Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszysklch BP,specjalne czółko dla złośliwca.Wiecie co mam wrażenie ,że lam rozwesela to forum pisząc swoje przemyślenia a tak naprawdę bardzo nam zazdrości .Niech sobie pisze-My wiemy swoje:dzień BP to jest udany dzień(mimo że za oknem śnieżyca)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snieg pada i świeci słońce:D Chciaz rozumiem lam bo jak zaczynałem palic, też bylem taki uchachany, że wymyślili takie cudo jak papieros. Albo zmądrzeje albo bedziemy za pare lat śmiać sie z niej, zawsze mnie bierze na smiech jak widze goscia z fajka w reku ale niestety nie moze sie spokojnie zaciągnąć bo ma taki kaszel, że mało co płuc nie wypluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zupek 🖐️ graba BP też chylę czółko przed Tobą :D szacuneczek ok. :D ja też jak paliłem to zazdrościłem kolegom nie palącym i zastanawiałem się jak oni tak mogą BP bo ja nie widziałem innego życia bez peta lam- znam to--- bo ja to już przerabiałem :D ----lam może kiedy bp ? -----🖐️ wszystkim BP 🌼 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonkkk--chyba jakis zly link zarzuciles bo nic nie mam tylko jeden wielki EErrrrrrrrOOOooooRRr;) Dla mnie lam moze robic co chce.Mi to zwisa;)Po co mamy jej pisac zeby rzucila fajki skoro ona nie ma tego w planach ?::D:D kocurka😘🌼 pozdro🌼 mordusiak🌼 mala ksiezniczka🌼 pajonkk🌼 zlosliwiec🌼 zupek🌼 93blackberry🌼 a ja a ja 🌼 terefere🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- skopiuj całą nazwe, bo nie wiem czemu z linka odpala sie aby początek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonkk--ok juz przeczytalam. Nie wiem takie dziwne jest to co napisali. Mam mieszane uczucia.Nie wiadomo juz czy to na powaznie czy dla jaj:D ale moim zdaniem lekko przegieli:D bo przeciez nie ma recepty na to kto ile pozyje palac lub nie palac;)Tak ktos fajnie to skomentowal ze rownie dobrze mogli by to wprowadzic dla cpunow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zaloguje sie bo wstyd
Tak szczerze - komu z tego topiku jeszcze chce sie palić?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny kraj
nie zaloguje się bo wstyd- tak szczerze jak sobie chcesz - :D nikt nikogo na siłę nie uszczęśliwił :D bp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaloguje się bo wstyd------------------ tak szczerze to pewnie 70% osób na tym topiku myśli jeszcze często, ale nie ma się co nad sobą użalać !!! Jak człowiek sam sobie wmówi że mu się nie chce palić to i sam w to uwierzy po krótkim czasie, dlatego myślimy pozytywnie :) Powiem wam że w moim przypadku jest tak że już naprawde bardzo rzadko myśle o śmierdzielu:) ale niestety jeszcze się zdarza :( Ale jestem święcie przekonana że już 60% drogi za mną, że już tylko muszę wierzyć że to wszystko ma sens, że robie to dla siebie i już nigsdy nie wziąść śmierdziela do ust. Wiecie że znajomi nie wierzą że od 9 lutego nie zapaliłam!!! Myślą tak: ok, nie pali ale napewno musiała mieć chwile słabości i musiała się złamać. Widze to w ich oczach kiedy pytają nas : i co nie palicie??? Jak mnie to wkurza!!! wrrrrrr Nie lubie kiedy ludzie oceniają innych z góry. Albo myślą że kiedy im się nie udało to nam też. Guzik prawda!!! Nam się uda!!! Ok, koniec tej gadki. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z okazji pierwszego pięknego i słonecznego dnia: Julka85 🌻 zlosliwiec 🌻 pajonnk i dla was wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuję się wywołana do tablicy... :) ja mam dość często ochotę na papierosa, tym bardziej, że pracowa koleżanka pali, ale...jakoś daję radę, czasem mi ciężko ale nie łamię się i dziś licznik pokazuje 66 DBP tak jak napisała Mordusiak...każdy palacz ma czasem chętkę na fajkę ale przecież to, że mamy na coś ochotę, nie znaczy, że koniecznie musimy to mieć, prawda? pozdrawiam słonecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🌻BP modrusiak🌻 bezloginu🌻 i dla tych , ktorzy dzisiaj wpadna!