Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam szaro buro pochmurno nie lubie tej pogody Na poprawe nastroju proponuje kawke i może pączka aj to jest to miłego dnia ja mykam do pracy dziś 12 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco,pogoda pod psem,aż się nie chce wychodzić.Pędze na rehabilitacje,miłego dzionka życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres... niestety, tez też z wirusem i nie da się uruchomić:( Trudno. Pozdrawiam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:)pachnąca aga-pączuś pyszny i kawka też,i ten wirtualny i ten prawdziwy:)Miłego dnia,pracy,odpoczynku i co tam jeszcze porabiacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję tylko że dalej jestem pachnąca i uciekam do pracy, ostatnio mało czasu na pisanie :( Pozdrawiam wszystkich gorąco 🌼 w ten paskudny dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a oto mój licznik Nie palę już 57 dni (+ 05g32m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 2003. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 07g13m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 801,22 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, tez też z wirusem i nie da się uruchomić" widocznie masz takiego antywirusa zainstalowanego ze ci blokuje tego typu instalki .Osobiscie sam go instalowałem i nie miałem z tym zadnych problemów .Nie wiem jaka może byc jeszcze przyczyna ze nie mozesz sobie tego zainstalowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daper
ja nie pale juz tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsel302
Proponuję sprawdzone rady w kwestii rzucania palenia Zdrowie i uroda na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44 ---- świetny licznik i jaki mobilizujący!!!!:) świetne to:) Ja już nie palę od 3 lat. Może to zabrzmi dziwnie ale w wakacje pojechałam do krajów ciepłych tam było tak gorąco, że aż się papierosłow nie chciało palić bo były bleee śmierdzące i suche fu . tam właśnie sobie postanowiłam, że w takim razie nie bedę palić bo i tak to ochyda :)jak postanowiłam tak zrobiłam:) wszystkie fajeczki poszły do kubła! Mój narzeczony który nie pali był zachwycony:)z paleniem się udało dotrwać do dziś:D mimo, ze po powrocie trochę mnie ciągnęło ale dałam radę i teraz jestem free od dymu :) pozdrawiam i trzymam za was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ciemny ranek bp. Czy Wy kochani moi wiecie, że w niedzielę minie mi 60 dni bp. chyba będę to liczyć jako dwa miechy tak urzędowo. jestem z siebie dumna , że nie palę i nie mam zamiaru śmierdzieć . Dziś jak się obudziłam wziełam książkę A.C. i przeczytałam jeden rozdział tak dla dalszej mobilizacji. Trzymajcie się ciepło w tak pochmurne dni oczywiście bez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM-wszystkich pachnąco-dzisiaj 13 i piątek,oby był szczęśliwy.Miłego dnia życzę,oczywiście BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się BP:)) Spadam dalej pracować.Pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie , pachnaco i oczywiscie BP !!!! kurcze my naprawde monce(mocni) jestesmy w tym naszym postanowieniu niepalenia !!!! tak trzymac,uda sie napewno!!! no i weekend sie zaczyna - zyc nie umierac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczór. Czy dziś już wszyscy świętują oczywiście bp.? Chyba tak . To tylko pamiętajcie, że nie ma nic takiego jak tylko jeden papieros. To tak dla przestrogi, żeby później nie było likwidacji liczników i rozczarowań. No to ja spadam na drineczka później do kąpieli i nyny - ok. 22. Pa paśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam życzę miłego wieczoru i weekendu BP :D jovik 🌼 dzięki za fotkę super kobietka z Ciebie wspaniale wyglądasz 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też witam wieczorkiem weekendowym,choć nie dla wszystkich....Ja dziś hen,hen jadę nad morze,do pracy,wię kilka dni mnie nie będzie tu.Tak,że pozdrawiam,będe z wami duchem i trzymajcie kciuki,żeby mnie śmierdziel nie podkusił znów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich wieczorowo,Lisiczko niech Cię nie podkusi śmierdziel.Nie palimy ,pachniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PorzuciłemNałógRazNaZawsze
