Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość goga45
jestem tutaj nowa,od jutra kolejny raz bede probowala rzucac palenie,ide na akupunkture,probowalam wczesniej biorezonansu,plastrow,gum i na mnie to nie dziala,mam nadzieje ze igly mi pomoga,sama nie dam rady.....pozdrawiam wszystkich ktorym sie udalo i tych ktorzy probuja po raz kolejny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goga45--> zapraszamy, będę trzymała kciuki;)🖐️A ja 8 dzień bez fajki, nawet nie myśle o papierosie, jeść też nie jem wiecej.....w sumie aż mnie to dziwi, to pewnie jakas bomba z opoznionym zapłonem...:oZa to mam gorszy problem, bierze mnie choróbsko okrutnie:o Gardło, płuca, katar, umrę zaraz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocurka1985--> a zwróciłas uwage, o ile lepiej sie czuejwsz weiczorem, naweet po meczącym dniu? Ja sie czułam zawsze fatalnie, łeb bolał, kapeć w ustach, męczący kaszel i napięta, zmęczona cera. Nie chce być zbyt pewna siebie, ale ja chyba sie uwolnie od nałogu na dobre.....myśle o fajkach z obrzydzeniem wręcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pomyśl, że z każdym dniem, krew w żyłach w końcu dotleniona, a nie podtruwana tlenkiem węgla bedzie lepiej krążyła i na twarzy dostaniemy mega rumieńców;) Nie trzeba bedzie różu:DJa sobie kupiłam dziś zielona herbatke i bede namietnie piła, bo ponoc trzeba - oczyszcza szybko z toksyn, ktorych mamy w pyte w organizmie, przyszpiesza trawienie, pobudza, no i oczywiscie ma duzo witamin, meidzy innymi A, ktora przeciwdziała starzeniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🌻 dalej nie palę .Po ponad 20latach fajczenia walcze nadal .Dziś miałam strasznie stresujący dzień .Byłam w nowej pracy pierwszy raz i masakra :( Na 6 osób w pokoju tylko ja niepalę,Jeszcze tak nie mialam .Wydaje mi się ze chyba mnie nie polubią .Cosik krzywo patrzyli na moje niepalenie. Boje sie trochę.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ każdy z nas z czymś widzę że walczy:) katafalk^^^^^^z tą żywnością to daj se na luz, to nie wiele zmieni, kocurka1985 ma racje, te pieniążki spożytkuj lepiej na aktywny sport:) Ja niestety walczę z nadwagą:( ale jakoś sobie pomalutku radzę, biegam i ćwiczę, jestem obolała ale mam nadzieję że warto:) Wierzę że wszystkie sobie jakoś z tym wszystkim poradzimy:D Julka85 🌼 katafalk 🌼 dory7 🌼 zlosliwiec 🌼 Kitka100 🌼 kwietniówka80 🌼 carll76 🌼 Dakini13 🌼 po 40-stce 🌼 kocurka1985 🌼 goga45 🌼 pozdro600 🌼 kasia3 🌼 Pilar006 🌼 ona-ona 🌼 clapp 🌼 tulipanek03 🌼 poupee 🌼 makumba 🌼 Firanka27 🌼 hooliganka 🌼 dudka 🌼 no i sobie też, a co tam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem🌻 Pozdro dla wszystkich i przesyłam wzmacniające fluidy:-) Żabka😘dzieki za wsparcie, jakos musi być:-) Dobranoc🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry :) kocurka1985^^^^^^ wpisz słowo kwiatek w nawiasie kwadratowym i będziesz miała 🌼 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry :) kocurka1985^^^^^^ wpisz słowo kwiatek w nawiasie kwadratowym i będziesz miała 🌼 pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirona
Witam!To już mój 15 pachnący dzień.Poprzeczytaniu książki o łatwym rzucaniu palenia odstawiłam tabex i jak na razie się trzymam.Jakimś cudem waga stoi w miejscu.Po za zieloną herbatą polecam jeszcze picie Yerba Mate.Reguluje przemianę materii,naturalnie pobudza ciało i umysł.Ja piję ją zamiast kawy,która przestała mi smakować.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga45
1 dzien bp.kocurka1985 i pozdro600 dzieki za mile slowka,jestem spiaca po tej akupunkturze,zobaczymy co bedzie jutro,troche sie boje,pozdrowionka dla wszystkich,trzymajmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirona
Kocurka1985 nie poddawaj się!sam fakt że zdecydowałaś rozstać się ze śmierdziuchem to już jest sukces,teraz musisz tylko wytrwać,a na pewno się opłaci,trzymam kciuki za Ciebie i Twoje egzaminy.Będzie dobrze,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona-ona
Też mam doła, palić mi się nie chce, minęły już 4 miesiące, ale mam takie momenty że myślę sobie "po co to wszystko". Po co się tak starać... Ale to dlatego, że ostatnio prawie nic nie jest jak powinno:(:(:( Ale nie zapalę. to nie rozwiąże moich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
