Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Novaaa
Cześć, dwie godziny temu wypaliłam ostatniego papierosa chce pachnieć jak Wy!! Już mnie nosi powoli, zajęłam się porządkami, a w momencie, kiedy tylko siadłam odpocząć zaczęłam myśleć o paleniu! POZBĘDĘ SIĘ TEGO DZIADOSTWA RAZ NA ZAWSZE I NIE PRZYTYJĘ NAWET GRAMA Z TEGO TYTUŁU!! Trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novaaa
Cześć, dwie godziny temu wypaliłam ostatniego papierosa chce pachnieć jak Wy!! Już mnie nosi powoli, zajęłam się porządkami, a w momencie, kiedy tylko siadłam odpocząć zaczęłam myśleć o paleniu! POZBĘDĘ SIĘ TEGO DZIADOSTWA RAZ NA ZAWSZE I NIE PRZYTYJĘ NAWET GRAMA Z TEGO TYTUŁU!! Trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novaaa
Cześć, dwie godziny temu wypaliłam ostatniego papierosa chce pachnieć jak Wy!! Już mnie nosi powoli, zajęłam się porządkami, a w momencie, kiedy tylko siadłam odpocząć zaczęłam myśleć o paleniu! POZBĘDĘ SIĘ TEGO DZIADOSTWA RAZ NA ZAWSZE I NIE PRZYTYJĘ NAWET GRAMA Z TEGO TYTUŁU!! Trzymajcie kciuki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy---> Ty się nie poddawaj:D Ciekawe, czy jutro dalej nie bedziesz palić.... odzywaj sie i .....witaj BP:D pozdrawiam przedweekendowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymamy---> Ty się nie poddawaj:D Ciekawe, czy jutro dalej nie bedziesz palić.... odzywaj sie i .....witaj BP:D pozdrawiam przedweekendowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novaaa-niech będę dla Ciebie przykładem ,że da się i nie palić i nie przytyć również:D Też trzymam kciuki,żeby się udało! kachna-nawet o tym nie myśl!Jeśli jesteś w domu ,to nie wiem-dywany wypierz lub podłogę na kolanach wymyj!:) Zmęczysz się a i myśli o śmierdzielu wyparują:) Regres-niektórzy są w drodze do pracy kiedy Ty przed kompem siedzisz:D żabka-trzymaj się kochana👄 Dla reszty buziole i do wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 226 dni (+ 05g22m17s). Ilość niewypalonych papierosów: 6786. Będę żyć dłużej o 51 dni (+ 20g13m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2714,68 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) lisica----nie przytylas??jak to zrobilas??ja dopiero teraz zaczynam tracic na wadze ale bardzo mozolnie mi to idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres-niektórzy są w drodze do pracy kiedy Ty przed kompem siedzisz" farbowana lisica :) wiem ,wiem ;) :D Novaaa dawaj tutaj do nas ;) Pisz i uczestnicz w tym topiku lorika :D teskniliśmy za tobą :) jovik....gdzie spedzasz weekend? Jakis wyjazd? napiszcie jak spedzacie te 3 dni ? 🖐️ Miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien- po prostu powiedziałam sobie,że nie będę więcej jeść! Zresztą ja nigdy grubasem nie byłam,wręcz przeciwnie:) Ja to w ogóle nie za bardzo lubię jeść...Wiem,wiem dziwne;) Mój weekend majowy wygląda tak: 1 maj-łóżko,jedzenie,łóżko,jedzenie,łóżko,kąpiel i sen:D 2 maj-praca 3 maj-patrz 1 maj:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz lisica a ja przy wzroscie 168cm wazylam 55 kg i wygladalam jak smierc na wakacjach,pozwolilam sobie na 5 kg a przytylam 12!!!!!!!! nie powiem bo to i owo tez chociaz uroslo he he ale teraz chociaz ze 3-4 kg chce stracic ale rzucanie palenia to byl palm pikus w porownaniu ze zrzucaniem kilogramow he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wieczorową pora:D przed chwilka z grilla zgoniła nas burza:( pierwsza wiosenna:) regres---> mój kalendarz na dlugi weekend przedstawia sie nastepujaco: 1 maj----> 92-gie urodziny mojej babci:D czyli rodzinna impra 2 maj---> coroczne majowe wspinanie sie na Ślężę:D 3 maj----> leenistwo, lenistwo, lenistwo:D:D Co do kilogramów;( top prawda- pozdbyc sie ich to jak wyganianie natretnego goscia:( ale cos za cos:) Pozdrawiam wszystkie i wszystkich 🌻🖐️ buziaczki. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wieczorowo Jestem nadal pachnąca tyle tylko ze jakaś taka melancholia mnie nachodzi. moje kilogramy (+8) Kachna trzymaj sie kochanie 👄 Basiek piękny wynik 👄 ❤️ novaaa witaj na pokładzie lorika tesknilismy farbowana 👄 mamuśka 🌻 sadny dzien 🌻 jovik 🌻 madziuchna 🌻 Wszystkich pozdr4awiamj i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
