Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

tzn z ta mafią to ja nie jestem pod wrażeniem ich postepowania tyko tak wogóle sledze to ich zycie i to sie poprostu w głowie nie mieści jak tak mozna zyc pa Nonka trzymam kciuki za niane !!! obys nie musiała sie stresować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dla wszystkich Mam 🌻🌻🌻🌻🌻 zdrowych dzieciaczków, zadowolenia z życia, dużo radości i czasu dla siebie :D Teraz dla większości z Was to pierwszy Dzień Matki :) Ja już mojej mamie dała śliczne białe różyczki w doniczce i balsam do ciała, niech się kobieta ujędrnia :D A teraz jadę na działkę, a po wczorajszej burzy jest duszno niestety, bo chmury niskie, wszystko paruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry i wszystkiego NAJ dla Mam (duzo ich pod Lozkiem jest :D) taki gorac, ze sie spac nie dalo... aha ktoras chciala link do zdjec z Rumunii, napiszcie na maila to podesle, bo znow sie pogubie albo zapomne ;) Air -> iii tam, konno jezdze od hmm wiekow, polowa podstawowki, wiec takze wiem o czym mowie... mam swiadomosci, ze toczek moze uratowac zycie ale i tak jak tylko moge to nie zakladam... Indianie tez jezdzili bez!! i jeszcze na oklep, ech pojezdzilabym bez siodla... na rowerze teraz wszystkei dzieciaki maja kaski, a jak mysmy byli mali, to szalelismy jeszcze bardziej, nikt nie mial kasku i co? i nic!! to samo rolki, jezdzilas na wrotkach? na pewno! mialas ochraniacze? watpie, wtedy ich nie bylo... nie jestem przeciwniczka takich rzeczy, jedynie stwierdzam, ze nie sa niezbedne (moim zdaniem)... Dermika -> ja sie pytalam o aerobic :D z elemntami boksu to jest aeroboks moja ulubiona forma!! jest rewelacyjne!! u nas nawet starsze panie na to chodzily, chociaz fakt - trzeba miec kondycje, zeby trzymac tempo ... Gio -> nie bardzo ma z czego wybierac, bo ja tylko pt dysponuje ;) jaka walowke?? co Wy z tym jedzeniem?? ja zadnej walowki nie biore, o nieee!!!! :P (poza tym lody by sie w plecaku rozpuscily ;) ) Kasi wesela nie przegapimy!! na pewno nas nie zawazy jak w pierwszym rzedzie ciuchutko usiadziemy :D nie wiem czemu Margot tutaj nie pisze, ale zrezygnowala juz jakis czas temu... zreszta teraz ma serio malo czasu, jest na stazu w Brukseli... Hanus -> sliczne!! ale czy to musi byc reklama McDonalda?? :P Klusia -> Kluseczko ale wiesz, ze bedzie tez kiedys zlot nad morzem?? i wtedy sie nie wymigasz!! :D Ninka -> sprawdzalam juz powroty z Wrocka i nie jest fajnie, bo express jakos wczesnie jest, a ja chce kupic weekendowy na express... no nic jeszcze jest czas to bedziemy kombinowac :) moze Niania mala ale ma sile za dwoch ;) ciacho?? mmm do kawy pasuje :D Saszka -> ale kon do zywe zwierze, do ktorego moge sie przytulic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika -> bylam na \"Swiadku koronnym\" i mi sie nie podobalo, wiec \"odwroconych\" nei ogladam... zreszta ja nie moge zadnego serialu ogladac, bo nigdy nie wiem gdzie bede za tydzien wieczorem, wiec bym ciaglosc stracila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko wpadam podpisać liste obecności i DO ROBOTY !!!! :O Tygrysek niestety Mcdonalda aleeeeeeeeeeeeeeeee jest BOSKA :D Dziewczyny jeszcze raz dla Was o nas 😘 🌼 Byłam już z kwiatami u mojej Mamy- jezu świeczki w oczach miałam :O Człowiek nie zrozumie ile to cierpliwości , miłości, troski i wytrwałości kosztuje dopóki sam nie zostanie Matką :) Miłego dnia kochane 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. :) Widze, ze Gio wspomniala cos o mnie wiec postanowilam sie odezwac... Uderz w stol, to nozyce si odezwa ;) :) Gio - kochana... 