Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

zlot - tak!! ale nie wiem czy 7-8 lipca, nie bede chciala byc w warszawie - jeszcze nie wiem ktory dzien jest wystawa miedzynarodowa i bedzie wystawiana suczka ode mnie, a moze tez piesek - jak w zeslzym roku. A czy ktos jest z bialegosoku?? pod koniec czerwca jest tam piknik - agility - super sprawa, polecam pojsc i zobaczyc, ode mnie troche daleko, no a rownczesnie mam wystawe u siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowie pytam🖐️:) Cześć z Was wie kim jestem:) Nina... Wrocław to też moje miasto!!!:D A tę stonkę, którą wrzuciłaś tworzy między innymi mój znajomy. Zna historię i architekturę tego miasta od podszewki. Kiedyś juz tu u Was byłam, ale później juz nie mogłam Was znaleźć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem sobie tu do Was wpadnę, bo fajne ludki tu przychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem za zlotem we Wrocku :) Tylko kiedy robaczki? No kiedy? Gio- taaaa, nad morzem ...ty nawet z Tygrysem nie możesz się bez kilku przesunięć terminów spotkać, a tu morze jej się marzy ;) Chociaz pomysł jest boski!!! Takie ognicho na plazy (wolno?) rozmowy do rana przy winku ....ajaj! Ale się rozmarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - bardzo dobrze, ze mnie poprawiasz, zawszemialam lekkie problemy z ortografią, ale odkąd jest komputer który mnie psrawdza ro wogóle się rozpuściła ;) No oczywiście,że stosuję do psów, chociaż dużo można też do ludzi stosować :) Nina - ojej takie ognisko - super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wrocław, Wrocław, lipiec, lipiec, zlot, zlot :D jestem zaaaaa!!! a nawet przeciw :P Trzeba Danonkom powiedzieć, żeby akurat byli na południu zamiast na północy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może 7-8 lipca? Albo 30 maja? Ja BĘDĘ NA 100%! Rezerwuję sobie dla diabłów sobotę i niedzielę :) Mogę przenocować 2 osoby ;) Tylko musicie się nie bac ze mnąjechac do mojej Jeleniej Góry, z Wrocka to 120 km i niewiele ponad godzinka jazdy. Posprawdzajcie połączenia pociągowo-autobusowe do Wrocławia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - ja się piszę na nocleg u ciebie i obiecuję, że nie będę się bać :P ale dla mnie 30 maja za wcześnie, wiecie, że spontaniczność nie jest moją mocną stroną :P ale 7-8 lipca jak najbardziej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 maja to sroda :P 7-8 lipca jak najbardziej pasuje :D I zaklepuje miejsce u Ninki, moge? bac sie nie bede, nie z takim \"wariatami\" jezdzilam ;) Moze byc i morze, przeciez nie musimy poprzestac na 1 zlocie :P Gio -> ech, napisalam, ze jutro bede wiedziec, wstpenie pasuje mi pon. lub sroda ale na pewnie znow wygramy jakies bilety, wiec jeden dzien odpada z racji kina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to w sobote wroclaw zlo, a w niedziele wystawa, bo moje teriery sa w niedziele ;) Nina- jak bedzie mona to ja oczywiscie tez sie pisze n nocleg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kwestii polaczen, to najlepsze (godzinowo) mam z przesiadka w Poznaniu - Air, razem bysmy jechaly :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - ale zajebiście!!!!!!!! no to 7-8 lipiec Wrocław, zaklepane, teraz tylko szczegóły gdzie będziemy pić... i jeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja biorę Tygrysa I Air do siebie :) miałam na mysli 30 czerwca a nie maja , mi na razie obojętnie kiedy, nic nie mam zaplanowanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :D Ja też jestem z Wrocławia... :) Kilka słów o mnie (na polecenie Gio ;) ): jestem z lekka podstarzałą metrykalnie, ale młodą duchem mamusią z prawie