Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Miłego dnia wstawac bo słoneczko pieknie świeci, kawa zrobiona, herbatka rónież do wyboru czerwona lub zielona zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno nie spie :) na 6 rano byłem na pływalni :) Mowie wam jak sie swietnie pływa z większym i czystym oddechem :) :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dawno nie spie :) na 6 rano byłem na pływalni :) Mowie wam jak sie swietnie pływa z większym i czystym oddechem :) :D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🌻🖐️ pachnaca aga----ja to kawke dzieki🌻 Regres--Ty to tez ranny ptaszek 🖐️ Reszta spiochow meldowac sie :D Milego dnia i oczywiscie BP 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek-czyli dobre miałam przeczucie:) ja też w sklepie pracuję:) Nawet teraz,choć może nie do końca;) Dla wszystkich pozdrowionka i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek-czyli dobre miałam przeczucie:) ja też w sklepie pracuję:) Nawet teraz,choć może nie do końca;) Dla wszystkich pozdrowionka i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani chcę tylko powiedzieć ze nadal jestem nie paląca ale to co przeżywam przez ostatnie kilka dni to tragedia dopadło mnie coś strasznego i nie wiem czym to jest spowodowane czy nie paleniem czy przesileniem wiosennym czy jeszcze czyms innym ,byłam u lekarza powiediał ze to jakaś nerwica natręctw czy coś w tym stylu dał mi prochy i wziełam je i normalnie koszmar myślałam ze oszaleje nie wiedziałam co sie ze mna dzieje az mąz zauważył co sie bardzo rzadko zdaża ze coś ze mna nie tak dzisiaj już tego gówna nie wziełam i pomału dochodze do siebie ale byłam na skraju załamania myslałam że już nie dam rady ,ze w koncu zapalę raczej mysle o wizycie u psychologa niż o smierdzielu ale nie wiem czy dam rade to szystko zniesc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie kochani Ja nadal pachnąca choć śmierdziel czai się za plecami , Kachna trzymaj się jak możesz napisz m,i mailem jaki dostałaś lek wszystkich całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna----trzymaj sie to prawie kazdy z nas przechodzi, musimy to przetrzymac,wiem jest bardzo ciezko bo nie wiadomo o co w tym wszystkim chodzi cierpia przez nas tez osoby bliskie nam i nie mozemy im wytlumaczyc co sie z nami dzieje:( Dasz rade tylko sie nie poddawaj i nie daj sie skusic smierdzielowi,moze jakies herbatki ziolowe pij,trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie kochani Ja nadal pachnąca choć śmierdziel czai się za plecami , Kachna trzymaj się jak możesz napisz m,i mailem jaki dostałaś lek wszystkich całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie spie od 4 :) kiedy regres plywal ja pracowalam :) Basiek ja w sklepie kiedys probowalam swoich sil przez 2 miesiace na umowe o dzielo,wyklinalam kazda sekunde tam spedzona :/ nie palilam juz wtedy kilka miesiecy a sprzedawalam papierosy i nie powiem bo momentami poczulam chec zapalic,ale nie zrobilam tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 :D chłopaki 🖐️ graba :D nie mogę nic wysłać bo gdzieś to wsiąka:( podejrzewam ze ktoś to w tym palce macza ze to się tak blokuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 :D chłopaki 🖐️ graba :D nie mogę nic wysłać bo gdzieś to wsiąka :( podejrzewam ze ktoś to w tym palce macza ze to się tak blokuje :( raz już wysłałem i nie poszło wysyłam drugi raz a jeżeli ktoś palce w tym macza to niech mu pokręci tak żeby już nigdy nie dotknął klawiatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moi drodzy:) w moim 5 dniu nie palenia mialam "wpadke"..grrr..oh jak mi smakowal ten wstretny papieros..ale coz podnosze sie i walcze dalej.Slowko do Kachna-----..nie wiem co pan doktor Ci przepisal ale na litosc boska kobieto nie pakowac sie w zadne psychotropy....jesli masz problemy na tle nerwicowym to kup jakis preparat ziolowy,meliska,basen..wiecej ruchu i pozytywne myslenie.Ja cierpie na nerwice od sierpnia zeszlego roku,mialam takie jazdy na wakacjach ,ze myslalam ,ze koniec mojego zywota,poszlam do lek.dostalam leki i bylo jeszcze gozej...W koncu trafilam na cudowna lekarke ,ktora naprawde sie mna zajela..pare spotkan z psychologiem i jakos sie unormowalo.Chemia nie zastapi rozmowy z kims kompetentnym ,kto pouklada nasze poszrpane nerwy:)Pozdrawaim cala ekipe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 :D chłopaki 🖐️ graba :D nie mogę nic wysłać bo gdzieś to wsiąka :( podejrzewam ze ktoś to w tym palce macza ze to się tak blokuje :( raz już wysłałem i nie poszło wysyłam drugi raz a jeżeli ktoś palce w tym macza to niech mu pokręci tak żeby już nigdy nie dotknął klawiatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 :D chłopaki 🖐️ graba :D nie mogę nic wysłać bo gdzieś to wsiąka :( podejrzewam ze ktoś to w tym palce macza ze to się tak blokuje :( raz już wysłałem i nie poszło wysyłam drugi raz a jeżeli ktoś palce w tym macza to niech mu pokręci tak żeby już nigdy nie dotknął klawiatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki 🌼 :D chłopaki 🖐️ graba :D nie mogę nic wysłać bo gdzieś to wsiąka:( podejrzewam ze ktoś to w tym palce macza ze to się tak blokuje:( raz już wysłałem i nie poszło wysyłam drugi raz a jeżeli ktoś palce w tym macza to niech mu pokręci tak żeby już nigdy nie dotknął klawiatury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie spie od 4 :) kiedy regres plywal ja pracowalam :) Basiek ja w sklepie kiedys probowalam swoich sil przez 2 miesiace na umowe o dzielo,wyklinalam kazda sekunde tam spedzona :/ nie palilam juz wtedy kilka miesiecy a sprzedawalam papierosy i nie powiem bo momentami poczulam chec zapalic,ale nie zrobilam tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczorka 🌻🖐️ sadny dzien-----no to wiesz jak to ciezko ze smierdzielami pracowac i trzeba miec silna wole zeby nie dac sie skusic,pozatym ja od zawsze chcialam pracowac jako sklepowa ale w tej chwili ludzie sa ordynarni ze szok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórek kiszony-dzięki za poradę własnie tak zrobie bo po tych lekach to bym mogła dopiero sie nabawic problemów ,tak otumaniaja ze stan jest nie do zniesienia ale nasczescie jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogórek kiszony-dzięki za poradę własnie tak zrobie bo po tych lekach to bym mogła dopiero sie nabawic problemów ,tak otumaniaja ze stan jest nie do zniesienia ale nasczescie jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna---trzymaj sie dziewczyno idz na spacer wypij melisketylko nie mysl o smierdzielu prosze Cie 🌻 Regres--dzieki za kawke ciacho pyszne :D Milego dnia zycze zmykam do pracy 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie pochwalo a co:D Nie pale juz 45(+00g08m) Ilosc niewypalonych papierosow 900 Bede zyc dluzej o 3dni(+3g00m) Zaoszczedzone pieniadze:427,50zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna nie poddawaj sie :) to jest własnie to co musisz przezwyciezyc :) poddac sie łatwo !!! gorzej walczyć ... nie poddawaj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×