Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

makijaż przydymiony - ciemne oczy - JAK GO WYKONAĆ???

Polecane posty

Czy ktoś z Was drogie forumowiczki, wie, jak wykonać tzw przydymiony makijaż. Chodzi mi o ciemne, kocie oczy. Wręćz takie czarne, Jednak chodzi mi o jakieś rady, które spowoduja że oczy nie będą wyglądać jak wypaćkane sadzą. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzuć w google \"smoky eyes\". mnóstwo przykładów i opisów wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz......
to podbije Ci oko, walne decha prosto miedzy oczy!!! Bedziesz miala tzw. "permanent make up" na pare tygodni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mi tez sie zawsze taki make-up podobal ;] i tez nie umiem go wykonac dobrze wiec... nie jestes sama :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups..ale ze mnie gapa. Teraz powinny być\"dzialające\" przyklady: http://i.wp.pl/a/f/jpeg/8132/na-szklan2.jpeg http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.thedailystar.net/lifestyle/2005/02/04/ls44.jpg&imgrefurl=http://www.thedailystar.net/lifestyle/2005/02/04/back.htm&h=292&w=200&sz=14&tbnid=bRJPk6sDWwwJ:&tbnh=111&tbnw=76&hl=pl&start=5&prev=/images%3Fq%3D%2522smoky%2Beyes%2522%26svnum%3D10%26hl%3Dpl%26lr%3D%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl-PL:official_s%26sa%3DG www.elle.de/PE1G/pe1g.htm?snr=4643

