Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość PachnacaAnia
Marcinku taaak sie cieszę. ...Jesteś super chłopak. ..świeży pachnący itak ma być już zawsze Ja imprezowalam na mazurach w weekend dlatego mnie nie bylo Buziaki...odewe się. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No impreza i nie zaprosiłaś czuje się pomijany :p pewnie u Agadki :P Agadka dochodzi do siebie trzeci tydzień i pewnie dlatego jej nie widać ... Ania ja kocham Mazury następnym razem poszukaj mi działki moje wymagania to; mała do 500 metrów blisko jeziora z domkiem drewnianym ewentualnie bez ale aby były media woda prąd hehehe Kurcze mam zakwasy :) wszystko boli.. po tej siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Marcinek siedziałam w "Tataraku" ,łowiłam okonie i płotki :D A Ty gdzie bywasz nad jeziorem? Moje wymagania: domek blisko jeziora z kąpieliskiem dla dzieci i cisza :) Reszta towarzystwa całe wakacje chyba baluje....Trzeba czekać aż powrócą.... Podziwiam Cię Marcinek za ten zapał do treningów,ja oklapłam całkiem,nic mi się nie chce w te upały,a kg. idą w górę niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje wymagania są identyczne plus fajnie aby były ryby Teraz byłem w Szerokim Borze Piskim między Piszem a Rucianym Było spoko ale jeśli chodzi o ryby to lipa:p Co do wagi hm powiem Ci walczę, nie jest idealnie w lipcu pojechałem po całości Ale fakt zmobilizowałem się od nowa, tydzień już walczę jak tak dalej będę trzymał to jeszcze na starość sześciopak na brzuchu wyrobie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Motywuj dalej Marcinku a wezmę się za siebie :) Jaka ja leniwa jestem cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ty na bank nie musisz się za siebie zabierać jest okc Najważniejsze że nie palimy, a Ty już mega długo bez fajka gratki Okres urlopowy mało osób się odzywa na forum :p nie ważne przyzwyczaiłem się że nikt mnie nie słucha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Cześć wam jestem :) minął drugi miesiąc bez P :) ostatnio wiele kryzysów ale walczę :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
i pojawiam się ja :) Witam wszystkich :)korzystałam z pogody i upałów i smażyłam sie nad morzem,mój pierwszy urlop BP, było rewelacyjnie :) Marcinek moje wielkie gratki ,:) łał rok to jest wynik!!! Ania ja jestem tego samego zdania że z kg lepiej odłożyc na jesien :) Krzysiu, Daniła kciuki moje wolne trzymam za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Agatko jak miło Cię "widzieć" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witajcie co tutaj tak cicho :) dziś koniec wakacji :) u mnie minęły już prawie trzy miesiące :) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Sza, cicho sza czas na ciszę... No gdzie się podziewacie? Daniła uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
Witam we wrześniu :) uswiadomiłam sobie właśnie że w zeszłym tygodniu miałam okrągłe święto 10 miesięcy :):):) Pozdrowienia dla wszystkich :) wakacje się skończyły wracamy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Agatko za chwilkę roczek :) Gratuluję! A teraz może czas na odchudzanie? Marcin będzie nas motywował :D Zgoda Marcinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo dobrze. Ja też rzuciłam przy pomocy metody www.allen-carr.pl/ jestem przeszczęśliwa i nie palę już od roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
trzy miesiące temu nie wierzyłam że się uda :) a jest dobrze pozdrawiam :) i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
No no ,jak ten czas leci już trzy mies, Super gratuluje :) jest dobrze ,a będzie jaszcze lepiej :) również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
co tutaj tak cicho zostałam sama !! pozdrawiam wszystkich ciepło miło i pachnąco :) jest super wszyscy mi się dziwią dałam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniła moje gratulacje ja tu zaglądam no może nie dzień w dzień nie mniej jednak wypatruje jak to mawiał sid z epoki lodowcowej czy coś się w stadzie zmieniło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pachnącaania
Ja też zerkam w miarę regularnie i tak samo tyję,czyli bez zmian,bez fajek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
?Ja to chyba poszukam forum gdzie są diety bo ostatnio ustawiłem własna trzymałem ja dzielnie cały tydzień i co i co i 1kg do przodu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palenie to okropna sprawa a rzucanie jeszcze gorsza. Sama paliłam przez lata i kilka razy przerabiałam temat rzucania. Najważniejsza jest silna wola, ale mi pomogła książka z tej strony - http://rzucam.stebox.pl/o8p7sia . Obecnie nie palę od ponad pół roku i polecam każdemu, bo szkoda zdrowia i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agadka
witam i ja :) szersza ,cięższa i nadal pachnąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepaląca
Witam. Znalazłam ten temat na forum, bo chce pomóc ludziom rzucać palenie. Sama z tym skończyłam i jestem z tego dumna :D. W moim przypadku pomogła mi pewna książka, którą bym się chciała z Wami podzielić. Powiem tak jest warta swojej ceny, dzięki niej dużo osób rzuciło palenie (brawa dla nich). Książka jest w formie ebooka, fajnie się ją czyta. Podaję link do niej: http://rzucam.stebox.pl/p2j93pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniła
Witajcie mnie też przybywa ale narazie z pozytywnym podejściem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×