Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość jedrek 30
Jeszcze chwile poczytam i zmykam spac jutro musze troche popracowac w kazdym razie zycze wszystkim spokojnej i pachnacej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrek30 ja Ciebie bardzo dobrze pamiętam Ciesze sie że pachniesz ze trwasz i tak trzymaj witam z rana ja zaraz do pracy lece bo dziś ide godzinke później bo w banku mam sprawe do załątwienia a bank od 8 wstawajcie śpiochy szkoda dnia słonko swieciu choć troszke mrozi ale zapowiada sie śliczny dzień miłego dnia dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slońce świeci pięknie, co prawda zimno ale nie muszę na balkon. Jest pięknie, i tak sobie bedę powtarzać az do znudzenia a potem od nowa. Witam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimowo-biały ranek :) Oprócz śniegu i mrozu w Gdańsku jest niesamowicie mocny wiatr. Zmarzłam dziś podczas swojego 35 minutowego marszu do pracy. Pachnącego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam 🖐️ podpisuje listę BP jest -5 i świeci słoneczko :D zapraszam na kawę BP :D pachnaca aga 🌼 rzucaczka 🌼 kairanka 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Roboty tyle, ze nawet nie było czasu wejśc na neta:( Melduje się BP. Widzę, ze nasz topik ma powodzenie wsród ludków- i tak trzymać:) Od 12.03 do 04.04. nie bedzie mnie tutaj. Wyjezdżam do sanatrorium do Muszyny, nie wiem, czy bedzie dostep do internetu:( Tak więc, jakby sie kto martwił to pisze na zapas:D Musze odpocząc, tempo pracy czasami mnie wykańcza:( Może ktos z was zna to miejsce, bo nie wiem, gdzie jadę:D Aha, ja jestem spod Opola- czyli bliżej Katowic nic Gdańska czy tez Gdyni:D Buziaczki i trzymam kciuki👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w więc sląsk pozdrawia mazury i reszte kraju ;) 🖐️ jovik---> fajnie masz z tym sanatorium , odpoczniesz , fajne zabiegi bedziesz miała ? pewnie kąpiele borowinowe i perełkowe , to świetna sprawa :D Udanego pobytu , bedziemy z toba myślami ;) jedrek ja tez cie pamietam ---🖐️ :D madziuchna04 dzięki za info o złosliwcu złosliwiec sie nie obrazi ;) to nie w jego stylu ... marzycielkaaaa83 , gosa78 ......zerujcie liczniki i wracajcie do nas bogate w nowe doświadczenia , nie palcie już wiecej , zapominacie jak to fajnie jest jak sie ma świeży oddech ? :( pozdrowienia dla całej pachnacej załogi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, lorika gratuluje" pięcdzieśatki". U mnie byłoby 60... cóż, kiedyś musi sie udać, pewnie teraz.. he he. Stanowczo odradzam tego jednego, powrót jest trudniejszy, trzeba z powrotem nabrać obrzydzenia do śmierdziela a na to trzeba trochę wiecej niż jeden. Po jednorazowym zapaleniu papieros nabiera niesamowitej wartości, jest nagrodą a wiadomo, ze to nieprawda. Trzymajmy się i niech nikt się nie waży ze mnie przykłady brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika----> w mojej podrózy do Muszyny to własnie w Tarnowie bede miała przesiadkę. Na pkp- 2,5 godziny czekania:) Pozdrawiam/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka452
hello wszystkim ! dzis moj 19 dzien BP !!!!!!!!!!!!!! nie wierze , chyba snie !!!!!!!!!!!!!! a jednak mozliwe......milego popoludnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedrek :) ------pamietamy pamietamy :) madziuchna 04------gwara gwara :) tez mi sie podoba ale i tak sa rznice miedzy miastami w jaworznie np zaciagaja z krakowska :) tak ja to slysze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorowa pora i melduje sie BP u mnie juz dzien 128 a u mojego mezulka 25 dzien BP jestem dumna z niego jak nie wiem co !!! odkad on tez rzucil jest mi jeszcze latwiej pozdrawiam wszystkich serdecznie i pamietajcie: nie palimy-pachniemy !!! 