witam wieczorowo Jestem nadal pachnąca tyle tylko ze jakaś taka melancholia mnie nachodzi. moje kilogramy (+8) Kachna trzymaj sie kochanie 👄 Basiek piękny wynik 👄 ❤️ novaaa witaj na pokładzie lorika tesknilismy farbowana 👄 mamuśka 🌻 sadny dzien 🌻 jovik 🌻 madziuchna 🌻 Wszystkich pozdr4awiamj i całuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien,no widzisz to ja ważę 55kg przy wzroście 170 cm i tak czuję się ok:) I mam nadzieję,że dłuuuuugie lata tak zostanie;) generalnie palacze,z którymi nieraz w pracy chodziłam na dymka a teraz dowiadują się ,że nie palę to oglądają mnie z każdej strony i komentarz w stylu:I nie przytyłaś?!! Nie powiem dumna jestem z tego,choć mniej niż z rzucenia śmierdziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien,no widzisz to ja ważę 55kg przy wzroście 170 cm i tak czuję się ok:) I mam nadzieję,że dłuuuuugie lata tak zostanie;) generalnie palacze,z którymi nieraz w pracy chodziłam na dymka a teraz dowiadują się ,że nie palę to oglądają mnie z każdej strony i komentarz w stylu:I nie przytyłaś?!! Nie powiem dumna jestem z tego,choć mniej niż z rzucenia śmierdziela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem cos mi siadlo na laczach i nie moglam wczesniej do Was zagladnac jestem nadal BP:D Novaaa---witamy i trzymaj sie my tu jestesmy po to zeby sie wspirac🌻 zabka ---mam nadzieje ze wszystko u Ciebie dobrze 👄🌻 Regres----🖐️ 1-odpoczywam moze cos na ogrodzie:D 2--do pracy:) 3--odpoczywam i leniuchuje:D farbowana_lisica--🌻 jovik--🌻 mamuska44--🌻 sadny dzien--🌻 kachna--mam nadzieje ze sie trzymasz 🌻 lorika--jak milo Cie widziec 🌻 zlosliwiec--🖐️ spokojnej i pachnacej nocki 🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ale to jest bardzo denerwujace te wysylajace nasze posty nie wchodza odrazu dopiero po jakims czasie :( Chcialam sie zapytac Was czy tez tak macie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek u mnie tez posty wchodza z opoznieniem :( jovik - a wiec uwazaj z tą wspinaczka , co bys bezpiecznie z niej tutaj wróciła;) Dla babci 100 lat :) basiek , farbowana lisica -----> wstrętne leniuchy :P:P:P a na dwór byscie wyszły , na spacer , a nie w domu :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry niespie juz rozmawiam z moja Corcia przez internet:D Regres -----wiesz trza troche poleniuchowac:D---ale zara ide na ogrod :) farbowana_lisica----melduje sie jestem jestem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani nadal nie pale ale to co mnie złapało nie chce puscis tak dobrze mi szło przez miesiąc a tu raptem taka załamka jak długo dam rade to znieśc nie wiem trzymajcie kciuki za mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres---> wolałabym dla babci 200lat;) 100 lat to jeszcze tylko 8:( Ale dzieki za życzonka, moja babcia jest naprawde kochna i jeszcze "na chodzie":D Buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie witajcie Ja też się melduje pachnąco :D Niestety wszyscy tak mają z tymi postami wrrrrrrrrrrr Basiek ---> całuski dla wnuków i córci 😘 Kachna --->Maluchu trzymaj się dzielnie ❤️ regres ----> a ty leniuchu co będziesz robił Ja siedzę przy komputerze chodze na spacery z kubusiem (synkiem) i zbieram zabawki, nie zapominając o odchudzaniu i ćwiczeniach na kaloryfer na brzuchu. :D jovik wiec 200 lat dla babci lisica ---> ja tez jestem i macham Dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 i miłego wypoczynku