Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

BILANS: Nie palę już 121 dni (+ 16g14m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 2433. Będę żyć dłużej o 18 dni (+ 14g08m50s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 192,43 zł! POZA TYM.....: strasznie często chodzi za mną śmierdziel:(-Nie zapale bo mam tysiąc powodów + NIE CHCE !!! Fizycznie mnie odrzuca(jesli mozna tak napisac) ale psychicznie mnie ciągnie:( Mariola-🌼 ratunku- weź powiedz że marudzę- bo to mi pomaga zawsze :) Ale powiem wam, ze naprawde tak mnie czasem jakoś cholernie ssa że az zła jestem i jedoczesnie szczeliwa ze NIEPALE-bardzo szcześliwa!!! kiedy przestaje ssać- ktoś z większym stażem niech poradzi , podniesie na duchu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam tylko ze schudłam 4 kg :)- z tych optymistycznych wiadomosci:) -? zdrowo sie odżywiam :P i ide zasuwać w te cholerne papiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jak to zrobiłaś i w jakim czasie:). Ja też chcę coś zgubić:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼dzien dobry :) Widze ze dzisiaj ja kawcie i herbatki robie :D ss ss ss ss (_) I_I |_| każdy znajdzie coś dla siebie a dla mnie woda z cytrynką :) + tościk ze świerzą bazylią !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
** świeżą !!! :) Ja-ka🌼 -jem mniej i do 100 dnia jakoś sie pilnowałam, nie szalałam z jedzeniem, ale tez bez rygoru powalającego!!! Teraz od 100 dnia niepalenia zabrałam sie za siebie w sensie zdrowego odzywiania. Zero slodyczy ze sklepu tylko galaretki z owocami własne + czasem kawałeczek sernika na zimno z truskawkami- generalnie ze słodyczy jem tylko owoce i czasem galaretke na kolacje owocową:) Jem pod dietke śródziemnomorską( czyli zero tłustego i mega smazonego choc mielone czasem zjem:) ale w panierce juz nic nie jem) + produkty polecane do mojej grupy krwi O + dieta MŻ :) . + odstawiłam tabletki antykoncepcyjne+ założyłam aparat na zęby i nie da rady jesc na mieście bo wszystko włazi w ten aparat i jak nie wymyje to mnie dzi.ąsła bolą bo sie robią stany zapalne:)-dlatego napewno nie zapale przez dwa lata , mimo ze ciśnie!!! ale juz nie ciśnie:D więcej czasem mam na swoim koncie odchudzania na vitalii dlatego jestem vitalijka:Di nawet zdjęcie swoje tam mam:D: link: http://vitalia.pl/index.php/mid/49/fid/341/diety/odchudzanie/du_id/511942

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dla 🌼ja-ka :) oraz tych co boją sie ze przytyją :) 100/22---czyli 122 dni niepalenia i 22 dni dbania o siebie wymiary SPADKOWE tylko z okresu 22 dni :) bez głodzenia sie i diet cud!!! Ale okres zastoju metabolizmu trwał te 100 dni i wrecz wzrastała waga WYMIARY z okresu 22 dni :) wzrost:170 cm tyle mnie ubyło waga: 72 kg (-4 kg) :) szyja: 32,5 (-1,5)-bz biceps: 31 (-2)-bz biust: 94 (-2) pod biustem:77,5 (-1,5) talia: 74 (-5) pas: 88,5 (-9,5) biodra 98 (-5) po biodrami: 103 (-4)bz dupeczka 104 (-3) udo:- 61 (-2) łydka: 37 (-1)bz tłuszcz: 28% z 33 !!! BMI: 24,91 (nadal nadwaga..) MIŁEGO DNIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Regres🖐️ ważne jest teraz, a nie to co było:D Ryjekkk🌻cieszę się. że dajesz radę. Mąż w końcu dojrzeje. Ma wspaniały przykład:D Babaszki🌻 każdy miał kiedyś tylko 7 dni. Tylko albo aż:D Judytax🌻 z papierochami sobie poradziłaś to i wagą dasz radę:D Dodob🌻 masz rację. Będzie to co będzie, a będzie dobrze:D Smierdziel w końcu odpuści. Bezcenny🖐️ mam nadzieję, że już nie palisz:) Tilly🌻 zapraszamy:) Sylwioomka🌻 przestaw się jednak na marchewkę. Zdrowsza i nie tuczy. Madziuchna🌻 trzymam