Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

tyle dni już nie palisz a jeszcze czycha na Ciebie ten diabeł ??? :P ej...noooo uspokuj mi się tu !!! obojętnie czy mach czy pół peta czy cała paczka -----> ulegniesz to jesteś stracona :( pomyśl czy nie szkooooda ci tych dni już BP ???? :) ech... ja paliłam dwie paki dziennie - i jak ja potrafię życ bez śmierdzieli to Ty też zapewniam cię ;););) Nie wolno się poddac !!!!!!! wiecie co ..? tak sobie myślę że narazie do roku BP to wszystko jest takie PIERWSZE no bo pierwsze urodzinki moje spędzałam BP, teraz będą pierwsze Święta BP pachnące cudnie, a nie śmierdzące petami heh potem pierwsza wiosna ....ech...nie mogę się już doczekac...wiosny BP :D potem wakacje....również pierwsze BP :D a potem będzie .... 1 wrzesień ;) i będzie PIERWSZA ROCZNICA BP.. faaaaajnie tak.....nie umiem się już doczekac :) booo taaaak cuuuudnie jest niepalic !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa palaczko agnieszko :P może małe zapoznanko na NK ???? już tam się wspólnie poznałyśmy z niektórymi koleżankami z topiku... kto jeszcze chętny na ujawnienie się :) ? oglądałam kilka dni temu piękny filmik "Mała Moskwa" bardzo mnie poruszył .... tu macie zwiastuna kto nie słyszał o filmie :) zwiastun super zrobiony :) http://pl.youtube.com/watch?v=UncevUJ_LI0 no nic idę jeszcze pobuszowac po necie podjadając mandarynki :D bo już od słoniolka mnie pyszczek boli hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaja ani jednego ani pol ani cwiartki ani dymka czy to jasne ?? nie ma \"ach jednego\" my do konca zycia musimy sie pilnowac a pojecie \"jeden papierosek\" musi zostac wykreslone ze slownika.ulegniesz jednemu poleglas cala,na dlugo,a musisz sie trzymac.OK????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak jak sądny dzień zarządzi tak musi być! I koniec kropka:D! Tak trzymać;) hihi. O i jeszcze święto jakieś mamy:)? Dudka a cukierki masz dla nas;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....nadal BP...przyznaje z czystym sercem ze nie zapalilam wczoraj! Aniu B....chcialo mi sie palic bo sie pozarlam straszliwie z moim i wypilam troche wina....i to chyba bardziej alkohol chcial peta niz ja;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien 🌼 masz rację oni chmurki :D ja-ka 🌼 nigdy więcej koniec kropka :D Ania.B 🌼 zuch dziewczynka :D kaaja 🌼 postaraj się za wszelka cenę nie myśleć o śmierdzielu bo ja jak bym myślał to na pewno też bym miał śmierdzące myśli :D dudka 🌼 z okazji urodzin 🌼 STO!! LAT!! STO!! LAT!! STO!! LAT!! nigdy więcej śmierdziela :D BP jak dobrze jest nie palić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby moj nie palil byloby mi latwiej ,bo nie mialabym fajek i tyle, a tak to zawsze sa pod reka:) poza tym wkurza mnie on, obiecal ze jak bedzie mial tabex to rzuci, ja kombinowalam jak wariatka, kumpela mi zalatwila, przyslala poczta....a on mi gada po nowym roku, szlag by to.....mogl tak od razu powiedziec to bym z ludzi glupkow nie robila....ach, szkoda gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaja olej to,nie chce to nie,nie zmusisz go,a wrecz przeciwnie efekt mozesz uzyskac calkiem odwrotny,sam do tego dojrzeje,raz drugi mu powiesz ze nie dasz mu buzi bo smierdzi,zeby nie chuchal na ciebie bo ci sie rzygac che to sam sie zmobilizuje i rzuci a ty go nie zmuszaj.ja jestem taka nie i ch... jak ktos prubuje mnie do czego zmusic.staje okoniem i rob co chcesz.tylko po dobroci bo mlotkiem nic nie wskurasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaja 🌼 znam to bo u mnie było to samo żona rzuciła palenie a ja kopciłem jak smok z początku widziałem że było jej bardzo