Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ratunku!!!! Niech mnie ktos oderwie od klawiatury!!! Nie moge przestac bidowac na ebay\'u!!! szukam perfum, bo mi sie juz znudzily:P a przy okazji znajduje tysiace innych rzeczy:D W ramach relaksu i weekendowenie tradycji:P musialam dzis przeciez pojsc na zakupy:P znalzalam butki, takie kozaczki na plaskiej podeszwie, i pamietam ze wczesniej je ogladalam, ale kosztowaly 80£, a teraz mam je za 15£:) Poza tym znalazlam komplet nozy za polowe ceny i lampe ktora nie wiem jak zainstalowac, bo to takie cos dziwne, jak choinka, znaczy kilka drewnianych badyli i lancuszek z lampkami:P Wyglada bardzo oryginalnie, ale jak sie do tego zabrac... Poza tym, robie wszystko, zeby tylko moj J. sie troche rozweselil, mielismy dzis jechac do szpitala, chyba w ramach pozegnania sie z dziadkiem, ale wydaje mi sie, ze tak naprawde On nie chce tam jechac i ogladac Go w takim stanie:( 👄 P.S Kto robil ciacha cynamonowe? Przyznawac sie mi tu zaraz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, to ja tak pachne:D Biduje wkoncu na perfumki:D Zmienilam sobie nick bo za duzo tego cynamonu, mylilam sie z nnn i mmm:P Ale to wciaz ja:) Znalazlam meble, modlic sie tylko zeby nie bidowali prosze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D znowu ładna pogoda, jadę zobaczyć nasz nowy Stary Browar, ciekawa jestem. Gio - ja się już pogubiłam w twoich adresach, teraz tylko na ten nowy mam pisać? Tygrysek - 🌻 :D Cynamonek - trzeba było tylko \"Cynamon\" se napisać i by było w porzo :P Myślę, że warto żeby J. poszedł do szpitala i zobaczył się z dziadkiem, w końcu nie wiadomo czy będzie jeszcze okazja. Jak mój dziadek był w szpitalu, nie chciałam iść, bo nie lubię szpitali, a poza tym nigdy nie wiem jak rozmawiać z chorymi ludzmi, ale poszłam, posiedziałam przy nim, a w nocy umarł, myślę, że nigdy bym sobie nie wybaczyła gdybym jednak nie poszła go zobaczyć ostatni raz... Miłej niedzieli Wam życzę Diabły przebrzydłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabły przebrzydłe??!! że to niby do nas?? Ja sobie klikam z pracy, ale chyba nie posiedzę długo, bo trochę bez sensu.. Ale jutro rano ide do notariusza, to nie wiem o ktorej dotre do pracy.. tygyrsek - fryzurka fajna! A nie myslalas kiedys o jakis pasemkach?? np czerwonych, bordowych?? tak mi sie nasunęlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś 7 km - piechotą, oczywiście że piechotą :D:D:D pięknie jest - Ninka, jak chcesz możesz mi walnąć, co mi tam, od Ciebie to nawet fajnie będzie oberwać :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko- nie tak szybko :) U mnie też jest pieknie i zaliczyliśmy juz po 11.00 dwugodzinny spacer z Julką i psem :) Od razu mi lepiej, dzień będzie dłuższy, bo przesuwaliśmy czas, nie jem dziś słodyczy chociaz D. kusi Tofifi ;) Ale jestem twarda, obrałam sobie 2 jabłka, pokroiłam w kawałki i zajadam przy kompie ;) ghana- opowiadaj na bieżąco jak idzie z kredytami itp. Gio- zapisałam nowy adres, Kluseczki tez na tlenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninuś - dzień jest krótszy przecież, bo z 2 na 3 zmieniliśmy, więc straciliśmy godzinkę, zamiast zyskać i krócej spaliśmy, ale jest niedziela więc wszystko przeszło bezboleśnie :D Kluska - widać u ws już wiosna w pełni :) u mnie też pięknie i drzewa zaczynają kwitnąć. Ghana - w pracy? to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ok Ninka przemyślałam sprawę i w sumie dzień będzie jednak dłuższy, masz rację, dłużej jasno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to, to, to! Mi właśnie chodziło o to, że będzie dłużej jasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo halo Kudlaci:) Ja tam wcale nie czuje, ze dzien dluzszy niby mamy:P spac mi sie chce a dopiero po 5:D Zaraz wsakakuje wiec do lozka. Mielismy