rocznym stażem. Mam cudownego, wyczekanego,, wytęsknionego synka Maksia. Chciałam napisać wymarzonego, ale prawdę mówiąc marzyłam o córeczce...Dziś nie zamieniłabym mojego małego gangstera na żadną córeczkę, ewentualnie, gdyby nie okolicznności (i wiek nie ten, i finanse też nie bardzo) zrobiłabym drugie z nadzieją, że tym razem będzie dziewczynka. W stałym związku nieformalnym. Jeśli chodzi o domowy inwentarz to oprócz faceta posiadam jeszcze dwie kotki - jedną 12letnią koteczkę rasy europejskiej (czytaj - dachowiec), drugą 2letnią persiczkę (prezent od teściowej). Jestem przedszkolanką. Nina, wcale nie myślę że jesteś wyrodną matką, odrobina zdrowego egoizmu każdemu by się przydała, mi też. Mi to niestety przychodzi z trudem, może dlatego ze jestem zodiakalną rybką, chociaż czasem ze mnie kolec jadowy wyłazi (ascendent w skorpionie). Wspólczuję że musisz zostawiać dziecko z obcą osobą, ja mam to szczęście, że zostawiam Maksia z moją mamą, a ona świetnie się spisuje w roli babci :) Mam też to szczęście że pracuję 5 godzin, a nie 8... A temat dziur budżetowych też nie jest mi obcy, bo w moim zawodzie zarobki nietęgie, a facet z odzysku z obciążeniami (ma dwie córki z poprzedniego związku) Air, Tygrysek - jak ja Wam zazdroszczę tej jogi... Ale mam w planach od września, zrobiłam rozeznanie i mam nawet niedaleko. Chodziłam na jogę przez rok i dla mnie to super sprawa... czułam się rewelacyjnie zarówno fizycznie jak i psychicznie. Najchętniej wróciłabym do tej szkoły gdzie ćwiczyła wtedy, ale jak się ma dziecko to każda chwila droga, przynajmniej dojazdy mi odpadną. Kupiłam sobie nawet DVD z jogą, ale dotąd nie mogłam wygrzebać czasu na ćwiczenia, bo zawsze coś, samemu trudno się zmobilizować. Poza tym trudno ćwiczyć jak dziecko łazi po głowie. A propos - widziałam taki filmik w necie - kobitka ćwiczy, stoi na głowie, zza winkla wypełza na czterech bobasek, podpełza do niej, odsłania cycka, podłącza się do mleczarni i ssie... a ona dalej stoi na głowie :D Grzywcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia7 wszystkiego NAJ NAJ NAJ dla Karolinki 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinko!!! Kobieto o pięknych włosach:)!!! Wszystkiego najlepszego z okazji I-szych urodzin!!!![kwiat} Jadę zmagać sie z korkami i kurzem:o Gosza... będę przechodzić obok mieszkania Twoich rodziców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie wazne gdzie bedzie jesc, a pic mozna w parku, tylko trzeba wsadzic puszke w papierowa torbe :P zrobimy sobie piknik??? :D chyba jednak nie bede mogla jechac z przesiadka w Poznaniu, bo to wychodzi ponad 100 w jedna strone... a tak to kupie weekendowy bilet i juz :) zreszta jest jeszcza czas, rozklady pewnie sie zmienia na wakacje... Gosza -> o nie, ja na joge nie chodze, wole bardziej dynamiczne rzeczy jak... aeroboks :D filmik tez widzialam, genialny ;) Nina -> jippie :D jippie :D szczerze zeby jak glupia :D w koncu Juleczka przesladka poznam :D a D. ze strachu nie ucieknie? co 3 diablice to nie jedna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa -> weszlam na Twoja strone, alez Zuzia ma wlosy!! cudna jest :D a ta zgrabna blond laseczka na zdjeciach to Ty?? stwierdzam, ze posiadanie dzieci odmladza, wyglada sie na max 20 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gosza - właśnie miałam ci napisać, że joga to ja, a wszystko inne co wymaga sprytu przetrwania to Tajger :D Filmik też widziałam :) to się nazywa stoicki spokój :P Tygrysek - ja myślę, że i tak będzie zajefajnie :) nawet jak nie pojedziesz ze mną pociągiem :) A co do D. to ja myślę, że on sobie da radę, pamiętaj, że ma za siostrę odlotową zakonnicę :P a poza tym to