Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich BP!🌻 Julka🖐️ modrusiak🖐️ a ja ja zam ten bol, tez to przechdzilam :-( ❤️ zupek🖐️ bezloginu🖐️ kafe late🖐️ cosik🖐️ betriska🖐️ kuna1985🖐️ a gdzie podziewa sie Pani Sedzia? , Zlosliwiec tez nie zajrzal? Moj 27 dzien bp. Jest coraz lepiej, oby tak dalej. Ale nigdy nie wiemy kiedy najdzie nas ........ musimy walczyc :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ksiezniczka 27 dni to prawie miesiąc i to jest pozytywne myślenie.Pozdrawiam wszystkich BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ksiezniczka🌼 mocno trzymalas kciuki:) Egzamin zdany!!! ale sie ciesze:-D:-D ja nie wiem ile nie pale.Licznika nie mam :Pale jakies chyba z 1,5 miecha bedzie;) zupek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ mała księżniczka 🌼 melduje się :D Julka85 🌼 ja tez życzyłem ci połamania pióra :D zupek 🖐️ graba bp :D pozdrawiam wszystkich BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 tez sie melduję! Pozdrawiam. Złosliwiec- chyle czoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem złośliwcze;) Tobie również dziekuje:🌼 ale topik dzisiaj jakis taki chiuchutki .Wszycy gdzies pouciekali:P Zblizajace sie swieta wielkanocne beda w koncu pierwszymi swietami bez papieroska.A pamietam, ze zawsze tyle musialam kombonowac,zeby znalezc jakiec wytlumaczenie, zeby chociaz na chwilke wyrwac sie na petka. I to maskowanie jeszcze:-o -guma, krem do rak itp Dziecinne. Jednak nie potrafilam spojrzec na rodzicow z petem w gebie.Obydwoje nie pala-nigdy nie palili , tylko dzieciaki maja jakies takie odchylone od normy :-D No corka juz wychodzi na prosta .Synkowi jeszcze tylko bedzie trzeba przetrzepac mozg. Juz sie niedlugo wezme za brata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Witam, masakra......nie dałam rady dzisiaj i zapaliłam. Wyprowadziła mnie z równowagi moja szefowa i stało się......najgorsze jest to że nawet nie pomyślałam co robie....po całej awanturze z szefową poczęstował mnie fajką kolega i nawet nie pomyślałam co robie........Jejku jak mi jest wstyd przed wami.....ale wolę powiedzieć prawdę, po co mam blefować, że nie palę. napiszcie mi prosze kochani jak ja mam postępować żeby nie było takich sytuacji. Rany jak mi jest dzisiaj ciężko.........a tak dobrze szło.......Pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3-------Musisz byc ostrozniejsza.Jest cala masa takich sytuacji, ktore jeszcze nie raz beda Cie prowokowaly to siegniecia po peta.I czy to zdenerwowanie naprawde warte bylo zapalenia? Po co Cie twoj kumpel poczestowal fajka? Chyba sam zazdroscil tego, ze nie palisz .Przeciez i tak nic to nie zmienilo.Im czesciej bedziesz miala takich prob rzucania tym bedzie Ci ciezej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubię sobie zapalić papieroska od czasu do czasu i nie mam zamiaru rozstawać się z papieroskami na zawsze - palę malutko - mniej niż paczkę na miesiąc i jest mi z tym dobrze. Nic tak nie relaksuje jak lampka dobrego wina w ramionach ukochanego przed kominkiem i do tego dobry papierosek. Mój chłopak pali równie sporadycznie co ja, ale wiem, że to go bardzo podnieca gdy widzi jak ja palę. Czasami jak palimy to palimy po studencku, raz ja zaciągam się, całuję go i on wciąga dym z moich płuc, a potem na odwrót - to niesamowicie cudowne uczucie i wspaniała gra wstępna. Pozdrowienia dla wszystkich którzy lubią sobie czasem zapalić ! Zaglądnijcie sobie na forum : http://www.smokingfetish.fora.pl/ Toczą się tam ciekawe dyskusje o przyjemności palenia i erotycznym aspekcie papierosków - to bardzo ciekawe. Można pogadać o paleniu w miłej atmosferze bez ciągłego wysłuchiwania moralizatorów, którzy nigdy nie palili i nie wiedza jak to smakuje i jaką daje radość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz sobie raz i na zawsze uzmyslowic, ze NAPRAWDE CHCESZ RZUCIC FAJKi i zadne ale to zadne durne sytuacje nie sprowokuja Cie to siegniecia po fajke.Sa inne metody wyladowania stresu;) a fajka to jedna z tych gorszych a na dodatek nieskuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę? Ostatni papierosek w dzień kobietek, w sobotę. Trzeci dzień nie palę. Podtrzymacie na duchu? Rozsadza w środku. 