Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Ostatni Sprawiedliwy
Witaj. Nie palę już ponad trzy lata i z własnego doswiadczenia mogę Tobie powiedzieć, że powinnaś przestrzegać pewnych zasad. W moim przypadku o tyle było łatwo, że zmieniłem wszystko co dotychczas kojarzyłem z nikotyną. Przede wszystkim uświadomiłem sobie powody dla których rzucam palenie. W początkowym okresie unikałem wszelkich miejcs, gdzie paliłem papierosy, piłem duzo niegazowanej wody i unikałem słodyczy. To kompletny mit, że osoby rzucajace nikotyne przybierają na wadze. Od trzech lat utrzymuję ta samą wagę. Staraj się pracować nad sobą w sytuacji, gdy zaczniesz się złościć, przetrwaj to zmieniając emocje negatywne w pozytywne9afirmacja). Pamietaj złośc jest krótkim stanem, trwającym tyle na ile mu pozwolisz. Zrób sobie listę tzw. wyzwalaczy, sytuacji w których wczesniej sięgnełabyś po papierosa, wszystko co może sie kojarzyc z nałogiem. Ptrzestrzegaj tego jak największego skarbu................. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado wlasnie , ja tez w pewnym sensie czuje sie wolna;) To trzymam i nie puszczam:D Ostatni Sprawiedliwy nie wiem do kogo konkretnie skierowana jest Twoja wypowiedz ale dzieki za rady:) trzymajcie sie🖐️🌻:) Bede jak wroce:D Oczywiscie BP:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado....zagaduję..cokolwiek niemrawo, ale zagaduję...heh... Bezstresowo się nie da...trochę pod górkę na razie, ale jednak pełznę do przodu....jak juz się dowlokę to zrobię wielkie UFFFFFF........ Motomysz---> takie wpadki tez ucza...nie jesteś do niczego, bo myślisz i analizujesz...i OK...wnioski tez wyciagniesz...na ten czas pocieszam, głaszczę i tule...głowa do góry - próbuj dalej...:) Katia, Kinia, Setunia, Wala Twist....i wszyscy, którzy się dzielnie w abstynencji trzymają--->pozdrawiam serdecznie :) Chłopaki---> dla Was jak zawsze buziak wielki i szczery Wiewióreczko--->....Za Ciebie mocno kciuki swoje trzymam...:)....uda się...silne baby jesteśmy..hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek...Zmp ---> odezwijcie się !!!!!!!! Martusia dzeilna kobieto...oby tak dalej...:) A ja znowu zniknę na trochę...heh...trzymajcie za mnie.....podeślijcie trochę dobrych aniołów, bo mój zmęczony juz bardzo.....hmmm......ale dobrą robotę robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 26
misia powiedial ze nie pachne tak ladnie chyba rzuce ten smierdzacy nlog !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
motomysz stało się ale to niczego nie przekreśla wręcz przeciwnie kac moralny ,który pewnie odczuwasz może trzymać Cię w ryzach!Będzie dobrze ale to tylko od Ciebie zależy!!! Wierzę,że Ci się uda!!! Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postawiłam piękną róże obok komputera,jest moim symbolem czystości a jak na nią patrzę jestem szczęśliwa bo nie palę nie chcę i nie muszę!!!!!ale jest fajnie na dworze aż chce się żyć!!! Pozdrawiam Wszystkich słoneczkooo niunia26 katia13 kinia złośliwiec fado madziorek1212 ika* wala twist setunia Przesyłam dla Was Wszystkich pachnące różeї!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee... Motomysz...tez zaliczylam wpadke wczoraj... eeee... kurde... towarzystwo palaczy jest dla mnei zabojcze. Wszystko bylo tobrze caly dzien sie dzielnie trzymalam, az nadszedl wieczor... No nic cholera, Motomysz zaczynamy walke od nowa!!! nie ma co Wiec dzis moj kolejny pierwszy dzien bez papierosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelka
motomysz - ja tez wczoraj zaliczylam wpadke!!! myslalam ze bedzie coraz latwiej ale znow stanelam w punkcie wyjscia... w kazdym razie wiem juz czym to "smierdzi" i wiecej sie nie dam!!! wiec dzis 1-szy dzien bez smierdziela nie lam sie, wiem ze ci sie uda!!! trzymaj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzelka
Madziorek1212 widze ze jest nas juz 3 wiwat pierwszy dzien!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny widze, ze wczoraj jakis pechowy byl dzien dla nas. Trudno, najwazniesze to chya sie nei poddawac i zaczynac od nowa. Dzelka a Ty ile dni nie palilas??? No nic tenpierwszy dzien na pewno bedzie latwiejszy niz poprzedni :=) he i zawsze sa jakies plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich , u mnie 59 dzień BP:classic_cool: Dzelka🌻 witam.... Wala Twist 🌻 Kinia🌻 Setunia🌻 Alleaffar🌻 Cygaretka🌻 Cometa🌻 Ika*🌻 Sloneczkooo🌻-...moje wiadomości nie dochodzą :-( Wiewióreczka33🌻-napiszę coś wieczorkiem..;-) Jelena🌻 Madziorek1212🌻-3mam kciuki Martusia82🌻-róża;-) Motomysz-🌻-3mam kciuki Jerzys🌻 Weolutka🌻 Złośliwiec🌻 Fado🌻 Hidden🌻 Zmp 🌻 Miłęgo wtorku Wam życzę..ja mam jeszcze laby..L4 trwa..... papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam,witam. chociaz jeszcze nie zaczelam to chetnie sie udziele. jestem coraz blizej,zreszta dzisiaj to juz o malo nie rzygam po calonocnej nauce i kopceniu fajek. bleeeeeeeeeeeeeeeee! jak na zlosc mialam miec dzisiaj prezentacje i dupa blada,profesorka zachorowala. buuuuuuuuuuuuuuu. cala nauka na marne. czekam na ten tabex i czekam. byc moze awizo lezy juz w skrzynce ale mezuch zabral klucz ze soba.uuuuuuuuuuuuu! pozdrawiam i uciekam do wyrka. zajecia sobie juz na dzisiaj odpuscilam,a co? dzisiaj pierwsze od poczetku semestru. u tego profesora tylko.pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
zaczoł sie mój 4 tydzień bez papierosa .Trzymam sie narazie.lecz dalej tyje dojde do 65 i pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szalej z powodu tycia ! Tak jest tylko na poczatku.Troche pocwicz i bedzie dobrze! No i nie jedz wszystkiego co popadnie . 65 kg. to nie katastrofa.Popatrz na Liszowką ...ma duzo wiecej a ma takie powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego wieczorka wszystkim pachnącym 🌻🖐️ Do początkujących....musicie się nastawić psychicznie....ta decyzja musi w was dojrzeć.....jeśli bardzo chcecie to dacie radę i nawet nie będą potrzebne żadne środki....MUSICIE TYLKO BARDZO CHCIEĆ.....trzymam kciuki .... u mnie 72BP Najgorszy jest 1-szy tydzień - Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schalimo
na razie jeszcze sie trzymam.. pozdrowka mozna naprawde mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc wszystkim👄 🌻wiewiórkaaa-sorry,ale dzisiaj nie dałam rady...wybacz..🌻 papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia 26
moje wpisy zrobily swoje 3 cieniasow hahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palcie - po roku moge powiedziec ze warto jest odmawiac. ze warto miec obsesyjne mysli o paleniu, ze warto nawet przechodzic przez bol pierwszych dni bez papierocha. Tez myslalam ze nie smierdze, myslalam ze nie ma to wplywu na moja kondycje, fizyczna i psychiczna... Jednak mylilam sie i teraz rozpoznam palacza na odleglosc. A kondycje to ja dopiero teraz zaczynam doceniac jak w koncu moge godzine kraulem plywac :D Warto nie palic kochani wiec nie poddawajcie sie zbyt latwo - a jesli nie teraz, to dajcie sobie czas na podjecie decyzji. Wydaje mi sie ze jesli tylko jestesmy bardzo zdecydowani to rzucenie nalogu nie jest takie trudne. Trzymam kciuki za Was, mam nadzieje ze nie bedziecie popelniac zbyt wielu bledow - czasem lepiej unikac palaczy przez pierwsze tygodnie pez papierosa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka-
Kinia/ja chodze na basen i dupsko mi dalej puchnie , jeden fakt to to ze jem co popadnie ale jak mam sie opanować ?czegoś mi brakuje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS serdecznie wróciłem na chwilkę z delegacji 66 dzień BP jestem coraz silniejszy nawet bardzo silny, coraz mniej myślę o śmierdzielu ale on jest podstępny i trzeba być czujnym WYGRAMY Cieszę się że nas coraz więcej!!!!!!!!!!!!!!! TYLE LAT BYŁEM IDIOTĄ!!!!!!!!!!!!!! ALE JUŻ NIE JESTEM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczi
Uwielbiam puszyste i pachnące kobietki 🌼 Ja nie jestem psem i na śmierdząca kość nie polecę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×