Witam.Mam 25 lat , paliłem nałogowo przez prawie 8 lat .Kupowałem paczkę fajek która starczała mi na dwa dni .30 dni =15 paczek ,15=9 zł co przez to wychodzi że w miesiąc przepalałem 135zł !!!! co w rok daje nam 1620zł a jeszcze lepiej przez te 8 lat ""12960zł !!!!!!!!""" Od miesiąca nie palę ,rzuciłem tak po prostu.Było ciężko ale UWAGA nie PSYCHICZNIE a FIZYCZNIE.Ludzie byście wiedzieli co się działo z moim ciałem !!! ból ,ból i jeszcze raz ból.Udało mi się pokonać nałóg.Jak widzę teraz ludzi którzy palą to mam do tego wstręt i dopiero teraz zrozumiałem jak bardzo niszczyłem sobie zdrowie. A co można zyskać kiedy wyjdzie się z nałogu ? Przede wszystkim 1)Spokój ducha ( naprawdę to czuć!!!) 2)Kondycja !!!! 3)Już nie budzę się i każdy dzień jest szary tylko każdy dzień jest piękny. Warto rzucić !!!!!!!!!!!!!!!! i życzę wszystkim tym którzy do teraz walczą z tym gównem wiedzcie że się da bo ja byłem największym nałogiem na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co powiesz
na 38 lat palenia i to nie po pół paczki dziennie, tylko półtorej? Nie jesteś najwiekszym nałogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, zdecydowalam sie w koncu rzucic :) wypalilam te moje ostatnie papierosy i juz od 2 dni nie pale.. haha jak czytam wasze wypowiedzi, 3 lata, kilka miesiecy, to te moje dwa dni marnie wygladaja... ale wydaje mi sie ze juz bedzie z gorki teraz. Nie dam sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ting----niemartw się od czegoś trzeba zacząć...każdy kiedyś miał 2a dni,ale po tych dwóch dniach 2a tygodnie,miesiące itd...tylko tzreba chciec i walczyć ze śmierdzielem... Wiem co czujesz...gdy ja zaczynałam tez miałam 2a dni a tu ludzie kilka tygodni,miesiecy,lat...ale brałam przykład z czestych bywalców tak jak np.ZŁOŚLIWIEC----nasze guru tego topiku...i postawiłam sobie za cel "ściganie" i wzór pachnącego człowieka... Poczytaj sobie cały topik jak my wszyscy zmagaliśmy się...a także książkę Alana Car "łatwy sposób rzucenia palenia.... http://ronyc1.w.interii.pl/LatwySposobNaRzuceniePalenia.pdf może bedzie działał... Ja czytałam książkę pozaznaczałam sobie ważne dlamnie cytaty i nieraz wracałam w trudnych chwilach do tego... i tym sposobem mój wynik to.. 🌻Nie palę już 308 dni (+ 01g01m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 9241. Będę żyć dłużej o 70 dni (+ 14g14m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 326,86 zł!🌻 Pozdrawiam cale pachnace grono...starych bywalców jak i nowych którzy chcą do nas dołaczyć.... Milego wieczorku i spokojnej nocy jutro ide na cały dzien do pracy :( a tak strasznie mnie łapie jakaś paskuda co zwie się chorobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie za brednie które wypisuję typu interpunkcaja,błedy brak składu i ładu ale ja sma niemam ładu ani składu w sobie... ps.dziewczyny to co obiecałam to wyslę ale muszę znalężć czas i lepiej się poczuć... PRZEPRASZAM WAS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w sobotni poranek.MADZIUCHA zdrówka życzę nie choruj :) Oczywiście nie palimy,pachniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM wszystkich pachnąco w ten sobotni poranek.MADZIUCHA zdrowiej,niechoruj.Oczywiście nie palimy pachniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 59 dni (+ 00g39m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 2065. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 18g45m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 826,38 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 59 dni (+ 00g39m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 2065. Będę żyć dłużej o 15 dni (+ 18g45m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 826,38 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bozie a gdzie się wszyscy podziali. Jakoś markotno tu. Ja dalej bez peta. Pozdrawiam Was i proszę odezwijcie się a może już nie potrzebujecie forum ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🖐️ złośliwiec🌻 dzięki za miłe słowa:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×