Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kania2a
Słuchajcie, czy żeby zobaczyć kolejne napisane posty, to też musicie wychodzić na chwilę z forum, nie tylko z tego, ale też z innych. Bo inaczej nic do mnie nie przychodzi z odpowiedzi jak coś napiszę, a jak wyjdę na chwilę z tego, to zaraz się załaduje jak wchodzę drugi raz na forum. Czy to jest normalne? Matko, ale mi się kiełbasa odbiła po tym mleku. A z witamin to i tak łykam magnez z wit B i Bellisę na włosy, bo biorę hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka 1985 hehe ja Ci powiem szczerze, że oprocz tego ze zapadamy razem w sen zimowy to jeszcze nie przepadamy za zdrowymi rzeczami ;)(dla mnie tez one sa bezsmakowe-no moze niektore maja smak hehe). Podjadaniem tez sie az tak bardzo nie przejmuje bo przemiana materii ' jeszcze jako tako mi nie nawala'. A co witamin to sie niedawno zaopatrzylam -w HUMAVIT(nie wiem czy znasz-to jest na wlosy , cere i paznokcie -skrzyp polny +drozdze) i jakies tam normalne witaminki mam jeszcze. Wiadomo trzeba zadbac od czasu do czasu o siebie :D:D zwlaszcza teraz chcialam -w okresie tego niefajczenia :P. Zaopatrzylam sie w takie herbatki smakowe -typu malina&jerzyna, gruszka&melisa, jablko&cynamon-mowie wam pycha :P a za 2 dni to jeszcze glebiej poczuje ich zapach i smak heheh :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Słuchajcie!!! Szok przeżywam właśnie! Spojrzałam w okno - BŁYSK jak w biały dzień. Myślałam, że mam przywidzenie, a za chwilę GRZMOT - jak na burzę. W styczniu pogoda jak na wiosnę, czy ja mam omamy i zwidy przez to niepalenie? Chyba pójdę się położyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kania :):) to bardzo mozliwe ze burza bo u mnie dzisiaj taka pogoda byla ze tez myslalam ze bedzie burza -pochmurno, wiatr okropny i ten deszcz-wogole z domu nie wychodzilam.-a moze ja tez mam jakies zwidy przez niepalenie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Jak mój śliczny wróci z pracy za godzinkę i potwierdzi to co ja widziałam, to znaczy, że mi nie odbiło. No bo lało i leje przez kilka dni z rzędu, wieje okropnie, ale żeby błyski i grzmoty, to już przesada. Nie na moje nerwy. Spadam dzisiaj od Was i idę spać, żeby mnie nie korciło. Jak będę w wyrku, to napewno z niego nie wyjdę do rana. Mam nadzieję, że jutro uda nam się znowu pogadać. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.niepalimy.pl
Na tym forum jest różnie,czasami w ogóle cisza.Jestem z wszystkimi tymi którzy rzucaja lub chcą rzucić.Specjalnie na nasze potrzeby otwieram nowe forum o niepaleniu.Wchodzić,rejestrować się,pisać. Adres: www.niepalimy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka1985 i to jest wlasnie tez PLUS ze nie masz teraz petow przy sobie!!!!!!!!!!!!!! idz sie czym zajac -wez prysznic goracy,goraca czekolade zrob albo cherbate z miodem -na poprawe chumoru.!!!!!!!!!!!! WYtrwalas 8 dni i sie nie poddasz teraz!!!!!!!!!!!!nie zawalaj sprawy tak jak ja to zrobilam !!!!!!!!!!!!!!! bo nie ma nic gorszego niz PONOWNIE ZACZYNAC OD NOWA !!!!!!!!!! jestes silna i dasz rade!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka prosze Cie idz sie czyms zajac -idz zacznij cos do jedzenia sobie robic! Wlacz sobie muze glosno -nie mysl o tym. Zaglusz ta mysl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka doskonale sie z tym zgadzam ! to pomysl sobie ze u mnie z koleji nikt nie jaral -ani rodzice ani dziadkowie babcie itp. I co ja mam powiedziec> ?-jaka to ja bylam glupia ze bedac nie truta przez najblizszych sama sie zatruwalam i pomuslec ze sie smialam z ludzi ktorzy mowili mi 'opamiataj sie julia bo wpadniesz w nalog a z tego trudno wyjsc' a ja 'chyba zartujecie' przeciez jak chodzilam do liceum palilam tylko 3 fajeczki dziennie -i to tak dla relaxu zeby sie odprezyc przed szkola po szkole i na spacerze z psem . A teraz mam za swoje ! Zamaist przestac w odpowiednim momencie to jeszcze bardziej sie wciagnelam w to bagno. Kocurka musisz przetrwac dzisiejszy kryzys !!!!!! Ja przetrwam go razem z Toba . jak mi napisalam wczesniej ;bedziesz mnie teraz bardziej pilnowala' i ja tez bede Cie teraz pilnowala ! Nie poddasz Sie tak latwo! jutro bedziesz dumna z tego ze nie zapalilas ! Pomysl sobie przeciez ta zasrana faja nic Ci teraz nie da !!! Da Ci tylko wyrzuty sumienia !BADZ DZIELNA KOCUREK!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o paste: używam blendamed CD White, do tego szczoteczka oral B, taka, ktorej włókna układaja sie w kształt 3 małych kólek...rzekomo ksztalt tych włokien pozwala porządnie umyć zeby we wszelkich kątach. Mnie naprawde zęby pojaśniały, ale mam ogólnie jasną kość, ktora jest lekko przeżółknieta przez fajki, mam nadzieje że to zejdzie calkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do powrotu do nałogu: każdy może zaczać palić za X lat..ten ktory był palaczem nałogowym, jak i ten ktory nie sięgał nigdy po peta. Udowodniono, ąże nikotyna jest najsilniej działającym narkotykiem pośród wszystkich ostniejących....już jeden papieros może \'posmakować\' tak, że sie bedzie siegac po nastepnego. Recepta: nie kupować fajek i nie dać sie częstować;)Teoretycznie to jest naprawde wszystko super proste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super KOCUREK!!!!!!!!! i tak masz TRZYMAC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz wskakuj do wanny z goraca herbatka albo czekolada i sie relaksuj :)))) I do zobaczenia Jutro bejbe :)🌼 - a to za to ze wytrwalas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! VIVAT NA CZESC KOCURKA!!!!!!!!!!!!!