Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość teraz albo nigdy
pierwszy raz się z tego cieszę :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz albo
no to trzymam z toba rub co chcesz ale nie pal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz albo nigdy
wielkie dzięki :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz albo
to szybko do spania 🌼 dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz albo nigdy
do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
mialam maly kryzys................ na szczescie przetrwalam Pachnacej i spokojnej nocki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmp no to trzymam kciuki!!!:) Bardzo sie ciesze, ze postanowilasprzejsc na nasza strone:) Ja jakos sie trzymam, mam jeszcze kryzysy ale jestem twarda;) Teraz albo nigdy , a ja mam paczke z dwiema fajkami ciagle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleaffar ale ta paczke mam w P.T. a nie tutaj , wiec dziadek jest bezpieczny:D A czuje sie juz troche lepiej;) ,mial przeswietlenie wczoraj chbya, i inne badania, lekarz myslal , ze jest gorzej :) Oczywiscie dziadek nie pali :classic_cool: nie wiem , czy mama przypadkiem tez nie rzucila palenia, bo jakos jej dzis palacej jeszcze nie widzialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz albo
witam wiewiorke jak tam twoja kitka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam teraz albo nigdy – 🌼 🖐️ BP :D ??? motomysz – 🌼 bądź silna :D 6 dzionków :D setunia –takie male kryzysy miewałem ale krótko trwałe można wytrzymać BP 🌼 :D fado – 🌼 :D katia 13 🌼 dębowe są mocne wiewioreczka 33 –nigdy nie jest za późno BP pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawinka
Witam Wszystkich!!! Dzisiaj jest 12 dzień jak nie palę i ani mnie nie ciągnie do jedzenia ,ani do palenia.Może dlatego,że dwa tygodnie jestem na chorobowym,bo jestem chora.Najpierw gorączka i okropny kaszel,a teraz straszny ból gardła i jeszcze trochę kaszelku.Pomyślałam sobie,że choroba to dobry moment na rzucenie palenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawinka
Chociaż wiem,że jak wrócę do pracy w poniedziałek to będzie trudny dzień,bo koleżanka pali i zawsze razem chodziłyśmy na dymka.Ale nie poddam się tak łatwo :)) Przestraszyłam się trochę ,bo przed chorobą jakiś miesiąc temu też miałam duszący kaszel.Zrobiłam sobie prześwietlenie płuc i okazało się,że mam malutkie zmiany w płucach od tytoniu.Poza tym przeszłam zapalenie oskrzeli i lekarz powiedział,że to normalne u palaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawinka
Mam 24 lata i już jakieś zmiany na płucach,a co będzie za 10 lat??? Mój tata palił 30 lat i przestał z dnia na dzień,ale też i przytył :(( Ja się tego trochę obawiam,ale pocieszam się,że jestem z natury szczupłą osobą,a niektórzy borykają się z nadwagą od urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krawinka 🖐️widzialam Ciebie tez na innymn topiku o rzucaniu:) Ja jakos przez ten tydzien przytylam ale to u mnie normalne bo mam takie tygodnie w miesiacu , ze jem tyle samo a jakos z 2kg mi przybywa:D wiec za bardzo tym sie nie przejelam, bo ja potrafie szybko schudnac jak sie upre;) A przeswietlenia pluc to nie wiem kiedy ostatnio mialam;o chbya jeszcze ewtedy jak nie palilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Tysiąc całusków z rana +2 do śniadania, +2 na potem, i jeszcze raz tam i z powrotem. A wszystko to razy dwa, na dobry początek dnia!🌻:classic_cool: Witam Was pięknie..i pozdrawiam..ja mam 56 dzień BP:classic_cool: ale czasami i tak ciągnie.Kontrolować się trzeba cały czas..niestety. Nie ma lekko....to tak samo jak z alkoholoem... pa 3ajcie się ludki ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia milego dnia Tobie🌻 Aaaaa i co z ta sroda bylo? Wszystko dobrze poszlo , co mialo pojsc?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do prosssby
zmień topik my nie palimy to ządbki mamy białe ok :D a może chcesz wirusa podrzucićto spadajjjjj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia🌻dzięki za pamięć👄tak..już po.I wszystko ok.Kontrola pokaże co dalej,ale to za dwa tygodnie.Na razie ok! do do prosby....masz rację,to może być wirus...ja w ogóle w takie coś nie wchodzę;-) pozdrawiam Wszystkich..tylu nas tutaj,że nie jestem w stanie wymienić.. ale nie widać fado..cygaretki..wesolutkiej...co z nimi??hm... papa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kati 13
nie malpuj takie wpisy to moj imaz i czytaj miedzy wierszami dwie sa na emigracji jedna zmienila zlego na dobrego [wyjdzie na tosamo oby nie] czwarta prace inna klika z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kati 13
a ty chyba wzielas sobie prace do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , dawno mnie nie było i cieszę się że tyle nowych osób dołączyło do nas.U mnie mineło 15 miesięcy BP. Setunia... nie martw się ja też przytyłam a wydawało mi się że jadłam tak jak do tej pory,to wszystko mija. Rano jak teraz wstaje to nie mam napadu głodu tak jak kiedys i nawt jak wypijałam litry wody to mi nic nie pomagało. Teraz dwa posiłki dziennie mi zdecydowanie wystarczy. Ale jak sobie przypomnie początki to rany, nie było łatwo złośliwiec.. cieszę się że dalej trwasz na posterunku, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do kati13 żal??zazdrość Cię kochaniutka zjada....??...;-)pozdrawiam Cię mimo to.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz jeszcze do do kati13 robisz koszmarne błędy i literówki....brrrrrr.. pa słodziutka/ki? 🌻 na zniwelowanie Twej złości i goryczy w stosunki do innych osób...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×