Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

złośliwiec ----------> mega gratulacje... a ja... buuuuuuuuuuu.... słowa, które głównie przychodzą mi do głowy, to: gówno i dupa, gówno, dupa, gówno, dupa (żeby nie powiedzieć brzydziej) okazało się, że moje składki były pomyłkowo opłacane z czyjegoś konta i mam tej osobie zwrócić 250 zł :( w pracy nerrrrrwy; ha... z tą swoją taką a nie inną asertywnością i potrzebą robienia wszystkim dobrze to chyba powinnam wykonywać najstarszy zawód świata... kurrrrrrrrrrde, nie lubię już tej roboty; pogoda dzisiaj beznadziejna; gorąco, parno, duszno; pierwszy raz od lat poszłam spać przed 23 i co? i gówno i dupa, i tak mi się dzisiaj chce spać ciągle i źle mi!!!!!!!!!!!!1 wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... a z okna autobusu widziałam taką dziewczynę: wyluzowaną, w sportowych ciuchach, z petem w zębach... a ja, kurna, co? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... źle mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZLOSLIWIEC🌻 JESTEŚ WIEEEELLLKKKIII🌻🌻🌻 STO LAT!STO LAT!STO LAT! :d:d:d Życzę Ci nieskończenie wiele kolejnych rocznic i wciąż trzymaj za nas swoje dwa wolne nie zajęte przez śmierdziela kciuki👄👄👄 Tort wyśmienity,szampan jeszcze lepszy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec gratuluję tej Mega Rocznicy.:D Tort i szampan świetny. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. To dla Ciebie. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘. To też dla Ciebie. Pozdrawiam.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akne14
Agnie To nie Ty powinnaś zwracać te 250,00 zł ale osoba która popełniła pomyłkę. Nie wiem w banku, w ZUSie. Nie TY. Zrób zadymę gdzie trzeba i nie pal dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie😘 głowa do góry.Jutro będzie lepiej.:D Nie musisz płacić za cudze błędy.Zaplać, ale niech Ci rozłożą na raty. Łaski nie robią.Niech cieszą się, że chcesz w ogóle zapłacić.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie czy ta dziewczyna dobrze wyglądała. Mów co chcesz rób co chcesz tylko nie pal.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozłożą mi na raty; tylko mnie wkurza, że ZAWSZE COŚ... nigdy nie umiałam oszczędzać kasy i teraz, przy okazji niepalenia chciałam to poćwiczyć... no i, jak na razie, okazało się, że zapomniałam o opłacie z Internet (tzn. założyli mi, ale nie zostawili żadnej książeczki opłat, faktur nie przysyłali, nawet numeru konta do nich nie miałam) - no i stale zapominałam, żeby tam zadzwonić... wreszcie oni sobie przypomnieli... no i w sumie 200 zł; teraz to - 250 zł... dobrze, że nie palę chociaż, bo bym finansowo nie wyrobiła chyba... no i nastrój dzisiaj FATALNY; tak myślałam, że się wyśpię i będzie znakomicie - a tu poszłam spać przed 23, tak, jak wszyscy zalecają - i co? i g.... kurde, dobrze chociaż, że ten dentysta i całemu światu się pochwaliłam, że nie palę, to mi głupio tak po prostu sobie kupić pakę i zacząć jarać (a kłamać i ściemniać po prostu nie umiem, więc bym się od razu przyznała wszystkim;) ); ufff.... byle do następnej \"górki\" (czyli poprawy nastroju;) ), to wtedy się zobaczy.... sorry, że Was zalewam potokami swoich problemów, no ale bierze czasem człowieka cholera i lepiej chyba ludzi wtedy zalewać niż palić, no nie...? ufffff....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję wszystkim za życzenia :D marjola 53 🌼 już nigdy nie zapalę :D bo nie palić to jest coś pięknego :D jak twoja psinka na pewno tęskni i chce na kolanka :D Agnie 🌼 wierzę w ciebie dasz radę :D a na drobnostki nie zwracaj uwagi :D nerwy miną i będzie wszystko OK. :D zuch dziewczynka BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri 11 🌼 trzymam kciuki BP które już tu dla wielu ludzi pomogły :D życzę ci tego samego nigdy więcej śmierdziela 🌼 nie palimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój bilansik: Nie palę już 241 dni (+ 07g17m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 3860. Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 11g49m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 389,91 zł! Za dwa dni będę miała 8 miesięcy BP i wiem,że już nigdy nie zapalę,od samego początku przestawiłam swoje myślenie i od pierwszego dnia BP wiedziałam,że nigdy więcej nie wezmę śmierdziela do ręki.Może dzięki takiemu nastawieniu nie miałam żadnych wpadek chociaż papierosy miałam w domu jeszcze ze 2 miesiące,aż w końcu oddałam je znajomemu,bo wiedziałam,że u mnie tylko będą leżeć. Zlosliwiec zawsze Cię podziwiałam za taki długi staż w niepaleniu,a zwłaszcza po tylu latach trwania w nałogu i w takich ogromnych ilościach,Twój przykład utwierdzał mnie w przekonaniu,że i ja po 26 latach palenia dam radę i rozstanę się ze śmierdzielem-DZIĘKUJĘ CI ZLOSLIWIEC👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwcze Pachnący 4 Lata 🌻 Gratulacje z okazji TAKIEJ PIĘKNEJ ROCZNICY 🖐️ wprawdzie wszyscy (ja też) martwią się utyciem po rzuceniu palenia, ale jak tu się nie skusić na szampana i tort - oczywiście, że się piszę :) LUBIĘ TAKIE TORCIKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec 🌻 GRATULACJE 🌻 jesteś WIELKI.... piękny wynik ja też taki chce NIe palić jest PIĘKNIE...🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnaca aga
złośliwiec wznosze toast Sto lat sto lat Jesteś wielki Dzieki Ci za te słowa co tu piszesz a życze Ci by te czwórki stale sie mnożyły Dzięki za ciacho pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwiec- 100 LAT:) i GRATULUJE kwietniówka80🌼 bardzo podobnie sie nadal czuje- szlak mnie czasem juz trafia z tego powodu agnie🌼 nie jestes niestety sama w tym samopoczuciu dziewczyny- mi kołatanie serca juz mineło, bóle zamostkowe które wręcz zawał serca dwa razy symulowały- STRACH OCZYWISCIE, ale kardiolog rozwiał moje lęki Ze spaniem mam problem ciągle- śpie coraz wiecej i ciągle mi mało!!! Ja wczoraj poszłam JAK NIGDY spac o 19;00, wstałam o 23-wypiłam szklanke wody o poszłam spac dalej do 08;30..... pije mnie kawy ostatnio bo bez fajki mi tak niesmakuje juz, mniej sie ruszam, przytyłam 4,5 kg w te dwa miesiace od lutego Z rana mam ciągłe kaszle, duszenia nocne i wiecznie spuchnięta śluzówka w nosku:(-byłam dzisiaj u alergologa wkońcu-miałam spirometrie, i bez rewelacji wsumie- dostałam dwa inhalatory do buzi i jeden do nosa i diagnoza:Astma...:( NIGDY NIC MI NIE BYŁO myśle ze jak wyczytałam to ta regeneracja rzęsek w płucach nagła robi swoje-i mam nadzieje ze za dwa miesiace wyniki beda dobre i mi minie..... CO TU PISAC- NIE JEST LEKKO- i jak walczyłam dzielnie, tak zaczynam zajadać niepalenie.....no wole zjesc niz palic ALE PZODRAWIAM PACHNĄCO I BARDZO SIE CIESZE Z KAZDEGO DNIA NIEPALENIA rzucam juz 52 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnie🌼 CZYTAM wszystko to co piszesz:) wiec jak tylko masz ochote tu wylać swoje złości i żale to śmiało-po to to forum, ja wczesniej strasznie tu sie żaliłam, wściekałam, wyłam teraz rozczulam sie bardziej nad zdrowiem-to moje kolejne-ostatnie podjescie rok temu niepaliłam prawie 50 dni i wróciłam do fajek-zła byłam ale i jakoś odrazu mi sie lepiej zrobiło, lżej i niby ze sprawy nie było upadłam i uwazałam ze podniesienie sie nic nie da-ze juz zawaliłam i koniec teraz zdarzyło mi sie zapalic- ALE paczke w tydzien a nie codziennie, pzoniej paczke w miesiac a nie codziennie i tak małymi kroczkami-sukcesami- CHCE JUZ NIGDY ANI JEDNEGO NIEZAPALIĆ!!! jesli jednak bym sie złamała-to upadam i ide dalej!!! JESTESMY TYLKO LUDZMI-ale starajmy sie jak najmniej upadac BUZIAKI PACHNĄCE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka!!!!!!! bede napewno:) juz ściskam- I ciesze sie ze leci Ci tak śłicznie liczniki.....mój na 52 dniu po długiej przerwie-ale wróciłam i juz nie odejde :) od myśli ZERO PALENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka, marjola, złośliwiec, akne ------> dzięki za dobre słowo !! ❤️ dzisiaj była u mnie potworna pogoda; dopiero wieczorem, po solidnej burzy wszystko