👄 ja Was podczytuje kiedy tylko mam czas... a mam go ostatnio bardzo malo. Zreszta topik leci jak szalony... nie nadarzam za Wami niestety :( Na Polakach tez ostatnio sie nie udzielam... ani na Walizie... nie mam po prostu kiedy... Ale generalnie wszystko jest u mnie ok. Od kiedy jestem w Brukseli zyje bardzo szybko i intensywnie. Ma to swoje zalety, ale tez wady... W kazdym badz razie, latem wracam do Francji i moze (trzymajcie kciuki) pojawie sie w Belgii znowu juz w pazdzieniku! Usciski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> dostałam smska, ale nie mogłam odpisać. Dziś skrobnęłam :) Buziaki dla Ciebie i Martynki 😘 A w ogóle to ryczałam znów jak bóbr po tej reklamie 😭 :) Jak ja tęsknię za ciążą!! 😭 :) Gio=> ja miałam mokasyny bez pięty i się przydeptała ta wystająca skórka, ale były wygodne. A stopy mam b.wrazliwe- nic nie obcierało. Myślę jednak, że to zależy od butów. W tych moich ta piętka nie była wysoka. Channah=> a na jaki temat pisałaś pracę mgr? Właśnie Niemcy do nas przyjechali. Babcia mieszka nad samą grznicą. Raz na 2 tyg. przyjeżdża pewna niemiecka rodzina, kt. kupuje od babci jajka. Tylko jedno jest dziwne. Tu w domu w zasadzie nikt nie mówi po niemiecku. A oni nie znaja polskiego. Nie przeszkadza im to w przesiadywaniu u nas po 2h. Męczące strasznie, bo oni gadają po niemiecku, my po polsku i nikt się nie dogaduje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś=> super by było, gdybyś nadal prowadziła bloga! ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! U mnie duchota, skwar, ledwie zipię..... Zaraz jadę do mamuni zapale znicze i zawioze jej kwiaty...na Dzień Matki.... Tygrysku- no to musicie zostać u mnie wszystkie do poniedziałku ;) czy ma która namiar na Borewicza? Ja nie mam jego nowego numeru telefonu, a trzeba go uprzedzić o zlocie- Danonki MUSZĄ być!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, bardzo Was proszę o wybaczenie. Wiem, że nie piszę, że zaniedbuję. Ale postarajcie się mnie zrozumieć. Od ponad 3 miesięcy źle sypiam, biorę już prochy na sen, bo i naczej zasypiałam dopiero o 4 albo 5 rano. Poza tym niezbyt dobrze się czuję, mam problemy z krążeniem i tym samym z nogami. Jestem ociężała a ta pogoda jest dla mnie zabójcza. tymek jest coraz cięższy i znoszenie go i wnoszenie na 4 piętro nie jest łatwe. Nie mam stałego łącza i wieczorem jestem zwykle tak zmęczona, że nie mam już siły na nic kompletnie. bardzo mocno Was pozdrawiam i mam nadzieję, że gdy znów się \"odnajdę\" nadal będziecie mnie chciały;-) Termin mam na połowę lipca, ale coś mi się zdaje, że będzie to raczej czerwcowa Majeczka:-D raz jeszcze moc buziaków dla Was, a zwłaszcza dla Niny, za pamięć, smsa i troskliwość 👄❤️ Na pewno nie uda mi się przeczytać Waszych komentarzy po moim wpisie, ale możecie piosać maile, raz na tydzień staram się pojawiać w sieci i chętnie, nawet jeśli krótko, odpiszę. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow burza przeszla bokiem, grrrrr cudownie bylo na koniach!!!!! okazalo sie, ze grupa jedzie w teren, wiec tez sie z nimi zabralam 1,5h w przez pola, las, nad Wisla - cos pieknego!! galop przez pola to nie to samo co galop po padoku... jak ja to kocham ❤️... do tego dostalam wspanialego konia - Donne, grzeczna, posluszna, b. ladna i (w koncu) wysoka!! slonce grzalo mocno, wiec mam spalone ramiona i opalona twarz oraz rece ;) w sumie prawie 4h spedzilam na sloncu, bo do stadniny jezdze rowerem... do tego przed i po jezdzie konia trzeba oporzadzic, a to trwa... konie sa takie madre!! wqrzala mnie dziewczyna, ktora jechala na Perelce - klaczy, ktora ja mialam ostatnio... rzeczywiscie jest ona uparta i z charakterem, ale to nie znaczy, ze mozna ja ciagle bic palcatem, krzyczec i zloscic sie!! przeciez to nie kon a jezdziec jest winny... jakos mnie sie sluchala, chociaz lekko nie bylo... ale ja zamiast krzyczec i kopac, dziekowalam jej (glaskalam, klepalam po szyji) za wszystko... zreszta ja zawsze przed jazda i po jezdzie przytulam sie do konia, patrze w oczy i dziekuje, za pozwala mi na sobie jezdzic... moze i to dziwne, ale tak robil \"zaklinacz koni\" i niektorzy Indianie i mi sie to podoba... :) a wieczorem ide do teatru!! na \"Historia o prawdziwym szalenstwie\" z tej okazji zakupilam nowy lakier, taki mocno czerwono-rozowo-bordowy (nie umiem dokladnie koloru opisac)... dziwne sie czuje, bo nigdy takich intensywnych kolorow nie uzywalam, ale tak mnie naszlo... ma pasowac do sukienki ;) i po raz drugi w zyciu pomalowalam paznkocie na nogach :P moze dla Was to dziwne, ale nie uzywam czesto lakieru, bo od wody basenowej szybko schodzil, a nie ma nic gorszego niz oblupane paznkocie... Brzusia - > to tak kazdy sobie gada?? oni po niemiecku, Wy po polsku?? Margot -> 🖐️ :) bede trzymac kciuki!! Ninka -> chcialabym do pon. ale obawiam sie, ze nic z tego, chce sie zalapac na bilet weekendowy... no i nie wiem jak z urlopem by bylo... najwyzej pojade jakims poznym i prosto z dworca do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko Was przeleciałam :D bo mało mam czsu. Jeszcze pełno roboty, a ja dpiero wróciłam od mamy. Która poczęstowała mnie dwoma słabymi drinkami ( dla kogo słabymi to nie wiem :P ) Do niedawna moja mama była wrogiem alkocholu, a teraz słabe drinki stawia :O :P :D :D :D Ciekawe bardzo ale ja mam kręćka :D :D :D A dziś to już nie wiem który Dzień Matki obchodzę, ale z Karolinką to już drugie święto razem. Bo właśnie w Dzień Matki wyszłyśmy z szpitala do domku :D Dla wszystkich mamuś 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufffff...jak gorąco! mam dziś wolny, samotny wieczór :) D. pojechał na spotkanie z ekipa ze swojej szkoły sredniej, zabrał wielki album ze zdjęciami, a ja mam piwko, ciasto czekoladowe i film Almodovara :) Szam- jak dobrze, że sie odezwałaś! Współczuje kłopotów zdrowotnych i ze snem, ale z tego co piszesz mała Majka juz niedługo ujrzy świat!!! trzymam kciuki i proszę daj