Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

e! najlepsza jest Jula na schodach!!! wschodząca gwiazda!!! :classic_cool: rokita, wpadnij do mnie! ja mam style ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeen doooooobry!! Jest mroz... no bez przesady ale termometr pokazuje ze dwa, trzy stopnie ponizej zera ;) a ja oczywiscie umylam rano wlosy i nie dosuszylam ich porzadnie (i tak postepem jest to, ze w ogole susze!) :P ale mam sweter z kapture, wiec mi glowa nie zamarzla ;) Gruby Mis -> a ja moge tez wpasc na ogladanie programu?? :D nie mam kablowki... :( Saszka -> a kosciotrupa nie nalezalo aby przytulic, zeby przestal nas gonic? Ghana, Gawron, Kachni -> na 96% jade do tego Krakowa, wiec moze 19.XI. rezerwowac dla mnie popoludnie i wieczor :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! U mnie dla odmiany deszcz pada :) A od rana w pracy kociołek, ale staram się nie denerwować, tylko dlaczego mi się tak ręce trzęsą? :P Czekam na telefon i mam nadzieję, że będą to dobre wiadomości, na razie staram się nie martwić na zapas...bardzo się staram :D a czasami narzekam, że się nic nie dzieje i że jest nudno...o ja głupia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, co ty z tym tuleniem?? :) konia tulic, kościotrupa tulic... całe życie tuliłam i kurna sie okazało że nieasertywna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulenie jest tym co tygryski lubia najbardziej :) (ale maja problem, zeby sie do tego glosno przyznac)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - oj, Ty masz to co ja...tulić bardzo lubię, ale trudno mi się do tego przyznać :) chyba masz rację z tymi kościotrupami, w \"Biegnącej...\" chyba było, żeby je przytulać...ja muszę wrócić do tej książki, mądra była, a ja już pozapominałam, a czasami warto by było się zastosować do mądrych rad i spostrzeżeń...momentami się gubię we własnych emocjach. Gawron - hahahaha zarąbisty filmik o kocie :) jakbym mojego widziała, dokładnie tak samo...poza kijem na końcu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaargh snieg (z deszczem??) pada za oknem!! a ja planowalam po pracy przejechac sie do sklepu z orienralna (duzo arabskiej) zywnoscia... pojade!! i kupie cos na poprawe nastroju :D a w ogole to zaczeli o mnie \"dbac\" dostalam kolejny projekt oraz 10 drobniejszych do opisu... pilnuja zebym pod lozka nie wchodzila? ale ja sie dam!! ostatkiem sil ale sie wczolgam i z usmiechem na ustach (oblednym??) zalegne gdzies w kacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Właśnie stoczylam wojnę z moim dzieckiem, powinna już siębudzić, a ona dopiero leży w łóżeczku, żeby zasnąć.. Dwie godziny siedziała na nocniku, żeby zrobić kupę... W międzyczasie oczywiście próbowałam ją ubrać, założyć pieluchę, zabierałam zabawki (bo za bardzo się rozbawiła zamiast produkować.. ;) ). Niestety była od pasa w dół goła.. i zmarznięta coraz bardziej.. - kocyk: tak, ale ten, który ona chce.. - o niee, i tym podobne.. W końcu zabrałam jej nocnik.. heh wcześnie jej wierzyłam, że jednak chce jej się kupę.. A żeby dała sobie założyć pieluchę musiałam zabrać jej przytulankę..:o Czuję się wykończona fizycznie i psychicznie :( Ona teraz zaśnie, a ja znów wieczorem będę się z nią męczyć, żeby w końcu zasnęła.. Zdążyłam w międzyczasie zrobić jej obiad (który na pewno już ostygł), ze dwa razy zagotować wodę na kawę .. itp.. Echh.. A za oknem śnieg pada.. chyba nawet nie taki znów mokry.. A wdomu piździ też... bez grzania 13,14 stopni i szybko się wychładza.. Cinnamon no właśnie, to nie była tepsa.. ;) ale przedstawiają się jako telekomunikacja cośtam i to brzmi prawie jak tp sa.. :o gnoju buhahahaha Air ta właśnie! to ich beznadziejne dlaczego. Albo dzwoni do mnie pani oferuje świetne filmy przyrodnicze, bezpieczne dla dzieci itp i jak mówię, że nie chce, to pyta dlaczego.. :o noszk.. i to ja się źle czuje, że muszę się tłumaczyć.. A to jest procedura i muszą o to pytać, rozmowy są nagrywane itd ble ble.. ale to i tak wkurzające. I dobrze Twoja mama zrobiła :D muszę tego użyć następnym razem :D Tygrysek :D Saszka łoł, a można wiedzieć co macie z tymi kościotrupami?? :D