Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

po dlugich analizach załapałam dlaczego donia. Zobaczyłam stopkę po prostu :P Tak, można do mnie kluchu, kluchonie, klusiaku i jak tylko sobie kto życzy :D Dobrej i kolorowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla jubilatek dla nieletniej z kaszką ;) zmęczonam, znowu zmęczonam... a wiecie, że zebly mają zeblanie bo nie wiedzą czy jeść zebelka? nie zdecydowały się, chba poszły na żebry! tzn \"zebly\" (żeberka były na obiad, a tonia nie mówi \"ż\" i \"r\" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek=> poproszę bardzo jeszcze raz fotki łazienki :) Ściągnęłam i wyrzuciłam z poczty, ale teraz jak próbuję obejrzeć, to mi wyskakuje, że folder zzipowany jest uszkodzony i nie mogęęęę rozpakowaaaaać! 😭😭😭 ......:D A chętnie bym popatrzyla na superłazienkę i ślicznego kotka :) Donia=> ;):D😘 Kluseńka=> ;) mi się też twój nick bardzo miło kojarzy [:P czyli łakomie wywala jęzor] Na pewno zrobię pierniczki - dziękuję :)🌻 Misiu=> Tonia jest niezła agentka, a za brak \"r\" ma u mnie plusa ;):D:D Branoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonia jest fajowa :) i wiem czemu Gosia ma do niej slabośc ;) :) mnie sie to starsznie podoba :) Airku wyreczylam Cie wysłałam Gosi zdjecia kotka w łazience :) DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Caluchy z rana:) Czy frytki na sniadanie to dobry pomysl? hmmm Ja juz nie wiem czy jest rano czy wieczor, moj organizm sie przekrecil:P niedlugo przekrece sie i ja:P Jestem spakowana:) Chyba sie ciesze. Airku, wymiziaj Fredka ode mnie okej? Taki on fajny:) A i lazienka cacy:) Ja nic w swojej juz nie wymysle, wszystko jak bylo tak zostanie, chociaz chetnie wyburzylabym sciane i zrobila z dwoch jedna:P Na pocieszenie kupuje lampy, lampy wiklinowe, bambusowe, choinkowe w wazonie, hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinnamon_girl>>>Na śniadanie dobre jest to, na co masz ochotę! Jedz i się nie przejmuj.....współczuję Ci tego \"przekręcenia\", kto nie pracował nocami, ten nie wie, jakie to jest męczące...:( Ja tez chętnie przebudowałabym swoją łazienkę. Jest stosunkowo mała jak na duży dom (ta na górze), niewygodna,ale cóż.....remont oznaczałby rozwalenie wszystkiego, a przed rokiem robiliśmy przebudowy - giganty i jak na razie nie mam sił przechodzić tego jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :D Jaki miły, rześki poranek, chyba w nocy był mrozik, ale świeci słoneczko i jest bardzo przyjemnie. Donia - dzięki za wyręczenie mnie ze zdjęciami dla Gosikki, bo bym jej dopiero wieczorem wysłała. Gosikka - Cynamonek - Fredka wymiziam jak się da, bo on nie zawsze ma ochotę, zazwyczaj wieczorem i rano, jak wskakuje na łóżko się pokazuje brzuszek żeby go podrapać :P To kiedy jedziesz do Polski? Gruby Miś, Gawron - ahoj! (pewnie ocenzurują) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonjour!! znow bylam sama na francuskim i zostalam przemaglowana! powinnam sie brac za czytanie dokumentacji ale najpierw kawa i Diably!! Air -> ciagle zapominam Ci powiedziec, ze lazienka jest super! baaardzo mi sie podoba :) Cynamon -> a ja mam na sniadnie rogalika z piatku ;) Donia -> o nie, nie ja jestem pusta bateria przy Nince - duracellu! ona to jest niesamowita i do tego wszystkiego ma czas dla Julki, na gotowanie a noce zarywa, bo zabki rosna... Gawron -> wniosek - wylaczyc domofon ;) Gawron -> zostaje wierna fanka, Twoich genialnych dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku, jutro lece, jutro, znaczy we srode raniutko, ale to tak jak we wtorek przeciez, bo pracuje. Poumawialam sie jak glupia, fryzjer, dentysta, kosmetyczka, piekna bede;) jakbym tu nie mogla:P ale zawsze w Polsce jakos tak swojsko... a wcale nie taniej! Lece do tesco, po winko dla Mamy, likierek dla Przyjaciolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej ;) aa tyle napisane... kiedy ja to przeczytam ;) Jaki wczoraj był beznadziejny dzień.. :o szkoda gadać :P Się.. zimno zrobiło.. Rzucił mi się w oczy post chyba Gawrona i domokrążcach i przypomniało mi się, że też miałam o tym napisać. O