Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

trzymam za Wszystkich kciuki :D uciekam z dobra nowina do pracy:D mam na noc od 19 - do 7 rano zycze spokoinej nocy bp:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich niepalących i pachnących 🌻 67bp Witam nowych początkujących BP i trzymam za was kciuki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani...) jak tu pachnie...tylu nowych rzucaczy - aż mi serducho z radości podskakuje..heh Sciskam mocno wszystkich niepalacych.... Teraz poczytam zaległości...tyle tego...ale do rana mam czas :P Dzisiaj mam w posiadaniu kompa..... Dla chłopaków tradycyjnie wielkie słodkie buziaki....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczko no to tradycyjnie z jezyczkiem znikasz pojawiasz sie co u ciebie dzien czy noc cieszko zgadnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciepło wszystkich.... słoneczkoooo🌻..super że jestes... wiewiórka...🌻..3mam kciuki i całusy👄 chłopaki..całusy👄 pozostali również.... kiepsko się czuję..bardzo...do usłyszenia..pa Kochani..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
nie rzuce palenia bo lubie jarać. dobry tytoń jest nawet,, smaczny,, ale poważnie , nigdy nie myślałam aby zrezygnować z przjemnosci palenia papierosów . i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do jerzysa..... o co Ci chodziło z tymi rudymi włosami...? fakt..kiedyś takowe miałam....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzys---> zniknęłam, bo przemeblowanie w swoim zyciu wielkie zrobiłam.... Zostawiłam wszystko włacznie z komputerem.....i poszłam sobie ku mojemu szczęsciu....miałam tydzień urlopu...teraz jestem w pracy do rana, więc klikam sobie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
słoneczko więcej tolerancji!! kochaniutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tolerancji Ci u mnie dostatek.......:) Ale to jest topik dla rzucajacych palenie, więc nie rozumiem co Ty tu jeszcze robisz...hahaha.... A ja jestem kochaniutka.....a nie jak piszesz ....kochaniutki :) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojtas
tgra sie zgrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra.
Ciebie też pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vojtas czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia -to taki okres w zyciu doroslej dziewczynki chcac zwrucic na siebie uwage i troszke sie odmlodzic farbuja sie na blad albo rudy 🌼 sloneczko no popacz wszystko na tego biednego vojtasa syn mnie znowu wygania narka wsiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórka moja kochana.....niech Cię wysciskam !!!!!!!!......:) Jestem szczesliwa ...cholernie szczęśliwa i chociaz wiem, że czeka mnie jeszcze wiele trudności zwiazanych z zakończeniem .....hmmmm....a raczej z zamknięciem pewnego etapu w moim zyciu...to umiem się cieszyć z tego co mam....och .... Jak ja się cieszę, ze jesteś !!!!!!!!!.......Bedzie dobrze...zobaczysz...uwierz !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
5BP Nadal z WAMI!!!! Pachnącego dnia wam zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo to są najgorsze dni, trzymam za Ciebie kciuki ;) 🖐️ Miłego dnia wszystkim pachnącym 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motomysz
alleaffar dzięki za słowa otuchy 👄 A jak tam nasze przyszle mamusie ???????? Dzelka i Termal trzymam kciuki wiewioreczka33🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski wszystkim👄 dzisiaj trochę lepiej,choć nadal boli..:-( jerzyss...rude to ja miałam -mam?-z natury-a od 2 lat blond..wiesz... starość nie radość...;-);-) ale co racja to racja--parę latek mniej by się zdałao każdemu🌻 wiewiórka👄 słonkoooooooo👄 chłopcy też buziaki pozostali wszyscy również...papa lecę piec drożdżówkę..mniammmmmmm 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelka
Witam ponownie! Musze sie przyznac... w dzien kiedy do was napisalam, poszlam wieczorem na mecz i siegnelam po papierosa! Na szczescie (w nieszczesciu ) po kilku machach mnie odzucilo.Chyba moje malenstwo wie co robi :) Od tamtej pory nie pale i zrobie wszystko zeby tak juz pozostalo na zawsze! za to jem teaz bez umiaru... no ale przeciez musze teraz za dwoch! :) Dziekuje za wsparcie pozrawiam wszystkich bez wyjatku!!! calusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 61 dzień BP siedzę na walizkach jadę na delegację więc mnie pewnie trochę nie będzie. Pozdrowionka dla Was wszystkich, cieszę się, że nas coraz więcej WYGRAMY ZE ŚMIERDZIELEM!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, juz pytalam gdzies na topiku ale bez odzewu, ja tez zucilam to swinstwo tylko niestety bardzo pomogly mi w tym gumy nicorette. tu moje pytnko, planuje ciaze, nie bede robic testow co dwa dni bo zwarjuje a wiec o ciazy dowiem sie jakies dwa tygodnie od zaplodnienia - czy moga te gumy zaszkodzic dziecku, wiem wiem, jest ulotka ale tam jak byk-skontaktoj sie z lekarzem a nie polece do ginekologa po to by zapytac c nicorette, czy ktos sie moze orientuje? nie wiem czy be gum wytrzymam ale co, mam zaczac palic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis - 77 dzien bez smierdziela.Jak milo !!!Kupilam sobie w nagrode buty za prawie 5 setek.Teraz mnie stac !!! :) pozdrowka dla calej starej ekipy i nowicjuszy !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×