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Lorika, też mi żal. U mnie problem polega na tym, że rzucić nie jest mi tak trudno ale wytrwać, przeważnie w 2 miesiącu daje ciała ale teraz będę się pilnować. drugi dzień po reaktywacji zaliczony. Pora na parę godz gratisowego niepalenia. Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik zazdroszczę sanatorium:)ale tylko troszkę,bo ja właśnie rezerwację będę robić tez na tydzień,ale nad morze się wybieram:D Mhmmm,jak pomyślę o tych zabiegach to mi od razu humor lepszy się robi:D No i spacery na plaży....:) sadny dzien-dokładnie tak jest z naszą mową,taka bardziej krakowska jest,a tym bardziej,że ja pochodzę z Chrzanowa(tak,tak z tego co moja babiczka pochodzi haha),a to jeszcze bliżej Krakowa:) Madziuchna też ma rację bo to zależy od ludzia jak kto mówi:) jedrek ja też pamiętam:) całą resztę serdecznie i urlopowo pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 dni mam dziś na liczniku bp. Siedzę już w pracy i myślę jak dobrze jest nie palić!. Pozdrawiam Was kochani z wielkopolski. Dziś u nas przymroziło, trzeba było zaliczyć skrobanę na samochodzie. Spadam, później wrócę. 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44 gratuluje 168 dni super wynik dla Ciebie 🌻🌻🌻 no w końcu ktoś z wielkopolski jak ja Mroźno właśnie znowu skrobanie znowu zimno a kiedy wiosna słoneczko aj niech ta zima ucieka miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika:) dzieki za informację, ale ja o 5 rano przyjadę do Tarnowa a o 7.40 mam do Muszyny. Tak więc zwiedzanie o tej porze chyba nie wskazane;) Pozdrawiam Was wszystkich- rzucaczka:)trzymam kciuki🖐️ mam nadzieję, że Ci śmierdział ten papieros:( Nie wy mieniam z nicku, bo kazda/y wie, ze pamietam o wszystkich. Buziaczki. Pa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika- jeszcze jedno, napisz mi, czy macie w tym Tarnowie jakiś fajny ten dworzec PKP. Jest gdzie usiąść, moze bagaz przechowac? Napisz mi proszę:) Juz nie pamietam, kiedy jechałam pociągiem- djupe woze samochodem, ale w daka długą podróz smam autem się nie zdecyduje jechać, no i koszty paliwa dwukrotnie przeważają podróz PKP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie :D BP z rana -8 wiatr świeci słonko jest zimno 🖐️ jovik 🌼 miłego pobytu w sanatorium :D dużo dużo zdrówka będziemy tęsknić za tobą pachnaca aga 🌼 mamuska44 🌼 farbowana_lisica 🌼 sadny dzien 🌼 zuzka 452 🌼 kairanka 🌼 madziuchna04 🌼 fragles 🌼 gosa78 🌼 jullka01 🌼 Vonk 🌼 bella1962 🌼 dodob 🌼 witch321 🌼 mocka 🌼 Ania.B 🌼 rzucaczka 🌼 lorika 🌼 Kinja 🌼 marzycielkaaa83 🌼 Regres 🖐️ graba jedrek 30 🖐️ graba jak kogoś przez omyłkę nie wymieniłem to przepraszam ale również pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina----
chce rzucic palenie....bardzo chce, chce uwierzyc e mi sie uda!!!!! boje sie troche , dzisiaj jeszcze zapaliłam ale trzymajcie sie, zazdroszcze wam wszystkim , jestescie szczęsciarzami!!!! i chce do was dołaczyc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołączam sie do złośliwca ;) 🖐️ i :D ------> dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
, jestescie szczęsciarzami!!!! i chce do was dołaczyc !!!!" zapraszamy do nas :D i ty możesz być szczęśliwa ... to od ciebie zależy czy chcesz być tu z nami czy nie ? jest jeden warunek NIE PALISZ ....my ci pomożemy tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina----