ciezki dzien, bylismy w szpitalu, nie wiedzielismy w zasadzie czego sie mamy spodziewac, bo dziadek raz siedzi sobie w najlepsze i rozprawia, a czasem nie moze wrecz z bolu oddychac:( Poplakalismy sobie na koniec i pojechalismy na obiad z mysla, ze przed powrotem do domu jeszcze wrocimy i sie pozegnamy, ale John juz nie chcial, za trudne to dla Niego chyba... Na poprawe humoru zrobie sobie dobry obiadek, pieczone ziemniaki w skorupce z hmm rybka, o:) A na deser truskawki z bita smietanka, jutro to jakos spale, dzis sie niczym juz nie martwie:P Pozdrawiam Was i ide sie wylegiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek :D dzien byl wspanialy!!! wyciska na fitnessie, potem basen i spotkanie ze znajomymi od motorow, tymi z Rzeszowa :D dopiero co pojechali :D dobrze, ze dzien taki wypchany, bo nie zdazylam poczuc niewyspania :D a dzien rzeczywiscie dluzszy, bo nadal jest jasno :D Air -> i jak ten Stary Browar sie miewa?? beda jakies zdjecia?? ;) Cynamonku -> ja robilam ciasteczka cynamonowe wg przepisu meksykanskiego ;) jeszcze sie ostalo kilka sztuk... oj tak, cos wiem o tym jak to kupowanie na internetowych aukcjach wciaga... niby szukam czegos ale tyle innych fajnych rzeczy jest... ;) pewnie, ze trudno musi byc J. dziadka w szpitalu odwiedzac, ale dobrze, ze u niego byliscie, mysle, ze to jest wazne zarowno dla dziadka jak i dla J. ❤️ Ghana -> wymyslilam nowe pytanie o malowaniu: ile czasu Ci to zajelo?? mialam kiedys pasemka ale jasna... o bordo nie myslalam... zreszta ja nie chce farbowac wlosow, bo lubie swoj kolor, szczegolnie jak sie zachwytow od fryzjerow nasluchalam :P Kluseczka -> ale mialas super spacer!! pieeekne widoki!! pieeekne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cynamonek - ❤️ Tygrysek - nowy Stary Browar jest boski :) budynek robi wrażenie, niektóre sklepy też, szczególnie cenowe :P hehehe jest sklep Svarowskiego, ceny są kosmiczne :D Zdjęć nie będzie, w necie są jakieś na pewno, wpisz stary browar w google i zrób grafikę, będą fotki starej i nowej części. Ninka - teraz się już zrozumiałyśmy :D Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :D nie myślcie że zapomniałam,poprostu nie miałamm czasu na nic! a dzis klikam z mojego nowego wynajętego mieszkanka które przez ostatni tydzień doprowadzałam do porządku i już jest zaadaptowane na \"nasze\" :) teraz bede wieczorkami nadrabiać maile nareszcie - przy okazji za wszystkie dziękuję! Ela...jak mogłaś sądzić że się wprowadzę do miejsca gdzie nie ma netu :P hehe specjalnie czekałam z wprowadzaniem się aż zamontują neta - teraz czekam na odwiedziny ;) Rokitka...sie zrobi, odezwe się na pięć stron nawet ;) Ghana...nie pamiętam czy już ci podziękowałam za pomoc więc dziękuję :) trzymam kciuki za twój kredyt Gio...a kiedy w końcu usiadziesz i pobyczysz się?! Pati coraz ładniejsza, dziękuję za zdjęcia :) Szam...Tymek ma fajną buźkę, a jakie poważne miny robi :) to chyba tyle bo trzeba jutro wstać do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieeeen doooobry :D slonce - jest buty na obcasach - sa spodniczka - jest zatem i humor doskonaly jest :D swoja droga, jeszcze nie tak dawno w zyciu bym nie powiedziala, ze z wlasnej nieprzymuszonej woli zaloze spodnice i buty na obcasie, ot tak bez okazji... nie zmienia to jednak faktu, ze nadal najlepiej czuje sie na sportowo ;) Air -> zaraz wrzuce haslo w google i zdjecia poogladam :) a co sprzedaja w tym sklepie - Svarowski?? Kasiek -> hihi no tak Net to podstawa ;) jak kiedys bede we Wrocku to moge Cie odwiedzic?