życzę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie witajcie Ja też się melduje pachnąco :D Niestety wszyscy tak mają z tymi postami wrrrrrrrrrrr Basiek ---> całuski dla wnuków i córci 😘 Kachna --->Maluchu trzymaj się dzielnie ❤️ regres ----> a ty leniuchu co będziesz robił Ja siedzę przy komputerze chodze na spacery z kubusiem (synkiem) i zbieram zabawki, nie zapominając o odchudzaniu i ćwiczeniach na kaloryfer na brzuchu. :D jovik wiec 200 lat dla babci lisica ---> ja tez jestem i macham Dla wszystkich 🌻 🌻 🌻 i miłego wypoczynku życzę :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :D jovik--zapomnialam-- zyczonka dla Twojej Babci 🌻🌻🌻 kachna----przetrzymaj to i prosze Cie nie zalamoj sie jeszcze raz powtorze ze ja przeszlam tez bardzo ciezko wszyscy w kolo obrywali przez moja nerwice sama nie wiedzialam co ja w ogole chce---wiec kachna nie poddawaj sie wyjdz na spacer napij sie jakiejs herbatki ---trzymam za Ciebie mocno kciuki usmiechnij sie 👄🌻 zabka ---a Ty gdzies Ty pewnikiem na spacerze :D ❤️🌻 Ja i farbowana_lisica jestesmy kobiety pracujace Wy jutro odpoczywacie a my pracujemy:D:D:D:D:D:D p.s.zapomnialam wiecie co mi sie snilo jak wiekszosci z Was ale dopiero dzisiaj ze zapalilam papierosa i tak sobie mysle nic Wam nie powiem bede udawac jakby sie nic nie stalo no ale z drugiej strony to by mnie sumienie na to nie pozwolilo----jak sie obudzilam to bylam taka szczesliwa ze to byl tylko sen:D zlosliwiec---pewnikiem na dzialeczce 🖐️ milego dnia wszystkim bez wyjatku 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących 🌼 :D życzę miłego weekendu BP :D regres 🖐️ graba dzisiaj masz roczek BP :D i z tej okazji życzę Ci wszystkiego naj naj naj :D wznoszę toast lampka szampana i stukam się z tobą stuk :D stuk :D STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! :D i nigdy więcej śmierdziela 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnących 🌼 :D życzę miłego weekendu BP :D regres 🖐️ graba dzisiaj masz roczek BP :D i z tej okazji życzę Ci wszystkiego naj naj naj :D wznoszę toast lampka szampana i stukam się z tobą stuk :D stuk :D STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! :D i nigdy więcej śmierdziela 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
STO LAT! STO LAT! STO LAT! Regres Piękny wynik GRATULUJE !!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieskromnie powiem złosliwcze ze tak ;) MIJA MI DZISIAJ ROK ODKĄD NIE PALĘ :) JESTEM Z SIEBIE DUMNY :D żabka dzięki za gratulacje :D 🌻 pozniej oficjalnie wkleje swój wynik bo akurat teraz jestem goscinnie na kompie :) dla przypomnienia , troche historii moje pierwsze wpisy na topiku u was i bardzo miłe przyjecie przez was ----> "" 23:56 [zgłoś do usunięcia] Regres To i ja chciał bym do was dołaczyc Postanowienie jest ze od 1.05 zero papierosów jakies rady ? Kazde cenne wskazówki i rady przyjme co robic ?,jak robic ? i jak wytrwac ? Dzisiaj ide spac juz ale jutro tutaj zajrze , i mam nadzieje ze juz bez dymu w gebie paliłem 7 lat z 2 letnia przerwa mam nadzieje ze teraz mi sie uda na zawsze kazda rada bedzie dla mnie cenna pozdrawiam Jak bajki to tylko tutaj : http://www.nostalgia.pl/ http://www.youtube.com/watch?v=ufR5r6cfu0E """ a tutaj juz 32 godziny bez fajki """ 08:05 [zgłoś do usunięcia] Regres nie wspomagam sie niczym .... topik zaczynam czytac od poczatku troche tych stron bedzie jak na razie 32 godziny bez fajki pozdrawiam ciepło """"" chciałem wam wszystkim bardzo podziekować za wsparcie , dobre słowo i za to ze jestescie tutaj . Mam nadzieje że nastepne lata bede równiez udane i oczywiscie bez papierosa Dziekuje wam wszystkim .Nie wymieniam was z nicku bo nie chciał bym kogoś pominąć.Ci do których kieruje te słowa wiedzą o kim mówię ;) Wilekie dzięki :D chłopakom 🖐️ dziewczynom 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×