Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

czy ktoś wie jak ja się nazywam ????? nie... tego wy nie wiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola???????!!!!!!!!!???? Air -> nie mam gazu a elektryczna kuchenke, ale bede pamietac o zmniejszeniu mocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Elles - no i jak?? Mam zakreony czas w pracy - ja Nina! Nina- wlasnie moze chcesz klucze do nas do mieszkanka - mowilas, ze krakow fajny, wyjezdzamy za dwa tygodnie :) Dzieki za komplementy - jakbym byla fest baba to tez bym byla fajan :) Saszka - nie daj se, sezon jest tylko raz w roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana Ghana, ja chce do krakowa, ale nie dostane urlopu, buuuu Aulaaaaaaa, w ramach niekonczacej sie walki z owlosieniem, zakupilam reklamowany spray rzekomo pachnacy kiwi i czyms tam jeszcze, mialo byc latwo, pachnaco, przyjemnie i skutecznie. Wrrr, nie dosc ze smierdzi w calym domu, zarosnieta wciaz jestem to jeszcze dostalam uczulenia:( Aulaa ale i tak nic nie jest dzis w stanie popsuc mojego humoru:) dzwonilam do banku iiii zostalo mi tylko 250 zl do splaty kredytu studenckiego, jupiiiii, ale sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - ale o so choszi? :P Tygrysek - chodzi ogólnie o to co by serka nie spalić :D Ghana - też byś była fajna :P hehehehe bo fajnemu we wszystkim fajnie :D Cynamon - ja nie wierzę w żadne super kremy cud, które \"rozpuszczają włosy\" :P takich bajek nie ma. A faktem jest, że te specyfiki śmierdzą jak złe. Uczulenia współczuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles oczywiscie zdala: \"4 plus. I jakby mi lepiej poszlo to chyba dali by 5 ale jakos nie umialam, dzieki wszystkim za kciuki :* ide spac, bo spalam 1h ;) \" GRATULACJE DLA ELI 👄 👄 👄 i bo obrona nieoblana jest niezaliczona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Elles - GRATULACJE :) ja też dostałam 4 :P "gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem" hehehe teraz to tylko odsypiać i opijać, najlepiej na zmianę :D ja wiedziałam, że tak będzie :) Idę do domu, godzinę przed czasem, ale szef stwierdził, że tu się już dzisiaj nic nie wydarzy, a jakby co to mają jego numer na komórkę :) Weekendzie witaj, przybywam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles-]kwiat] i prosit! :) martkini extra dry z lodem i olywką :) idę \"wisznie\" zbierać i zalewać spirytem...OLEŃTAS SASZKOWATY 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, no ja wiedziałam no :) 🌻 gratuluję :) Oleńtas :) ładnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jakby smakowały ogórce zalane spirtem ? 2w1? że tego jeszcze nikt nie wymyślił :P (a przynajmniej nie słyszałam) Pani Magister, a zajrzysz do nas jeszcze kiedyś????? Przecież wam mówiłam, że Ghana jest szczuplutka i delikatniutka, a może tylko chciałam powiedzieć.... zrobiła na mnie zwiewne wrażenie w białej sukience :) A jak Pani Rokita będzie jeszcze coś bajdurzyć o zrzucaniu kilogramów to.... ja to bym musiała zrzucić najpierw swje 15, żebyśmy potem mogły razem zrzucać dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasluzylam na zdjecia:P prawda?????:) Elles, gratulacje!!! Troche zazdroszcze bo ja mam wyksztacenie, hmmm, kwasniewskie:) wyzsze niepelne hehe:) Wlasnie rozmawialam z kolezanka z pracy ktora przed tyg urodzila dziewczynke i jak mi opowiadala swoj porod to az musialam wstac i pokrecic sie po domu bo nie moglam usiedziec. PRZERAZAJACE!!! Chyba nie chce byc matka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elles-gratulacje :)! cynamonku- przesadzasz! Koleżanka może też przesadza, a może nie....ja miałam super poród, to bylo dla mnie cudne, mistyczne doświadczenie i chciałabym to kiedys powtórzyć ;) doszły od ciebie zdjecia, ale tylko sypialni, ciebie nia ma, bo ja w formacie bit mapa nie mogę oglądac ;) SYPIALNIE cuuudo!!! przepiękna! Strasznie mi się podoba! Czekam na fotki TWOJE, odwdzięcze sie Julenką i soba ;) Jestem mega wykończona po tym tygodniu...mam ochotę się zalac w trupa...a nie moge , bo