kciuki😘 Zona p.p. przecież papierochy Tobie nie smakują. Gosa ma rację. Poczytaj. A zakazy wiesz jak działają:P Aurelka🌻 Vitalijka🌻 pewnie, że wymyślasz. Prowadzisz zdrowy tryb życia, schudłaś, masz aparacik.Same plusy. Ja-ka🌻 Teraz kawa, herbata: czerwona, zielona i czarna. Zapraszam:D:D:D Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Vitalijka:) jak pisałam to myślałam o Twoich wymiarach:P Widzę same minusy:D:D:D Pozdrawiam. Napojów mamy dzisiaj pod dostatkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same minusy :P:P:P- w tych plusach :D no to teraz wspólna kawcia i moge zmykać do szpitala po wyniki:) Jak pogoda u Ciebie- bo u mnie wspaniałe słonko i ptaszki ćwierkają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie kawki napije a potem herbatke czerwona a ze napojów mamy dużo to ja zapraszam na zdrową surówkę pOzdrawiam i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez pozdrawiam wszystkich BP 🖐️ :D a tych co maja dylematy czy rzucic faje czy nie :) zatwierdzam w 100 % ze WARTO !!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga !!!!!!!!!!! dla wszystkich chcacych rzucic palenie i chcacych przyłaczyc sie do kafeteryjnej bandy BP ( bez papierosa:P ) podaje link o który tak wiele osób juz tu prosiło :) Wersja polska :D http://megapliki.interia.pl/plik-3569-rzuc-palenie-1.0.html Kalkulator do obliczania dni bez fajki :0 ,zaoszczedzonej kasy i korzysci z nie palenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana,jedyny minus to taki, że minus w biuście;). Oj ja nie wiem jak mam się zabrać, nie mam pojęcia jak zacząć, od czego, co kupić do jedzenia. Chyba mnie to przeraża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiOOmka
prze agencki jestten zegar:))) hmm nie pale juz 3 dzien i jestem z siebie dumna:D ale gorzej jak widze jak ktos obok mnie pali.. ale mnie zżera:( ojjc jejjej jakos bedzie... chociaz bede pachnaca i nie zolta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwiOOmka gwarantuje ze to minie :) ja na poaczatku w pierwszych dniach tez nie mogłem scierpiec jak ktos palił obok mnie po prawie 50 dniach bez fajki juz mnie to nie wzrusza .......:) zaczynam patrzec na palacych jak na samobojców :O moze to troche drastyczne ale wyrabiam sobie własnie takie odruchy w sobie by obrzydzic sobie ten nałog raz na zawsze a do tego kazdy sposób jest dobry :) jesli przyniesie oczekiwane efekty kolezanko bedzie dobrze :) i ja za ciebie trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiOOmka
Regres dzieki za wsparcie;) przyda sie;) no no dosc dlugo.. ale topozniej jest przyzwyczajenie?? a nie masz czegos takiego ze: a jeden nic nie zaszkodzi?? albo pol?? hmmm nie mam zadnego zajecia w domu to zeby zapomniec o tym syfie ucze sie gotowac:D jak na razie toucze sie zup:D:D:D hehe jakos to bedzie na razie sie trzymam:/ za karzdych rzucajacych trzymam kciuki:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baha
Czesć jestem nowa i rzucam od poniedziałku.To postanowione.Raz rzucałam z Nicoret i wytrzymałam 10 dni .I też było ,a tam jeden nie zaszkodzi.A palę już 22 lata , co mąz mi wytyka do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiOOmka
to musisz miec cholernie silna wole;) trzymam za Ciebie kciuki... uwierz nie warto... to swinstwo... niszczy i zdrowie i urode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelek morderca
