Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Misiek121🌻 JESTEŚ WIELKI 🌻życzę Ci wielu,bardzo wielu pachnących lat i dalszej wytrwałości 🌻🌻🌻 Mój bilans: Nie palę już 416 dni (+ 23g59m08s). Ilość niewypalonych papierosów: 6671. Będę żyć dłużej o 50 dni (+ 23g11m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 401,91 zł! W czasie rzucania palenia nie stosowałam żadnych wspomagaczy,tylko i wyłącznie silna wola i chęć pozbycia się tego smrodu na zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek 121 :) moje gratulacje z okazji rocznicy :) 🖐️ pozdrowienia dla bywalców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam misiek 121 🖐️ graba z okazji rocznicy BP życzę Ci wszystkiego czego tylko sobie życzysz wznoszę toast lampka szampana i stukam się z Tobą stuk – stuk :D STO!!! LAT!!! STO!!! LAT!!! STO!!! LAT!!! i nigdy więcej śmierdziela :D pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona BP :D wymienionych i nie wymienionych wszystkich jednakowo :D 🖐️ wszystkim dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba bp pachnąca aga 🌼 mamuśka 44 🌼 neri 11 🌼 madziuchna 04 🌼 vonk 🌼 jullka 01 🌼 kaka 007 🌼 Regres 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki 🖐️ 🖐️ BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 miesięcy ....stuknęło dziś :D tzn.wczoraj 1-go października :P pozdrawiam wszystkich gorąco !!!!!!!!!!!! misiek ----------> G R A T U L A C J E :):):) Nie palę już 395 dni (+ 02g06m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 15803. Będę żyć dłużej o 120 dni (+ 17g18m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5 531,23 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Haaania ! Ja też jestem nowa - rzuciłam 22.09 / miałam 21 - ale zgrzeszyłam w nocy... :). Witaj, Nie jest lekko - każdy wspomaga się inaczej. Ja jestem też na Forum Kafeterii " Champix - tabletki na palenie ". Zapraszam na zwierzenia też do nas , trzeba się wspierać, gdzie się da ! Pozdrawiam wszystkich. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu zapraszam na nasz topik. Może na sam początek nie myśląc o fajkach napiszesz co o sobie. Ja nie palę od 16.09.09r. Dziś będę walczyła jeszcze bardziej bo idę na imprezę gdzie większość jeszcze pali, NIE PALĘ PACHNĘ muszę tak jutro Wam napisać 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i myśłę że można już powoli inaugurować pachnący wekend 🌻 Witam wszstkich nowych no i "starych" też :) U mnie wczoraj było troszke kryzysowo...widok moich ukochanych LM-ków linków w sklepie spowodował ślinotok i tak straaaasznie mi sie zatęskniło za dymkiem :( Oczywicie tęsknota została pobita gumą i mam nadzieję że niezbyt czesto takie stany mnie będą nawiedzać... Jesli wytrwam do wtorku to bedzie już okrągły miesiąc:):):) Strasznie BĘDĘ się cieszyć!!!!! Jak na razie życzę Wam miłego weekendu, wytwałości by nie polec polu walki (tu sobie też) i do zobaczenia wkrótce Statystyka: 27 dzień BP 🌻 248,40 PLN w kieszeni (załóżmy... ;) ) Niewypalonych: ok 550 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka, ja tez własnie mam do zaliczenia taką imprezke gdzie wszyscy (może prawie) z fają w paszczy.... Pamiętaj MY JESTEŚMY OD NICH LEPSZE!!!!!! PACHNĄCE 🌻 I to oni by chcieli tak jak my, ale są cieńcy i nie umieją:):):) NIEPALACY GÓRĄ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też chce z Wami !!! ja już 13 dzień bez peta, hmmm 13 brzmi pechowo tym bardziej że dziś piątek i mam spadek formy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 100 dni (+ 23g05m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 1211. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 06g07m01s)! Zaoszczędzone pieniądze: 557,31 zł! Szkoda że w ogóle paliłam i że tak późno się zdecydowałam. Niestety na początku ciąży popalałam. Ale w porę zmądrzałam. Dziś ten dym i smród bardzo mi przeszkadzają. czasem oczywiście jest poczucie, że czegoś brakuje ale te myśli są pod kontrolą. Dodob kochana a jak twój maluszek. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie BP kasia3 🌼 gratulacje z okazji 100 dni BP :D pachnaca aga 🌼 mamuska 44 🌼 nerii 11 🌼 madziuchna 04 🌼 vonk 🌼 Julka 01 🌼 kaka 007 🌼 Hasania 🌼 li__la_li 🌼 Ania. B 🌼 misiek 121 🖐️ Regres 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1638 dni (+ 21g33m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 98333. Będę żyć dłużej o 751 dni (+ 03g52m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 32 941,85 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie pachnaco w srodku weekendu 🌻 imprezka zaliczona, pokusa pokonana :) mamuska, a jak u Ciebie? Pozdrowionka dla wszystkich!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja się melduje na wieczornym posterunku :) oczywiście bez fajki :D 🖐️ dla bywalców moj bilans z którego jestem coraz bardziej dumny :) Nie palę już 155 dni (+ 03g25m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 2171. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 14g11m57s)! Zaoszczędzone pieniądze: 966,53 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haania
