Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

wracajac nie zdazylam wyhamowac i nie zauwazylam schodow, wiec musialam po nich zjechac - ale nic mi sie nie stalo :D to byly na szczescie takie schody szerokie i niewysokie ;) Cass -> ojej, chcialam Wam pokazac kawalek Wawy i wzbogacic wspomnienia ;) Ghana -> osobiscie bardzo lubie fordy, dobra i solidna marka :) do tego ladny \"kroj\" ;) Sylwia -> jaka slodka solenizantka a jak sie cieszy :D to jest prawdziwy usmiech pelna geba :D tort wyglada baaardzo apetycznie, mniam, mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niee Cass to wpadla ot tak i co?? i DZIESIĘCIOTYSIĘCZNY wpis zaliczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę do Was dołączyć :o jestem czerwcówką i koleżanki poświadczą że jestem fajna ;) :o Sylwia 😘 za info Nazywam się Ania (co chyba nie jest zaskoczeniem ;) ) i mam cudnego synka Łukaszka który urodził się 19 czerwca 2006 roku to tyle... i co mogę :o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam- Aniawd jest fajna! :D 😘 😘 Ghana=> ford fiesta bardzo mi sie podoba, ale słyszałam, że części drogie, albo mało dostepne...cos takiego mi sie o uszy obiło. Gio=> te halluksy to od tańca :( taka pamiątka po roztańczonej młodości ;) :O Ide spac, bo mam zamiar się wyspać :D Gosikka, Sylwia=> napiszcie więcej o tej diecie. Rozdziellnej kiedyś próbowałam, ale mi cierpliwości nie styknęło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Dziewczyny, jesteście kochane że mnie nie zostawiłyście, już sama nie wiedziałam co mam zrobić, przede wszystkim nie chciałam zostać sama... To do jeśli chodzi o dziwczyny z czerwca 2006 A teraz zanim zacznę pisasć muszę troszkę rozeznać się w temacie. Czuję się troszkę nieswojo, wrzucona na głęboką wodę (chociaż to nie jest dobre porównanie, z wodą jestem za pan brat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, należą Ci się ode mnie przeprosiny... 🌻 Mozesz mnie kopnąć w d... Mam nadzieję że mi wybaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaczęłyście się po kolei żegnać i zostałam na czerwcówkach sama, poczułam się taka opuszczona.... Jadę w piątek do Maksia, już się nie mogę doczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Gosza :D 😘 Aniawd😘 widzę że robi się tutaj rodzinnie :D ale jestem happy :) Dziękuje za życzenia a teraz fakty :) Liczba nóżek w torcie -1 liczna świeczek -1 liczba paluchów w torcie -1 prezentów nie zliczę a to dopiero pierwszy dzień świętowania :) Moje dziecko będzie zakonnicą :O http://images21.fotosik.pl/325/0a6c2da66957e2ebmed.jpg Dmuchamy :) http://images21.fotosik.pl/325/d9a3881101b4f06dmed.jpg Nie zasypuje Was już fotkami :) Jestem ogólnie rzecz biorąc padnięta :O A tu za 3 dni zabawa od nowa - tyle że z 16 osobami :O Mam na dzisiaj film \"Diabeł ubiera sie u Prady\" i właśnie idę go oglądnąć :) Pozdrawiam Was i zmykam :) Łeb mi zaraz pęknie :) Aaaaa za pamięci: jaką książkę mi polecacie?? bibliotekę koło mnie nie mam już co odwiedzać :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś 10000000000 buziaczków dla Zuzi :) Wszystkiego najlepszego, zdróweczka, kolejnych osiągnięć, dużo radości i miłości i oby Ci szczęście dopisywało w życiu ❤️🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku... Gio, Gosia pamiątałyście o mnie...jesteście kochane skarby...aż mi się humor poprawił...od rana miałam wisielczy jak przeczytałam że Gosia odchodzi i myślałam że na zawsze :( Brzusia...🌻❤️ Sylwia.....