po papierochy. Posiedziałam jednak na tym topiku poczytałam kilka stron wcześniej. I samo przeszło :) Pod wieczór wyszłam z rodziną na zakupy i w pewnym momencie uświadomiłam sobie jakie to szczęście że nie kupiłam tych fajek. Czułam taki piękny zapach jaki jest po deszczu na wiosnę Wiecie prawda? Całuję wszystkich i oczywiście trzymam dyżur wieczorny mam nadzieję że nie jestem sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzień :D specjalnie dla ciebie :) Nie palę już 360 dni (+ 01g48m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 5041. Będę żyć dłużej o 38 dni (+ 12g11m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2394,49 zł! pozdrawiam moi kochani Mam końcowe odliczanie już tylko 5 dni W sobotę biba , strzeli mi ROK :D Będzie sie działo :P Dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak nikogo nowego niema co to nikt nie chce pachnac:D Reszta tez nie pokazuje sie czyzby juz sa tak silni i nie potrzeboja tu zagladac:D Ja to bede tu az do znudzenia bo z tad czerpie moc sily i jestem rozluzniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak trzymaj basiek jeszcze ci pomacham a co mi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w troche lepszym nastroju ,nie wiem co mi pomogło czy spacer z moim synusiem czy niquitin ,ale coś zadziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kachna super bardzo się cieszę że ci lepiej Ja myślę że u mnie to wisialo coś w powietrzu :( ale spadło :D Co stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) za kilka godzin juz moj 95 dzien BP :) Rzadko sie odzywam, bo: 1. ciezko czasem wejsc na kafe, zeby napisac post 2. mialam troche problemow z tzw. rodzina 3. mam powazne klopoty z kregami szyjnymi, czyli mnostwo czasu pochlaniaja mi w tej chwili badania, lekarze i niepokoj o mozliwosc zachowania mojej pracy Ale podczytuje i gratuluje ''starym'' i coraz wiekszej liczbie ''nowych'' :) No, i sama - mimo moich problemow - przyjmuje za oczywiste, ze jestem i bede BP :) I pytanie do was: nigdy w zyciu nie krwawily mi dziasla, po rzuceniu palenia, po prawie 3 miesiacach zaczely. Czy wam sie tez tak robilo? Bylam dzis u mojej dentystki, sprawdzila, ze nie jest tak zle. Ale mowi, ze wielu jej pacjentom tak sie robilo kilka miesiecy po rzuceniu palenia - a potem im samoistnie przechodzilo. Pozdrawiam, bez wymieniania imiennego, bo nie jestem w stanie spamietac wszystkich nickow : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabko- ja nic nie stosuje ale jutro sie wybieram do lekarza może cos zaleci, ciekawe czy to brak nikotyny tak na nas działa czy akurat taki zbieg okolicznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kochna ja pytam o niquitin a nie o nerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moje zdanie jest takie że to tylko zbieg okoliczności Jak paliłyśmy czy nie chodziłyśmy nerwowe czy w przypływie nerwów nie sięgałyśmy po szlugi. Teraz gdy nie palimy może bardziej zwracamy uwagę na to że się denerwujemy, bo nie mamy fajek które niby to nam "pomagały" Może trzeba nam się przyzwyczaić do nerwów wolnych od nikotyny (nie wiem czy takie coś w ogóle istnieje) ale tak mi się zdaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko ze ja nie j estem nerwowa akurat w tej chwili jakas pustka mnie w srodku rozrywa nie umiem tego okreslić ale coś nie tak ide spać jutro bedzie lepszy dzionek mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
