Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Katia kochana...próbowałam uruchomić gg w pracy ( w domu nie mam jeszcze neta )...niestety gg mi sie zawiesza i nie mogę pogadać..najlepiej będzie jak wyślesz e-maila...buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok..właśnie widzę ,że coś się dzieje...nie ma sprawy.Może następnym razem;-)...całusy...i szybko kończ tą pracę.....pa słoneczkooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dolaczam sie, mialo byc od wczoraj , jest od dzisiaj. Bylam juz na tym topiku, dawno temu, niestety wrocilam do palenia. Niestety moj problem zawsze polega na tym, ze moge rzucic na miesiac,poltorej a potem zawsze wracam. Mam nadzieje, ze teraz bedzie inaczej. O wiec dzis pierwszy dzien. Hidden----gratuluje!!!! na pewno z odchudzaniem dasz rade, na pewno z paleneim jest ciezej. I jak to u CIebie wyglada po roku? Przytylas po rzuceniu? Rozpoczelas studia? mialas kryzysy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek ---> witam serdecznie w gronie pachnących niepalacych !!!!!...:) Gdyby nie solidne wsparcie na topiku pewnie nie dałabym rady...to magiczne miejsce...będę to powtarzać z uporem maniaka i do skutku....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie, wiem , ze to forum naprawde dziala. A ty sloneczko ile juz nie palisz? Ja rzucalam , palilam, ale kurcze chcialambym to w koncu zrobic na stale.A pozniej przeciagnac mojego chlopaka na strone pachnacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmp
dzieki za wsparcie :) tak profilaktycznie to juz wchodze w wasze progi coby niebylo wymowki,ze ............nie dalam rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane...rzuciłam w czerwcu...po drodze zaliczyłam jednonocna wpadkę ( po 2 miesiacach...heh ), ale nadal nie palę !!!!!!!.......czasem mnie po scianach rzuca, ale już nie dam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie bywa,czasami czuję się silna i mam chęć do życia a przychodzi chwila ,że mam ochotę zapalić,poddać się i mieć wszystko gdzieś! ale po chwili rozsądek puka mi w czoło i budzę się z tego otępienia.robię to bo chcę być zdrowa ,nie truć innych,chcę pachnieć i mieć białe zęby czy to mało?to pytanie zadaję sobie dość często a odpowiedz to moje nie palenie 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bądzcie silni! początki są zawsze trudne ale to jak detoks czy choroba mija!!!! musimy wierzyć w sukces bo po co zaczynać jak się nie wierzy w happy and! Pozdrawiam Wszystkich i trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam i pozdrawiam wszystkich serdecznie bp :D zmp – 🌼 witam w naszym gronie BP 🖐️ :D zrób się na czarno bo w śród czerwonych są podszywacze Madziorek 1212 🌼 witam rowniesz w naszym gronie BP 🖐️ :D trzymam za Was kciuki i życzę wytrwałości w zmaganiach ze śmierdzielem martusia 82 –🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar słoneczkooo Kati13 Dzięki za wsparcie Weekend wsrod palaczy minol. w pubie pomogly mi rurki( slomki)- gryzlam je kiedy mialam ochote zapalic. jerzys- minal 7 dzien czas zmienic kolor- od dzis jestem czarna Katia 13 gratuluje 57 dni ika* 200 dni- mega fajnie tez bym tak chciala zmp- gratuluje decyzji 🌼 Dziekuje wszystkim za wsparcie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 🌻 40 dzien sloneczko masz racje wracam po dwu dniach prosto do kompa na topik \"magiczny topik\" bylem u brata on prubowal tez rzucic z tabex-em nie wyszlo nie mial waszego wsparcia DIEKUJE WSZYSTKIM KTURZY TU PISZA🌻 nastawienie psychiczne jest bardo wazne i trzeba miec komu sie zwierzyc kto wyslucha pocieszy poglaszcze ego narka wsiem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motomysz ladny kolor🌻 oby tak dalej sama widzisz nie taki diabel straszny trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam nocnie! Jakoś baaaardzo brak czasu na wejście na topik, wiele stresu zawodowego, eh..., ale.... za każdym razem coraz więcej chętnych BP, miło tak... ze świadomością, że tylu walecznych... wiewióraczko słoneczko setunia złośliwiec jerzys katia jelena walla twist eh, nie poczytałam nawet wcześniejszych postów, więc tylko gromadnie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motomysz, madziorek :), zmp, martusia 82 - cieszę się, ze nadal trwasz w postanowieniu... Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ludzie Juz 31 dni BP, rzuciłam dokładnie 20.X, więc jutro mała rocznica :) Chęć na smierdziela wciąż wraca ale jakoś się trzymam, juz o tym tyle nie mysle, raczej ochota pojawia sie napadowo. Jak dotąd nie uległam i mam nadzieje że będzie tak dalej. Organizm powoli \'\'puszcza\'\', czuję się odtruta. Zeby jeszcze mi sie chciało zdrowiej odżywiać...cóż nie wszystko na raz. Pozrawiam, następujących pachnących ;) : Setunia 🌼 Motomysz 🌼 Alleaffar 🌼 Katia13 🌼 Ika* 🌼 Sloneczkooo 🌼 Wiewióreczka33 🌼 Madziorek1212 🌼 Martusia82 🌼 Zlosliwiec 🌼 Motomysz 🌼 Jerzys 🌼 Fado 🌼 Hidden 🌼 Zmp 🌼 Od groma Was tu ;) Pozostałe osoby które nas czytają i odwiedzają też ściskam 🌼 Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto Twistowa, nie taka mała rocznica, jutro pewnie mnie nie będzie, to już dzisiaj gratuluję pachnącego miesiąca!