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy zrozumiesz o co mi chodzi, ale spróbuje napisać. Jak malujesz oczy krędką na dole... to nie maluj zbyt mocno i ostro (zeby oczy nie wyglądały jak u górnika). Zrób delikatniejszą kreskę. Potem uzyj cienia do oczu. Tylko nie rób za grubej nim \"kreski\" (pedzelkiem rób to lub pacynką). Jest wtedy efekt oka przydymionego. Cień oczywiście ciemniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czasem robię sobie taki intensywniejszy makijaż oczu. Wybieram wtedy cienie albo w kolorze intnsywnego czekoladowego brązu, albo głębokiego grafitu. Aplikatorem, używając tylko cieni zaznaczam kreski pod okiem (lekko przetarte opuszkiem palca), potem nakładam na powiekę cienie (także palcem, delikatnie i równomiernie je rozcierając) :) na samej powiece mocniej i nad nią ciut delikatniej, do tego dokładnie wytuszowane rzęsy, wtedy warto podkreślić jeszcze kości policzkowe, ale makijaż ust wykonać już subtelniejszy (bo główną rolę grają właśnie oczy) :) jeżeli ktoś ma już większą wprawę, to można mieszać odcienie tego samego koloru musisz sama sprawdzić w jakim kolorze będzie Tobie najlepiej (bo trzeba pamiętać, że nie każdej dziewczynie dobrze jest w takim intensywnym makijażu wykonanym w czarnych barwach), polecam brązy, grafity, szarości, śliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
wizaz, wizaz i jeszcze raz wizaz!!!! w watku moje makijaze mozna znaleźć mnoswto przydymionych, krok po kroku. cala tajemnica polega na obrysowaniu oczu czarna kredka i roznazaniu tej kredki, a w kaciku zewnetrznym czarny cien, a cala powieke mozna wypelnic innym cieniem. I mocno wytuszowane rzesy. Podaje przyklady http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64092&highlight=przydymiony http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=115986&highlight=przydymiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się czy
dla mnie się nadaje; mam blisko siebie osadzone oczy i zawsze ciemnym kolorem maluję na zewnątrz, jaśniejszym wewnątrz,a w tym makijażu tzrba na całe oko dać ciemny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddd
nie zawsze! ja nigdy nie maluje cale oczy czarnym cieniem, nie podoba mi sie to, ciemny cien jest bardzo trudny do nalozenia, w dodatku osypuje sie co wyglada jak podkrazone oczy. Ja maluje zazwyczaj jasny szary i cieniuje, polecam przejrzec makijaze na tamtej stronie. Albo czesto maluje cala powieke na roz ale jasny roz a w kaciku i przy lini rzes czarnym cieniem (inglot sprint) robie kreske i cieniuje. Trudno opisac ale warto przejrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się czy
fajniutki makijaż to Ty na zdjęciach? Ja do tej pory łaćzyłam ze sobą tylko podobne kolory - głownie brązy i zielenie(jasny+ciemny) a do tego brązowa lub czarna kredka i obrys na górnej powiece ale też spróbuję najgorsze jest dla mnie precyzyjne "wyjechanie" ciemnym cieniem za oko, ale raczej dobrze robię, bo dużo osób mowi, że tak nie potrafi jak ja.. myślałam też o uczestnictwie na jakimś kursie czy szkoleniu dot. wizazu, chciałabym nauczyć się profesjonalnego makijażu, może orientujesz się, czy coś takiego jest w warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd
to nie ja:) dziewczyna na MOJE MAKIJAZE pieknie sie maluja, czesto pokazuja krok po kroku, przejzyj tyle ile sie ds. SLicznie maluje sie ka-rola, smile of angel pieknie oczy podkresla, jeszcze mona i agabil. One najlepiej wg mnie sie maluja. NAuczylam sie tego:) i przydymiony podkresla oko ale trzeba umiec cieniowac. Wejdź na moje makiajze i ogladaj, jest duzo rad. ja mam mnoswto cieni i jeden grafitowy, zawsze maluje przydymiony. Z natury mam male oczy a jak tak pomaluje to mowia mi znajomi ze mam wielkie oczy. Wystarczy polozyc cien na powieke, w zewn kaciku dac grafitowy cien (albo carny) rozetrzec, wyciagnac troche do gory i w bok, rzesy wytuszowac i jest. Ale to trzeba na zdjeciach zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, mam sprawdzony sposob na przydymiony makijaz oczy, wyglada bardzo ladnie, sama jestem brunetka i wlasnie tak maluje oczy na codzien. Otoz, krok po kroczku - Najpierw podkreslamy oczy kredka w kolorze ciemnobrazowym, moj faworyt - lekko opalizujacy kolor chekoladowy kredka firmy Bourjois Khol and Contour w kolorze Brun Expressif Dalej cieniutkim pedzelkiem nakladamy NA TA KRESKE cienie tez w kolorze ciemnobrazowym, Ruby Rose lub Delia, koniecznie troche roztuszowac tym pedzelkiem lub specialna cienka gabeczka. Malujemy rzesy, najlepiej tuszem pogrubiajacym Dalej nakladamy cienie na gorna pow. Najlepiej te w kolorze mokko, mlecznej czekolady, lub morelowym. Pod brwia nakladamy jasne perlowe cienie. Brwi podkreslamy cieniem w kolorze oliwkowym. WSZYSTKO DOKLADNIE ROZTUSZOWAC !!! Pod oczy troche jasnego korektora, ja lubie Art Deco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja tak nie potrafię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba musisz
kupić dobry cień ,najlepiej sypki ,polecam czarny Gosh ,jest super i wtedy umalujesz sie podobnie ,zreszta na wizazu na pewno znajdziesz podpowiedz ,jak taki makijaż wykonać Czarna kredka dobrej firmy tez jest niezbędna ,powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba musisz
trzeba tylko patyczkiem z watką rozetrzeć kontury kredki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety ja tak nie potrafię
wczoraj próbowałam i lepsza jest wersja z rozcieraniem ciemnego cienia tuz u nasady, niż czarnej kredki, ale może to wina kiepskiej jakości kredki (wibo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feebe
mam nadzieje że to oto chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim,kredka na dole oka na gorze eyeliner,mocno wytuszowane rzesy i conajmniej 2 cienie tego samego koloru ale innej barwy na powiece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreskę maluję wewnątrz oka. Kredka musi być w miarę miękka, zaostrzona i rozrysowana. Moja koleżanka ma tłustą skórę powiek i kredka pod wpływem łzawiących oczu momentalnie jej się rozmazuje, przez co efekt przydymionego oka w jej przypadku jest wręcz niewykonalny. Bardzo ważny jest tusz do rzęs- wybieraj te maksymalnie czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przydymiona
ja tez maluje sie cos na ten styl, lae nie do konca... Nie wiem jaki cien / kredke dobrac do mojego koloru oczu. Moze doradzicie? Obramowke teczówki (czy jak to sie tam zwie..) mam ciemnoniebieska. dalej do srodka jest jasnoniebieski, dalej - jasnozielony lub zolty (sama nie wiem jak to okreslic). W kazdym razie efekt jest taki ze czasem moje oczy wygladaja jakzielone, czasem jak niebieskie. To chyba zalezy od swiatla. Tak czy owak chyba sa raczej niebieskie (tak mam wpisane w dowodzie). Brwi mam takie jakies popielate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy do tego typu makijazu byl czarny cien constance caroll.nie byla mi do jego wykonania potrzebna juz czarna kredka,nie musialam nic rozmazywac.wystarczylo odpowiednio zaaplikowac sam cien.niestety-od kiedy mi sie rozbil i w panice polecialam go szukac do sklepu-w sprzedazy juz go nie ma.jest tylko jakas brokatowa seria:/ a moze ktos wie,czy mozna jeszcze gdzies dostac czarny cien carolla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
mnie sie podoba taki makijaż oczu jak często keira knightley ma...tylko jak sobie taki robie to wydaje mi sie ze oczy stają sie takie jakieś smutne i mniejsze...ciekawe czy trzerba miec jakis konkretny typ urody żeby ładnie w tym makijażu wygladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×