karmię...najwyżej wypije jedna lampke wina więcej...czyli dwie-ale szał-pał! a oglądałam w TV, że od jutra upały...we wtorek ma być u nas 36 stopni!!!! ja wysiadam!!!! Nie mam sukienki , nie mam spodenek krótkich...masakra.....i nawet nie mam kasy na zakupy.....SUPER!!!! I nawet nie ciesze się, że jest piątek....jutro zwala się do mnie rodzina na kilka dni....zupełnie mi to nie na rekę, nie w tym momencie....mam zaleglości w papierach pomimo, że siedze do 23.00 przy kompie....mam chyba syndrom wypalenia czy inne cholerstwo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - masz rację, w brzuchu się i tak wszystko wymiesza :P może odkryłaś lukę na rynku i da się na tym zarobić :) Cynamonku - ja dostałam zdjęcia sypialni i Twoje też :) jak dla mnie sypialnia lekko psychodeliczna :) co do porodu to słyszałam, że nie można słuchać opowieści innych kobiet, bo się można zniechęcić, ale opis porodu Ninki faktycznie podniósł mnie na duchu :D Ninka - biedna Ty, faktycznie akurat teraz Ci ten zlot rodzinny potrzebny :o miejmy nadzieję, że będzie ładna pogoda i będą spacerować po okolicy i nie będziesz musiała ich zabawiać. A jakiś urlop będziesz miała w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w Zabrzu kobitka \"mistycznie\" urodziła - pijana, a noworodek w 3 dobie ma jeszcze promil we krwi... będzie żył.... że też jak włączę telewizor, to muszę na coś takiego trafic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hurrrrrrra, skonczylam czytac z 70 stron:) zajelo mi to 2 dni:) Airku, tak tak, to ja:) Dziekuje za zdjecia, jakos tak sie wzruszylam, bo to Wroclaw no i sie pobeczalam. Poza tym chyba sie juz ubzdryngolilam winkiem:) Ninko, ale ja mam tylko aparat telefonowy i raczej zdjec nie robie, tak wiec jedyne zdjecia \'swoje\' to te z serii ktore Ci wyslalam, nie wiem czemu nie mozesz ich odczytac:( A nie moglabys tak tego no khy khy z dobrego serca mi cos wyslac?:) tak sie ladnie usmiecham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie wstałam :D Słuchajcie ja jeszcze nie jestem pani mgr bo to była obrona pracy licencjackiej :D przecież jestem najmłodszy dziabąg ale mam rok poślizgu po zmianie studiów, więc mogło się pomylic ;) No więc też mam teraz wyższe niepełne tak? :P:D Dziękuję wszystkim za kciuki i szampana, piłam przez sen :D🌻❤️ własnie się obudziłam, a spałam od wysłania Tygrysowi sms-a :D Airku Twojego sms-a dostałam jak już kolejką jechałam, a Tygryska jak byłam w szkole, dzięki za wsparcie ❤️👄 normalnie Was kocham :) A z obroną było tak, że 1 osoba (pierwsza dostała 5, osoba ostatnia dostała 4 a reszta 4+ :) Gdybym się tak nie denerwowała i była lepiej przygotowana to bym miała 5 (mogli mi wstawić bo miałam średnią ocen wyższą niż 4.5) ale 4.5 też mnie zadowala :D Trzy osoby w komisji, miałam 3 pytania plus jedno dodatkowe, ale jakoś drętwo było... tylko się recenzent uśmiechał i trochę moja promotorka (pewnie zawiedziona, że nie wpadłam przebojowo i nie mówię z wypiekami na twarzy o bankach i giełdzie :P:D) a recenzent to taki nasz z mikroekonomii przystojniak :):) taki prawie że Kevin Costner :P:D potem odczytali nam grupami wyniki, daliśmy kwiatki i poszliśmy do domu :) Dziś jadę do pracy z szefem i dziewczyną, która ma w sumie urlop macierzyński, ale też będzie. Trzeba trochę nadgonić, bo w tygodniu będzie siedzenie od 8 do 18 ;) Nie pada, więc chyba wskoczę sobie zaraz do wanny i mykne z psem :) Ninko przesyłam duuużo energii na dzisiejszy dzień, dasz rade :)🌻 Saszka no własnie wczoraj jak wpadłam do pracy to o tym w radiu mówili, że dzieciak będzie odczuwał skutki tego przez cale życie, to znaczy jakie skutki? co się wtedy dzieje? Cynamon a Ty z Wrocławia? nie becz tylko przyjeżdzaj, to zrobimy kolejny zlot :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! rodziny jeszcze nie ma, za oknem cuuuudne , błekintne niebo- dziś postanowiłam na dworze spędzić 3/4 dnia! Przynajmniej! ;) Elles- gratulejszyn raz jeszcze :) I Kevin Costner mówisz...wiiiii...jak ja się kiedyś w tym aktorze kochałam: taki