jak mnie to Tele2 dobija, wkurza to już mało. Przychodzą co miesiąc, dwa.. :o trują o to samo i w ogóle. Ostatnio otworzył akurat Anioł a ja słyszałam rozmowę z pokoju. I w pierwszej chwili z tego co usłyszałam, to pani z tepsy przylazła po coś.. heh. Tak się przedstawiają telekomunikacja.. heh. I co mnie najbardziej denerwuje, to to durne proszenie o rachunki.. - obcej osobie mam pokazywać rachunek ze wszystkimi danymi.. szczyt bezczelności! :D A po tej \"wizycie\" za dwa dni znowu dzwonią z tele.. a potem znów za kilka dni.. bo ta poprzednia chyba nie zaznaczyła, że nie chcemy nic od nich :o Taak Gosia rozwija się sanitarnie :D Chociaż z 15, 20 minut temu oświadczyła, że własnie robi/zrobiła siusiu w pieluchę... hehe. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Mis, a nie Gawron, w kwestii bycia fankom dzieci, chociaz Zebry tez sa nie zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Nina dla Juleczki ❤️ szczęśliwego tuptania przez życie :) 🌼 Na razie muszę położyć spać mojego Skarbka.. i może uda mi się troszkę podczytać, co u was się działo przez ten dłuższy weekend.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam wam COŚ na maila :) I zaraz poczytam i zaraz odpiszę...... Ide robić 2 kawę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, jeny, Jula sie robi coraz bardziej podobna do Ciebie,co prawda szanownego Malzona nie widzialam z bliska:P a jaka Ona elegantka:) i z ta butla, hihih i tort super, myslalam ze Ja tam do niego upchnelas:P przez to zdjecie w kapeluszu of kors Jak sie udala niedziela? Aha, a mozesz mi swoj adres dyskretnie podeslac? to wysle w Polsce to co mialam wyslac, stad paczka idzie sto lat:P Majoirku, trzeba byc moze bardziej asertywnym, dziekujemy, nie chcemy, do widzenia:P Ide dopakowac zasoby alkoholu, nie wiem jaki limit, moze jakos zachomikuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff! Jestem umęczona, ale szczęsliwa! Weekendowy maraton roczkowy Julki wypadł baaaardzo fajnie! Mamy z milion fotek, sobotnie spotkanie było bardziej na luzie, bo była paczka naszych znajomych, w niedziele obiad na 12 osób...wszystko robiłam sama, bo D. pojechał po gości....ale warto było! Julka mnie niesamowicie zaskoczyła, była bardzo dzielna, bawiła się z dziećmi, nie bała się takiej masy ludzi, szalała do wieczora, a potem padała nieprzytomna spać ;) Doprowadziła do łez jedną z cioć, która nie mogła sie nadziwić jak dziecko może SAMO domagać się jedzenia, wcinac tort, mięsko, chleb, owoce.....bo ta ciocia , to mama niejadka jest....;) Julce nie grozi brak apetytu, ma to po rodzicach...niestety ;) Dziś Julka szleje u niani z psami i ktami, a ja ogarne mieszkanie, porobiłam papiery, pozrzucałam zdjęcia. Dziękuję wam za pamięć i życzenia! AIR-odlotowa łazienka!! Ta kabina jest śliczna i kafelki w baaardzo ciepłym kolorze. cynamonku- 16 godzin snu? Nie pamiętam jak to jest....ja mam luksus jak \"ciągiem\" prześpie 6 godzin, ale już się przyzwycziłam ;) Tygrys- wielki buziak dla ciebie wirtualna ciociu! I nie przesadzaj z tym króliczkiem duracella- po prostu nie mam nikogo do pomocy, więc walcze sama :) gruby misiu....bardzo ładnie napisałas o mnie...aż się wzruszyłam...bo to cała prawda jest! Sama jak sięgam pamięcia wstecz, to widze jak długą droge przeszłam...od niepewności..lęków...do tak fajnego czasu......macierzyństwo...super przygoda :) kasiek- miałam kiedyś taką wysypke ze stresu...wiem co to! Nie daj się złym duchom i emocjom! saszka- opierdziel od ciebie jest jak najbardziej wskazany :) I te kozaczki...spódniczka...fiu, fiu! Zazdraszczam :) Klusia- pyszne pierniczki-mniam, mniam. Donia- spóxnione, ale szczere: STO LAT!!!!! Buziaki dla skorpionicy :) AIR- a ja ostatnio....pijam wiśniówkę z colą :) namiętnie..... ;) Dobra znikam- czas na odgruzowywanie chatki po stadach gości ;) Został mi pyszny bigos-chce ktoś? Mniam, mniaaaam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina przejrzałam zdjęcia (powtórzę dokładniej :P ) - Juleczka śliczna damulka :D i ja też mam wrażenie, że do Ciebie podobna coraz bardziej :) Rany.. jak oni robią takiego