Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam Wszystkich nie palących bywalców tego topiku :D ika………jovik …..macie racje co do wpadek jestem z Wami nie ma tłumaczenia ze lewa noga wstałam dziś z łóżka i nie mam humoru to sobie zapale każdy z nas ma problemy i jak naprawdę chce skończyć ze śmierdzielem to wszelkie problemy rozwiązuje we właściwy sposób wiewióreczko z tego co tu piszesz w jaki sposób dajesz sobie rade to naprawdę dumny jestem z Ciebie jesteś wzorem dla poczadkujacych na tym topiku :D dziewczynki weźmy się w garść i postarajmy się wiem ze jest bardzo ciężko ale można wytrzymać bo ja jestem tego dowodem trzymam za Was kciuki :D przepraszam ze nie wymieniłem wszystkich BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik,Ika.Osobiście poczułam się urażona tym co napisałyście. Szczególnie Jovik!Osobiście mam gdzieś to,że \"czyszcząc sumienie\" na forum , naruszam morale BP.Weźcie pod uwagę,ze są ludzie o różnej psychice. Mnie też zdarzyło się potknięcie i zapaliłam ,nie oczekuję z tego powodu głaskania ale zrozumienia. Każdy tutaj chce zerwać z nałogiem ale każdy dochodzi do tego na swój sposób i wydaje mi sie ,że nie ma nic złego w tym ,ze czasami popłacze sobie na forum.Co to,topik świetnych , którym za pierwszym podejsciem udało sie zerwac z nałogiem?To forum normalnych ludzi, którzy normalnie czasami nie daja rady i muszą \"czyścić sumienie\" (jak to powiedziałaś Jovik). Ja tak czyściłam sumienie,bo szukałam tutaj wsparcia do dalszej walki. Lepiej byłoby gdybym udawała,ze nic się nie stało albo kłamała?Nie rozumiem Waszego podejścia.To tak , jakbyście były lepsze i uzurpowały sobie prawo do pisania tylko tego co według Was jest ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina Ryczy--->Wiesz co dziewczyno!!!!! Ja jak mialam ochotę zapalić,bo naprawdę w domu zawalił się mój cały uporządkowany świat. Moja starsza corka ,podniosła na mnie rękę,następnie uciekła do największego bandyty w okolicy gdzie spędziła 3 miesiące swojego zycia. najpierw przyszłam wyplakac się na forum,gdzie napisałam,że chcę zapalić ,bo mnie spotkało nieszczęscie ,bo jest mi źle ,bo nikt nie jest w tym momencie tak nieszczęśliwy jak ja. A później chwila zastanowienia..... nie,nie zapalę,nic mi to nie da!!!! W niczym nie pomoże!!!!! Sumienie bolało,matczyne serce chciało pęknąć do dzisiejszego dnia pomimo,że córka już jest w domu,nie mogę spać,bez powodu lecą łzy z oczu,a serce pobolewa. I jak myslisz,że dzisiaj jest mi lżej ,bo jednak się udało,to jesteś w wielkim błędzie A zapomniałam napisać,że mój men w tym okresie z żalu wydawało się,że popadnie w alkoholizm i co ,miałam iść i się powiesić!!!!!!! Palić,bo mam wytłumaczenie!!!!!! guzik w takim razie Wiesz o życiu!!!!! Ja jak mnie opiepszono,to byłam wdzieczna,że kogoś to wogóle interesuje,a nie robiłam obrażonej miny na cąły świat Co,mamy każdego głaskać po głowie,bo mu się znowu nieudało???? na tym to ma polegać Nie przyjmujecie do siebie żadnych słów krytyki??? Więc nie pisz głupot,bo jeżeli ktoś naprawdę chce rzucić,to słowa krytyki przyjmie z pochyloną głową i wdzięcznością!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto dał Ci prawo oceniać mnie w ten sposób? Ja za krytykę wypowiedzianą w taki sposób dziękuję!I nie pisz,że guzik wiem o życiu,ja Cię nie oceniałam tylko odniosłam się do tego co napisałaś a Ty mnie aktakujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co,w nosie to mam!!!!!! Skoro myślisz,że wszystkie rozumy pozjadałaś ,Twoja sprawa. Dziwi mnie jedynie popadanie przez Ciebie z jednej skrajności w drugą!!!!Pamiętaj jednak,że nie jesteś pępkiem świata!!nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma.Wątek nie jest obowiazkowy!!!! Żegnam Cie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Dziewczyny mamy sie wspierac a nie kłócic! Zerwanie z petem to rodzaj walki.Tak jak alkoholikowi jest trudno wyjsc z nałogu,tak palaczowi tez jest trudno. Wiem,ze moze zdarzyc sie potkniecie nie powiem,ze nie!!! To wcale nie jest takie proste,ale jesli ktos naprawde chce to nie da sie pokusic za wszelką cene. Dobra raz mogło sie zdarzyc,ale jesli zdarzy to sie po raz drugi to lepiej napisac,ok nie dałam