Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

--> Anielica!!! Jesli masz dolegliwosci w postaci zdęć spróbuj oczyscić sobie jelita i zrobić lewatywe, na pewno pomoze:):) i gratulacje z rzuceniem palenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RadekSiedlce
Witam :) Nie palę od 15 sierpnia 2008 i czuję się z tym świetnie. Od 5 grudnia prowadzę nowy serwis dla rzucających palenie. Zapraszam: www.bezdymni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blur
podjęłam decyzje o rzuceniu palenia głównie ze względów ekonomicznych, niestety idzie jak po grudzie. wziełam sie za czytanie ksiażki "łatwy spsob na rzucenie palenia" i mimo pochlebnych komentarzy nie chce mi się w to wierzyć, ze działa, narazie zaprzestałam po kilku stronach, bo nie było czasu dla zainbteresowany do sciągniecia tutaj: http://chomikuj.pl/?page=314590 allen carr "łatwy sposób na rzucenie palenia" nie pale tydzien i przytyłam już 3-4 kg, okropnie to przejadam. POMOCY :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i tak dla podniesienia na duchu pochwalę się: nie pale od 9 lutego 2008 roku... tak, tak proszę Państwa da się i można... jeżeli tylko tak naprawde głęboko się tego chce... Przypomniałam sobie o tym formu i wpadłam tylko odbić swój ślad... rzucając udzielałam się na tym formum właśnie począwszy od lutego 2008 roku pod tym samym pseudonimem... pozdrawiam WAS wszystkich gorąco i trzymam 2 nie zajęte niczym kciuki (jak to mawiał swego czasu złośliwiec) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita32
Witam,mam do zaoferowania zestaw Weew z e-papierosem bardzo tanio.Zestaw jest nowy nie uzywany w oryginalnym pudełeczku z 5 filtrami zapachowymi. Gorąco polecam. Proszę o kontakt na prv :tigereb@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx444
Nie wierzę w żadne substytuty.Moim zdaniem to naciąganie ludzi na niepotrzebne koszty.W tej sytuacji wydacie wiecej kasy na te wymyślne specyfiki od papierosów.Nie używałam żadnego "badziewa" i udało mi sie rzucić palenie.Paliłam ponad ćwierć wieku,a teraz nie palę 5 miesięcy.Tylko silna wola pomoże,a nie drogie wynalazki.Nie dajcie się zwariować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzilam sie z potwornym bolem glowy mam 24lata pale 6lat. Chce rzucic ide na ostatniego. Wczoraj wypalilam chyba z 20 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obudzilam sie z potwornym bolem glowy mam 24lata pale 6lat. Chce rzucic ide na ostatniego. Wczoraj wypalilam chyba z 20 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jimmi111
Rzuć palenie za pomocą hipnozy informacje pod adresem dr.jimmi2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADA771112
Witam wszystkich na tym forum ,w którym szukam pocieszenia w swoim kilkudniowym niepaleniu...rzuciłam 13.06. Pierwsze 3 dni były naprawdę ciężkie, myślałam tylko o NICH, nie spałam byłam strasznie nerwowa ( w sumie nadal jestem), więcej jem przytyłam 2 kilo w te 12 dni. Co mnie niepokoi -pojawił się u mnie wczoraj kaszel-suchy, tak jakby coś mi stało w gardle i nie mogę tego odkaszlnąć, do tego chrypka. Piję syropek , tabletki i nic nie pomaga czy ktoś z Was miał takie objawy po rzuceniu palenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pale od dzisiaj...:/ (też mi wyczyn :/ ) ale ciężko ciągle myślę o zapaleniu teraz pod wieczór najgorzej:/ ktoś zna jakieś metody? :( z góry dziękuje..:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieeee22lnd