🌻🌻🌻 Kochani mialam kryzys :-( ale na szczescie juz po....... nie poddalm sie :D Sama nie wiem co to bylo, czy to bedzie jeszcze wiecej takich dni? Moze mi ktos z Was odpowie.... ktos kto rzucalal juz wiecej razy ten paskudny nalog??? Moj 43 dzien BP :D , pozdrawiam Wszystkich i zycze milego slonecznego dnia!🌻 chyba nareszcie idzie upragniona Wiosna :D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak🌼--no to moja droga widze, ze Ci niedlugo stuknia 2 miechy bez fajura;)hehe No niestety tacy juz sa ludzie, ze niby Ci kibicuja, trzymaja kciuki itp a tak naprawde czekaja tylko na to, az Ci sie noga podwinie. mala ksiezniczka🌼 Ja najwiekszy kryzys mialam 40 dni poszczenia fajowego:D Wtedy moje pluca zapragnely najbardziej sie zasmrodzic ale nie dalam im tej przyjemnosci;) bezloginu🌼No ja to mam bardzo wygorowane niektore przyjemnosci i nie wszystkie sa w zasiegu reki:D faeczki owszem sa tyle, ze juz nie zaliczaja sie u mnie do kategori przyjemnosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka przychodzi taka chwila ze jeszcze śmierdziel daje o sobie znać ja tez to nieraz mam to trwa parę sekund szybko mija i jest OK. najważniejsze jest to żeby o śmierdzielu w ogóle nie myśleć :D bo jak to mówią że i zdrowemu można chorobę wmówić 🖐️ BP pozdrawiam wszystkich cieplutko bo i u mnie tez wiosna 🌼 🖐️ BP :D mala ksiezniczka 🌼 bezlogingu 🌼 mordusiak 🌼 Julka 85 🌼 pozdro 600 🌼 93blackberry 🌼 a ja ja 🌼 kamisa 🌼 ruda kocurka 85 🌼 lam 🌼 zupek 🖐️ graba bp :) wszystkim nie wymienionym 🌼 🖐️ BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę się i powiem,że nie palę 27 dni ale codziennie o tym myślę i sama siebie przekonuję, że jest super. A najbardziej mnie wkurza, że przytyłam, a dla kobiet to niestety ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamisa
Hej.Cieszę się,że dajecie sobie radę.Jak to fajnie się czyta,że jesteśście silne i walczycie z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewa--nie martw sie ;) ja tez przytylam z jakies 3 kg ale nic dziwnego w koncu jem o wiele wiecej niz gdy jaralam. Teraz waga stanela w miejscu i chyba powoli wszystko wraca do normy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siemano 🖐️U mnie śnieg stopniał. Pootwierałam okna i wącham wiosnę;) BP:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotkamy się na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich BP.U nas snieg był do 10,00-teraz nareszcie piękna wiosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to? Tak tu pusto? Czyżby wszyscy spacerowali całe dzisiejsze piękne popołudnie???? Właśnie wróciłam z pierwszego (od dłuższego czasu) babskiego spotkania z przyjaciółką (palącą niestety :( ) i jestem bardzo, bardzo zadowolona :) oby szło tak dalej!!! Pozdrawiam 🌻for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylem u kumpla, niby nie smierdzialo fajami, aby raz jedna osoba na chwile do pokoju z fajka weszla... a jak wrocilem do domu i się wąchłem to ubrania nadawaly sie jedynie do prania:( Chyba w lato zaczne na rowerze jezdzic, tyle ze najpierw musze rower zrobić, bo nie nadaje sie do jazdy, a kurzu ma juz z centymetr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cholerna pustkana topiku :( Ludzie poumieraliśta?;P tak to juz jest mordusiak i pajonkkkkkkk, ze teraz mamy wyczulone strasznie nasze zmysly na smrod fajek. Dopiero czlowiek trzezwy na umysle wyczuje jaki to zaduch jest :D:D iDzcie sobie do jakiegos pubu to dopiero poczujecie klimat:D ja wrocilam wczoraj wlasnie i ciuchy wala mi na kilometr fajkami -caly pokoj mi smierdzi od tego ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×