ciężko nie wierzyłem że jej się uda pokonać śmierdziela jak zauważyłem ze daje sobie radę to zacząłem zazdrościć i po pewnym czasie poszedłem jej śladem sam po cichu postanowiłem rzucić palenie bądź silna daj swojemu ślubnemu przykład a tabex na pewno się nie zepsuje nic na siłę nic na przymus wolny kraj sadny dzien 🌼 na pewno masz św. rację tylko po dobroci bo młotkiem nic nie wskórasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem......obiecalam sobie ze juz nie porusze tego tematu....ale czasami pozrzedze;););) chociaz musze przyznac ze pali mniej(przynajmniej w domu)a to juz cos;) pozdrawiam i zycze milej niedzieli......spadam do garöw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aram55
Złośliwcu, miło się czyta Twoje teksty:) Chyba wiesz o co mi chodzi.............:) Wiem, że tematem topiku jest rzucanie palenia ale to JAK się pisze jest dla mnie ważne. Łatwo zorientować się kim jest rozmówca:) 🌻 Do niepalenia dojrzewam:P Pozdrawiam nieśmierdzących 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 🌼 dobrze ze tu zaglądasz ze masz chęć rzucić palenie ale najgorzej to zrobić ten pierwszy krok ja tez tak miałem ze chciałem rzucić pety a nie mogłem się zdecydować kiedy bo mówiłem zawsze od jutra bo żal mi było rzucić palenie bo co ja będę robił w wolnych chwilach jak ja będę żył przecież mogłem nic nie jeść i przez dwa dni abym miał co zapalić taki mnie jakiś żal ogarniał tak jak bym coś najcenniejszego w swoim życiu stracił nie wiem jak to się stało ze nadszedł ten dzień ze nie wziąłem śmierdziela do ręki BOZIA mi pomogła w pierwszych dniach przeżyłem horror ja najbliżsi i znajomi co dziennie sobie powtarzałem ze dziś nie zapale i było mi łatwiej przetrwać dzień do młodzieniaszków już nie należę mam 58 lat 40 lat paliłem ostatnio 3 paczki dziennie bardzo mi pomogło tu te forum tu mam przyjaciół na których w ciężkich chwilach mogę liczyć na wsparcie pomoc czekamy na ciebie mile jesteś tu widziana jesteś silną ambitną kobitką dasz radę pokonać śmierdziela na pewno trzymam kciuki BP a oto dorobek szczęściarza :D Nie palę już 1345 dni (+ 17g22m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 40371. Będę żyć dłużej o 308 dni (+ 09g28m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 10 092,93 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam melduje iż: :) Nie palę już 55 dni (+ 06g14m30s). Ilość niewypalonych papierosów: 2210. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 21g14m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 994,68 zł! :):):):):):):) lecą mi dni, ach lecą, jestem taka szczęśliwa że lecą a ja nie mam chęci na niego czyli smierdziela:):):):):) Bóg nade mną czuwa tym razem:) Kajja trzymaj się, nie daj się, mój mąż pali jak smok, a ja to olewam, jak wsiadam do jego auta to mi nie pachnie tylko smierdzi papierochami....... Powąchaj swojego faceta zobacz czy Ci aby się podoba zapach osoby palącej, jeśli tak to chyba masz coś z węchem;) Mi się zdaje że szukasz se pretekstu do fajki, ja miałam dokłądnie tak samo, wszyscy byli winni że mi się chce palić:) a tak na serio to ty będziesz winna sobie samej jak się skusisz. Głowa do góry nie palimy, w kupie trzymamy się na tym topiku i damy radę:):):) Aram55 jeśli mogę zasugerowac tabex -------j abardzo długo zwlekałam z rzucaniem, wiem , że tabex ułatwia decyzje. Moze już go brałaś, może nie wierzysz w działanie tabexu czy innych wspomagaczy, ale wiem że tabex coś wyzwala w organiźmie i łątwiej jest podjąć decyzje, o wiem: tabex pokazuje po kilku dniach że nie musisz palić:), jakby się zpaominało o fajkach jak się bierze ten tabex:) Palaczk aaga----------gratuluje wyniku, jak