Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość kania2a
Jestem, Zrobiłam sobie kawke i będę się delektować. Żreć nie będę, chleb się kończy, pączki też już ktoś zjadł (ja nie). Kocurka, ja nigdy nie paliłam w kiblu, więc nie mam skojarzeń. W domu nie paliliśmy, żeby nie było smrodu. Latem na dworze, zimą w kotłowni. Jutro kupię Figurę któryś tam numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz tez jestem po szatanie :P . Nie ma to jak mega dopalacz :). No i niestety musze sie zabrac -zmusic moze tak - do czytania ksiazki :o. Kania2a zobacz co ten nalog potrafi zrobic z nami -ze biegamy do lodoweczki i wcinamy wszystko co nam w lapska popadnie. JA wogole glodna nawet nie jestem !Chore :P. Rownie dobrze moglbysmy isc teraz do lazienki i umyc wlosy 15 razy pod rzad :P. tak samo bezsensowne jak nasze obzartwo . Musimy w koncu wziasc sie w garsc , dobrze ze juz Ci sie te paczki skonczyly :-D ja niestety mam pelno lodowke -pierogow m krokietow itp i podjadam non stop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania2a
Jeszcze mam kefir w lodówce, na szczęście rzadki i nie tuczy. Jakoś przetrwam. Mam książkę do czytania, dość grubą. Zajmie mi jakiś tydzień czytanie jak nie więcej. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ wam :) byłam dzisiaj cały dzień w gościach - właśnie wróciłam pachnąca i wypoczęta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepalący
mi się udało korzystałęm z leku ZYBAN ale koleżance dałem resztę i jej się nie udało trzeba silnej woli i chyba Bożego wsparcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie dzisiaj jakos tak dziwnie jest -jakis kaszel, troche glowa boli -nie wiem czy to sie organizm oczyszcza po tej nikotynie ? w koncu to moj 2 dzien jest wiec jestem cala zasmiecona tym dymkiem w plucach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej umieram na grype. Chyba jest gorzej niż wczoraj:o A plus taki, że keidys nawet w tym stanie ćmiłabym fajki w kuchni, a potem bym siedziała w tym smrodzie, bo wietrzyc strach, że mnie przewieje. A dziś....nawet mi sie palić nie chciało;)Od jutra po 12 dniach postanowiłam zmniejszyć plastry o połowe...znaczy zamiast dawki 15 mg bede przyklejac 10 mg...oby to nie za wcześnie i zebym błędu nie zrobiła:o🖐️Żabka--gratulacje;). Ja w czwartek ide do pubu i będą tam 3 osoby palące, wiec tez bede miała sprawdzian;), ale jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej, byłam u koleżanki co wraz z mężem kopci jak parowóz - normalnie smród niemiłosierny :P i tak se pomyślałam, że jeszcze nie tak dawno paliłam razem z nimi - aż trudno mi w to uwierzyć...........bo przecież ja nie palę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kocurka - ja niestety jedyne co wieczorem zrobiłam to 100 skoków na skakance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ojej kocurka, nie zamartwiaj się, wiem co to znaczy:) też mam dość sporą nadwagę i cały czas z nią walczę:P jest to mój największy kompleks, przez to o mało nie popadłam w deprechę - ale jakoś pomalutku walczę z tym sadełkiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale jaja :) wcieło posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katafalk
pozdro600 odkryłam, że plastry i gumy zamiast kupować mniejsze dawki, można przecinać na pół nożyczkami, wtedy wychodzi taniej. Grypą się nie przejmuj, być może to nikotyna wyłazi, bo wielu byłych palaczy (w tym ja), skarży się na podobne objawy między 7 a 14 dniem po rozstaniu z nałogiem. Nie zwróciłabym na ten fakt uwagi sądząc, że nto zwykła grypa, gdyby nie to, że grypę miałam ostatnio 12 lat temu. Poczytałam fora i większość skarży się na takie właśnie objawy, które mijają jak ręką odjął. Więc wszystko na dobrej drodze. żabka- fajnie że trzymasz się dzielnie i wspierasz potrzebujących. Ja popadłam dla odmiany w nałóg niepohamowanego wydawania pieniędzy ,węc poszukam sobie stosownego forum, ale będę do was zaglądać. Ale się dziewczyny rozgadały, dwa dni i cztery strony. no no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kocurka>>>>> no co Ty nie poddawaj się, daj spokój z tą wagą:) to niczego nie zmieni, no chyba że pasuje ci nadwaga + śmierdziel:P ja wolę nadwaga - śmierdziel"D katafalk :) pozdrawiam, oczywiście, że musisz do nas zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katafalk-dokladnie !! przecinaj plastry na pol!!! ja kiedys kupil najmocniejsze plastry i strasznie mnie glowa bolala i nie wiedzialam co jest grane -a to byly plastry dla osob ktore palily paczke fajek dziennie !! a ja palilam 7 czy 8 dziennie a nie paczke ! i pozniej cielam je nozyczkami na pol i bylo wszystko ok :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek pociesz sie tym, ze ja tez wpierdzielam wszystko co mi w rece popadnie ale jakos mam to gdzies . Jak to zabka mowi tez wole na razie \'lekko nadwage; niz byc palaczem ponownie :) No dzisiaj to przeszlam sama siebie -pierogi, orzechy, pomarancze, krokiety ach wiecej juz nie wypisuje .