2-3 razy dziennie przegryzam ociupinkę nicoretki, ale mam taką ochotę zapalić:(, tak z...przyjemnością...nie chcę jednak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grace---jasne ze mozesz;) dobrze, ze masz przy sobie nicoretki.Mi tez najbardziej brakowalo nie tyle zaspokoic glod nikotynowy co bardziej dla przyjemnosci.Dasz rade.Pierwszy tydzien byl dla mnie bardzo koszmarny bo cholernie wszyscy dookola mnie kusili-czestowali.Minal pierwszy tydzien,kolejny, nastepny i jest juz o wiele latwiej.Witamy na forum :) Aga Vogue--ja kiedys tez probowalam tak popalac sobie przy winku itp.Ale nie potrafilam dlugo sie w ten sposob ograniczac od razu lecialam po cala paczke.Kiedys nawet powiedzialam sobie, ze bede jarala od tak sobie od czasu do czasu.Nie wychodzilo.Albo jaram fajki albo rzucam -wybralam to drugie rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do julki
Julka gdzie Ty mieszkasz? jaka masz trzcionke w klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julka jak zwykle na posterunku, kochana jesteś;)🌼.Aga Vogue--> wiessz....wiekszosc ludzi ma jednak tak skonstruowany organizm, że uzależnia sie od fajek bardzo mocno i bardzo szybko...A jakie jest działanie narkotyku każdy wie...nie potrzebujemy go coraz mniej, ale coraz wiecej, aż dochodzimy do chorej liczny 2 paczek dziennie. Wierz mi, gdybys skopciła 2 paki w ciągu dnia nie byłoby to ani przyjemne, ani erotyczne, a czułabyś sie po tym jak kompletny zwłok. Ci, którzy kopca pake-dwie dziennie nie robia tego bo chcą, tylko bo muszą 🖐️Palenie jest tragiczne, jak dobrze że w koncu wspólnie zwalczymy chęć siegania po tę truciznę:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia ---wpadki sie zdarzają. Najważniejsze jest, że nie robis sobie przerwy w rzucaniu, tylko walczysz dalej mimo tego co sie stało. Masz durnego kolege, NIIGDY nie bierz juz od niego fajek, bo czy warto było? Czy to cos Ci dało? Rozwiązało sytuacje? No sama wiesz, ze nie 🖐️. Ty podjelas decyzje - nie chcesz palić....wytrwaj w tym mimo pokus i chwilowego gorszego samopoczucia. To minie, obiecuje....tylko podchodz do tego z usmiechem i optymizmem, bo nie ma nic lepszego niż dzien bez papierosa;) Mówie to ja, ex-zatwardzialy palacz;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuwa
HEJ KOBIETKI!!! a czy któraś z was korzystała z zabiegu w Monawit-bicom?To jest taki zabieg , gdzie trzeba wypalić fajkę ( ale taką jak się zawsze pali) potem ten niedopałek oddaje sie owej pani i ona to gdzieś wkłada i przykłada do głowy taka opaskę i w rękach tez cos się trzyma i tak 20 min ???Ja znam osobiscie 4 osoby które rzuciły palenie a paliły po 30 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Vogue-kobieto super erotikon sobie serwujesz,śmierdzący pocałunek,śmierdzący pokój,śmierdzące ramiona ukochanego-pełen odlot ale ja dziękuję za takie atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro 13, minie miesiąc od ostatniego papierosa 🌻 🖐️ pozdrawiam pozdrawiających i pamiętających. trzymajcie sie:) i pachnącego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie pale 4 miesiac:) ta ksiazka co znalazlem ja tutaj na forum "jak skutecznie rzucic palenie" jest genialna duzo mi pomogla:) trzymajcie sie i powodzenia w niedorabianiu koncernow i nie niszczenia sobie zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziad Julka spieprza teraz na uczelnie :-D:-D 3 majcie sie wszyscy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Sedzia--- to mowisz, ze jutro mamy co swietowac;) Ale to miesiac szybko zlecial . Jeszcze pamietam jak kiedys taka dziewczyna pisala, ze kliniesz:-D- a to byly Twoje pierwsze dni. Kurcze jak ten czas sssssmiga. Gratuluje pani Sedzia🌼 wawa--- no ja tam ksiazke sobie sciagnelam dzieki pozdro600, ktora dala nam tu wszystkim namiaru na ;skuteczne rzucenie papieroskow\'. Przeczytalam tylko niektore fragmenty ale obiecalam sobie, ze w weekend przeczytalm ja cala od tak=dla przetrzepania mUZku:-D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie prawie 2 miesiące:)🖐️Jest boooosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Hej, dzisiejszy dzień jakoś przetrwałam, ale było bardzo ciężko. Nie wiem może mi sie zdaje, ale teraz jak rzuciłam mam milony okazji żeby zapalić. Przede wszystkim mieszkam chwilowo z moja teściową, przed która zawsze ukrywałam się z papieroskami, więc w domku nie mogłam za bardzo popalać. Dzis wyjechała więc droga do fajek wolna. narazie sie jakos trzymam, ale nie wiem czy wytrwam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×