🌻❤️ jeszcze nie zdążyłam poczytać, ale cieszę się że są inne tematy poruszne niż dzieci :) a książki... dawno nie czytałam bo od urodzenia Łukaszka nie przespałam żadnej nocy i ciągle zmęczona jestem... ale wcześniej uwielbiałam czytać książki Coelho, niektóre są takie sobie, ale \\\"weronika postanawia umrzeć\\\" jest naprawdę super...podobają mi się jego niektóre przemyślenia...a poza tym po przeczytaniu jego książek zauważalam rzeczy na które na codzień nie zwracam uwagi...jak kwitnące kwiaty, śpiewające ptaki...i takie tam... a jejku, ale przynudzam... ale się cieszę że tu jestem...nie wiedziałam wcześnie co z sobą zrobić, a na temacie czerwcowym pisać już nie mam zamiaru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniawd, ja też od urodzenia Maksia prawie nie czytam... a kiedyś bez książki nie mogłam się obejść, czytałam wszędzie i zawsze. Teraz pomalutku zaczynam. W tej chwili czytam \"Wilka stepowego\", po raz klejny po długiej przerwie, ale chyba mi się zmieniło podejście do świat, bo mnie już nie fascynuje tak jak kiedyś.... Teraz najpiękniejszą książką jest moje dziecko... obserwowanie go, patrzenie na świat jego oczami to najbardziej pasjonująca powieść... :D no proszę, wylazła ze mnie mamuśka... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam do łóżeczka... Dobrej nocy i słodkich snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że tylko ja opuściłam się w czytaniu książek. Gosza=> pięknie to ujęłaś: \"Teraz najpiękniejszą książką jest moje dziecko... obserwowanie go, patrzenie na świat jego oczami to najbardziej pasjonująca powieść... \" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> Zuzia jest cudowna :D Zawsze uśmiechnięta :D 👄 dla niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo, nasze dziewczynki są!!! :D Ja dziękuję za cieple przyjęcie 😘 Nina=> aż się chce pojechac do Wrocka :) Wstyd przyznać, ale byłam tam tylko raz wiele lat temu na wycieczce szkolnej (sz.podstawowa :O ) Ale sądząc po zdjęciach podobałoby mi się. To miasto ma podobno wspaniały klimat. ghana=> mój chłop to fan motoryzacji i powiedział mi kiedyś że prawdziwe jest powiedzenie: \"Żadnych samochodów na \"f\" : fiatow, fordów, i francuskich\" :D A jego przyjaciel ex-właściciel wypasinego mondeo mówi \"Ford gówno wort\" ;):P:D Ja osobiscie kiedyś chciałam mieć fiestę, ...albo tigrę :classic_cool: Hanuś => Ale Zuzik miała kieckę superową :D 😘 Słooodziak mały :) Dobra dziewuchy (a oprócz Borewicza, ktory czasami wpada,jest jakiś inny chłop? :) ), pogadałm z Gio , z moim mężem, z wami i idę się myć i spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze Brzusia - wysyłam ci ebooka tej książki o diecie E. Dabrowskiej i przepis diety na tydzień (to luźna propozycja, sama zobaczysz dlaczego :) ) Wynalazłam w necie. Teraz już serio...do jutra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do trzech razy sztuka... :P:D Gosza, Aniawd, Channah :D 😘 No, już! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> naszło mnie na wspomnienia :D Pamiętasz jak dokładnie rok temu pisałam, że plamię i takie tam, aTy mi mówiłaś, że poród w każdej chwili się zacznie. Ja miałam zamiar jeszcze się wyspać i tego mi życzyłaś. Niestety nie wyspałam się, bo się zaczęło :D Jutro moja gwiazda ma urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak do czterech :O Brzusia=> poszło aniawd=> najpierw wysłałam przez pomyłke do ciebie, zamiast do Brzusi :O Nic nie sugeruję, jesteś super laska :D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór 👄 dzieki za komplementy ❤️ Ninka to ty masz taka jeszcze mniejsza kruszynke :) Trzymam kciuki za nianie !!!! Gio no mi sie od samego poczatku bardzo dobrze w tych butach chodziło --polecam!!!! Mam takie pytanko Czy diabełki sa pracujace czy raczej siedzące w domku? Chyba większość pracuje dobrze myśle? Ja właśnie dziś rozmawiałam z moim T. o powrocie do pracy na razie mam wychowawczy ale BARDZO bym chciała wrócic no ale to sie wiąże z oddaniem Daśki pod skrzydła teściowej (to nawet spoko) i babci T. (ona to mój nieoficjalny wróg :-0 ) no i jak sobie o tym pomyśle to mi sie odniechciewa pracy ..... juz o tym myśle jak to rozwiązać .... O chyba sie doczytuje ze spotykacie sie razem tak? ile razy juz sie \"zlatywałyście\" ? ghana --> a mój mąz to jest taka \"przyzwoitka\" do kupowania samochodów ;) wszyscy znajomi go zabieraja jak kupuja auta ma chłopak nosa do tych spraw ;) a kiedyś jak \"testował\" auto które miał kupowac mój brat to właściciel az oczy zatykał i mówił do mnie \"To auto tak nigdy nie jeżdzilo :-0 ....