jakoś zeszło... no i po fajnym wyjściu na drinka ze znajomą, pogadaniu sobie, itd... już mi całkiem nieźle :) z fajami nieraz też mi smutno i źle bywało; a tak - to przynajmniej bez faj... nie trzeba, wychodząc wieczorem z knajpy nerwowo się zastanawiać, czy aby mi starczy na rano, nerwowo szukać nocnego sklepu, itp :) a jak się dzieje coś fajnego (np. jakiś miły knajping, itp), to nawet w sytuacjach, w których kiedyś zawsze paliłam (do kawy, piwa, w ogóle - alkoholu) wcale o tym nie myślę... hm... to może faktycznie tak naprawdę to psu na budę to palenie potrzebne?:) kolorowych snów 🌻 nie palimy 🌻 pachniemy 🌻 całuski, cukiereczki, ciasteczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepląca
Ja nie pale ot kilku dni Odkąd nie palę nie mogę spac po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsenna niepląca
miało byc od kilku dni. Zawsze kłade sie wieczorem spac. Wstaje ok godz 24 - 1 i nie moge spac dluzej. Zasypiam dopiero ok 5 -7 , czasami w ogóle niezasypiam. Nie wiem co mam z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezsenna niepalącą 🌼 może być parę przyczyn twojej bezsenności, może za wcześnie kładziesz się spać może w dzień dosypiasz a później odbija się to w nocy, może masz jakieś problemy o których myślisz w nocy i nie pozwalają zasnąć, a może być to również przesilenie wiosenne, proponował bym pić melisę to trochę człowieka uspakaja i pomaga a na pewno to nie jest związane z rzuceniem palenia Witam w gronie pachnących mile jesteś tu widziana jak możesz to częściej tu zaglądaj 🌼 nie palimy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Kolejny przepięknie pachnący dzień:D Złośliiwiec🖐️ dzięki za kawę.Chętnie wypiję.Od rana jestem nieprzytomna:( Ja-ka gratuluję tych 300 dni.Życzę Tobie co byś już nigdy po to dziadostwo nie sięgnęła.:D 🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘🌻😘. To dla Ciebie.:D Czekam na torta.:D Miłrgo dnia.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezsenna niepaląca. Może być tak jak pisze Złośliwiec. Pij melisę, może kup sobie jakieś ziołowe nasenniki np waleriane w tablletkach. Zyczę wytrwałości w niepaleniu.Powodzenia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akne14
Witam 🌻 Ja-ka ❤️, dzień zaczynamy znowu od tortu. super, gratulacje. Obym i ja tyle wytrwała. na u mnie razie ok (17 dzień). bezsenna niepaląca - spróbuj valerin forte (tabletki ziołowe) może Tobie pomogą. Na mnie działały jako jedyne z wielu wypróbowanych. Teraz już ich nie potrzebuje, przesypiam całą noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akne14
Chyba jeszcze się nie obudziłam. Zdania bez ładu i składu.Sorki. Ja-ka skuszę się na Twoją kawę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akne14:D. Ja też jeszcze śpię. Kawa jest Złośliwca.:D Na tort i kawę od jubilatki musimy poczekać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry 🌻 ja-ka ------------> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 gratulacje :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 bezsenna -----------> mój sposób (problemy z zaśnięciem zdarzają mi się b. rzadko, ale odkąd nie palę to częściej troche), o którym ktoś tam mi kiedyś powiedział, wielokrotnie wypróbowany, to... różaniec :) serio, leżysz w łóżku i sobie spokojnie powtarzasz: \"zdrowaś...\", itd - bardzo szybko zaczyna się wszystko plątć i człowiek zasypia; to coś jakby między liczeniem baranów, a medytacją; uspokaja, wycisza - no i naprawdę pozwala zasnąć; polecam;) w Wielkanoc minie mi dokładnie 40 dni BP... fajnie,w taki dzień taka okrągła data :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: nie palę 300 dni:)! zaoszczędzone 1782,62zł nie wypaliłam 4194 papierosy Właściwie to koło godz. 18 będzie pełne 300. Ale już zapraszam, dla wszystkich wystarczy i kawusi i torcika hihi:)! Ależ proszę bardzo: http://www.podniebnepsoty.pl/images/tort.gif :D:D:D Mam dziś wolne i zastanawiam się co sobie z tej okazji kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×