dzieki regres !!!! bardzo chce !!!!! no nie radze sobie juz sama z tymi durnymi fajkami, musze to zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim Pachnącym złośliwiec - dziękuję kwiatuszka 😘 W Gdańsku lekko mroźnie, aczkolwiek słonecznie (bez wiatru). To jest pachnący dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kairanka 🖐️ :D u nas na śląsku też zimno :( kalina.... od teraz nie palisz , i meldujesz nam tutaj jak ci idzie ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalina 🌼 ja tez się bałem nie wierzyłem ze mi się uda rzucić palenie jakiś lęk mnie ogarniał na samą myśl ze mam się rozstać ze śmierdzielem a zal taki jak bym coś naj drogocenniejszego w swoim życiu stracił bo palenie uważałem za przyjemność pomimo to zazdrościłem tym co nie pala co dziennie chciałem rzucić a nie miałem odważyć sie zacząć powiedzieć od teraz już nie palę az pewnego dnia nie wziąłem fajki do reki nie zapaliłem nie wierzyłem w to co robię myślałem ze mi się to wszystko śni męczyłem się przeżywałem horror i wszyscy znajdujący się obok mnie było mi bardzo bardzo ciężko bo ja nie pamiętałem tamtych lat w których ja nie paliłem to tak jak bym z paczka fajek się urodził palilem 40 lat ostatnio trzy paczki dziennie a jednak udało się jestem szczęściarzem :D bądź z nami codziennie czytaj ten topik to pomaga tu znajdziesz przyjaciół którzy w ciężkich chwilach pomogą z nami na pewno dasz rade pokonać ten śmierdzący nałóg 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......i fantastycznego :D nawet nie masz pojęcia jak sie cieszę z tego ze nie palę , jestem zdrowszy , czuje zapachy i smaki , jestem bogatszy , można by długo wymieniać te plusy ... też tak możesz mieć , tylko musisz chcieć ale tak naprawdę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch321
Witam Was kochani w moim 45 dniu BP. Na mazowszu słoneczko świeci, zimno doskwiera ale wiosenka jakby powoli się zbliżała:) Najważniejsze jest jednak to że nie palimy. Muszę Wam się przyznać, że zrobiłam się trochę leniwa, nie wiem czy brak fajek tak na mnie działa? Zamiast np. posprzątać, siadam z kawką do kompa, do gazetki i po prostu odpoczywam. Jest to nienormalna u mnie sytuacja bo jestem bardzo energiczną kobietką:) Czy Wy też tak macie, mieliście na początku drogi? Kalina, tu się nie ma co bać. Świat się nie zawali jak przestaniesz palić a wręcz przeciwnie stanie się piękniejszy:) Najważniejsze jest to, żeby umieć znaleźć sobie inne zajęcie w momentach, w których normalnie sięgasz po papierosa. Ja nie wyobrażałam sobie wielu sytuacji bez fajki,np. musiałam zajarać tuż po przebudzeniu, teraz budzę się i zamiast do kuchni po fajeczkę idę do łazienki, myję ząbki, idę do kuchni robię sobie kawusię i delektuję się jej smakiem i zapachem. Nie wyobrażałam sobie kąpieli bez fajki, teraz dbam o to żeby zawsze mieć coś pachnącego do kąpieli. Bardzo często było też tak, że paliłam wtedy gdy ewidentnie mi to przeszkadzało, np. podczas gotowania (wyobrażacie to sobie?), kiedyś moje dziecię stwierdziło, że wyglądam jak ta kobietka z serialu świat według Bundych- pamiętacie? Tam była taka migawka jak ona stoi nad jakąś sałatką z petem w paszczy... Teraz jest inaczej, potrafię już funkcjonować bez tego dziadostwa i jestem z siebie bardzo dumna. Powiem więcej, czuję się lepsza, silniejsza i rozsądniejsza od moich palących koleżanek, które zaciągając się fają w moim towarzystwie, w głębi serca mi zazdroszczą. Kalina dołączaj do nas i nawet się nie zastanawiaj. Pamiętaj też o tym żeby się nagradzać, to daje dużo satysfakcji i więcej radości z niepalenia. Pozdrawiam wszystkich, dziękuję za gratulację sprzed paru dni(bo chyba jeszcze tego nie zrobiłam). Złośliwiec dziękuję za kwiatka :) Trzymajmy się, nie dajmy się hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×