samopoczucie, jak z głodem?????? jak się trzymasz? Zupek pozdrawiam:) Bella 1962 pozdrawiam:) my to prawie jeden wózek:) Sroczka 1986 pozdrawiam:) Złośliwiec pozdrawiam Sądny dzień pozdrawiam Julcia85 pozdrawiam Kapi 84 pozdrawiam jak się masz????? Pozdro600 pozdrawiam Ania B pozdrawiam Leloof 85 pozdrawiam misiek121 pozdrawiam neri11 gratuluje wyniku pozdarwiam ja-ka pozdrawiam dudka pozdarwiam Jeśli kogoś ominęłam to przepraszam spisałam 3 ostatnie strony... pozdarwiam wszystkich serdecznie i życze udanych zakupów i udanych prezentów ( kolejki zaczynają sie robić kosmiczne w marketach) no i życze Wam udanych porządków w mieszkankach oczywiście bez śmierdziela:) to tak przedświątecznie żeby wam sie zrobiło świąteczniej na serduszkach Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b ella1962
Witam wszystkich pachnąco w ten piękny grudniowy dzień !!! melduje sie tylko Nie palę już 46 dni (+ 05g03m59s). Ilość niewypalonych papierosów: 1016. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 18g23m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 355,82 zł! miło że wszyscy jesteście!! !i że nie polegli co niektórzy ..och kaaja nie myśl wiecej o pecie jego po prostu już nie ma ...My NIE Palimy... pozdrawiam wszystkich topicowiczów !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz z powrotem w domku:) odkad mam ta prace to jakos nie lubie weekendow ciekawe czemu ;) he he he ale jutro juz nareszcie poniedzialeczek i znow pojade do pracusi :) a oto moj dorobek BP Nie palę już 295 dni (+ 03g14m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 5902. Będę żyć dłużej o 45 dni (+ 02g09m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 420,10 zł! pozdrawiam wszystkich pachnaco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcu, chyba nie jestem zbyt ambitna. Gdyby tak było, już dawno rozstałabym sie z tym nałogiem:). Mój mąż ma również 58 lat i nie zanosi się, że kiedyś rzuci papierosy:(. Byłoby łatwiej razem rzucać............ 30-tka - dzięki za wsparcie:) Chyba spróbuję z tym Tabexem, może będzie lżej. Dla wszystkich 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki i chlopaki !! pamietacie mnie jeszcze?? ja jak sie domyslacie poleglam... 21 dni nie palilam i sie skusilam... teraz palilam od tygodnia ale caly czas Was czytalam...bylo mi wstyd sie przyznac... ale wracalam do was codziennie!! JEstescie jak nalog...Jak te papierosy z ktorymi tak trudno sie rozstac... Ale wiecie co? Wiem, ze chce rzucic nie chce palic !! Pamietam to piekne cudowne uczucie rozpierajacej mnie dumy ze to juz kolejny dzien.... Dzis byloby 33 dni bez fajki...a tak kasuje licznik i zaczynam od nowa... bo chce ! Ten topik mnie strasznie motywuje - to niesamowite! To Wy jestescie niesamowici mowil Wam to juz ktos ?:))) Mam nadzieje ze tym razem to juz zostane z Wami ... buziaczki dla Was w ten grudniowy ponury dzien :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co porabiacie w te niedzielne popoludnie ... meldowac sie tu prosze szybciutko :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nutko 76 Jak czytałam Twój post to przypomniało mi się, że też pogłam tyle, że po 40 dniach. Stres mnie zżarł przed egzaminem :-o. Zamiast pozbierać się szybko to popalałam jeszcze przez rok czasu. Licznik nastawiłąś od dzisiaj?;) A ja w ten grudniowy wieczór śladami 30 stki z Gdańska (która gorąco pozdrawiam CMOK :D) zamierzam po raz pierwszy pobiegać troszkę tak dla samego zdrowia:) Witaj Zupek🌼 no już niedługo będe miała rocznice BP :) podobnie zreszta jak pozdro 600 ;). A u Ciebie ile lat BP? Sadny dzień🌼 a też na 6 jutro wstajesz? Ja jutro mam cały dzień zawalony no i to