Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej jestem ;( wracam jak zwykle z podkulonym ogonem , każdy dzien jest dobry na rzucanie palenia ;( bylam na Helu i tam duuuuuuzo myslalam i wymyslilam ze schudne i rzuce palenie za jednym zamachem ;) milego dzionka gratuluje wszystkim jak patrze na Marcina i uswiadamiam sobie ze tez moglam miec rocznice niepalenia to az mnie skreca ;) trzymajcie kciuki za mnie moze to ten moment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Dodob uda się....Ja wczoraj miałam pół roku bp :) Przez ten czas przytyłam jakieś 4kg.Na początku pilnowałam się trochę ale sezon letni mnie wykończył :) Mam zamiar zrzucić te zbędne kg ale wciąż nie mogę się zebrać....Może dziś poćwiczę z Chodakowską? Tak zrobię! Biorę się do pracy! W końcu przecież silna ze mnie kobieta! Życzę wszystkim wytrwałości i duuużo silnej woli do walki ze słabościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
11 miesięcy za mną !!! hura :) Dodob trzymam kciuki i oby to był ten raz :) Ania a pamęentasz jak smutałaś że najmłodsza stażem jesteś a tu taki już wynik pól roku. :) łał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
pamiętasz*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Agatko moje Ty wsparcie, pewnie że pamiętam! Mam nadzieję że kiedyś komuś tak pomogę jak Wy pomagaliście mi.. Agadko,Marcinku.....dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Mala? Laura? Daniła? Krzysiu? Mordusiak? Co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie gdzieś ukryły nam się osoby:( W każdym razie ja witam pozdrawiam i trzymam kciuki non stop.. Dobdob tym razem dasz radę tylko motywacja motywacja i motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witajcie urządziłam sobbie mały remoncik w mieszkanku :) jest super wytrzymuję tyle czasu :) jestem zadowolonaaaaaaaaaaa :) mega gratuluję i cieszę się z wami że tak wam leci u mnie niedługo 4 m-ce :) HURA! aniiu mnie bardzo pomagają twoje wpisy szczerze gdyby nie forum było by marnie a tak czas jakoś leci :) pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
witam :)jestem, jestem i zaglądam tu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Dziś czwarty miesiąc BP :) Witam i pozdrawiam ale zleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Daniła moje wielkie gratulacje :) i oby następne miesiące mineły równie szybko ,:) ja zaczynam powoli odliczać dni do roku BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witajcie Marcinku pewnie chwal się masz czym jest duży sukces no i gratki :)mam nadzieję ze też będę mogła się pochwalić :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witaj toskatoskanska napewno wytrzymasz :) głowa do góry mi pomaga te forum :) cieszę się że jest ktoś nowy :) dawno nikt nie dołączał trzymam kciuki powodzenia będzie dobrze ;0 pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
witam wszystkich :) witaj taskatoskanska ja również trzymam kciuki i życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonitaNiePali
Dołączam do grupy i też potrzebuję wsparcia! Nie pale tydzień i już mnie nosi. Ciągle podjadam:/ Chodzę poddenerwowana i wszystkich wkurzam dookoła eeehhh. Póki co zaopatrzyłam się w desmoxan http://iapteka.pl/product-pol-2972-Desmoxan-1-5mg-100-kapsulek.html Stosuje ktoś moze? A! i gumy do żucie jem non-stop aż mnie już zęby bolą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Toska Monita Witamy :D Dziewczyny trzymajcie się dzielnie,trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać trudne początki ale warto.Właśnie chodzi o to by wspierać się na wzajem.Damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witam nowe walczące z samym sobą trzymam mocno kciuki dacie radę początek trochę więcej wysiłku potem z każdym dniem ciut lżej Oczywiście ściskam stare wyjadaczki Agadke i Anię a także Daniłe buziak dla wszystkich i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
witam kochani :) bardzo pomogła mi książka allena carr nareście wolna polecam :) trzymam kciuki za nowych piszcie to pomaga :) pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, gdy rzucałam palenie ograniczając ilość wypalonych papierosów nigdy nie doszłam do momentu, żeby całkiem nie palić. Zawsze było: a jeszcze tylko jeden.. później był drugi, trzeci itd. Jedyną najskuteczniejszą metodą u mnie było trwałe postanowienie: nie palę i koniec! Tak też pewnego pięknego ranka wstałam i po przebudzeniu powiedziałam sobie: od dzisiaj nie palę, ani jednego papierosa.. i tak też się stało! nie zapaliłam ani jednego papierosa już od 2 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jeszcze sporo brakuje do 2 lat ale spokojnie spokojnie i Marcinek doleci do 2 lat chyba około 10 tysi już mam oszczędności :p tylko kurcze nie wiem gdzie to sianko ehhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNIE JEST
Paliłam blisko 30 lat.Rzucałam kilka razy i nic z tego nie wyszło.Po dwóch miesiącach wracałam do nałogu.Któregoś dnia nie mogłam złapać tchu i siłą rzeczy musiałam rzucić palenie.Od tego czasu minęło 6 lat i nie palę.Początki były bardzo trudne.Czasami mam ochotę na dymka, jednak nie odważę się zapalić.To tak jak alkoholik,gdy zalapie kielicha, a potem już leci i pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam wszystkich :) to właśnie dzisiaj mija u mnie ROK BP :) jestem mega szczęśliwa i mega zadowolona z siebie :) pozdrawiam wszystkich :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agadka wielkie gratki Rok to mega dużo czasu a zaraz będzie styczeń to będziemy mogli mówić że rocznikami to my juz dwa lata nie palimy :p U mnie bez zmian nie palę nie tyje i nie chudnę ehhh Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Agadko świetnie! Jestem z Ciebie bardzo dumna :) Idziemy do przodu pokonując wszelkie słabości.Oby tak dalej.... Wszystkim życzę wytrwałości w walce i jak najmniej kryzysów. Ja z dietą na bakier,brak samozaparcia.Nie ćwiczę,nie chudnę ale odzyskuję równowagę więc może teraz zadziałam coś w tym kierunku.Jak widać z odrobiną wysiłku można wiele osiągnąć,więc co to dla nas te kilka kilo do zrzucenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Agatko mega gratulacje !! oby tak dalej :) Mega Gratulacjjjjjjjjjjjjee:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anijaaaaa
Witajcie :) po 24 latach od 5 pazdziernika nie pale , zobaczymy jak bedzie dalej , nie martwie sie tym ze mam 1.2kg wiecej ale to ze mam wybuchy nerwöw ktöre przychodza tak ot sobie niewiadomo ibez powodu !! cos okropnego uczucie jak by diabel w sörze siedzial i mna dyrygowal do zlego hahahaha. pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×