torta.. ;) no świetny bajer z tym zdjęciem :) No to mieliście niezwykły weekend :D Cinnamon a myślisz, że nie mówimy? ;) ostatnio nawet to, że mamy umowę z tepsą podpisaną na ileś tam nie było argumentem, bo pani stwierdziła, że to nie przeszkadza... buhaha. Mnie to drzaźni to pokazywanie rachunków.. i podejrzewam, że są ludzie, którzy dają.. I pewnie wiele myśli, że to jest pani z ich telefonii, czyli tpsa.. A na ile Ty jedziesz do nas? :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorku, to tepsa gorsi od Swiadkow Jehowy sa:P hihi przynajmniej Wam nie sprzedaja gnoju przez domofon:P A do Was:P jade na cale 5,5 dnia:P Spac czy nie spac przed praca, oto jest pytanie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninka - ja się przyłączam do piań i zachwytów :) nad małą Jubilatką oczywiście, a torty są obłędne :P Cynamonek - asertywność asertywnością, ale oni są strasznie upierdliwi :P potrafią dzwonić co drugi dzień, a jak mówię, że nie jesteśmy zainteresowani to się pytają \"dlaczego\"? aż moja mama się wkurzyła i ich opieprzyła, że to jest jej prywatna sprawa :) Majorek - tak jak pisałam do Cynamonka :) o upierdliwcach :P ja nie wiem, oni przechodzą jakieś szkolenia chyba, jak można tak ludzi nachodzić i z pełnym tupetem rządać rachunków, ja się za pierwszym razem prawie dałam nabrać, też mówili, że są z TP, trzeba uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ich (a moze to byla neostrada??) zalatwilam kiedys tak, ze dawali miesiac gratis, a potem ewentualnie podpisanie umowy, a ja zrezygnowalam dzien przed uplywem miesiaca, tlumaczac sie krotko, ze mi nie odpowiada i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninko droga, zaraz pójdę zdjęcia oglądac, na pewno też mi się spodobają bardzo - myślę sobie. Wcle nie pamiętała m o żadnych urodzinach, ściemniac nie będę. Opieprzec też chyba nie będę, ale... :) a może ? Potrzebuję PILNIE przepis na topienie kościotrupów. bardzo prosze o serio podejście do problemu :) kto pisał o kościotrupach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Saszka - o kościotrupach pisała pani Pinkola Estes \"Biegnąca z wilkami\"...z tego co pamiętam, to pisała, żeby ich właśnie nie topić, bo gnojki zawsze prędzej czy później wypłyną, trzeba je wyciągać i po pokonaniu ich zakopać...tylko jak to kurka wodna zrobić??? nie wiem Saszko a bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek=> Śliczna łazienka :) Kotek też :D Wrażenie o łazience spotęgowane przez ten stan na początku :D Efekt końcowy super. mi także podobają się te kafle i kabina :) Donia=> Dzięki 😘🌻 Nina=> Julencja boska (całokształt, suknia, minki... :) ) Fajowe torciki. Ale mi najbardziej podoba się zdjęcie Julci wtulonej w ciebie ...i to z Dorato ;):D Jeśli bigos z grzybami, to ja poproszę dla siebie i K., bo bardzo lubimy :D Gawronek=> co to znaczy \"mała\" łazienka na górze? Ile to metrów? Są skosy? Sorki za wypytywanie, ale jestem na etapie budowy (za chwilę ;) ) i takie odczucia po uzytkowaniu są dla mnie bardzo cenne :) Nasza ma mieć 8,7m2(po podłodze 9,1m2) To chyba sporo, ale to się okaże \"w praniu\" :) Saszka=> o kościotrupach nic nie wiem, ale jak się dowiesz, to daj znać. Nigdy nie wiadomo, kiedy może się taka wiedza przydać ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mi sie podobało. nawet kościotrupy.chyba.po pokonaniu:p A tak poważnie to...poważnie zachwycam się imprezą roczkową, myślę intensywnie kto ze znajomych ma tvn styl, podziwiam pracowitość, stany przed i po remoncie,organizację czasu i...w ogóle-jesteście superDiaboły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie! Kiedy Ninka wystepuje?! Proszę szybko dać mi odpowiedź na maila .Ładnie proszę :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derika
Gosia mówisz i masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to byłam ja :P tak sie spieszyłam ze sie a zczerwona z wysiłku zrobiłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka to zdjęcie Juleczka w Twoich ramionach to REWELACJA!!!!!!!!! Ogólnie pozdrawiam i cmokam papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×