znac jak już będzie PO ;) Tygrys, ale ja ci zazdroszcze tych koni!!! jakbys mieszkała blisko mnie to na pewno byś mnie zmobilizowała do tych wszystkich wariactw i rzeczy, które robisz ;) AIR pewnie się leni w cieniu, w wielkim kapeluszu i w bikini na działeczce- lasencja! Gio- no tak myślałam! Najpierw rozkręcasz aferę i krzyczysz na mnie, a potem piszesz,,że i tak byś nie przyjechała na zjazd...cała Gio.... ;) Powiem szczerze, że OD RAZU wiedziałam, że nie przyjedziesz. Pozdrawiam wieczornie i znikam oglądac film, mam nadzieję, że mi sie uda, bo pod moimi oknami jakaś ekipa 9-cio latków drze się tak, że mam ich dość!!! Wrrrrrr!!! A okien w ten upał pozamykać nie mogę....Ciekawe, że w mojej mieścinie każdy ma jakies podwórko, a większosć dzieciaków przychodzi do nas, do dziewczynki, która mieszka na parterze .... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) halo witam witam i o zdrowie pytam ;) ale tu cisza :) ale sie ciesze bo wstepnie mamy juz zarezerwowany wyjazd na wakacje do Kołobrzegu :):):) super sprawdzone miejsce prywatna kwatera jejuniu ale jestem szczęsliwa!!! całe dwa tygodnie !!! jejuniu byliśmy tam juz dwa lata temu było cudownie ❤️ a potem po powrocie zaszłam w ciąże z Darią :) Tygrysku ja tez ogladalam Swiadka Koronnego i nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia ale ten serial jest REWELACYJNY i gra akrorów jak dla mnie pierwsza klasa :) Zazdroszczed możliwości jazdy konnej!! pozdrawiam pa pa Gio buty kupiłaś?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) I znów tyle do czytania .. ;0 :P Zamontowałam sobie inną klawiaturę (bezprzewodową, a przede wszystkim cichą :) ) i... straciłam prawie wszystkie maile ze skrzynki... ;) :D - to tak w skrócie ;) Chociaż plik outlooka (durny program) jest odpowiednich rozmiarów, kombinuję jak wydostać moją pocztę :) Najgorsze, że zdążył odebrać świeżą pocztę i nie mogę jej przeczytać.. a nie chce mi się logować do każdego przez www... :o Gio chyba musicie wolniej pisać ;) (bo mam ostatnio mało czasu na kompa i Kafe :) ) Margot 🖐️ miło Cię widzieć :) Szam trzymaj się :) 🌼 Dziś byliśmy na grilu ze znajomymi (w końcu :D ) w Łagiewnikach. Było super, dzieciaczki bawiły się ze sobą (bosko), ubrudziły się strasznie - od aut najbardziej :D Małgosia ma zadrapania na nogach (jakby starych siniaków było mało :) ). I powiedziała dziś \"siedzimy\" :D:D i idziemy też mówi ;) ale fajnie 3 sylaby ;) i się cieszy, że matka się z tego cieszy ;) ;) ;) Jak wracaliśmy burza szalała nad Łodzią, nawet jakieś \"trąby powietrzne\".. na szczęście nie musiałam tego widzieć, u nas chyba nie było. Aha, Tygrysek, pamiętasz, jak pisałaś o pytaniach \"dlaczego?\" - teraz jest non stop: \"jobisz?\" :) albo \"to to?