rady bede walczyc dalej,ale bez was. Kazdemu z nas jest ciezko,ale niestety nie wszyscy jestesmy tacy sami.Jedni mają bardzo silną wole a inni łatwo poddają sie pokusie. Nawet nasze wsparcie nic im nie da. Życze duzo cierpliwosci,oraz wiary w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Brawo wiewióreczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko kończmy ten temat:) A tak na marginesie to palenie jest porównywalne do na narkomanizmu,a w monarze albo się leczysz albo..... droga wolna:) Zwróc uwagę że ostatnio tutaj poza Tobą i paroma innymi osobami ,nic wiecej nie czytamy,tylko Nie wytrzymalam ,zapalilam itp,itd więc chcemy ruszyć sumieniami!!! Koniec kłótni ,bo nie o to tutaj chodzi Złośliwcu-->pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Dzieki zlosliwiec:) Zacznijcie wierzyc w siebie.Ja bardzo wierze w siebie i jakos mi sie udaje.Nie raz miałam okazje,aby zapalic sobie,ale powiedziałamNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Ika-->masz racje,koniec kłótni. Walczymy,albo nie wybor nalezy do nas:):):) Zlosliwcu-->buziaczki:) Pozdrowienia dla wszystkich Ninka-->Walczymy dalej,jest wszystko ok👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!!! Ja zostaję i żadna siła mnie nie skusi do palenia !!!!.....choćby nie wiem co się zadziało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Słonkooo-->BRAVO👄BRAVO👄BRAVO👄 Potknełas sie i wiesz,ze to popalenie nic a nic ci nie dało. SUPER tak sie ciesze!!! Duze cmokasy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Kurcze,ale ze mnie wolna Europa,gadam jak najeta:) Niestety gaduła ze mnie i tyle. Wygrzewam po pracy moje przeziebienie,ale cos czuje,ze jednak doktor mnie nie ominie:)Złego licho nie wezmie!!! Juz,juz skoncze gadac,bo pewnie juz przynudzam:) Lece kolacje dziecku zrobic:) Wroce jeszcze poczytac,gadac juz chyba nie bede chociaz nie obiecuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze ze ja nie pale :D i nie zamierzam :D I uda mi sie to :D hehe ale kocham moją mame i bede z nią w rudnych dla niej chwilach:) jezeli tylko mi na to pozwoli:) kocham cie mamo:*:*:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
Ale się nadziało ,miałam wczoraj wpaśc na chwilkę tyle że nie mogłam wogóle wejść na kafeterie .Pozdrawiam wszystkich niepalących jakoś sobie daje rady jest ciężko ale mój misio od wczoraj też nie pali no i troszke nerwowo się zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie czuje sie winna za to, co napisałam wczoraj. Przeciez to Wasze słowa \"pisać, co sie czuje\" i zgodnie z tą zasadą posłałam post :-) Świete oburzenie?? Ależ za co?? Ja nadal nie pale, trzymam sie jakoś, choć jak wczesniej pisałm, kusi mnie :-( Tu opisuje swoje ODCZUCIA W TRAKCIE BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Remont i przeprowadzka zobowiazuje wiec rzadko moge was czytac kobiety. Nadal nie pale - chociaz dwa dni z rzedu tak mi sie snilo :-) a fe ! Po przeczytaniu kilku stron wstecz wcale nie zaluje,. ze nie zagladlam. Bo co to znaczy, ze topic nie jest kurwa obowiazkowy i do tego \"zegnaj\". ? Ktos tu ma widze monopol na trzymanie ogolnego tematu na topiku i jak ktos sie \"wychyli\" to dostaje jakis smieszny komentarz. Nic sie nie zmienilo. Ale coz widocznie nic o zyciu nie wiem hahaha! Poozdrawiam niepalacych i tych, ktorzy polegli na moment. Nina zjedz cebule - - :-) hehe i glowa do gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....pozdrawiam Was, kochani. Jeżeli macie zamiar rzucic palenie- zycze Wam wszystkiego naj......, jezeli próbujercie, czy wytrzymacie- to ja tez posyłam kciuki:-D Jezeli jeszcze nie wiecie, czy chcecie rzucic, to przemyslcie to i jak postanowicie zacząc walke z nałogiem- to zapraszam na ten topik. Dla wszystkich buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!!Wiewióreczko!!!Wczoraj miałam jakiś straszy dzień.Myślałam,że polegne.Miałam juz wszystkiego dość...ale ukochany zrobił mi kąpiel relaksującą i jakoś rozeszło sie po kościach.Pózniej się cieszyłam,że tego nie zrobiłam ,bo wiem jakie wyrzuty sumienia bym miała.Co do wagi to mam zupełnie tak jak Ty raz jem jak prosiak a raz wcale mi się nie chce.Wczoraj jak sieę zważyłam wieczorem