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Tygrysek - no proszę cię! kryształy Svarowskiego, biżuteria i takie tam błyskotki za dużo pieniędzy :P A ja też bym nie pomyślała kilka lat temu, że nie będę chciała zakładać glanów i czarnych ciuchów :P a to wcale nie było tak dawno. Wczoraj mnie buty na obcasach obtarły :( dzisiaj mam te, które mi spadały, w które nalalam wody i wysuszyłam suszarką i muszę przyznać, że się teraz lepiej stopy trzymają, zobaczymy jak długo :) Kasiek - co to się z ludzmi porobiło, nie wprowadzą się do mieszkania, dopóki netu nie podłączą, ale rozumiem to doskonale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć robaczki :) Pogoda za oknem znowu piękna ( i tak ma być do konca tygodnia), humor dopisuje, Julka jęczy i marudzi.....wszystko OK :) Tygrysek- ty masz naprawdę odjazdowy ten swój naturalny kolor włosów! Na zdjęciach to wygląda na kasztan, a momentami na ..bordo wlaśnie :) Masz racje- nie farbuj skoro masz tak cudny własny kolorek. Kluseczko - jaka piekna wiosna na zdjęciach :) Az mi się buzia cieszyła jak oglądałam twoje fotki. kasiek-gratuluje nowego lokum!Gdzie ty mieszkasz? We Wrocławiu może? To dochodzi kolejna osoba na zjazd! Znikam ogarnąć się trochę, bo tryb jęcząco-marudzący u Julki przeszedł w tryb spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raport krótki...bo dzis czasu mało... u mnie ok;-) co prawda ostatnio nie mogę spać, ale co robić, cholera...:-( Gio, weź załóż wreszcie konto na jakimś normalnym serwerze, bo to szkoda gadać. Najlepiej na gmail\'u. tam nic Ciebie nie ogranicza, a w dodatku masz za darmo super program do obróbki zdjęć. kiedyś nie można było tam konta założyć, nie wiem jak teraz. W razie czego, prześlę zaproszenie... skoro ślub Akary byl w sierpniu 2003, to ja jestem z Diabłami wlaśnie od tego czasu!!!! cholera, ro już prawie 4 lata:-D spadam, bo mnie gonią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu oprocz ciaglych pytan o spodniczke, nikt nie zauwazyl nowej fryzury :( ale to pewnie dlatego, ze bardziej od tylu zmiany widac ;) Air -> ja sie totalnie nie znam na krysztalach i bizuterii :P wiem, ze firma apart i kruk ma drogie rzeczy ;) Ninka -> dziekuje :) ja tez lubie swoj kolor, chociaz przed chwila dowiedzialam sie, ze powinnam na burgrund ufarbowac :P Szam -> na gmail\'a nadal trzeba dostac zaproszenie... jaki program do obrobki zdjec tam jest i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - no wiec podpisalismy umowe kupna mieszkanie, link do mieszkania wysle mailem, bo to inne niz ogladaliscie. Planowany odbior do 6.2009. Jutro skladamy papiery o kredyt... Bede informowac na bierząco :) Kasiek - nie ma sprawy, teraz ja bede potrzebowac pomocy :) Tygrysek - wszystko - ze sprzataniem zajelo mi ok 2h - i to luzakiem, ale ja malowalam jedna ścianę - ok 9m2 i to tylko jedną warstwę :) Acha- buty przyszły, dziś albo jutro idę odbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tigre, a ja sie nie mogę zmusić do spódniczek, obcasików itd kiepsko się gania w takim ubiorze ;) a ja już zapomniałam jak to sie normalnie chodzi. Jasne że mozesz odwiedzić moje skromne progi ;) a planujesz wypad do wrocławia? a propos, twoje miejsce pracy nie nalezy do najpiękniejszych ale ja od kilku miesięcy pracuje w remoncie i już chyba wolałam dawny brudek :) a apart wcale nie jest aż tak strasznie drogi, lubie aparta...ja w ogóle lubie każdą możliwą biżuterie :D Air...pan Svarowski to nawet sobie nie wyobraza że gdzie się nie ruszysz tam jego kryształy sprzedają najczęściej są to zwyczajne podróbki :) niezły sposób na te buty tylko troche ryzykowny bo moga się rozkleić całkiem. Nina , no ja rodowita wrocławianka :) a szykujecie jakiś zjazd to ja chętnie ;) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pogoda nadal piękna, tym razem mnie nie oszukali :P a przez przestawienie godziny, będę się cieszyć słońcem nawet po pracy :) Tygrysek - a o spódniczkę się pytają w jakim sensie? pewnie zdziwienie co ci się stało, że ją założyłaś :D Ja sobie jaja robię, przecież nie musisz wiedzieć o kryształach :P