proponuje picia duzej ilosci wody, aktywnosc fizyczna i wzbogacic diete o warzywa (owoce tez) pozdrawiam... nie palaca od 2 lat.. w ten sposob zdrowo rzucilam ten cholerny nalog nie tyjac a tracac na wadze :) cera sie super poprawila, ze juz zadnych make up'ow nie uzywam, wyglada zdrowo i mlodzienczo oraz nabrala naturalnego koloru... zapomnialam co tak naprawde stres znaczy, bo to papierosy jeszcze go bardziej wzmacniaja... super jest nie palic, budzic sie ze swiezym oddechem i pelniejszymi plucami ..pozdrawiam , angieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady mary
Czy ktoś z Was rejestrował się na Jabłuszkowie? Zrobiłam wszystko jak trzeba i nie mogę wejśc do kawiarenki. Może mi ktoś wyjasnić , czy coś tam u nich nie działa, czy ja robie coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 24
Nie wiem jak wy ale mi sie udalo zucic palenie duza w tym zasluga byla silnej woli ale i ta stronka tez sie do tego po czesci przyczynila . www.bezfajki.blogspot.com Fajne artykuly na temat e papierosow bo wiadomo ze tak latwo sie tego cholerstwa nie da zucic wiec trzeba go czyms zastapic takim miejszym zlem :/ przynajmniej nie smierdze :] i jak na razie nie zauwazylam wzrostu kilogramow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khama Kamila
Mi pomogło to: http://nowyoddech.pl/ niby nic wielkiego ale można naprawdę ograniczyć i się tak nie męczyć, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angieeee22lnd
gówno prawda dalej piszemy tutaj!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina_72
A próbowaliście może Tobacoff? Ja też wiele lat męczyłam się z tym nałogiem, próbowałam różnych metod i środków, udawało się, że parę dni, tygodni nie paliłam, ale potem znów wracałam do papierosków;) Teraz nie palę już prawie 4 miesiące i jak na razie nie ciągnie mnie aż tak bardzo do nikotyny (gdy mam chwile zwątpienia to ssię tableteczkę Tobacoff, potem kolejną i następną, aż ochota minie). Może w końcu mi się uda i nie wrócę już do tego nałogu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż od paru tygodni również ssie tebletki Tobacoff.Zauważyłam,że mniej teraz pali.Mam nadzieję,ze uda mu się całkowicie je rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż od paru tygodni również ssie tebletki Tobacoff.Zauważyłam,że mniej teraz pali.Mam nadzieję,ze uda mu się całkowicie je rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzuciłam 1,5 roku temu a jeszcze czasem chce mi sie palic.nikt tez mnie nie uprzedził ze po radykalnym odstawieniu fajek z dnia na dzien,bede miała wrecz stany depresyjne.moze faktycznie mam ladniejsze włosy,nie tak sucha skore no i niezaprzeczalnie mam wiecej kasy,to daje sie odczuc.ale ten smutek, ktory dopiero teraz mija.moj organizm chyba w ten sposob odreagowal brak nikotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjk
Problem głodu nikotynowego jest bardzo dobrze znany tak samym palaczom, jak i lekarzom, którzy starają się pomóc im w walce z uzależnieniem od nikotyny. Przez dziesięciolecia opracowywano zresztą również sposoby walczenia z nim, niektóre możemy przy tym uznać za naprawdę interesujące, a przez to zasługujące na zainteresowaniem z naszej strony. Jak już wspominaliśmy, prawdziwym problemem jest nie tylko brak dostępu do nikotyny, ale również nieobecność rytuału związanego z sięganiem po papierosa, w pierwszych dniach po rzuceniu palenia nie musimy więc wcale z nim zrywać. Zamiast palić możemy jednak jeść słonecznik, jabłka albo marchewki, a uczucie głodu nikotynowego zastępować przyjemnością wynikającą z konsumpcji naszych ulubionych produktów spożywczych. A więcej na temat hamowania uczucia głodu znajduje się na stronie http://rzucpalenie.edu.pl/2011/07/29/skuteczna-walka-z-glodem-nikotynowym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×