wstawanie o 6 :-o..ja nie przywyczajona do takich niedogodności :D:Dp.s masz kontakt z Galaretka? popala czu jest grzeczna?:D Ania B🌼, złośliwiec🌼, kaaja🌼,ja-ka🌼,aram55🌼,Sroczka86🌼.Kapi84🌼,Palaczka Aga🌼,Lelef🌼,Misiek🌼,Neri🌼,Dudka🌼,***225🌼, Marjola53🌼, anulla77🌼, monikaaa 🌼POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:):):) nbie wiem co ja mam tu Wam napisac..w sumie to nie mam tematw i nic sie ciekawego nei dziejee to i nei isze,ale caly czas czytam nadal nie pale. to juz 104 dzien:) jestem z siebei coraz bardziej dumna:):) i to cholernie;) zleciało to baaaardzo szybko i nei wiem kiedy,teraz juz nie mysle o papierosach,a dym preszkadza mi baaaaaaaaardzo!!! słuchajcie ostatnio w tv bardz czesto leci reklama bodajrze niquitinu( o ile dobrze pamietam) i mnie strasznie to wkurza..a wiecie dlaczego?? a dlatego,bo dziewczyna mówi tam cos takie,że silna wola nie zadziała,nie pomorze, tylko nquitin itd... no szlag mnie jasny trafi a i krew nagła zalewa...jak nei pomoze!!!!chwyt marketingowy jak sie patrzy!!!!a ludzie durne istoty im wierzą!!! no sie zdenerwowwałam noo:) uciakam sciskam i pozdrawiam kazdeg z ego forum:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia! No właśnie dzisiaj też z bratem gadałam o tej reklamie bo akurat tv leciała.Gadalismy o tym, że oni zalecają kuracje tymi plastrami , gumami itp z tego co pamietam 3 miesiace. A przeciez głód nikotynowy trwa 2 lub 3 tygodnie więc po cholere mam kleić plastry 3 miechy ? No oczywiscie dla kasy. Chyba te cale Nicoretty itp maja podpisane umowy z koncernami tytoniowymi - wzajemna maszynka robienia kasy. Zaplać 8400 zł za 3 miesieczne przyklejanie plasterka a bedziesz wyleczony ..hehe;) p.s mogli by tak ksiazke Carra Reklamować. Bo gdyby nie internet i całe to forum to nie wiedzziałabym o jej istnieniu tez uciekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia! No właśnie dzisiaj też z bratem gadałam o tej reklamie bo akurat tv leciała. Rozmawialiśmy o tym, że oni zalecają kuracje tymi plastrami , gumami itp z tego co pamietam 3 miesiace. A przeciez głód nikotynowy trwa 2 lub 3 tygodnie więc po cholere mam kleić plastry 3 miechy ? No oczywiscie dla kasy. Chyba te cale Nicoretty itp maja podpisane umowy z koncernami tytoniowymi - wzajemna maszynka robienia kasy. Zaplać 8400 zł za 3 miesieczne przyklejanie plasterka a bedziesz wyleczony ..hehe;) p.s mogli by tak ksiazke Carra Reklamować. Bo gdyby nie internet i całe to forum to nie wiedzziałabym o jej istnieniu tez uciekam pa ...galopować jak 30 stka po trójmiejskich ulicach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
u dawno mnie nie było ale doczytałem do konca oczywiście pozrowienia dla czytelników tych wolnych od nałogu, walczących z nałogiem i przymierzajacych się do walki kolejny dzień bp to już bedzie .. Nie palę już 75 dni (+ 01g18m00s). Ilość niewypalonych papierosów: 1651. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 14g43m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 660,47 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich kochanych bp. wczoraj nie pisałam bo byłam w szkole. zwracałam uwagę na tych co palą i niestetty muszę stwierdzić, że zdecydowana większość dziewczyn pali faje. faceci nie palą, bardzo rzadko tylko paru. wklejam mój bilansik i pozdrawiam wszystkich: Nie palę już 36 dni (+ 13g25m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 658. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 00g38m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 218,47 zł! Julka85 chciałam abyś wiedziała, że prezentacja moja się bardzo podobała facetce. buziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×