to się załamałam ale rano zrobiłam powtórke i nie było tak żle.Jeśli przytyłam to nie wiecej niz kilogram.Zresztą teraz jestem przed miesiączką to czuje się jak hipopotam.Najbardziej wkurza mnie ciągle wzdęty brzuch.Ty tez tak masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Witam wszystkich goraco!!! Zuzka33-->tez czuje sie cały czas napompowana jak balon.Szkoda gadac!!!Dzis 13 dzienBP,jak na razie to wogole nie mam takich dni,ze miałabym ochote zapali.Wogole nie mysle o Pecie:) Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani !!!!! Paatusiu----> nooooo.....widzę, ze jesteś na biezaco....dziekuje córciu Ninka wiem, że tu jesteś...odezwij się bo mnie zaraz trafi !!!!!! maandarynka, wiewióreczka---> suuupeeeeerrrr!!!!!!!....zapachniało !!!! U mnie jako tako...staram się jak moge, a ze mi humor dziś nie dopisuje to się wolę nie odzywac...hmmm...:) Pozdrówka serdeczne dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Słonkoo-->czemu nie masz humorku?????? Ninka -->czekamy na ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
witam słoneczko i właśnie mi się to podoba ta zawziętość w Tobie ze się nie poddasz ze pet nie ma szans .A tak naprawdę to zazdroszczę Tobie tak wspanialej Paatusi która bardzo bardzo Ciebie kocha :D trzymam kciuki wiewióreczko – brak mi slow jesteś WIELKA :D mandarynka we dwóch jest łatwiej trochę nerwowo to jest normalne życzę powodzenia trzymam kciuki Zuzka 33 dobrze ze pochopnie nie podjęłaś decyzji w ciężkiej chwili najlepiej jest przeprowadzić rozmowę sama ze soba i zastanowić się, CO TO DA jak zapale???? Co do wagi to wraca do normy po jakimś tam czasie. Na wzdęcia pomógł mi ocet jabłkowy.Zyczę Tobie i twojemu ukochanemu powodzenia:D Pamiętam mój początek na tym topiku jak przeczytałem ze złośliwiec trzymamy za Ciebie kciuki pisz jak najwięcej bo to pomaga to wstąpiła we mnie taka siła ze powiedziałem ze nie zawiodę Was na tym topiku :D mordtka na przykład ja nie mam żadnego monopolu, chęci zysku na tym topiku tylko z całego serca chciał bym pomóc Wszystkim do niczego złego nie namawiam i nie zapomniałem ze palilem i nie rozgraniczam ze Ty nie palisz rok a Ty tydzień dla mnie Wszyscy sa równi z tym samym problemem .Napisałaś ze nie żałujesz ze tu nie zaglądałaś???---- tu nie robimy krzywdy pragniemy pomóc {,,na dziecko, które napsociło tez trzeba nakrzyczeć ”) trzymam za ciebie kciuki powodzenia (bez nerwow )tylko z :D ika …jovik jestem z Wami pozdrawiam :D:D pozdrawiam Wszystkich życzę powodzenia BP :D PS.nie utrudniajmy sobie szanujmy się wiem ze jest bardzo ciężko Witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwcze kochany---> dziękuję za te słowa...cholernie mi potrzebne były...Twoje kciuki tez mi potrzebne !!!!!!! A lesli chodzi o moją Patusię to faktycznie dobre z niej dziecko (16 lat) ...nigdy się na niej nie zawiodłam i nie chciałabym, zeby ONA zawiodła się na mnie wprawdzie nie mówiłam nigdy, ze rzucam palenie dla niej, to jednak chciałabym, żeby mnie miała jak najdłużej...... Nie spodziewałam się, ze znajdzie mnie na tym topiku...a jednak !!!! Na odwyku cięzko i czasem dajemy nieźle popalić, smęcimy, narzekamy itp.....ale to minie....kiedyś będziemy się z tego śmiac !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje bardzo za rade Złośliwcze!!!Powiedz mi jeszcze tylko jak sie stosuje taki ocet jabłkowy?Kurcze skąd te wzdecia?Zawsze miałam brzuch jak deska!!!Jedna Activia dziennie i było po problemie.A teraz?Koszmar!!!Czuje się jak hipopotam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Zuzka 33 ocet jabłkowy firmy KAMIS 6% 2 łyżeczki na szklankę przegotowanej wody z rana nadczczo jest nie smaczne to można dodać 1 łyżeczkę miodu oprócz tego piłem 1 Activie dziennie Wzdęcia miałem takie ze nie raz az nie chciało się żyć Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niana Ryczy
Mordtka,dzięki za to co napisałaś.widzę,ze jako jedna z nielicznych dobrze odczytałaś moje intencje! Ika mimo,że wyraźnie dałaś mi do zrozumienia tym swoim "żegnam Cię", żebym opuściła to forum , to pozwolisz ,że sama zadecyduję kiedy to zrobię! Pozdrawiam wszystkich walczących!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×