heja i ja sie trzymam:) dziekuje za mile przyjecia:) nie pale na razie od 2 10. , malo -wiem, ale......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania to już bardzo dużo te 2 dni :) trzymam za ciebie kciuki :) na nastepne dni ... niedzielnie 🖐️:D ze specjalną łapą dla złośliwca 🖐️:D za pokazanie drogi i za to że pokazuje że można nie palić lata !!!! kasia3 madziuchna44 pachnąca aga vonk nerii11 Hasania ania b misiek 121 kaka007 mamuska44 jullka01 mewa 32 (biorezonans to sciema ) Najahaje2 ciepłe pozdrowienia 🌻dla chłopaków 🖐️ i pamietajcie BP ŁADNIEJ WYGLĄDACIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Pozdrawiam wszystkich walczących z wrogiem i tych, którzy już go pokonali ! Mija 2 tydzień bez fajki. Wspomagam się dalej Champixem, zmniejszyłam tylko dawkę - objawy uboczne trochę mnie rozłożyły.... Ale walczę dalej. Po okresie wstrętu do jedzenia, dostałam tak wilczego głodu - że od 4 dni zajadam / brzuch, jak 7 mies.!, 3 kg do przodu..../. Trzymajcie się. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regres i zlosliwiec-dziekuje, takise slowa naprawde duzo dla mnie znacza:) duzo sie na razie ucze, wiec mam czas zajety, ale wczoraj bylam na piwie w zadymionym klubie i - nie zapaliłam, z czego dzis rano bylam bardzo dumna:) kaka- mi pomaga aerobik, jezeli masz czas i pieniadze to polecam napradwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! witam wszystkich rzucajacych ja tez do takich sie zaliczam rzucilem 10.10.2006 i dalej sie pilnuje NIE PALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jakie to piekne ..................................................................... nic dodac nic ujac . POZDRO DLA STARYCH (lecz mlodych duchem)ZNAJOMYCH ZLOSLIWIEC-guru tego topiku NIECH NIKT NIE ZAPRZECZA DLA DZIEWCZYN ZAWSZE MLODYCH(przepraszam ze w tej kolejnosci ale) SZACUN!!!!!! FADO SETUNIA trzeba chciec aby to rzucic!!!!! i tak trzymac narka!!!!! 3 LATA NIE PALE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzy - wielki szacun !!! 3 lata - to bardzo dobry wynik ! Ja dopiero 2 tygodnie.... Gratulacje, tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dalej nie paląca ale powiem Wam pokusa wielka i czułam się tak jak bym jarała. NIE PALIMY PACHNIEMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję że weekend przeżyłam i zwalczyłam pokusy :) ale szczerze mówiąc to myślałam że tylko te pierwsze dni są takie ciężkie, a tu już 2 tygodnie i dalej trzeba walczyć, pewnie już tak będzie zawsze, tym bardziej że wszędzie dookoła widzę samych palaczy :( Ratunku! kaka ja też się rzucam na jedzenie, ale teraz jak dopada mnie wilczy głód to wychodzę pobiegać i nawet pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej trzeba walczyć, pewnie już tak będzie zawsze, tym bardziej że wszędzie dookoła widzę samych palaczy " nie prawda ze zawsze ... u mnie mineło 150 dni bez fajki , coraz czesciej sie łąpe na tym ze wcale o nich nie myśle ,co wcale nie oznacza że trzeba przestać sie pilnować .... u mnie najgorszy był pierwszy miesiac ... pozniej jakos poleciało ,dzisiaj juz jest wspaniale . Zastanawiam sie tylko dlaczego przez taki długi okres paliłem ? Przeciez zycie bez dymu jest takie piękne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kawa zaparzona tak wiec zapraszam Wstawać śpiochy meldować sie Szkoda dnia zmarnować Jesień zaprasza na spacerki tak wiec trzeba korzystać bo w końcu tak ładnie pachnie my teraz ją czujemy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani wstawać wstawać :) Ja Wam do tej parującej kawki dorzucam po kawałku mini - torcika, gdyż mam dziś małe święto: miesiąć BP!!!!! 🌻 🌻 🌻:):):):):) Nie było łatwo, ale nie było też tragedii;) Mam zamiar rozdać jeszcze setki takich torcików:) Dziękuję raz jeszcze wszystkim za wsparcie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×