straciłam rachubę, u mnie dziś 34 dzień bez fajka. Ne jest źle, ale nałóg wyłazi czasami w postaci agresjii słownej kierowanej do innych. Najlepiej jakbym się w porę zamknęła. Boję się że podświadomie szukam pretekstu do zapalenia, choć moja świadoma część temu zaprzecza. Ale może to skutki diety albo pms. Pozdrawiam wszystkich dzielnie walczących. Nie sztuką jest nie palić, sztuką jest rozstanie z nałogiem. Wymaga odwagi, hartu ducha i samozaparcia. Nabierzemy wprawy i wtedy pozbycie się innych irytujących przyzwyczajeń będzie małym pikusiem. Co nas nie zabije to nas wzmocni - więc jeśli nadal żyję i mam się dobrze, to nałóg pracuje na moją korzyść już od 34 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocurka1985---> jest Ci zle z wielu przyczyn...odstawienie nikotyny to jedno, ale do tego dochodzi fakt zmiennej pogody, mnostwo wirusów krąży w powietrzu i osłabia nasz organizm....nie załamuj sie, z fajkiem wcale nie byłoby Ci lepiej, to złudne.A ja drugi dzień bardzo chora, jakis wirus mi zaatakował gardlło, ledwo żyje, ale bez papierosa:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi wybielały dolne zęby od środka :classic_cool:.Serio:D Pooglądajcie sobie zęby z lusterkiem, z różnych stron. Ja miałam brązowy nalot po wewnetrznej stronie dolnych jedynek i dwójek...wyglądało to jak jaka kupa:o:o...bleeeee. Dobra szczoteczka, pasta wybielająca i to sie zwyczajnie zmywa, pomaga:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może prześpij sie z godzine-dwie....ja tak robiłam zawsze, jak mialam egzamin, a nie szło sie uczyć....zazwyczaj pomagało. A jak wstaniesz to mocna kawa i do roboty.A jak nie da rady, to przecież nie ma takiego egzaminu, ktorego nei da sie powtorzyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ja u was po raz pierwszy:-)Rzucilam palenie 1,5roku temu i jedyne co mi w tym pomoglo to moja silna wola zadne tablety ani plastry!!!Nie przytylam , ale mialam takie humory ze szok! Najlepsze w niepaleniu jest to ze z rana nie mam tz.kapciu w ustach i nie smierdze papierosami... Chyba sie ze mna zgodzicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka 🖐️ pozdrawiam całe pachnące grono BP zuch dziewczynki 🌼 życzę wytrwałości w nie paleniu :D trzymam za Was kciuki bp 🖐️ spokojnej nocki kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też już rzuciłem
i czuję się genialnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pachnę kwiatek
jak jest cudownie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniówka80
Witaski! Melduję się nadal bp i oczywiście pachnąca:) Nadal nie palę,nie myślę o tym, nie mam leków, że co to będzie, jak gdzieś pójdę i jak sobie bez fajki poradzę. Po prostu wychodzę na przeciw życiu. Jedną rzecz jestem tylko stratna,w palarni w pracy mogłam się tylu ciekawych rzeczy dowiedzieć, a teraz lipa ;) No ale co tam, niech stracę; Niestety moja dietka zaczyna się odbijać na moim zdrowiu, gdzie się nie dotknę, tam mam siniaki. Muszę trochę jeść więcej białka, to będzie lepiej. Ogólnie jest super, niedługo miesiąc za dwa dni dokładnie. Czyli ok. 36 zł do przodu-zaoszczędzone na niepaleniu:) pozdrawiam, slicznie pachnące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kwietniowka nie przeginaj z tą dietką, po co Ci to? W końcu jeszcze schudłaś, wydajesz na to mase kasy i jeszcze się w anemie wpędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem jakies 90 zł do przodu :) 18 dni bez. Ale nie wiem czy tak do przodu jestem bo faktycznie więcej niż zawsze wydawałam na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40-stce
witam z samego rana bez papierocha. Dziś u mnie 24 dzień bez ćmika ale za to w słoiku 192 zł do przodu. Wrzucam do słoika żebym mogła widzieć swoje zaoszczędzone pieniądze tak mi jest lepiej. Po miesiącu idę w miasto kupić sobie prezent. Dziś idę na imprezę gdzie 1/2 gości pali. Muszę wytrzymać. Trzymajcie za mnie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ u mnie 31 dzień BP:):):) po 40-stce🌼 poradzisz sobie na pewno - jesteś od nich dużo silniejsza bo to Ty rzuciłaś ten nałóg a oni niestety dalej się męczą bo nie mają odwagi z nim skończyć :G:G:G pozdrawiam wszystkich niepalących i pachnących :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to nie miało być :G:G:G tylko :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puka
witam ja nie palę równo trzy miesiace- jestem równo pięć kilo do przodu. Rzuciłam palenie bo tego bardzo bardzo mocno chcialam, nie było lekko, ale bardzo ciężko też nie. Głównym problemem jest WCIąż ROSNACA WAGA!!!!!!!!. Z tym mi jest bardzo ciężko sobie poradzic. Mam siedzący tryb życia i brak mi czasu na sport. Polecam książke o łatwej metodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×