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich bywalców tego topiku 🖐️ :D Za potrzebujących trzymam kciuki życzę miłego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wala Twist--->dzieki,ze zaliczyłas mnie do pachnacych,ale niestety taka nie jestem.Pewnie nie doczytałas postow:) Juz niedługo dołacze do was,obiecuje to tym,ktorzy tak bardzo we mnie wierzyli. Ika--->twoja corka jest daleko ode mnie,ale od czego sa samochody,autobusy i metra.Masz racje,ze Anglia to kraj mozliwosci.Życie tez jest tutaj inne,zyje sie lzej niz w Polsce.Bardzo mi sie tutaj podoba,ale nie mam jeszcze pracy. Jak tylko zaczne prace,bedzie super! Pozdrawiam wszystkich pachnacych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.26
Czesc dziewczyny fajnie że nie palicie i jest wam z tym dobrze. Ja osobiście palę i nie zamierzam póki co rzucać. Zastanawia mnie tylko określenie że osoba niepaląca jest "pachnąca" Wybaczcie ale ja mimio ze pale całkiem sporo nie czuję że śmierdzę. Nie czuje równiez mój mąż który nigdy nie wypalił papierosa ani moi rodzice. Mam ladne białe zęby i zadbaną cerę. Nie promuje tutaj palenia ale według mnie mozna palić i byc atrakcyjna i na odwrót. osoby nie palące moga być odpychające, wystarzy wsiąść latem do zatłoczonego autobusu. pozdrawiam Palace i niepalące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przezylam jakos ten pierwszy dzien!!! Wieczorem wsparlam sie nicoretem bo juz mnie nosic zaczynalo. Co zrobic chyba noajgorsze sa te 2 pierwsze tygodnie. Tez chcialabym juz miesiac przwezyc. Wala Twist-gratuluje W ogole palilam prawie 8 lat, nie mam pojecia jak to moglo tak szybko zleciec, 8 lat... kurde kawal czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niunia- jasne, ze mozna byc zadbanym jezeli sie pali. Przeciez nikt tu nie twierdzi, ze tak nie moze byc. Ale wierz mi do pachnacych nie nalezych, papierosy strasznie czuc, normalnie odrzuca, wystarczy wypalic jednego, potem jedziesz autobusem i wszyscy czuja. Niestety to tylko Ty myslisz, ze nie czuc. Ja po kazdym papierosie stosowalam jakies gumy i takie tam a i tak bylo czuc, wiem , ze bylo. Tez jeden z powodow, dla ktorych rzucialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 27
a ja tez pale jak poloze tapete to wcale niewidac szarej cery a jak mam poczuc swuj oddech jak smierdi ciagle tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 27
madziorek1212--witam wszystkich na topie BP nie daj sie wciagac to pomaraniczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia.26
Madziorka byc może masz rację , tyle że nikt mi nigdy nie dal do zrozumienia że przeszkadza komus mój oddech. Tak jak powiedziałam mój mąz nigdy nie palił, mój poprzedni partner z ktróym byłam trzy lata równiez nie palący. Nikt mi nigdy nie dał do zrozumienia że nie chce się ze mną całowac, wręcz przeciwnie. Rozmawiałm ostatnio o tym z moja dobra przyjacióka ktra również ma niepalącego męża i tez mu to nie przeszkadza jej palenie. tak jak powiedziałam palenie według mnie nie wpływa negatywnie na atrcyjnośc kobiety, ale kazda z nas może mieć inne doświadczenia. Ja osobiście zyję w środowisku palących kobiet i niepalących mężczyzn i nigdy żaden facet nie mial do mnie jakichkolwiek z tego pwwodu żalów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 dzien BP juz nie moge doczekac sie dwucyfrowej liczby ;) Madziorek 1212 gratuluje Jerzys- 41 dni wow 🌼 setunia- 17 🌼 Wala Twist- 32 🌼 fado- dzieki za wsparcie 🌼 zlosliwiec 🌼 wiewioreczka 33 🌼 Pamietam jak raz rzucilam na 3 tyg to byla moja pierwsza przerwa, wczesniej najdluzsza byla noc... Pierwsze dni byly okropne , nie moglam spac po nocach , budzilam sie srednio okolo 5 rano, bylam zmeczona, czas wykonywanych czynnosci mi sie wydluzal, ALE tez byly dobre strony : czulam sie bardzo podekscyowana, szczesliwa, w euforii, czulam zapachy ( po 3 dniach) odkrylam ze moje cialo pachnie, rece. Jedzenie za bardzo mi nie smakowalo czulam wszedzie sol- schudlam. Teraz jest inaczej- tak normalnie, bez euforii;( Kto jest z najdluzszym stazem na tym forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia 26 Jak duzo palisz??? Bo jesli jednego czy dwa na dzien to rzeczywiscie nie bedzie od Ciebie czuc. Moj chlopak pali - standardowo , czyli sredno co 30- 60 minut. Smierdza wlosy, rece , a jak chce mnie pocalowac to prosze go zeby wzial tic taca. Palacz zawsze bedzie troche inaczej \'pachnial\', zaloze sie ze nawet inaczej sie poci , ta nikotyna jakos z organizmu musi sie wydostawac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×