Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Sylwus=>Dietka skończona. Straciłam ok. 3-3,5kg. Nawet kilka osób mi mówiło, ze schudłam :D .Wlaśnie wcinam kluski z truskawkami :D Efekt jojo bedzie, jak sie patrzy :O:D . Muszę jeszcze brzuch wyćwiczyć. :O:D Syrop z cebuli jest ekstra. No, ale Jasiek wszystko wciągnie :O;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goiskka=> moja też wszystko wciąga ale tylko co sama zdobędzie :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> jak będziesz miała czas, zerknij, proszę, na mila, bo mam do Ciebie prośbę natury medycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - szpital :O Chciałam tylko dać ci znać. Lekarka powiedziała że za bardzo jest odwodniona z miną jakbym to ja winna była :O 😡 awanture z pielegniarkami mam z głowy :O Ochrzcijcie mnie dobrze ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 tym razem ta ikonka znaczy [otworzyła ze zdziwienia gębę :D innymi słowy szczęka opadła baaaaaaaaaaardzo]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio... JESTEM POD WRAŻENIEM C E R E M O N II !!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D _Słowo honoru Diabla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera! W co ja się wpakowałam?! :O:O:O Smoła w moje śliczne świeżoodfryzjera włosy??!! :P:P:D No dooooobraaa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak można się wykupić ?? :) Bo chyba coś takiego tez na obozach było..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogóle nie kumam o co tu chodzi...ale co tam! Napisze do tych, których przeczytałam ;) Dziewczyny- dzieki za porady w sprawie fryzury, AIR -ta , którą mi pokazałaś też mi się spodobala! Boje się tylko, że takie \"udziwnione\" potem wymagają o wiele więcej uwagi i układania niż zupelnie proste włosy...A ja chyba jednak nie jestem odważna....Zobaczymy... Tygrys- tez uwielbiam zapach koni i nie rozumiem jak może komus smierdzieć?! Gio- przystopuj prosze ja cię proszę! Ledwo co zwaliło się na diabły grono bądź co bądź OBCYCH nam osób, musimy mieć czas by powoli to ogarnąc, a ty juz pędzisz dalej: jakies podsyłanie mailii itp. Przepraszam cię, ale mi się to NIE PODOBA! Przystopuj i pozwól by wszystko tu szło swoim rytmem, naturalnym. Mam nadzieję , że nie obrazisz się za moja bezpośredniość, ale ja juz taka jestem: co w głowie to i na języku ;) I na przyszłośc możesz mnie wykluczyć z podobnych pomysłów....trudno. Borewicz- no żesz kuźwa! daj mi ten swój slużbowy telefon, bo nie mogę się z tobą skontaktować!!! Musze z tobą pogadać i to pilnie. PLISSSSSSSSS...... Ja miałam dziś masakryczny dzień...tyle pracy, a efektów żadnych....Ale nie o tym chciałam pisac... Nowa niania miała dziś pierwszy dzień pracy...my z D. jesteśmy chyba lekko nienormalni, bo tatuś wziął urlop i cały dzien siedział z nimi w domu, nie narzucał się, siedział na pietrze przy komputerze, a niania sobie radziła. Pierwsze koty za płoty: źle założyła pampersa i Julka zalała się koncertowo, nabrała się na Julkowe sztuczki przy zasypianiu i wyciągła ją z łóżeczka co poskutkowało dwugodzinna histerią itp.... Mam nadzieję, że się \"dotrą\"...MUSZĄ!!! Ide do papierków...brrrr...taka to durna praca: 8 godzin za kółkiem i kolejne 2 przy raportach :( ghana- no jakbym czytała o sobie! :) Tez jak robiłam testy i wychodziły z jedna krechą to z jednej strony ulga, a z drugiej....jakiś żal czy cholera wie co? ;) A potem 14 marca były 2 krechy i się działo!!!! To co kobieta w takiej chwili czuje jest nie do opisania! Milion uczuć! I nie uwierzę, gdy kobitki mówią, że \"zalała je miłość i szczęśćie\", bo obok tych uczuć pojawia się i strach i zwatpienie i obawa o przyszłośc :) Trzymam za ciebie kciuki, ale tygodniowe opóxnienie to jeszcze nic nie znaczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> no co cci polać?? :D Bo K. juz barek otworzył i czeka :D:D:D (serio siedzi przy otwartym barku i mysli co mi zamieszać :P:D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina=> tak jak pisałam, ja was rozumiem i nie jest mi przykro. Zdziwilabym się gdyby to szło takim ekspresem, jak narzucila Gio ;):)😘 A co do maili, to nie martw się, Gio nic bez waszej słownej aprobaty nie podała. Ja mam maila Tygryska, bo mi link sama wysłała i dala pozwolenie na podanie go innym znajomym dziewczynom (czego nie naduzywam, bo jeszcze się żadna nie zgłosiła :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Słowo honoru diabła !!!!! – :D Gio=> no faktycznie szczena opadła! :D kilka razy to czytałam i z podziwu wyjść nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czołem :D teraz jestem pijana więc mi wszystko pasi, ale czasami mam tu kołowrót niezły, nie daję rady ogarnąć wszystkich i wszystkiego, przykro mi. Kupiłam sobie nowe buty i jestem w fazie autentycznego zakochania :D wiiiiii wyłączam się, bo strach pomyśleć co jeszcze napiszę :P Ninka i Tygrysek - sprawdziłam pociągi do Wrocka i z powrotem, to jest dla mnie bajka, prawie co godzinę mam pociąg, aż mi smutno, że muszę czekać jeszcze dwa miesiące :( a może miesiąc? :P hehehe nie jarzę już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slowo honoru diabła! :D:P A lakier? - i neutralny beż i czerwony, bordo..Zależy do jakiech ciuchów. Ja