\" a mój mąz poprostu chciał sprawdzić czy Turbina dziala :-D:-D:-D he he no a teraz ide do mojego hobby czyli prasowania bo nie wiem czy wiecie ale na cz. bylam Miss Żelazka ;):):):classic_cool: :classic_cool: pa pa Hanusia raz jeszcze 🌼 dla Zuzi 👄 pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :classic_cool: O matko, ale ruch :D Jak za starych dobrych :D Witam coraz to nowsze twarze, milo Was poznac, jestem Kachni z miskami :P Niektorzy wiedza o co chodzi, ale plis, nie wracajmy do tego :D Gio - kochana, jak Tobie wszystko trzeba tlumaczyc, jak dziecku :classic_cool: Mialysmy zlot w Stolicy, w zeszlym roku, i spalysmy na barce, do ktorej jakos trzeba bylo z dworca dojsc :D Nasza biedna Cassie jechała na swojej Walizce (tak, z duzej litery :D ) przez te wszystkie wertepy ktore wymyslil Tygrys extremalny :D:D:D Bosz, jaki czlowiek jest glupi, ze z jednej sytuacji moze sie tak dlugo smiac :D:D:D A Walizeczke w akcji mam nagrana i filmikiem dysponuje :classic_cool: Ghana Co do samochodow - rok temu tez bylam \"na kupnie\" i tez uslyszalam text, ze nie kupuje się samochodow na \"F\" - Fordow, Fiatow i francuskich, wiec bądź mądrą dziewczynką i kup jakiegoś japończyka a nie pozalujesz :classic_cool: Tygrys - ja Cie prosze, Ty sie w pracy zachowuj :P Ciesz sie ze Wam jeszcze internetu nie odcieli tak jak nam, w kołchozie za żelazną bramą :P Spadywowywuję 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobrek! Witam nowe osóbki pod łóżkiem i z góry przepraszam, ale długo jeszcze was będę mylic, a dzieci wasze tym bardziej ;) Piszecie, że nie czytacie książek od roku? Ja już po pół roku czuje brak totalnego luzu, leniwych godzin porannych spędzonych na lekturze, na nieśpiesznym piciu kawy..... Staram się czytać jak Julka idzie spać, czyli około 20.00, ale zawsze mam coś innego do roboty: a to raporty, promocje, prasowanie, gotowanie, sprzatanie.... taaaaaa.... Musze wam od razu nakreślic, żebyście sobie o mnie nie pomyślały \"wyrodna matka\", że ja nie jestem chyba typową mamuśką, kocham moje dziecko szalenie, ale nieprzespane noce wprowadzają mnie z równowagi ( a był już taki czas, gdy moja młoda przesypiała CAŁĄ noc!!!), czasem mam ochotę pobyć sama ze sobą, nie czuję by dziecko przesłoniło mi cały świat...przynajmniej się staram...i pomaga mi w tym mój egocentryzm ;) Julka nie ma nikogo z rodziny kto by się nią zaopiekował, gdy matka pracuje, więc juz zmieniam drugą nianię, własciwie trzecią, bo pierwsza nawet nie zaczęła pracy, na 2 dni przed moim powrotem do tyry oświadczyła radośnie, że wyjeżdża do Niemiec ! :( To tyle na temat troche innej \"matki-Polki\" ;) Julka własnie masakrycznie marudzi w łóżeczku...rozbestwiła się ostatnio strasznie! W nocy budzi się o 1.00, 4-5.00 a potem o 7.00 wstaje wyspana, a ja padam na pysk :( W dzień jak ma zasnąc to jest mega histeria, teraz jest na etapie, że pomimo oczu jak szparki i ogólnego focha to robi wszystko by nie zasnąć! Kręci się po łóżeczku, przekręca we wszstkie strony świata....taaaaaaa... A kilka m-cy temu leżała tak jak ją położyłam ;) ! Gio- do Szamanki pisałam smsa, ale nie odezwała się.....Nie wiem co o tym myślec..... Ja bym też nie kupowała \"męskich\" klapek ;) Mam doła finansowego...jak stąd do Australii!!! Podliczyłam sobie wydatki czerwcowe i zostaje mi niewiele na życie, a w dodatku nie mam ubrań na takie upały, musze sobie coś kupić do pracy, jakieś spodnie 3/4, balerinki itp.... Chyba pożycze od taty....i będe mu oddawała po 100 zł :( Dlaczego mój mąz nie może zarabiać normalnych pieniędzy? Jesteśmy uzależnieni od mojej pensji i to na niej opieram nasze wydatki....a u nas w firmie jest coraz gorzej pod względem finansowym.....błędne koło.... Dziś i jutro mam wolne, próbowałam się wczoraj dodzwonic do kobiety, która wygrała mój casting na nianie, ale nie było jej w domu. Musze się z nia umówic na jutro na pół dnia, by poznała Julke, a Julka ją, by zobaczyła gdzie co stoi, jak ja karmie itp.