Gawron kotek niezły :D Gosikka 🌼 Rokita 🌼 Dermika 🌼 Gruby Miś 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A Wy gdzie? odpoczywacie po robocie? Ja dzisiaj pięknie odpoczywałam po pracowym stresie :P dobre jedzonko, piwko, lody :) jak w niedzielę :D hehehe no i pogaduchy z przyjaciółką o facetach, to jest to co ja uwielbiaaaaaaam :) Gawron - filmik o kocie zrobił furorę w mojej rodzinie, właśnie go obejrzeliśmy piąty raz :P a Fredek siedzi na biurku i patrzy zdziwiony na nas co nam tak wesoło :D Majorek - hehehe biedna Gosia, zmarzła na nocniku :) ale i tak dobrze, że już kojarzy do czego nocnik służy, małymi kroczkami dojdziecie do celu :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Byłam dzis na aerobiku w prezencie od męża ;) tzn. kupł mi koszulke renomowanej firmy na fitness z okazjii urodzin :D fajna ale taka dopasowana że normalnie cały czas brzuch wciągniety ;) Nie wiem czy sie pomylił z rozmiarem :-0 czy chcial mnie zdopingowac do bardziej efektywnej pracy nad sobą :P:P:P no wiec zmykam pogadac o tym z wyzej wymienionym :);) Nie zdołam wszyskich spisac (słaba pamięć ) wiec 👄 dla wszystkich od A do Z :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie ma! :D tak dobrze mi sie spalo, taki piekny mialam sen (o przystojnym sprzedawcy w sklepie ;)) a radio tak brutalnie mi go przerwalo... :( Kobitki, mam do Was pytanie, czy przed wyjsciem szykujecie sie \"na ostatno guzik\" w mieszkaniu, czy tez ostatnie poprawki wprowadzacie w windzie np? chodzi mi o detale jak np zapiecie kurtki czy zalozenie czapki... bo ja to zawsze takie rzeczy robie juz na klatce/w windzie... i z moich obserwacji wynika, ze tak robia faceci a kobitki sa zawsze na tip-top w tej windzie ;) a ja najczesciej dopinam kurtke, wrzucam cos do torby... Air -> dalabys mi porzadny link do tego filmiku? tez chce zobaczyc co kot potrafi :D lody!! o!! mam ochote na lody :D Donia -> i jakie wnioski po rozmowie? taka koszulka to doping czy pomylka z rozmiarem? ;) i jak cwiczy w renomowanej koszulce? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D znowu pada, ale co mi tam :P Donia - :) ja myślę, że mąż się pomylił z rozmiarem, faceci mają z tym problemy, ale co wynikło z rozmowy? :D wciąganie brzucha to bardzo dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha, podobno tak robią Francuzki, ja zawsze chodzę z wciągniętym, śmiesznie to wygląda jak dziewczyny nie wciągają, nieelegancko, więc polecam wciągać :D Tygrysek - link od Gawrona sobie skopiuj do paska, wtedy filmik się włącza bez problemu. Ja wychodzę z domu na tip top, pomalowana, uczesana, kurtka zapięta, poza tym mieszkam na drugim piętrze, więc już za dużo w windzie bym nie zrobiła, a tak w ogóle to rzadko jeżdżę windą :D Cynamonek - papa do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Piękne, Cudne!🌻 Choćby nie wiem jak było szaro i w ogóle....zaglądam tu i od razu mi lepiej:) AIR >>> Ja tez oglądam ten filmik parę razy dziennie:) Mojemu kotusiowi COŚ rośnie na szyjce, nie wiem co :( Myślałam, że to może zlepione czymś futerko (już raz Mała Zebra całowała go z gumą do żucia w buzi i musiałam wycinać spory fragment z grzbietu), ale nie...:( To coś rośnie w głębszych warstwach skóry:( Lecę do weterynarza za godzinę. Boję się, czy to nie jakiś nowotwór. Taki młodziutki kotek, ledwie skończył pół roku:(, może panikuję, ale lepiej sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoo :) He he hno tak koleżanki rozmiar pomylony ;) A Kamila była z nim i mówiła tato wez większąno ale sie uparł :D No ale spoko kij ma zawsze dwa końce :P Airku wiec bedę od dziś taka pół-francuzką :D:D Togerku ja myśle że to nie ma wiekszego znaczenia jakiej firmy bluzeczka tylko jaki ma rozmiar :D:D:D:D:D:D:D Gawronku trzymam kciuki za kotka masz racje lepiej od razu sprawdzić :) U nas dziś słoneczko piękne świeci ale mązmi przysłął zdjecie z miejscowości oddalonej ok 30min drogi od nas i tak si edzrewa normalnie łąmią od śniegu Tygrysku ja windy nie mam :P ale zawsze jeszcze cos na zewnątrz poprawiam tak że nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyhyhy w toalecie spotkalam pana (jeszcze) ministra :P o tak, wciaganie brzucha to bardzo dobre cwiczenie! pracowalam kiedys w tele-sklepie i jednym z \"hitow\" byl specjalny pas, ktory zaklada sie na brzuch i sie chudnie (pamietacie takie cos??)