Wodnik, swój człowiek :) Ninka - 👄 ja się już nie mogę w takim razie doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Grzywa - po wpisie Tygrysa też weszłam na stronę i się oczywiście poryczałam przy cytacie na samej górze :) Ale Mała ma ekstra te kucyki, ja w jej wieku byłam łysek z pokładu Idy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Wpadam a tu jakieś zloty :D oj CHCIAŁABYM :D uwielbiam zloty :) Witam Grzywe i jej śliczną Zuzinkę :) Karolinka 🌻 🌻 😘 na roczek :) Tygrysek jak tam Dżekuś??? Ninka - zapamiętaj jesteś najlepszą mamą pod słońcem !! Każda z nas jest lub będzie n najlepszą Mamą pod słońcem :) A Ty w tym roku będziesz pierwszy raz obchodzić swoje święto :) Pytacie o film :O Jezus Maria jaka jesteś wściekła 😡 schowałam przed Zuzią pilota i nie mogę go znaleźć :( Oglądałąm po czesku :O:O Głupek jestem co nie :D :P Będe teraz wpadać i wypadać bo mam urodziny Zuzi w sobote na wielgachną skale i mam zapierdziel :O Grzywa jak test ?? Ja robie koło 6 czerwca :P Ciekawe co wyjdzie :) Dla reszty dziewczyn 🌼 Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze spoznilam sie na zapisy do niny... coz trzeba sobie jakos radzic! sytuacja z pilotem - ekstra! po czesku zrobila sie komedia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> bedziemy caaalna noc na pogaduchy :D i 120 km z Ninka :D jippie :D Channah -> cyzli gimnazjalista z licealista i jeszcze macie dziecko ;) :D alez Gio -> Ty sie bedziesz z Borkiem przekomarzac, rzucac kaczkami etc ;) :D pojechalabys do Wrocka?? serio??? :D qrzce i mialbym Cie na tyle godzin w pociagu tylko dla siebie???? SUPER!! :D patent z dzwonieniem - genialny!! Hanuś -> Dżeki raz lepiej, raz gorzej... rano wszystko bylo w porzadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka 🌻🌻🌻 Dużo zdrówka...grzecznej mamy ;) oraz kolorowych i piszczących zabawek :) jejku jak tu fajnie... fajne kobitki i z tego co przeczytałam przelotem fajny mężczyzna : ) mam nadzieję że nadąże z czytaniem...no muszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, jak trafisz do Wrocka, nie przerażają Cię spartańskie warunki i koty, to Cię przygarnę :) Ja w ten weekend pewnie będę imprezować, bo 5 lipca będę bronić magisterkę A teraz spadam, mam dziś zebranie z rodzicami w przedszkolu.... uuuuuuu, jak ja lubię takie \"imprezki\", jakoś lepiej dogaduję się z dziećmi.... I coś na temat: Przychodzi tatuś po dziecko do przedszkola, pani wyprowadza. - Ale proszę pani, to nie moje dziecko... mówi tatuś A pani na to: _ A co za różnica, jutro i tak z powrotem je pan przyprowadzi. Do wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeść :) Karolinko=> 🌻Slodziaku kochany!🌻 Sto lat w szczęściu i zdrowiu! 😘 i grzecznych rodziców :P:D Młody własnie zasnął :D:P Ja mam tylko nadzieję (i to nie jest kokieteria) , że \"stare\" diabły nie żałują :O Nie chcemy (myślę, że piszę nie tylko za siebie) zmieniać profilu topiku, ani jego ducha (ktorego tak reklamowała nam Gio :) ). Myślę zresztą, że to niemożliwe :) Ale leżało mi to na wątrobie, więc napisałam :) Gio=> z prasowaniem możemy sobie podać ręce (brrrr, koszule to moja zmora :O ). Ale to robię, bo jak mnie kiedyś kochanie poprosiło o uprasowanie koszuli, a ja zapomniałam i musial to zrobić sam, to uprasował tylko przód, bo \"reszta i tak pod marynarką\" :O:D Donia chyba nie lubi prasować, no ale przy trojce dzieci ;):P (wliczyłam w to jej T. :D ) Ale wiem kto lubi ;).....sama się przyznała :P Grzywa!!!!! [ doczytałam aw trakcie i wiem , ze dlaej nieaktualne - jesteś :D ]Jesteś??!! :D Kachni=> Własnie! Mój K. też mówi, że japończyki. Zresztą sam tylko takie kupuje. Może nie zawsze grzeszą urodą, ale jeżdżą bez