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) dzisiaj jechalam rowerem ze sluchawkami i mp3 na uszach, znacznie przyjemniejsze :) gorzej, ze niektorzy kierowcy maja opuszczone szyby a ja momentami spiewam :P ale tloczno, ile do czytania!! troche dziwnie sie z tym czuje... takze prosze Czerwcowki, nie gniewajcie sie, gdy bede sie mylic co do Was i Waszych dzieci, jeszcze nigdy na raz tyle osob nie dolaczylo... Aniawd -> ja lubie Coelho ale musz go dawkowac, za duzo na raz a tracic swa moc... Dermika -> zlotow byla kilka, ale takie duze to chyba tylko 3... a tak czasem sie spotkaja 4 osoby, czasem 3 a czasem tylko 2, roznie bywa :) Gio -> jestes pewna, ze to JA powiedzialam cos takiego?? zupelnie sobie tego nie przypominam... do barki szlysmy normalnie, tylko nie wzdluz ulicy, zeby spalin nie wdychac :P jutro bede wiedziec, jtory dzien w przyszlym tygodniu mam wolny :) Hanus -> i jak film?? Kach -> staram sie zachowywac, ale przeciez smiech to zdrowie :D Ninka -> a moze moglabym Ci jakos pomoc? calkiem powaznie mowie... i mimo wszystko rozumiem Twoje rozzalenie w kwestii pensji D. ... ale mam nadzieje, ze wszystko sie ulozy i przyjada lata tluste ❤️ Sylwia -> sto lat, sto lat dla roczniaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
AAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem lekko przerażona ilością wpisów, ale jednoicześnie się cieszę, że temat ożył na nowo :D Wczoraj nie miałam kiedy w domu czytać, więc chciałam dwie strony teraz przelecieć, ale niestety się nie da, bo w końcu jestem w pracy, a tutaj czasami też trzeba coś zrobić :P A w dodatku znajoma mi podrzuciła pracę mgr swojej znajomej do korekty, praca jest o Mrożku, więc nie jest tak tragicznie, no i na polonistyce, więc prawie sama przyjemność :) Tygrysek - na jogę wczoraj poszłam i nie żałuję, bo były świetne ćwiczenia na biodra :) a potem w parach mieliśmy robić ćwiczenia i pilnować, żeby partner dobrze je wykonywał. W pewnym momencie moja koleżanka zaczęła mnie \"wyzywać\", że mi się zapada jeden bok i że mam go wyprostować, a na to instruktorka \"Marysia ma skrzywiony kręgosłup i musisz się zadowolić tym co jest\" :P hahahaha myślałam, że się posikam ze śmiechu, tak fajnie to powiedziała. Co do soku z banana to ja się nie śmieję, bo to mój ulubiony owoc, fakt soku się może nie da, ale można go zmielić i dodać np. soku z marchewki, na pewno dobre :D Gio - aleś nam tu zrobiła zamieszanie swoimi kumpelkami :D sama nie wiem, czy ci dziękować za nowych znajomych, czy opieprzyć za mój kociokwik w głowie :D Nie słuchaj swojego faceta, te butki wcale nie były niekobiece, o co mu chodzi? słowo daję, mężczyźni zero wiedzą o modzie :P Widzisz? czasami warto być grzecznym i spolegliwym i jeszcze zarobić można :D Ninka - ja też chcę do Wrocławia! może wznowimy temat zlotu we Wrocku, bym upiekła dwie pieczenie - spotkanie z wami i zwiedzanie miasta, bardzo dawno tam była a pamiętam, że najbardziej podobały mi się mosty :D To fajnie, że Tinka nie histeryzowała jak cię zobaczyła. A z siostrą życzę powodzenia, ale jak chcesz ją umieścić w takim ośrodku? pisałaś, że ona ma świadomość i nie chce się zgodzić? zmieniło się coć? Ghana - bardzo bym chciała ci pomóc w kwestii samochodu, ale nie pomogę, bo nie mam zielonego pojęcia. Najbardziej podobają mi się teraz Chryslery limuzyny :P http://www.auto.co.yu/img/download/Chrysler-300C.jpg