Kasiek - pewnie, że sobie nie zdaje sprawy, na Allegro to tych \"jego\" kryształów jest od cholery :P ale w sklepie firmowym to chyba podróbek nie sprzedają, no i ceny liczone w tysiącach :o Myślimy o zlocie we Wrocławiu :D szykuj się :) Ghana - to co? gratulować tej umowy czy jak? bo ja się nic a nic nie orientuję w tych sprawach, jak to daleko od umowy do mieszkania? podpisaliście umowę, macie kredyt, będziecie płacić i czekać aż mieszkanie wybudują i w 2009 się wprowadzacie? dobrze kombinuję? to już jest pewne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajna, dobra i madra ksiazke teraz czytam \"Tam gdzie spadaja anioly\" Terakowskiej... Air -> o to, to \"zauwazaja\" ją ;) chociaz w tamtym tygodniu tez bylam w spodniczce, ale takiej zwyklej jeansowej a teraz mam taka bardziej elegancka :) Ghana -> w sumie duzo malowania nie mam, raptem jeden, nie najwiekszy pokoj, moze w ten weekend sie uda?? no, no to juz dwa mieszkania masz... a nawet trzy wliczajac to obecne ;) Kasiek -> ii tam we wszystkim mozna ganiac!! wiem co mowie, bo ja zawsze gdzies pedze, wolno chodzic nie umiem :P remont w pracy tez przezylam - nic fajnego... kiedys na pewno w koncu do Wrocka przyjade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- najszybciej to chyba ja kiedys ciebie zabiorę jak będe wracała z Warszawy do domu ;) Zahaczymy o Poznań i AIR zabierzemy po drodze. Tylko, że wtedy musiałby być załatwiony na cito taki zjazd we Wrocku i jakies noclegi dla was, bo u mnie po remontach upchne was i owszem, ale mało komfortowo to by było...i 120 km do Wrocka :( Może kasiek zna jakieś namiary na tanie i fajne noclegi? A ja sie lekko przeraziłam, bo dzwonił mój \"kerownik \", podobno auto służbowe mam już do odbioru...tym razem jest to....Ford Mondeo...KOMBI!!!! Boże! Taka krowa? ja znam te auta, to starawe już maszyny, krowa jak szlag....jedyny plus to to, że teraz zapakuję sobie na luzaka do bagażnika wózek Julki, Tinę i męża z dzieckiem i jeszcze będzie kupa miejsca :) Ale ja nigdy nie jeździłam taką kobyłą! Normalnie będę wracała z tej Warszawy w stresie, ale ja kocham auta i zapewne po kilkunastu kilometrach już wyczaję co i jak. Prawdopodobnie około 16.04 odbieram auto, ale tym razem Tygruniu nie uda nam się spotkac, bo w firmie posiedze długi czas zanim popodpisuj ete wszystkie obiegówki, przejme auto, spotkam się z dyrekcją , kadrami itp, itd......, a potem będę chciała wrócić jakoś tym ustrojstwem do domu....a ja ponad 6 godzin wracałam zawsze...no czasem krócej, ale wtedy jeździłam jak powalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - A ja czytam \"Ojca chrzestnego\" :D Terakowskiej nie czytałam nigdy. Ninka - fajny masz plan z tą trasą żeby nas pozabierać :P ale ja wierzę że uda się uda zjazd we Wrocku, już raz się udał, mi wprawdzie nie, ale patrząc globalnie to się dało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Diableta:) Ja czytalam \"ono\" chyba Terakowskiej i pamietam, ze bylam dosc pozytywnie zaskoczona, natomiast film mnie mooocno rozczarowal. Skuszona Twoja ocena\"tam gdzie sprzedaja anioly\" chyba poszukam w empiku i zamowie:) Brakuje mi bardzo polskiej literatury. Ba, nawet bezmyslnych czytadel. W Polsce zostawilam spora calkiem biblioteczke, wielkim kosztem uzbierana ze studenckich pieniedzy, zyjac w zamian na marchewkach:P Ninka, a zabierzasz i mnie po drodze jak juz tak szalejesz za kierownica?:P A propos Twojej nowej \"kobyly\" :P w ramach przygotowan do powiekszenia naszego gniazdka:D zaczynamy sie rozgladac za wiekszym, rodzinnym samochodem, znaczy zaczynam, bo John tak kocha swoj maly, sportowy samochodzik, ze niemalze placze na sama mysl o pozegnaniu sie z nim. Niestety po pierwsze, nie jest wcale a wcale ekonomiczny, a po drugie malutki, w sam raz dla nas dwojki, ale jesli zabieramy kogos ze