Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ten topik ma ponad 930stron i zdaję sobie sprawę że są gdzieś rady i wskazówki jak zwalczyć ten nałóg, jednakże nie zdążę go przeczytać do rana (:) więc proszę o wskazówki albo (jeśli ktoś pamięta) nr strony tego topiku gdzie są porady (:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosa78 tu masz linko do książki która zdążysz do rana przeczytać Link do książki Allena Carra http://amdy.pl/slide/palenie.pdf wiele osób z tego topiku po jej przeczytaniu przestało śmierdzieć tak więc witamy w naszym gronie Z nami dasz rade bo połowe sukcesu już masz CHCESZ {PRZESTAĆ ŚMIERDZIEĆ CHCESZ PACHNIEĆ tak więc do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga dziękuję za link...jednak nie da się go otworzyć, nie wiem dlaczego...może jeszcze raz wklej ten link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola, Aga, Złośliwcze - pozdrawiam :) :) :) Ja-ka - oczywiście wpraszam się na imprezkę ;)) Nowi Rzucacze ??? - jak miło!!! 🌻 mnie pomogła książka - przeczytajcie najpierw - później już tylko z górki :) Miłego wieczoru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej juz powiedz sobie dość!!!Wyrzuć wszystkie fajki i wszystko co Ci sie z tym kojarzy....ograniczanie, odkładanie typu od poniedziałku jest mało skuteczne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Niby świeci słońce, ale jest zimno 8 stopni:(. Może chociaż nie będzie padać:) Kolejny dzień BP:D:D Ja-ka🌻 czekamy na imprezę:) Pachnąca Aga🌻 kawa zawsze smakuje:) Złośliwiec🖐️ masz teraz mnie czasu:(. Najważniejsze, że wróciłeś do pracy:D Efelinka🌻 rzucaj to dziadostwo. Im szybciej tym lepiej. Gosa78🌻 mam nadzieję, że dziś już nie zapaliłaś.Musisz czymś się zająć: prace domowe, sport, spacery. Zamiast cukierków polecam marchewkę. Ojejkujejku🌻 masz rację książka naprawdę pomaga:) Kiyoa🌻 ciekawe czy palisz? Teraz kawa, herbata- zielona, czerwona, czarna. Zapraszam:D Miłego dnia dla wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja paliłem 14 lat :( teraz miesiac i 4 dni juz bez fajki :) Jak sie naprawde chce to mozna nie palic :) fajna stronka :) polecam https://www.rzuc.to Miłego dnia bez dymu :D 🖐️ wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres🖐️ pewnie, że można :) Trzeba tylko chcieć. Ja paliłam trochę dłużej jak Ty:(. Dałam radę. Nie palę od 5.01.09. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to poległam Sorry Nie paliłam od stycznia. Wczoraj kupiłam druga paczkę fajek. Jest mi wstyd, że tak się złamałam Pozdrawiam mądrzejszych ode mnie 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu nowa ale sledze wątek:) Ja pale 10 lat, brzydka cera, włosy bez połysku, zmeczenie, szybkie meczenie się:( Ale to tej pory uwazałam ze nie jestem uzależniona bo paliłam kilka czasem kilkanaście fajek, w zależności od sytuacji. A teraz jak postanowiłam rzucić to nie potrafie:( To jest straszne jak szybko można sie uzależnić a potem jak trudno wygrac z nałogiem:/ dopiero 2 dzień bez dymka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiyoa 🌻 witamy na pokładzie. Na pewno nie jest łatwo, ale dasz radę. To już 2 dzień:D. Kania2a:( wyrzuć te śmierdziele i wracaj do nas.Dobrze wiesz, że warto nie palić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest prawie 10 i wytrzymałam bez papierosa...napiszcie tutuł, autora tej książki, czy można ją przez internet zaqmówić??ma ktoś jakieś namiary na tą książkę.Chcę ją prze3czytać, Wam pomogła rzucić palenie to i mi pomoże. Pozdrawiam, mam nadzieję że wytrwam bez papierosa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) Nie wiem jak wytrzymam:( Jak przetrwam pierwszy tydzień to bedzie dobrze tym bardziej ze za tydzień mnie obrana czeka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki (:), a może macie link do tej książki? dałoby się ją przez internet przeczytać?? Bo chciałabym jak najszybciej zacząć czytanie...pachnąca Aga dała link=ale pisze że nie można strony otworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) dacie radę. Możecie się wzajemnie wspierać:D Ja mam książkę. Link na pewno ktoś wklei. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam ten link co wyżej wkleiłam i tam jest ta książka, można przeczytać..ja zaraz będę czytać...bo tak cholernie ciągnie mnie by iść zapalić, męczę się pijąc kawę bez papierosa...ciężko jest...wiem, niek nie mówił że łatwo będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłam ten link co wyżej wkleiłam i tam jest ta książka, można przeczytać..ja zaraz będę czytać...bo tak cholernie ciągnie mnie by iść zapalić, męczę się pijąc kawę bez papierosa...ciężko jest...wiem, nikt nie mówił że łatwo będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ta książka