mam teraz taki pastelowy beż. Fajnie wygląda, bo stopy są takie \"czyste\" :D Stare diabły - mam nadzieję, że nie będziecie żałowały :)🌻 To co, polewać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam bąbla na stopie wielkości 5 zł nie ma na mnie spodni nie ma na mnie bluzek (chcę kopertówkę w jednym kolorze, a nie w kuźwa pawie oczka) nie ma na mnie sandałów coś sobie rozwaliłam na nodze i muszę do dermatologa bo się boję że to był pieprzyk i mam stresa 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fillandia może być? :D Bezsmakowa :) Gio, pamietaj w wolnej chwili o mojej analizie astrologicznej, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio=> odpisałam na maila, coby już tu nie nudzić :) A u nóg paznokcie lubię mieć pomalowane po francusku. Do wszystkiego pasi i tak estetycznie wygląda. Nina=> i ja mam nadzieję, że z czasem plubisz \"bałagan\", który tu Wam trochę narobiłyśmy ;) Hanuś=> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio - tak, autentycznie mam w czubie :) piwo Dębowe Mocne raz przy tej pogodzie i mi gwiazdki przed oczami wirują, oj wirują :P hehehe uwielbiam ten stan lekkiej nieważkości :D To chrzcimy tych Diabłów nowych czerwcowych :D Weź Gio wymyśl jakieś gry zręcznościowe, ja się oczywiście z widomych względów dzisiaj do nich nie nadaję :P albo może jakieś intelektualne, z historii tematu, jakoś się muszą wkupić :P Co do lakieru, to sobie na gazie pomalowałam paznokcie u rąk i nóg, jutro ocenię efekt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio.... WOW!!! Słowo honoru Diabła! Ja też mam Finlandię, ale piję czerwoną herbatkę. Jakoś odwykłam od alkoholu przez ostanie 20 miesięcy... jak już to wolę winko, czerwone wytrawne, albo różowe Carlo Rossi. I to mi się właśnie tutaj podoba. A jakby coś to mój mail pod stopką. A w ogóle muszę sobie zmienić stopkę, bo ta co jest tutaj nie pasuje. Ale najpierw muszę sobie coś fajnego znaleźć, co do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Słowo honoru Diabła!!!! :D :D :D No ja też jestem pod wrażeniem ;) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle, to się spóźniłam, bo zasiedziałam się na allegro i straciłam poczucie czasu. Szukam jakiejś fajnej, niedrogiej tuniczki na lato. Była mowa o filmach... Mój ukochany to "Wielki błękit" bessona. Dawno nie oglądałam,muszę sobie obejrzeć znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Gio 👄 tak trzymac! ;) Ty to faktycznie jak sinusoida: wzloty i upadki ;) Uffff...wypiłam cały dzbanek zielonej herbatki i mi się umysł rozjaśnił. Teraz moge zasiąść do raportów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam Szymona i sie brechtam :):):) Dziekuje za zyczenia dla solenizantki a to dla wszystkich od Dasi : 👄 ❤️ mówie do mojego że myślłam ze mi chociaz kwiatka przyniesie za to ze mu córke rok temu urodziłam :-p a on mi na to że on tez tam przecież był :-0 :-D no ale spoko dzien sie jeszcze nie skończył ;) a pozatym zdecydowałam sie wkońcu połozyć płytki na balkonie robota rozwalona a tu deszcz pada :-0 z jednej strony to fajnie bo mi sie ochłodzi na poddaszu no a z drugiej strony sie robota przedłuzy a ja jeszcze nigdy nie malowałam paznokci u nóg :-0 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dermika - ja też oglądam Szymona i spadłam z fotela przy \"Z kamerą wśród zwierząt\" :P Gio - napisałaś o kostce Rubika, a ja pomyślałam o Piotrze Rubiku :D Diabły z czerwca ja was chrzczę... :P tu mi się bluźnierstwo włącza, więc już kończe kochane :) OD JUTRA JESTEśMY NA TY :P hehehe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airka widziałam własnie buty :) Ładne, podobywują mi się :) Też mam nowe - też miłosć od pierwszego wejrzenia :) Czerwone, imprezowe, takie normalnie wieczorowe, cud miód :D Koleżanka z pracy stwierdziła ze mam seks na nogach cha cha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz w morde misia-pysia-jeża.... Gio - wow!!!! pieeeeeeekne :D na ochlode proponuje zimny sok marchewkowo-pomaranczowy :D film (\"Przypadek Harolda Cricka\") to calkiem zabawna komedia, mozna sie wybrac dla relaksu :) za oknem blyska - jaaak pieknie!! tyle napisalyscie, ze nie mam sily czytac ;) zatem chwyce jakos flaszke w dlon i wypije Wasze zdrowko :) Air -> ech skonczy sie tak, ze wroce z Toba expresem a potem bede czekac na jakis kolejny do wawy, posiedzisz ze mna na dworcu?? ;) Ninka -> cos chcialam.... aaa Niania - dotrze sie, dotrze, na pewno :) nie ma cudow, zeby od pierwszego dnia wszystko bylo super...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pysia, jeża ... nawet gio! proszę bardzo może być w mordę :p ale misia??? co to, to nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też składam słowo honoru - 🌼 Polejcie i mi - (wirtualnie) :) Brzusia 😘 za smsa :) mój mail anka-przylecka@wp.pl :)kto chce niech się odezwie :) :) Zuzia ok - (czyt. lepiej jak było ale nie ideał) :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek no dokładnie rozwalił mnie tym :-D:-D:-D Rozmowy w tłoku też sa super :) to ja bym bardzo chciała zebyście mnie sobie dopisaly do listy meilowej donia38@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniłam :) A u mnie piękna burza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×