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabka -no to szacuneczek za to , ze wtrwalas w tym \'zadymionym pomieszczeniu;. Najdziwniejsze jest to, ze czlowiek dopiero jak nie pali fajek i siedzi np w jakims lokalu zadymionym czy w chacie u znajomych ktorzy jaraja -to dopiero wtedy widzi te kleby dymu , ktory szczypie w oczy i dusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek nie łam sie !Pomysl sobie, ze my tu babki na tym forum mamy te same problemy!!!-ja juz zaczynam za przeproszniem \'zrec jak swinia;. I tez nienawidze tego przytycia-no ale trudno ! grunt to nie miec peta w ustach teraz ! jak wytrwam 1 tydzien -no moze pierwsze 2 tyg to biore sie za siebie !ale teraz nie chce sie kontrolowac z jedzieniem bo \'cos za cos \' Zreszta to my chyba schizujemy z tym tyciem -przytyjemy pare kg a inni nawet tego nie widza -zgubimy te kg kocurek! nie boj zaby ;) Grunt to na razie byc bez peta i tego sie trzymac !!! Dieta odkladamy na dalszy plan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdruś600
Kocurka---sluchaj, ale to minie....jeśli odżywiasz sie tak samo jak wcześniej, a może nawet powinnas odżywiać sie troche zdrowiej (wiecej warzyw, owoców, dużo wody)....to po 2-3 miesiacach chwilowego zachwiania przemiany materii waga powinna wrócic do normy. Tak piszą na wszystkich stronach, jakie czytałam o rzucaniu papierosów.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja prawdziwa, żaden podszyw:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziwne jest tylko to Kocurka, że ty piszesz ze wcale nie jesz duzo , ze ta przemiana sama Ci sie spowolnila. Widzisz bo ja mam tak , ze wcinam wszystko ale przemiane mam jeszcze normalna. Wiem, że po czasie mi sie spowolni przez niefajczenie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka to kurcze ale nie wiem nawet co doradzic- bo to jest naprawde problem z ta Twoja przemiana.Pisalas juz chyba ze bylas kiedys u dietetyka -pozniej ze to przez hormony tez Ci sie rozwalilo w organizmie. Kocurka a jak palilas fajki to mialam wszystko Ok z przemiana > ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka ja Ci powiem , ze ja ogolnie tez mam rozwalona przemiane materii -bo czasami to mnie straszni brzuch boli przez to ze \'zapchana jestem na pare dni]-tzn na 1, 2 czasami -ale wtedy polykam RADIREX -silnie przeczyszczajacy srodek.teraz tez polknelam przed snem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 40-stce
cześć dziewczyny, to ja i 27 dzień bez peta. Na imprezie do drina chciałam wziąść macha ale jak poczułam smród to mi się odechciało.Boże jak one śmierdzą, pisząc o nich to aż mam skrzywioną gębę. Spotkałam taką starszą panią lat 81 paliła ponad 60 lat i od tygodnia nie pali. Więc wy wszystkie które jaranie macie po kilka lat weście przykład z tej kobiety. Możę do "Piotra" chce iść pachnąca ale to też jest jakieś postanowienie. Jeszcze jedno dziś mój stary (pali nadal) w nocy jakoś tak odwrócił się do mnie , że mi dmuchał chrapiąć!!!!! prosto w usta, wyleciałam z wyra do kibla bo myślałam, że żygnę. okropieństwo. Miłego i pachnącego dnia Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry wszystkim 🖐️ nie ma jak to z rana w pracy - SUPER :):):) pozdrawiam cieplutko i pachnąco :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka po 40 stce widzisz dopiero jak czlowiek nie pali i ma czyste zmyslu to zdaje sobie z tego sprawa jak śmierdzial!!!. Ja tez jak nie plailam tydzien temu (niestety skusilam sie -ale to moj 3 dzien BP) tu wsiadajac do autobusow czulam jak kolo siebie palaczy. Taka babka kolo mnie stanela i tak perfidnie bylo czuc ten smrod. No ja jestem 3 BP to juz powoli odzyskuje zmysly smaku i wechu :):) a Zmysl jedzonka to juz od 3 dni odklad nie pale dziala na przyspieszonych obrotach :-D żabka- miłego dnia w pracy , Ja sie wlasnie zabieram za czytanie b jutro mam egzamin . 3 majjcie sie dziewuszki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!!! moj 393 dzien bp!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratulacje dla: Julka85 katafalk dory7 zlosliwiec Pilar006 kwietniówka80 zabcia Dakini13 po 40-stce tulipanek03 kocurka1985 goga45 pozdro600 kasia3 Kitka100 ona-ona clapp dudka poupee makumba Firanka27 hooliganka przepraszam jak kogos pominolem ;) ja mam dzisiaj malego stresa hihi mam egzamin z KDP/CMAS*** (PA1) i mam nadzieje ze go zdam hihihi ale jestem przygotowany hihihi pozdrawiam wszystkich bp i tych co nosza sie z zamiarem bycia pieknym i pachnacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzięki carll76 :) na pewno zdasz - trzymamy kciuki :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy dziewuszki jak sie dzisiaj czujecie ? :) Żabka ciagnie Cie czasem do fajek ?:P w sumie tyle już nie palisz i tak się zastnawiam czy ta myśl o fajkach jest jeszcze świerza po taki czasie niepalenia. Ja mam dzisiaj 3 dzien i jakos nie mysle i pecie nie wiem czemu moze dlatego,ze jestem bardziej na tych egzaminach skupiona .Teraz pije kawke i też mnie nie ciągnie jak na razie .:P Z niecierpliwością czekam tylko na czyste zmysły smaku i węchu , które pewna żabka posiada już od dłuższego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×