\" :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio i koniecznie jeszcze popędzić widłami :D:D :P Oglądałam \"Czerwonego kapturka, historia prawdziwa\" - czy jakoś tak ;) :) Niezbyt dokładnie, bo w kuchni, gdy Gosia spała ;) Niezłe to :D A najbardziej rozbiła mnie miejscami duuża rozbieżność między dabingiem naszym (ze znanymi aktorami), a napisami (bo Canal + często je dodaje) .. ;) Kluska 🖐️ Nina i jak niania ? - ja jestem chuda, mała, ale jak trzeba to trzeba - dziecko na jednej ręce, wózek w drugiej i dawaj na schody ;) :D:D Po deszczu rześkie powietrze, a w domu nadal duchota... chociaż teraz troszkę czuję jak \"zalatuje\" z okna ;) ale tu przy kompie to zbędne, niech lepiej tam do łóżek dojdzie ;) :D Idę spać, dobranoc ;) Ciekawe, czy pojedziemy jutro do Łasku, tak jak chciałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dzisiaj jestem druga :) Urodziny się udały - gorzej z dzisiejszym dniem :O Młoda od wieczora gorączkuje :O Teraz odsypia- 3 zęby naraz idą :O Świeczka z torta zdmuchnięta rączką - a precyzyjnie mówiąc palcami :D :O Patrzcie co Zuzia dostała od chrzestnych :O:O GDZIE JA GO DAM ??? Chyba na suficie powiesze :O wiem że darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda ale serio - to już przegięcie pały :O http://images21.fotosik.pl/337/4dfa8e9fec16355fmed.jpg i sam Misiek (180 cm jak wstanie) http://images21.fotosik.pl/337/28a9e1d8abbc1514.jpg Obiecuje że doczytam - w tym momencie jest to niemożliwe- latam za Zuzią bo gorączkuje a jak mi dzieci gorączkują to ja nie do życia jestem :O Miłego (mniej parnego) dnia życzę Wam 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diabły! :) Witałam się dwa dni z moim K. :D;):classic_cool: Gio=> Oczywiście nie mam (jeszcze) adresow diabłów. Wrzuć mi je na pocztę. Ale zrobię nowy zestaw zdjęć from Espania , bo te w większości były wybierane kluczem...sandałkowym (tam gdzie sandałki dobrze widać) :D. To nasza podróż poślubna (sierpień-wrzesień 2005) i mam fajniejsze. Mogę pokazać :) Tygrysek=> To chyba ten fatburning, to to co mam na tych filmach,ale godzina dziennie??!! Gdzie ja znajdę godzinę czasu (i ochotę :P ) na ćwiczenia?? A co jeszcze mogę robić? - jeśli da się to wytłumaczyć słownie :) Air=> Ja mieszkałam na Królowej Jadwigi, na Ratajach, na Ogrodach, na Dębcu :D A moje alma Mater to UAM konkretnie WNS na Szmarzewie :) Brzusia=> No tak, ty karmisz. Ja też czekałam z takim eksperymentem na \"po\" i w trakcie nic nie kombinowałam. Teraz mogę szaleć ;):D Możemy się wymienić - ty prasujesz (tylko koszule! ) a ja twojemu G. smażę naleśniki - całe góry naleśnikow :D:D:D Oponka jest mimo schodnięcia :O a ćwiczyłam to co wkleiłam, po diecie (czyli od jutra) zaczynam znowu. Cholery dostaję, bo rano jestem płaska jak przed ciążą, ale po południu i wieczorem, jak mi się poodklada to jedzenie z całego dnia, to mam taki wystający brzuch 😭 Tygrysek, czli 1h tego fatburningu?? No dooobra :O Brzusia, a na nogi i celulit może takie cuś? http://www.youtube.com/watch?v=FA8kaDOzr7U http://www.youtube.com/watch?v=Jse7bz4MFQM Co do soku z marchwi, to też gdzieś czytalam, zeby nie przesadzać (wątroba).O , Gio juz to wyjaśniła! :) A ten sok \"jednodniowy\" z Marwity, to chyba razem z nacią wyciskają-jest paskudny :O Hanuś=> No właśnie w piątek ok. południa wrocil (cała noc w drodze, bo wyjechali o północy) i oboje się dorwaliśmy :classic_cool: Bo ja nie lubię się rozstawać...i on też :D Zuzia ma zajebisty uśmiech - taki pt. mam was wszystkich w dupie :D:D:D A Martynka..ty wiesz, że dla mnie ona zawsze jest małą modelką :) Channah=> lubię twój styl pisania postów 😘 :D Szafirowe Oczy=> to dobrze, że masz takiego Doktora Anioła :) będzie dobrze - musi być :) Ghana=> Zabieg brzmi fajnie. Co prawda mam super kosmetyczkę, po której klasycznym oczyszczaniu też nie ma zbyt dużych śladow (na drugi dzień już wogóle git), ale spróbowalabym, zwłaszcza, ze za \"zwykłe\" oczyszczanie z maseczką, itp. płacę 110-120zl. Metalowe coś powiadasz? Muszę zapytać w moim gabinecie, bo też są zwykle na bieżąco z nowościami (ciekawe tylko, czy aż tak :) ) Co do oficjanlego chrztu na diabła - Gio ja nawet do fryzjera na tę okoliczność idę :D:D:P W poniedzialak na 17.15, więc wrocę po 19 śliczna na diabelski dupogrzmot :D Mam nadzieję, ze nowy kolor bedzie mi pasował do czerwonego prześcieradła :D:P A z napojów wyskokowych - mam pełen barek, prawie co kto sobie życzy. K. robi pyszne drinki :) Grzywcia=> Susanah jest piękna :) Dawaj przepis na sałatke! :P Sylwuś=> Jak Karolika? Zdrowka dla was 🌻 Kurde, Jasiek to odkurzacz, japkę do wszystkiego otworzy. Eurespal (kiedyś podawaliśmy) to od razu łykał . Teraz jak coś chce, albo mu coś posmakuje, to mówi \"mniam, mniam, mniam\" :D Aniawd= rób bratu naloty telefoniczne, to sie będzie pilnował :) Gio - Mam pytanie horoskopowo-numerologiczne na maila :) Nina=> myślę, ze niania wie, na co się porywa. A małe są często \"szybkie i niewywrotne\" ;):D Będzie ok. A to \"coś\" co ci spokoju nie daje, to może kojarzy ci się coś w niej (w cechach jej zachowania, wyglądu) z kimś, kogo nie lubiłaś? - tak czasem mamy i jest to niezależne od tej osoby. U mnie też Dzień Mamy ze zniczami... Tygrysek=> ja pytałam o Ruminię :) dostanę wasze adressy od Gio, to skrobnę do ciebie :) Zaraz jedziemy nad jezioro!! :D:D Do wieczorka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem :) musze sie Wam przyznac, ze pomalowane na intensywny kolor paznkocie nog poprawiaja moje samopoczucie i sprawiaja, ze czuje sie jak 100% kobieta i do tego cholernie sexowna :D Przedstawienie bylo naprawde dobre, zabawne ale dajace do myslenia :) aha bylam na \"Historii i zwyklym szalenstwie\" :) za to dzisiaj postanowilam Dzekiego uszczesliwic i zabralam go na kilkugodzinny spacer, dla odmiany nad Wisle.. tam mogl sie bawic w swoja ulubiona zabawe, tj wtaczanie wielkiego kamienia do wody, a nastepnie wytaczanie go na brzeg, on by tak mogl caly dzien... do tego przeszlismy pare ladnych km, wiec teraz psina zjadla i padla, do wieczora bedzie spokoj ;) Gio -> co mowilas o wplywie marchewki na watrobe? dla to wazne, bo pije sok codziennie a \"w spadku\" moglam dostac problemy a watroba, wiec wole o nie dbac... Gosikka -> fat burning to moze byc wszystko, byle byl to ciagly ruch... niestety godzina jest najskuteczniejsza, bo jak mowilam, dopiero po ok 30 minutach zaczyna sie spalac tkanke tluszczowa, a chyba na tym Ci zalezy? pewnie, ze w ciagu tej pierwszej pol godziny stracisz ileś tam kalorii, ale nie beda one z tluszczu, a z prostszych zwiazkow brane... na spalanie tluszczyku to fat burning jest najskuteczniejszy... ponoc pomaga takze... owiniecie sie folia, taka zwykla spozywcza, przezroczysta... tylko z gory mowie, ze ja tej metody nie popierac ale slyszalam, ze rzeczywiscie traci