kłopotów. A ta legenda, że części są drogie, to bujda (a właściwie fakt, ale sprzed wielu lat). Poza tym, jak się nic nie psuje, to co nas obchodzi ile kosztują części, prawda? ;):D Nina=> a co ty myślisz, że my aureoli nad łóóżeczkami dostajemy?! :D No ja na pewno nie. Ale jest jeszcze Pan Tata :P który na szczęście ma pierdolca na punkcie synka :D Co do lektury, to mam tak samo - to nie permanentny brak wolnego czasu, ale zawsze jest coś \"ważniejszego\" i \"pilniejszego\", niż książka. Od czerwca wracam do pracy, więc zdrowy egoizm sam mi się włącza :) Co do szmatek na upały i dołka finansowego - a nie masz jakiegoś \"zaprzyjaźnionego\" ciuchowego sklepu? (jeśli oczywiście nie masz uprzedzenia, do tego typu miejsc) Ja teraz nie mam czasu, ale kiedyś byłam namiętnym szperaczem i za grosze kupowałam niepowtarzalne i piekne rzeczy :) Air=> ja jestem taką dupowatą joginką, bo liznęłam tematu w ciąży na specjalnych zajęciach. Szkoda, że to odpuściłam po porodzie :O Bardzo mi się podoba imię Maria :) Dałabym tak na imie dziewczynce, ale ja tak głupio wymawiam \"r\" i nie chcę, zeby dziecko sobie to tez utrwalało. Dlatego imiona dla dzieci u nas bez \"r\". Gio=> Fakty: Miska wróciła chyba juz do rozmiaru 70B, tracąc niestety na gęstości :O:D Numer konta- musiałabym odszukać, bo mam schowane...A ile mi przelejesz? :D:P Tytuły- Mgr nauk humanistycznych + 2 podyplmówki (jeśli to ma znaczenie :P ). A w domu nieoficjalne tytuły to \"Gosik\" i \"Pysiek\" :O (o zgrozo sama zaczęłam pierwsza tak na niego mówić i się odwdzięczył :O:D ), a w łóżku \"Maleństwo\" (sama nie wierzę, ze to napisałam :D ) 1 mąż, jeden inny facet ( Jasiek go zwą :) ), kochanków 0 (na razie ;):P:classic_cool: ) Zainteresowania już opisałam. Może rozwinę przy was nowe :) Ghana=> zaciekawiłaś mnie tą antropologią sądową. Napisz coś więcej :) I poproszę pełną nazwę tego zabiegu na syfy :D Gosza=> Film jest super :P:) Gio=> Świetnie to sobie wymyśliłaś z tym pilotem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka baaardzo dziękuje za życzonka urodzinowe i przesyła 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 :D My dziś świętowaliśmy we własnym gronie, była jeszcze babcia. Impreaz będzie dopiero w niedzielę :D Przesłalabym zdjęcia ale w moim komputerze wyświetla się jakaś awaria urządzenia USB. I nie wiem co zrobić. Mam w aparacie miejsce tylko na 10 zdjęć i mam problem, bo chciałabym do niedzieli je wgrać aby robić następne :O Tyle tu belfrów, że strach pisać. Chyba będę przed kompem siedzieć ze słownikiem :P :D Ale fajnie, że planujecie zjazd. Jak będzie bliżejmnie to się zapisuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś=> ja nie jestem belfrem ! :D:P Co więcej mam dysleksję (chyba, bo nigdy oficjalnie nie miałam robionych badań). A nie masz zapasowej karty do aparatu? Może ta, którą dają od nowości, choć są zwylke bardzo małe... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zajrzałam... Ja się tam belfrem nie czuję, chociaż w rubryce zawód wpisuję nauczyciel.... Ja jestem pani od podcierania doopek i wycierania nosków, zmieniam też w pracy pampersy (mam takiego gagatka w grupie, imiennika mojego syna), mam w tym roku najmłodszą grupę, polowa tych dzieci była przyjęta do przedszkola jako 2 latki... i fajnie jest :D Nie przejmujcie się tak bardzo ortografią, w ferworze ciekawej rozmowy każdemu się może zdarzyć, a i tak istotna jest treść, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka=> no właśnie mam w aparacie tylką tę kartę która jest już w aparacie przy zakupie. Mam w planie kupć kartę nową ale one chyba drogie są. Narazie kasy brakuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×