soba, a ja siedze z tylu, to trzeba mnie sila wyciagac, nie to, ze jestem taaka znowu wielka:P Tygrys, ja sie chyba starzeje bo zaczynam kupowac spodnice:P Nigdy, przenigdy nie nosilam nic, co by pokazywalo cien chocby jednej nogi:P A teraz mam nawet kilka:P No i zaczelam obsesyjnie nosic bizuterie, na razie kolczyki:D Jeszcze jeden dzien i 28 marzec:) A to jest ostateczny termin na podpisanie wszelkich dokumentow zwiazanych z kupnem domu. Tylko ze my wciaz nie podpisalismy kredytu, nie z naszej winy zreszta, nikt nawet nie probuje sie z nami skontaktowac:( Jutro mam wizyte u dentysty, wierci mnie w brzuchu na sama mysl:( Dobrej nocy🌻 buzki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajger, gdzie sprzedaja te anioly?:P Ja chcem jednego, na kredyt, bo mnie nie stac w zasadzie:P poza tym ostatnio jestem owladnieta przez diabla, nie jednego z reszta a cala gromada:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc żeby było jasne z tymi mieszkaniami :) Po pierwsze w tym momencie mamy podpisaną tylko ta jedną umowę przedwstępną- wczorajszą! Oprócz tego mamy umowę rezerwacyjna na to mieszkanie co wam przesyłałam, ale tam dalej nie mają pozwolenia na budowę i nie wiadomo co z tego będzie, dlatego postanowiliśmy nie czekać, tylko się zabezpieczyć, żeby znowu nie zostać z pustymi rękami. A ja wiem co to kryształy Svarowkiego ale ta wiedza jest mi potrzebna w pracy :) Nie kupuje takich rzeczy :) Czy jest już wstępny termin zjazdu?? A co robicie w długo weekend majowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Ferajno :D Tygrysek dzisiaj nie otwierał przybytku bo ma od rana rozmowę w sprawie pracy :) to się ten Tygrysek nagada :D Cynamonek - ja też myślę, że to z wiekiem przychodzi ze spódniacami i całą resztą. Już nie chcę wyglądać jak zbuntowana nastolatka tylko jak kobieta, a miałam taki okres przejściowy ze dwa lata temu, że sama nie wiedziała którym z wymienionych chcę być :P ale koczyki to pokochałam od razu, to znaczy od pierwszej klasy liceum, bo dopiero wtedy mama pozwoliła mi przekłuć uszy. Słońce świeci, jest pięknie 🌻🌻🌻 za mało przyrodniczysz emotikonów jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś znowu na krótko, bo za chwilę wyskakuję do jednego z moich ulubionych lumpów na zakupy:-D wczoraj była wymiana towaru, więc mam nadzieję upolować coś dla Tymka i Zuzi. jak wrócę to się odezwę. Tygruniu, podeślę Ci zaproszenie. ALE UWAGA! ono zazwyczaj ląduje w spamie. no i będzie z mojej skrzynki z nazwiskiem a nie z nickiem. A program nazywa się Picasa i jest fajny i darmowy:-D spadam...do see Was:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczne czesc Diableta :D cos mi sie wczesniej post nie chcial wyslac... na szczescie skopiowalam tresc :D rozmowa poszla szybko, sprawnie i w bardzo sympatycznej atmosferze :) bylam w firmie rekrutacyjnej i oni dopiero przedstawia moja kandydature pracodawcy i potem bedzie ewentualnie kolejna rozmowa... ale pani mnie zapewniela, ze moje cv zachowaja i jak bede miec jakies odpowiadajace mojemu profilowi oferty to bedzie do mnie dzwonic :) Air -> polecam Terakowska!! do biblioteki ide w srode, zobacze czy jest cos Puzo :) Cynamonku -> czytalam jeszcze \"poczwarke\" i \"ono\" wlasnie, obie ksiazki bardzo dobre... \"tam gdzie spadaja anioly\" to podbny klimat, tez daje do myslenia... kolczykow nie nosze, nawet uszu nie mam przekutych :P Ghana -> zadnego linku nie dostalam :( Ninka -> taaak to by byla super trasa i podroz :D chlip, chlip szkoda... ale moze chociaz na chwilke?? mzoe wszystko szybko pojdzie?? ja sie moge nawet z pracy urwac, byle sie z Toba zobaczyc... prosze jakby co daj znac, dobrze?? :) Szam -> nie, nie ja juz mam konto gmail\'u , nie potrzebuje zaproszenia ;) a gdzie jest ten fajny lumpex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×