sie cm w obwodzie... chodzi o to, ze wtedy organizm pozbywa sie wody, stad te znikajace cm... ale podkreslam, ze tracisz wode nie tluszczyk!! a metoda prosta, owijasz sie folia i juz... mozesz tak spac (nie polecane, za dlugo skora nie oddycha!!), isc na spacer, sprzatac, cokolwiek... generalnie metoda prawie ta sama co jakies magiczne pasy, ktore ponoc w TV shopie reklamuja (slyszalam rozmowe w przebieralni)... aha mozna tez kupic takie pasy na allegro :) chcialam Ci wyslac link do zdjec, ale nie masz e-maila pod nickiem ;) aha na celluit pomaga peeling-masaz z kawy, ja mam teraz nogi gladkie jak marzenie :) Hanus -> suuuper misio!!!!!!!! szkoda, ze nie macie kominka, mialby wspaniale miejsce do lezenie ;) Ninka -> zebys Ty wiedziala, jak mi brakuje kogos, kogo moglabym na te \"szalenstwa\" wyciagac... niestety kolezanka jest malo usportowiona i nie lubie takich \"akcji\", wiec nie mam kogo brac... inni tez jakos niechetni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek=> folia odpada,nie jestem parówką ;):D A peeling to chyba Brzusia pytała, ale ja też skorzystam (przyda się, niestety :O ) 🌻 mój adres siago8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 😘 absolutnie nie zmieniałam numeru - Aśce sie coś pomyrdało :D Ale Wam zazdroszczę że macie czas na książki , telewizje i inne rzeczy ja za niedługo motorek do dupinki sobie zamontuje :O Albo tak jak Gio - piórko :D:O Gosikka chlapnij trochę wodą z jeziora :D :O Jak tak dalej pójdzie to za czeski rok pojedziemy gdziekolwiek :D:D Ale co tam - dzieci mi fundują atrakcje co rusz:D A Martynka to nie modelka a aktorka - jedna sekunda i płacze rzewnymi łzami :D Sylwuś jak tam Karolinka?? Gosza jak po wizycie u Maksia?? Gio 🌼 za smsa - jak tylko wstanie to jej dam. Okazało się że dawałam jej za małe dawki leku przeciwgorączkowego i dlatego jej temp nie spadała :O Tygrysek - właśnie dlatego szukamy psa dla dzieci - żebym miała pretekst do wyjścia z domu - zdziadziałam, zaniedbałam sie i ogólnie - żyje dziećmi i nic więcej mnie nie interesuje - a takto pies i heja na dłuuugi spacer :) Tylko jaki pies dla dziecka alergicznego ??? Idę nastawić następne pranie i czeka mnie sprzątanie domu bo cały dzień nosiłam Gleglusia na rękach bidulkę moją małą :( Miłego popołudnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka -> napisalam o peelingu, bo zdawalo mi sie, cos o cellucie wspominalas... mail z linkiem wyslany :) jakby co to mozesz sie nim dzielic z innymi \"czerwcowkami\" :) Hanus -> sa takie rasy, ktore nadaja sie dla alergikow, np.: chiński grzywacz , nagi pies peruwiański, nagi pies meksykański (\"psy bez sierści\"), albo psy typu: pudel, berneński pies pasterski, york - sa to psy, ktorym przez całle zycie rosnie siersc podobnie do ludzkich wlosow. Czytalam, ze niektorzy nie sa tez uczulenie na teriery ale to juz sprawa indywidualna, musisz sprawdzic na jaki typ siersci/psa jest Twoje dziecko uczulone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- 🌼 Dostała o 16:30 czopka efferalgan 150. Gorączka jej spadła ale teraz mierzyłam i 38,5 :O:O:O Bolą ją dziąsła - nawet smoka nie chce a broń boże jedzenie :( i teraz pytanie czy 2,5 