pomarzyć zawsze można, ale ja bym poprosiła jeszcze z kierowcą :D Hanuś - zakonnica ma dziecko zostać? w sumie szwagierka Ninki jest odlotową zakonnicą :D A co moi rodzice mieli o mnie pomyśleć, jak na roczek wrzuciłam monetę do kieliszka, jak nic przepiję wszystkie pieniądze :D Sylwia - 🌻 dla małej Jubilatki :D Wszystkich niewymienionych, a bardzo sympatycznych witam, pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Właśnie Hanuś - jak film? ja napierw przeczytałam książkę, była fajna, a potem obejrzałam film i byłam zawidziona, wszystko inaczej niż w książce, bez sensu, gdyby nie Meryl to bym ten film spisała na straty. Tygrysek - do ciebie też miałam napisać w sprawie jazdy w słuchawkach, ja jak jadę na rowerze, to muszę mieć uszy czujne, kilka razy mi to życie uratowało, jak jadę bocznymi uliczkami, samochody ciągle wymuszają na mnie pierwszeństwo, bo oni zdążą przede mną wyjechać, a ja się boję, że kiedyś we mnie walną, a ostatnio taksówka mnie prawie do \"rowu\" zepchnęła, bo chciałam skręcać, a panu się spieszyło prosto, dlatego uważaj z tą muzyczką podczas jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wczoraj zrobilam sok z marchewka i pomarancza - REWELACJA!! i jaki orzezwiajacy :D w lodowce chlodzi sie porcja na dzisiaj, z truskawkami dodatkowo :) zlot we Wrocku? jestem ZA!! tez chce w koncu zobaczyc to miasto!! to kiedy?? drugi weekend lipca?? ustalmy jakis termin, to nas zmobilizuje!! Air -> ja ulice przekraczam tylko 3 razy, wiec nic mi grozi, rozgladam sie porzadnie i przejezdzam ostroznie, naprawde nie chce znow zaliczyc asfaltu... cwiczenia na biodra?? jakto? na biodra a nie na to wciecie w talii?? my czasem tez robimy rozciaganie w parach, a raz bylo nawet w trojkach, musze przyznac, ze skutecznosc tego jest znacznie wieksza, ale i tak nie lubie, bo gdy nie ja cwicze to trace czas ;) Gio -> aaa to w porzadku, bo juz sie przestraszylam, ze nie pamietam co robie ;) ja jednak mam prosbe, zeby zbyl glosno o Diablach nie krzyczec, bo z azylu zrobi sie kociokwik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - 👄 będziesz moim tłumaczem :D na mojej jodze by ci się podobało, mamy świetną instruktorkę, no i joga wcale nie jest dla takich spokojnych, a właśnie tych nerwowych wycisza i pozwala się skupić. Tygrysek - no właśnie na biodra, żeby je otworzyć, jeżeli masz dobrze rozciągnięte i otwarte biodra, to możesz na przykład zrobić szpagat, albo podnieść nogę do głowy, a co ci tam po talii :D talia nic nie robi, tylko ładnie wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jejku... dobra tym razem to sie czuje jakbym ja sie wlanczala w jakis temat :) to kilka slow o sobie: lat 27,5 :) w zwiazku stalym, niezalegalizowanym :) zainteresowania: psy - hodowla, bechawioryzm, - 2 psy w posiadaniu. antropologi sądowa, gotowanie :) - czasami... itp itd Pracuje, ale mysle o zmianie pracy :) co do samochodów i różnych opini,, u mnie w pracy jest silne lobby fordowe, kilka osób ma i są bardzo zadowoleni.. ja osobisi nie mam ulubionych marek, ale ta fiesta mi sie podoba, mieszcze sie w 7 tys, podobno czesci tanie... Co do japonczykow, to niestety są poprostu drozse, zarowno kupno jak i utrzymanie, nawet ubezpieczenia sa drozsze!! mnie sie świetnie jeżdziło mitsubishi coltem, ale coż... Chciałam się pochwalić że byłam wczoraj na super zabiegu czyszczenia twarzy jakąś śmieszną metodą - elektro coś tam. Pani jeździ po twarzy taką metalową szpatułką pod lekkim prądem- ja czułąm tylko lekkie mrowienie, a syy wychodziły :) żadnego wycyskania! super! polecam, Co prawda kosztuje wiecej, ale mnie anioł imieniny zafundował! Mam twarz głądką jak pupcia niemowlaka, a nie w krostach jak po klasycznym czyszczeniu. dobra, jeszcze wszystkich nie kojarzę, ale pozdrwiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×