czesc wszystkim!czytam was od dluzszego czasu,nie pale od 2 dni( z dzisiejszym liczaca to juz 3:P) Jestem dobra w rzucaniu fajek,ile razy juz podchodzilam to chyba tylko Pan Bog wie:)W sumie twarde sie trzymam,ale za to od wczoraj zre i zre jak swinia przy korycie;( od jutra biore sie za siebie:) no taaa musze ciacho dokonczyc dlatego od jutra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelek morderca- heheh znam to, oj znam, Wiesz co ja dałam sobie tydzień luzu tzn, jadłam co chciałam i to w takich ilościach, że o wow. Dziś dzień 9 i już się staram trochę ograniczać z tym wpiep.. ale wiesz co lepsze to niż te faje. Schudnąć jak się zaweźnmiesz zawsze dasz radę a raka płuc nie cofniesz. Pozdrawim i trzymam kciuki za wszystkich. a, ja generalnie paliłam jakieś 12 lat a rzucałam chyba z milion pięćset dwa dziewięćset razy. Najdłużej nie paliłam chyba z 2 miesiące ( zawsze to coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelek morderca
no wlasnie dziewuszki ja nie chce pozniej wrocic do fajek bo przytylam! Obecnie trzymam forme,rozm ciuchow 36 ale tez bylam wieczna dietowiczka i naprawde duzo mnie to kosztuje utrzymanie wagi przez 4 lata odkad schudlam:)ostatnio jak rzucilam to wage trzymalam ale tez nie zarlam jak teraz!Chyba im wiecej prob tym gorzej to znosze:(Teraz cwicze,na dupie caly dzien nie siedze bo jako takie mam zajecie tylko te mysli wokol fajek:P Wczoraj wieczorem moj maz upiekl mi ciacho(dzielnie mnie wspiera a sam pali:P) i dzis juz prawie go ni ma:( KONIEc Od jutra stopuje!!serdecznie was pozdrawiam i trzymam za was kciuki!damy rade no nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelek morderca
no Lorika pewnie ze dasz rade:) ja w 1 dzien chcialam sciany lizac z rozpaczy:P naklon tate i pamietaj ze w dwojke zawsze razniej:P buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka-🌼 sie pomyśli jak to ruszyć byś również te minusy miała i TY :) Ja juz wprawiona w bojach dietowych- mimo ze skończyłam na zdrowym odzywiniu-poradzę coś napewno!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pudelek morderca
dzien dobry! i jak sie dzionek rozpoczal?ja od rana kawka bez papierocha ma sie rozumiec:P tak sie zastanawiam zeby nicoretke zarzucic ale naraie nie ciagnie mnie do fajek wiec moze dam rade dzisiaj bez nicoretki:)no i od dzisiaj obzarstwu mowie NIE:) udanego dnia dla wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie masz czegos takiego ze: a jeden nic nie zaszkodzi?? albo pol?? sywioomka jasne ze tak miałem :( stad moich 4 nieudanych prób rzucenia paierosów :( Teraz dojrzałem do tej decyzji i 50 dni juz nie pale :) Nie ma takiego czegos ze wezniesz tylko 1 macha , tylko jeden strzał :( ALBO PALISZ ALBO NIE PALISZ WCALE !!!! jeden mach przekresla wszystko :) widzisz ja stsosuje soabie takie afirmacje :) ze jak miałem ochote na jedna ..chociaz jedna chmure fajki to wyobrażam sobie siebie jak jade na rowerze ewentualnie jak pływam na basenie i ciezko mi sie oddycha , nie moge dopłynac i nie moge podjechac pod ta cholerna górke .... widze siebie w takich sytuacjach :( od razu mi mija ochota na jaki kolwiek dym :D pozdrawiam 🖐️ bywalców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres🌼 i wizualizacja pomaga :) Ja tez tak robiłam, tez mnie ciągnęło i ciągnie-ale nie dam sie !!! Jesli chodzi o problemy z oddychaniem to ja mam je naprawde, lecze zapalenie błony śluzowej nosa i zatok- od zadymienia w pracy..... PIĘKNY DZIEŃ KOCHANI- Ja natomiast ruszam od dzisiaj z OSTRĄ NAUKĄ do egzaminu na aplikacje na 19 września- wiec mogę tu bywać nie za często-ale będę napewno :D a teraz śniadanko i kawcia:) złośliwiec🌼 a Ty gdzie?- mam nadzieje ze pływasz i z daleka od komputera z braku czasu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×