godziny po czopku moge jej dać viburcol ????? Tygrysek ja chce takiego : http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=197882778 Ale cena mnie przeraża :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ja widziałam laske która szła w miniówce i bluzeczce na ramiączkach a dziecko w dresie i przykryte kocem polarowym :O i zdziwiona że dziecko płacze :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio oprócz gorączki - NIC. Nie kaszle nie kicha owszem jest maruda ale nic poza tym :O Lekarka ją osłuchała, przebadała od dołu do góry i zero jakichkolwiek objawów -oprócz tego że obliczyła że idzie jej 5 ząbków :O jedynki dolne i, górne dwójki i jedna jedynka górna :( Gio ty nie nadążasz a ja to wogóle - co jedna wyjdzie to druga łapie :D :O Za godzine dostanie lek o ile będzie miała gorączke bo po tych skarpetkach ożywiła sie i pyskuje na mnie :O:D:P Dostaje Eurespal (ma wprowadzone na stałe), lek uodparniający który odstawiłam w tej sytuacji i leki przeciwgorączkowe. A jak jej nie przejdzie do jutra to znowu lekarz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś- jeśli dziecko jest alergikiem to może najpierw niech spędzi z tobą dzien u kogoś kto ma psa/kota i wtedy zobaczysz czy nie ma żadnych objawów... Z własnego doświadczenia powiem tylko tyle, że pies to obowiazek, twoje dzieciaki są za małe by się nim zając, więc przemyśl, czy dodatkowa osoba (tak, tak!) do dbania nie wpędzi cię w totalne zmęczenie... I jak ty dajesz radę nosić roczną córcię na rękach? Moja Jula waży 8 kg i nie daję rady jej nosic dłużej niz kwadrans.... U mnie dziś była masakryczna pogoda, żar z nieba, potem burza i ...znowu żar z Julka po południu w zacienionych ogódku, nawet sobie pospała godzinkę, a ja czytałam książkę- ale mnie wciągla! Tygrys- czerwone paznokcie potrafią zdziałac cuda! ;) Ja mam teraz etap \"wlosowy\" to znaczy mam totalnie zaniedbane włosy, odrosty, suche konce, włosy odrośnięte i nie układają się zupełnie....jutro pogadam z ojcem czy nie pożyczy mi kasy, bo ja jestem do 1.06 totalnie spłukana, a MUSZĘ, po prostu MUSZĘ iśc do fryzjera! Chodzi mi po głowie zafarbowanie na jasny popielaty blond (żadnych balejage! mam juz dośc pasemek) i.... może KRÓTKA fryzurka? Pogrzebię zaraz coś w necie i podesle wam linki ze zdjęciami co bym chciała miec na głowie, ale pytanie: czy się odważę ściąć włosy z długich za łopatke do krótkich??!!! Tygrysku- znam to przedstawienie, tylko nie wiem jaka ekipa u was grała, bo ja byłam w Jeleniej i rolę tego zwariowanego mężczyzny, który nie miał szczęścia do kobiet i ...robił to z odkurzaczem grał przefantastyczny aktor!!! Uwielbiam go !Grał u nas w \"Testosteronie\" magistra Miśkiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałyście ta nową reklame Plusa, gdy stary, chory ojciec dzwoni do syna, ten nie odbiera cały dzień, a w końcu jedzie do szpitala i myśli, że ojciec umarł? Normalnie zryczałam się na niej jak powalona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina - zgadzam sie z Tobą. Najpierw trzeba zrobić próbe :) Reklamy nie widziałam -ale przypuszczam że kolejna reklama grająca na uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×