rano zajrzałam pierwszy raz na to forum, też chcę rzucić palenie. gosa78 podała link ale czy to jest ta książka? zaczełam czytać... PROSZĘ by ktoś kto czytał tą książkę Allena zsajrzał na link od gosy i odpisał mi czy to jest ta książka, bo mam wrażenie że to jest jakieś streszczenie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wiem czy to właściwy link znalazłam (:) bo ktoś tu inne podawał...też chciałabym aby ktoś kto czytał tą książkę zajrzał na str którą wyżej wkleiłam i odpisał czy to jest to co polecacie na topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d lipca wzrośnie akcyza. Papierosy zdrożeją już w lipcu. Za paczkę trzeba będzie zapłacić w kiosku o ponad złotówkę więcej - pisze "Metro". Co grosza, producenci nie będą mogli sprzedawać także zapasów sprzed podwyżki. Zgodnie z nowymi zapisami papierosy wyprodukowane w ubiegłym roku, aby mogły być sprzedawane legalnie, muszą zostać objęte nową akcyzą. Sprzedawcy będą mogli ją wykupić w urzędach celnych w formie banderoli naklejanej na paczki za 1,3 zł. Ucierpią palacze, którzy zapłacą o te 1,3 zł więcej za paczkę - twierdzi Krzysztof Kępiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona :D życzę miłego pachnącego i spokojnego dnia BP 🌼 marjola 53 🌼 zgadza się teraz mam mniej czasu bo już pracuję :D pachnaca aga 🌼 sadny dzien 🌼 dodob 🌼 vitalijka 🌼 ja-ka 🌼 ojejkujejku 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 Bella 1962 🌼 7.10 🌼 Kaiyoa 🌼 gosa 78 🌼 Efelinka0601 🌼 kania 2a 🌼 :( Regres 🖐️ do dziewczynek początkujących w walce ze śmierdzącym nałogiem :D byłem zawodowym palaczem paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie nie widziałem innego zycia bez śmierdziela nie pamiętam tamtych lat w których ja nie paliłem to tak jak bym z paczka papierosow się urodził a żeby rzucić ten śmierdzący nałóg to trzeba chcieć tak naprawdę nie tak powierzchownie tylko tak od środka chcieć ja przeprowadziłem rozmowę sam ze sobą i postanowiłem rozstać się ze śmierdzącym nałogiem i trzeba tu codziennie przebywać na tym topiku bo to tez bardzo pomaga było bardzo bardzo ciężko ale można rzucić to świństwo jak mi się udało rzucić palenie to i wam wszystkim tez się uda :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP nie palę od 08 04 2005 r. a jest to mój bilansie nie palenia :D Nie palę już 1517 dni (+ 21g11m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 91072. Będę żyć dłużej o 695 dni (+ 16g42m37s)! Zaoszczędzone pieniądze: 30 509,44 zł! 🌼 NIE PALIMY PACHNIEMY 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bym chciała mieć już tyle dni bez śmierdziela jak Wy... tak ciężko jest wytrzymać 1 dzień. jak sobie z tym radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efelinka wytrzymaj dzień, potem dwa, potem tydzień potem dwa tygodnie a potem stwierdzisz że już cie nie ciągnie;) Ja paliłam jak smok, dwie paczuszki szły dziennie....wydawało mi sie że kocham to, teraz wiem że lepiej jest jak sie nie pali.........łątwiej sie żyje, tzn nie mam takiego nakręcenia że musze mieć paczkę i zapalnicę, wciąż musiałam je miec ze sobą, wciąz je kupowałam te śmierdziele, teraz jestem wolna...... mam tylko mały problem z dystansem....ale to może nie wina nie palenia, tylko wmawiam sobie, żeby lepiej się czuć;) Nie palę już 227 dni (+ 11g16m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 9098. Będę żyć dłużej o 69 dni (+ 12g06m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 094,45 zł! ps: nadal sie trzymam , ale mam w pracy ciężkie dni i musze do was zajrzeć;)...........dalej pachniemy;) Pozdrawiam całe pachnące grono..... Złośliwiec widzę że juz pracujesz:) \"fajnie że wciąż trzymasz ten topik w swoich kciukach;)\" i Mariolcia też:)........razem dajecie siłę i motywację do rzucania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaoszczędzone pieniądze: 30 509,44 zł! Złośliwiec :D 🖐️ To ty mogł bys za ten nie puszczony z dymem kawałek grosza niezła fure sobie kupic :) no no no gratuluje takiego stażu tez będe miał taka zaoszczędzona kase :) tylko za pare lat :p pozdrawiam bywalców :) i zycze wytrwałosci nowym :D osobom BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×