Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

zuzka33- juz dawno jestes przyjeta......!!!! Od razu z takim stażem...podziwiam. :-D Chyba nas zabanuje przemysł tytoniowy......:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Zuzka 33 witamy w naszym gronie jesteś tu mile widziana 10 dni to najgorsze masz już za soba bądź razem z nami na pewno dostaniesz tu wsparcie :D Sloneczkooo po prostu jesteś silna kobieta wzorem do naśladowania nie wiem, jakich slow użyć żeby Ciebie nie urazić jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie da urazić...ja jestem chyba nie do zdarcia...:) Złosliwcze dziękuje ci za słowa otuchy...Już mi dzisiaj lepiej i chociaż spodziewam się jeszcze kryzysów to wiem, że was mam, a Wy macie mnie....Kochany jestes...🌼 Siławoli dopiero przejrzałam poczte...też ci bardzo dziekuje...jestem wzruszona Nie oczekiwałam takiego wsparcia Mam nadziej, że doczekam się wiewióreczki...az mnie skreca z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Sloneczkooo dobranoc do jutra po pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko....czekałam !!!!!......ale padłam !!!!!!!! Wiem, że będziesz się chwalić..hehe dobranoc wszystkim dzielnym pachnącym...ojjj jutro zajrzę dopiero po 15h...już tęsknie papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Hej kochanie!!! Ale mam do czytania:) Przed chwilką wróciłam do domciu:) 4 doba bez peta zaliczona...Huraaaaaa Boze jaka jestem z siebie dumna:) Kocham was,bo jestescie ze mną całym sercem,czułam to w pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Od jutra pracuje w godzinach od 14:00 do 24:00:) Ledwo zesmy po urlopie wrocili i juz nadgodziny,szok!!! Kochani mimo wszystko,ze na biezaco z wami nie rozmawiam,to cały czas jestescie w moich myslach. Dopiero skonczyłam czytac wszystkie nowe zapiski na topiku.Super lektura po pracy,dzieki wam za to!!! Wybiła juz północ u mnie,wiec kłade sie spac.Zaczełam juz 5 dobe bez peta.Naprawde jestem dumna z siebie,ale głównie to wasza zasługa:)Śpijcie słodziutko!!! Jutro z ranka tu zajrze i zostawie kilka wiadomosci!!! BUZIAKI DLA WSZYSTKICH!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka33 ---> a ja czuwałam :> wiedziałam,że przyjdziesz do spowiedzi :D ale widzę ,ze nie byłam potrzebna w związku z tym mogę się oddalić :) Dobrej nocy wszyskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko, jaka ja jestem z Ciebie dumna !!!!!!!! Wiedziałam, ze się uda-----> bo co to za wiewióreczka bez kitki...hihihi Pomyśl tylko już za dwa dni ...tydzien niepalenia !!!!!!! Pozdrawiam wszystkich cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam wszystkich we wtorkowy poranek!!! Dzieki za wsparcie,to naprawde duzo daje:) Teraz zmykam,ale wlece jeszcze na neta przed pracka:) Dzis czeka mnie ciezki dzien w pracy 10h!!! Pozdrawiam:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkwl
Dziękuję Wam bardzo bardzo, już długo Go namawiam, na pewno mi się uda , musi jeszcze raz wielkie przeogromne dzięki - Słoneczkooo Ika Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja też chce
nie palić.... buuuu.... okropnie mnie wkurzaja te fajki... smierdza i tyle kasy idzie... ja to w ogole jestem powalona nie paliłam 10 l i w taki glupi sposob wrociłam... kurcze wystarczy troszke odrobine silnej woli.. bo juz to przecież przerabialam.... pozdrwiam wszystkich którzy walczą i którym się udało i tych słabych palących też.... buziolaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ponownie. Długo mnie nie było ale złamałam sie na imprezce i zapaliłam. Co ciężko odchorowałam. Do dzisiaj mnie dusi w klatce piersiowej. Nie moge spokojnie przespać nocki. Czy ktoś z was tak miał kochani? Pozdrawiam serdecznie eszystkich walczących z nałogiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka33
Cześć dziewczynki!Dzis 11 dzień bez papierosa.Wczoraj miałam wilczy apatyt mam nadzieje,że dziś mi to minie.Zresztą dziś nie mam czasu na zaglądanie do lodówkiJakos to będzie.MUSI BYC!!!Trzymajcie się dzielnie.Prosiłam weteranki o ich sposoby na zabijanie głodu.Może znacie jakies jakich ja jeszcze nie poznałam.Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem sie wazylam. nie powiem, zebym byla zadowolona. a juz myslalam, ze to tak gladko pojdzie. :-( Pozdrawiam i odchodzie w cien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam ponownie!!! Jeszcze niecałe 1,5h i do pracy:) Widze,ze jest nas coraz wiecej...SUPER!!! Dzis miałam goscia palacza w domu i oczywiscie strasznego dołka.Wiadomo,ze kazda z nas ma jakies kłopoty,jedna wieksze,druga mniejsze.Miałam taką ogromną ochote na PETA,nawet sobie nie wyobrazacie,ale wolałam sobie popłakac niz zapalic! Słoneczko,ika,nina,złosliwiec i wszyscy,ktorzy mi dopingują!!! DZIEKI WAM ZE JESTESCIE ZE MNA!!! Duze cmokaski dla was!!!👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko 33 Może niepotrzebnie pozwoliłaś gościowi zapalić w mieszkaniu wiedząc doskonale że będziesz sie męczyć patrząc na gościa który puszcza sobie dymek. Napewno osoba ta zrozumiała by że rzucasz palenie i nie obraziłaby sie jęzeli delikatnie poprosiłabyś tę osobe o niepalenie. Ja nie zniosłabym zapachu papierocha gdybym niepaliła:) Oczywiście nie palę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!!! :D pkwl---> na pewno się uda...trzymam kciuki i zapraszam Twojego tatę do nas...drzwi otwarte...czekamy !!!! a ja tez chce---> wiec nie czekaj dłuzej... estercia---> i świat sie nie zawalił...wal śmiało do nas zuzka33--->kochana jak ja bym takie sposoby znała, nie wygladałabym teraz jak pączuś...juz mi tu jedna dowaliła porzadnie, więc nie próbuj marudzić...hihihi...tyłek potem boli !!! mordtka---> ja juz na wagę nie staję...po co..szkoda nerwów... wiewióreczko kochana---> Ty nie palisz i w Twoim domku się nie powinno palić...firanki Ci będa cuchnac i nie tylko !!! ja swoich gosci gonie i wychodza bez szemrania...gdzie?...a nie wiem, to juz ich problem Ika, Jovik, złośliwcze---> czekam na was A ja trzymam sie dzielnie i niech tak juz zostanie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
estercia nie potrzebnie chodzisz na imprezy wiesz ze tam pala a Ty nie wytrzymasz bo ja bym nie poszedł :D wiewióreczko 33 dumny jestem z Ciebie jesteś Wielka przeszłaś próbę wytrzymałości widzisz peta można pokonać płacz jeżeli Ci to pomaga to nie jest wstyd wręcz przeciwnie zaszczyt być twardzielem :D serdecznie pozdrawiam jovik ,ike370 ,słoneczko ,wiewióreczkę ,zuze ,33mordke, kobiete33 Nine Ryczy, estercie zycze milego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Na razie Jadę na działkę wpadnę tu później :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam iść na tę uroczystosc bo to imieniny mojej mamy były. Ale bardzo żałuję ze zapaliłam bo skutki do dzisiaj odczuwam oczywiscie było to kilkanaście papierosów a nie jeden... Ludzie jaki człowiek jest głupi a na drugi dzień zdycha za przeproszeniem. Jestem bardzo ciekawa jakbym sie czuła po imprezce jakbym nie zapaliła? Pewnie jest ogromna różnica! Pozdrowionka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny::):) Potrzebuje pomocy. Cale zycie (dlugie :D) palilam. Chce naprawde chce...przestac..probuje. Czasem nie zapale caly dzien (oczywiscie w konwulsjach) a potem znow jade do sklepu i znow ten sam mechanizm. I ta cholerna glowa rano, jakby mi kto wlal tam jakiej trucizny. Nina Ryczy napisala ::jak beczka smoly.:D Cudnie oddaje stan mojej porannej glowy. Teraz od jakiegos czasu ograniczylam do okolo 8 - 10 dziennie. Ale nie moge jakos juz ograniczyc bardziej. Tu chodzi chyba o kompletne i radykalne rozstanie - jak w toxycznym zwiazku :D:D:D:D Pomozcie...Poprowadzcie jak osla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Present witaj. Ja wybrałam taką samą metodę, ale teraz próbuje doprowadzić wszystko do końca. Ograniczyłam palenie do 10, tak przez 2 tygodnie. Potem do 5 dziennie, tak przez 3 tygodnie. Poszłam do lekarza, dostałam tabex. Dla mnie rewelacja !!! Już trzeciego dnia zapaliłam tylko 1. Zapaliłam, bo nie mogłam go wypalić. Czwartego dnia też tylko 1. Od 5 dnia nic. Dziś jest 9 dzień bez papierosa. :) Nie wiem co to głód nikotynowy, nie jestem nerwowa, nie jem więcej niż zwykle. Tylko co noc śni mi się, że palę. Wczoraj bolały mnie strasznie płuca. wszyscy tutaj powiedzieli, że płuca nie bolą, więc nie wiem wkońcu co mnie tak nap...ało. Oto cała moja historia. Paliłam 18 lat . 🌻 Zauważyłam jedną pozytywną stronę niepalenia. :) Rano przed pójściem do pracy mam więcej czasu... Normalnie przy porannej kawie wypalałam z pięć... Pozdrawiam cały klan. Trzymam nadal kciuki. Jak poczytam wszystkich od początku, będę wymieniać z \"imienia \" Aha. Na wzmożony apetyt polecam pomidory i paprykę. Zawierają Sladowe ilości nikotyny, a jednocześnie neutralizują tą w organiźmie. Zupę kapuścianą. Można jeść do woli bez obaw o wskazanie wagi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko i krótko- ba psuje mi sie komp. Pozdrawiam- napisałam, wcześniej duzo, ale mi sie wyłaczył komputer. Zatem cmokam- i pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to będę z uporem maniaka i az do skutku powtarzac....Tabex jest naprawdę bardzo pomocny przy rzucaniu palenia...ale nie rzuci palenia za nas---> niektórzy tak myśla i potem twierdza, ze tabex jest do niczego. Po za tym najpierw trzeba spróbowac, a potem krytykowac---> ot co !!!!! present---> ograniczanie to oszukiwanie samej siebie i jakby nie było wciaz palenie...:) A z nami rzucanie palenia to bułka z masłem...hihihi...:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta33---> przez pierwsze dwa tygodnie odwyku tez mi się sniły pety...łoż qrde jaka ja się zmeczona i wystraszona budziłam...hehe Juz mi się nie śnia---> teraz je czase na jawie widzę...heh...ale omijam szerokim łukiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×