... a tak naprawde caly bajer polegal na tym, ze pasek brzeczal gdy sie brzuch wypielo, wiec trzeba bylo caly czas go wciagac... a do tego zaden cud za 99,99 pln ;) nie jest potrzebne ;) Air -> jak nie ma windy to sie dopinam np na schodach, albo juz na dworzu :P Donia -> uff to mi ulzylo, ze nie tylko ja jestem taka \"w biegu\" ;) Gawron -> co z kotkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Dermika (oczywiście wczoraj zapomniałam) ❤️ wszystkiego, co najlepsze, miłości, radości, uśmiechu, grzecznych dzieci :D wspaniałych przyjaciół i.. więcej czasu na Kafe :P :D 🌼 Ja też powinnam z wciągniętym chodzić, przed ciążą zaczęłam mieć taki nawyk i musiałam się oduczać, żeby maluszka nie zgniatać :) Air mhmm ale miałaś popołudnie/wieczór :D No w końcu załapała, że fajnie jest robić kupkę do nicnika :D :) (aż bałam się pisać, żeby nie zapeszyć :) ). Cinnamon udanego wyjazdu :D A u nas zima hihi (ogądałam prognozę..) Tygrysek hih a ja myślałam, że patrzysz pod kątem faceta w Tobie ;) Ciekawy temat zadałaś :) Wydaje mi się, że kiedyś miałam więcej takich zachowań, jak Ty - nie mam windy :) Teraz chyba ubieram się w domu, żeby dobrze mi to wyszło - lustro .. te sprawy :) ..głupi szalik, który trzeba ułożyć dobrze ;) Za to rękawiczki już po drodze ;) Zresztą przy Gosi nie mam możliwości kończenia na schodach, bo muszę ją nieść, trzymać za rękę.. tachać wózek.. itp :D No i nie chodzę do pracy.. ;) i rzadko wychodzę sama.. więc.. ;) O rany.. ale masz pracę.. hihi.. (napisz mi na maila, gdzie Ty pracujesz??! :D :P ) Gawron :D Mam nadzieję, że to nic groźnego. Daj znać. A dziś u mnie pogoda jak z prognozy.. ;) Już leje, a do południa nawet słońce raz mocno zaświeciło :D Chciałam z Gosią iść na krótki spacer - chociaż mnie się nie chciało :P - ale znów rozlała na siebie picie... i stwierdziłam, że nie pójdziemy za karę i pójdzie spać :P Zresztą oznajmiła mi znów, że chce kupę :) (a już robiła tego dnia..).. I.. rozpoczął się maraton kupny.. buhahahaha.. Co zrobiła bobka to sru do mnie z nocnikiem :) Co zamknęłam za nią drzwi i zastanawiałam się, co mam robić, to ta już zaraz za mną z kolejną \"zdobyczą\" :D Jak nie kupa, to siusiu :) :D:D No i udało się, szybko zasnęła mimo, że położyłam ją dużo wcześniej :D:D hiehieheieheihee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( buuuuuuuuuuuuu zrzucilam niechcacy reka moj sliczny, ukochany, kubeczek - skorpioona, z biurka i uszko odladlo.. ale kolega z pokoju powiedzial, ze to zaden problem i przyklei mi je tak, ze nawet widac nie bedzie :D Majorek -> alez to tez mialam na mysli... ile we mnie \"meskich cech\" jest, bo z moich obserwacji wynika, ze to glownie mezczyni/chlopcy \"dopinaja sie\" w windzie ;) sms doszedl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donia, co Ci tak wesoło :D majorku, wyslałam Ci zaproszenie do znajomych na nasza-klasa! idzie pierwszy ząb i męczy najmłodsze z trolląt i styranych rodzicieli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa... tygrysku nie mam windy, ale odkiedy pamiętam, zawsze dopinam i dowijam się \"w drodze\" kiedys czytałam całkiem interesującą książkę \"płeć mózgu\" i z jej treści jasno wynika... że w misiu dużo z... chłopczyka ;) właściwie, to kobiete we mnie odkrył dopiero krzysztof :p ale to i tak nic :D wojtuś ostatnio (za bohaterkami ulicy sezamkowej, a dokładniej sezamkowego zakątka) wyśpiewuje: ja, ja, ja, jestem DZIEWCZYNA FEST!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Misiu ano jakoś taak mi wesoło :D:D:D:D:D:D:D:D Ja tez jestem na klasa.pl he eh wyśle Ci na meila moje dane to sie tam odnajdziemy co ty na to?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale nie mam wsumie Twojego meila :-0 to moze Ty sie wyślij na mój co? :P donia38@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu tez Cie mam :) Ale starsznie ta stronka powoli chodzi co mnie wpienia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×