męski, starszy, odpowiedzialny...hi, hi....a film \"Bodyguard\" miałam na video i tasmę aż zajechałam tyle razy go oglądałam :) cynamonku- wyślę coś, wyslę :) Buziaki dla wsiech i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć:) Jest ciepło jak zapowiadali, więc jadę na działkę i jak Ninka spędziam cały dzień i jutro też na dworze :) i będę czytać non stop :D Elka - jeszcze raz gratulacje licencjata, nie skojarzyłam że Ty Dziabąg malutki jesteś :) Na działce mamy z sąsiadem kombinować z bezprzewodowym internetem, więc może coś Wam ze wsi wyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z tego, ze w miare cieplo jak nie ma slonca tylko chmury? i gdzie pojde? znow do parku? czemu nie mieszkam w takiej okolicy jak Ninka? dlaczego nie mam dzialki? och, zapomnialam ostrzec - marudze.... znow jest mi zle :( wczorajsze spotkanie bylo calkiem fajne, to byly dziewczyny, ktore kiedys pracowaly tu gdzie ja ale zmienily prace na lepsza (co mnie nie pociesza, bo im to poszlo szybko a mnie w ogole nie idzie!!!!), maja faceta/meza i sa szczesliwe.... a ja nawet drugiego piwa nie moglam sobie kupic!!!!!!! chociaz to jest calkiem ciekawe uczucie i przezycie tak liczyc sie z kazda zlotowka... coz jakos b. optymistycznie musze do tego podejscie, a ze lubie wyzwania to tak wlasnie traktuje te przejsciowe problemy pieniezne... w sumie nie powinnam az tak narzekac, bo kase odlozona mam tylko nie da rady jej ruszyc... zaraz sie biore za wystawianie rzeczy na allegro, wczoraj zarobilam w ten sposob 10 zl :D Cynamonku -> aaaaaaa ale wielki mail... podoba mi sie Twoje mieszkanie :) Jak rozumiem Air juz Ci wyslala link? zatem masz zdjecia Ninki i Julki :) Elles -> podjelas juz decyzje co ze studiami magisterskimi?? gdzie i co chcesz studiowac? ja tam zawsze wolalam Bruce Willisa :) Ninka -> moge Cie przytulic? ❤️ Saszka -> takie dziwne eksperymenty smakowe to ja b. lubie :D i nawet nic mi potem nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 😴 Elles, ale Ty pracoholiczka jestes:P moglam zdac na 5, ale sie nie przylozylam, gdybym sie nie denerwowala,ble ble ble:P Powinnas byc z siebie dumna! Maruda jedna:P Tygrysku ❤️ przytulam. Ja Ci postawie piwko, ale moze nie tak od samego rana,yyyy, znaczy poludnia:) Ninka, Airku, milej, slonecznej soboty 🌻 Dla wsiech👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojawiam się i znikam :D jadę na tydzień do Kołobrzegu - nie wiecie, gdzie jest Majorek?? Rokitka - nie dostałam sms-a ;( co jest?? aha - Szafirek na razie się nie pojawi... ale myślcie o niej bardzo ciepło... tego potrzebuje i Ona i Jej Rodzina... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diabołki :D ale popisałyście :D:D:D juz odliczamy dni do wyjazdu nad morze :D Kołobrzeg juz na nas czeka :D he he póki co za zapowiedziami pięknej pogody wypełnilismy basen po brzegi (2,5 kubika) i bedziemy sie przyzwyczajac ;) do wody :D Tygrysku moja Kamilka ma 9,5 roku zdała do trzeciej klasy (jako jedna z najlepszych :D ) pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda :( jednak liczylam, ze bedziemy grali w finale :( hehe Mala i Dermika beda razem w Kolobrzegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, czy gdzieś się z Dermiką miniemy :D no to do \'zobaczenia\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć diabole :D Pogoda się piękna robi :D W końcu :D Elles> gratulacje!!! 🌻 Rokitka=> dzięki za zdjęcia, masz maila ode mnie :) Tygrysek=> Taaaak! Bruce Willis :P:D:D:D Mniammmm... A ja dziś myślałam o tobie :) Myślałąm o tym, ze masz nick bardzo adekwatny, bo cię ciągle gdzieś gna, lubisz próbować nowych rzeczy, itd :) I pomyślałam sobie, że przypominasz mi siebie z czasów studenckich (tylko w wersji extreme ;):D ) A mnie moja przyjaciółka nazywała Tygrysek, siebie Prosiaczek, a swojego wtedy narzeczonego Królik ;):D A teraz jakaś taka nudna się zrobiłam...:O:P Gruby M=> Tygrysek nie pcha fotek, tylko zapodaje linka :D:D:D Wrzuć mi na pocztę swój adres (ze zjęciem :P;):D:D ), to ci prześlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×