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama to paliła nawet, jak była ze mną w ciąży:o W dziecinstwie byłam non stop wędzona dymem, ktory jak pamietam tragicznie mi przeszkadzał i krzyczałam na mame, że nie truje i robiłam przeciągi w zimie:o:o A potem jak ta totalna idiotka sama zaczelam palić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz pozdroo -my nie mozemy robic tego swoim dzieciom, zeby nie przezywaly takie katusze jak ty i kocurka. JA nie wyobrazam sobie , żebym miala palic przy swoich dzieciach. Mama mojej kumpeli jara przy swoim 2 letnim synku -chalupa cala smierdzi dymem -dzieciak juz od urodzenia truje sie dymem. masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdę mówiąc Julka to do rzucania mnie namówił facet....bo stwierdził, że jeśli chcemy mieć dziecko, to przynajmniej 2 lata powinnam nie palić przed zajściem w ciąże, żeby organizm sie oczyścił...gdzieś tak wyczytał, nie wiem czy to prawda, ale fakt też, że na 1000% nie chce robić mojemu dziecku, tego co mi mama robiła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro!no i madrze gada ten twoJ facet ;) Trzeba jak naJSZYBCIEJ rzucic to swinstwo , zeby pozniej nie przezywac męk podczas ciazy i sie zastanawiac czy zapalic podczas ciazy czy nie -ja chce byc juz czysta do tego czasu :P Nie CHce truc dziecko swoja wlasna glupota . Pozdro Pozdro Dla Ciebie I twojego Faceta :):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hejka :) widzę dziewczynki że poszłyście późno spać :P wiecie co przestałam już liczyć te dni, które są bez papierosa :) doszłam do wniosku że mi to nie potrzebne bo ja przecież nie PALĘ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :classic_cool: !!! Wstyd się przyznać ale dopiero co wstałam. Dlatego ide sobie teraz zrobic kawke bo jestem jeszcze troche spiaca 💤. No ja niestety zabka jak na razie to licze te dni BP -a dzisiejszy bedzie moim drugim :D ale jakos tez nie skupiam sie na tych fajach i mysleniu o nich. 3 majcie sie KobitkI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka a Ty jak Sie dzisiaj Trzymasz? Ciesze sie , że przetrwalas wczorajszy kryzys :) oby takich sytuacji jak najmniej ;) u Ciebie tez taka straszna pogoda? u mnie ciagle leje , wiatr straszny i deszcz ze sniegiem zaczal padac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka ja tez na drugiej kawie juz lece :) Brat juz 2 raz na faje wyszedl na balkon -a zeby dostac sie na balkon to trzeba przejsc moj pokoj-nie powiem ze dymek z balkonu nie kusil mnie. No ale jakos sie trzymam =jak pisalam nie mysle o fajce jakos czesto -tylko ten dymek jest najgorszy :P. Mam nadzieje, że jutro i przez kolejne dni dym ten bedzie wywolywal we mnie raczej odraze niz pokuse zafajczenia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez na 2 kawie dzisiaj juz lece :P Brat na fajke 2 raz wyszedl na balkon-a zeby dojsc na balkon to musi przejsc przez moj pokoj i wiecie ja zawsze czuje ten dymek. A nie powiem ze mnie nie kusi . -tzn nie chce palic tylko ta MYSL ! ta obecnosc mysli o pecie to jest najgorsze! mam nadzieje ze juz jutro lub za pare dni dym ten bedzie budzil we mnie odraze a nie pokuse zafajczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Hej Wam! Dziś jest 6 dzień jak nie skusiłam się na fajkę. Ale wpadnę w następny nałóg - jedzenia. I teraz mam problem, bo jak powstrzymać się też od jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kania2a a Ty jak sie czujesz? maz potwierdzil burze ?:P czy to jednak faktycznie byly omany spodowodane brakiem nikotyny ?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha kania2a smiac mi sie chce bo wlasnie siedze z pelnym talerzem pierogow i czytam twoj post "czy ktos wie jak powstrzymac sie od jedzenia' wiec ja Ci kochana niestety nie pomoge bo sama nie wiem :P.Nie da sie powstrzymac ! ja jedyny mam ten plus ze pije kawe i od razu lece do kibelka . Dzisiaj wypilam 2 i mialam juz 3 wizyty w Wc :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
No Julka, zazdroszczę ci, bo ja byłam raz i to byle jak. Co do tej burzy to rzeczywiście małżonek słyszał te grzmoty, ale błysków nie widział, pewnie był po południowej stronie, a błyskało od północy. I tu zagadki nie rozwiązałam. Za to teraz pada śnieg, aj za parę minut muszę wyjść na godzinkę, więc wrócę koło 17. Jak wrócę, to zrobię sobie kawę szatana, może wtedy pójdzie mi lepiej. I tak mam niskie ciśnienie, to mi nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×