czy nasi pachnący przyjaciele z dłuższym stażem mogliby napisać jak to u nich było y tymi nerwami?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z nerwami ? U mnie było w miarę spokojnie ;) no ale wiecie jak to jest ;) Jestem facetem i nie mam nastrojów i humorków ,nie rządzą mną hormony wiec to jest insza inszość ... Ale generalnie nie było zle , najgorszy był pierwszy miesiac ,bo jak juz na coś lub na kogoś sie wkurzyłem to miałem takie spinki że juz chciałem sobie zapalić ale w ostatecznosci sie powstrzymałem bo : co ja bym wam tu pozniej powiedział że co ? ze zapaliłem ... nie spojrzał bym sobie w lustro bo bym zobaczył w nim słabego i tchórzliwego faceta ... Miałem nerwy? To wolałem sobie whisky nalać niz zapalić ... na ta chwile czyli juz prawie rok bez fajki , jesli mam jakiegos stresa to nawet przez sekunde nie pomysle o tym by zapalić... stres szybko przychodzi , ale jeszcze szybciej odchodzi 🖐️ Miłego dla bywalców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🌻🖐️ Kurde ten smierdziel od wczoraj mnie przesladuje cala noc mnie meczyl, boje sie jak bedzie w pracy bo od wczoraj tak na nie patrze a jak podaje klijentowi to se myslalam moze ja wezme i zapale ale tak patrzac to sobie pomyslalam kurde przecierz ja nie pale i kochanych,bliskich mi tu ludzi nie moge zawiesc no i siebie takze. Bardzo prosze trzymajcie za mnie kciuki dziekuje ❤️🌻👄 Milege i bezstresowego dnia wszystkim 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiek trzymaj się kochana i nie daj się nie warto, uwierz mi , ja do tej pory jeszcze czuję żal do siebie po tym jak zapaliłam . Żal wyniku :( Ja wierzę w ciebie serduszko dasz radę.❤️ Regres dziękuje 👄 Kachna jak dziś się czujesz I co tam u lekarza wszystko dobrze ? 🌻 Mamuśka gdzie jesteś nie opuszczaj nas twoje posty dodają mi sił ❤️ wracaj prosze Grece R sadny dzien :D jovik 🌻 farbowana lisica 🌻 kinja 🌻 madziuchna gdzie jesteś? 🌻 linka32 🌻 pachnaca aga 🌻 Złośliwiec 👄 Pachnące całuski {usta] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiek trzymaj się kochana i nie daj się nie warto, uwierz mi , ja do tej pory jeszcze czuję żal do siebie po tym jak zapaliłam . Żal wyniku :( Ja wierzę w ciebie serduszko dasz radę.❤️ Regres dziękuje 👄 Kachna jak dziś się czujesz I co tam u lekarza wszystko dobrze ? 🌻 Mamuśka gdzie jesteś nie opuszczaj nas twoje posty dodają mi sił ❤️ wracaj prosze Grece R sadny dzien :D jovik 🌻 farbowana lisica 🌻 kinja 🌻 madziuchna gdzie jesteś? 🌻 linka32 🌻 pachnaca aga 🌻 Złośliwiec 👄 Pachnące całuski {usta] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiek trzymaj się kochana i nie daj się nie warto, uwierz mi , ja do tej pory jeszcze czuję żal do siebie po tym jak zapaliłam . Żal wyniku :( Ja wierzę w ciebie serduszko dasz radę.❤️ Regres dziękuje 👄 Kachna jak dziś się czujesz I co tam u lekarza wszystko dobrze ? 🌻 Mamuśka gdzie jesteś nie opuszczaj nas twoje posty dodają mi sił ❤️ wracaj prosze Grece R sadny dzien :D jovik 🌻 farbowana lisica 🌻 kinja 🌻 madziuchna gdzie jesteś? 🌻 linka32 🌻 pachnaca aga 🌻 Złośliwiec 👄 Pachnące całuski {usta] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiek trzymaj się kochana i nie daj się nie warto, uwierz mi , ja do tej pory jeszcze czuję żal do siebie po tym jak zapaliłam . Żal wyniku :( Ja wierzę w ciebie serduszko dasz radę.❤️ Regres dziękuje 👄 Kachna jak dziś się czujesz I co tam u lekarza wszystko dobrze ? 🌻 Mamuśka gdzie jesteś nie opuszczaj nas twoje posty dodają mi sił ❤️ wracaj prosze Grece R sadny dzien :D jovik 🌻 farbowana lisica 🌻 kinja 🌻 madziuchna gdzie jesteś? 🌻 linka32 🌻 pachnaca aga 🌻 Złośliwiec 👄 Pachnące całuski {usta] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Basiek trzymaj się kochana i nie daj się nie warto, uwierz mi , ja do tej pory jeszcze czuję żal do siebie po tym jak zapaliłam . Żal wyniku :( Ja wierzę w ciebie serduszko dasz radę.❤️ Regres dziękuje 👄 Kachna jak dziś się czujesz I co tam u lekarza wszystko dobrze ? 🌻 Mamuśka gdzie jesteś nie opuszczaj nas twoje posty dodają mi sił ❤️ wracaj prosze Grece R sadny dzien :D jovik 🌻 farbowana lisica 🌻 kinja 🌻 madziuchna gdzie jesteś? 🌻 linka32 🌻 pachnaca aga 🌻 Złośliwiec 👄 Pachnące całuski {usta] 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×