Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
Cześć :D Wczoraj byłam na koncercie zespołu RAZ DWA TRZY z repertuarem nowej płyty, do tekstów Wojciecha Młynarskiego, organizowanego przez moją firmę i jestem zachwycona. Koncert był zajebisty, jaką oni mają energię! rewelacja, a nowe aranżacje znanych piosenek i interpretacja świetne...jeżeli będziecie miały okazję posłuchać na żywo to polecam. A dzisiaj spałam prawie do 10, spojrzałam przez okno, a tam padał śnieg :P a teraz świeci słońce. Po południu mam iść na wystawę malarstwa Alfonsa Muchy, ostatni dzień, a wystawa trwa od sierpnia :P hehehe mam nadzieję, że jednak uda mi się pójść. Tygrysek - przeraziłam się Twoim wczorajszym wpisem o Dżekim...ale czytam, że dzisiaj już lepiej...ja wpadałam w panikę, gdy mój poprzedni kotek był bardzo chory, właśnie najgorsze jest to, że nie wiadomo jak takiemu zwierzakowi pomóc, a tak strasznie żal, że cierpi i nie rozumie co się z nim dzieje. Całe szczęście, że Fredek jest okazem zdrowia (odpukać), ale czeka nas wielka kąpiel poremontowa, bo jego futerko jest całe sztywne i takie mocno zakurzone :D Wszystkie dobre duszyczki interesujące się remontem u mnie w domu :D remont łazienki i WC oficjalnie ZAKOŃCZONY!!! już jest wszystko i jest przepięknie :) wczoraj był malarz i pomalował pokój rodziców, sufit i ściany, jak ja kocham zapach świeżej farby :D a w poniedziałek przyjdzie i pomaluje sufity w kuchni, korytarzu i u mnie, potem tylko przestawię swoje meble i będziemy mieli finito. Dzisiaj w końcu porządnie wytarłam kurz w moim pokoju po łazience. Na bieżąco wycierałam, ale po kilku godzinach znowu osiadało jak facet kuł i ciął kafle. Teraz w końcu czuję się jak w domu, choć jeszcze kilka razy trzeba będzie porządnie wyczyścić wszystkie kąty, umyć okna i to co przeraża mnie najbardziej, wyczyścić żaluzje :P hehehe ale na razie jest dobrze, prawie czysto, tylko psikam cały czas od tego kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) AIR- gratuluje PRAWIE zakończonego remontu! W końcu wróci ład i porządek...ja tez tak lubię ;) Tygruniu-biedny twój Drzekuś.....cierpi, a ty z nim, bo nie wiesz jak mu pomóc. Mam nadzieję, że weterynarz dojdzie, co mu naprawdę dolega. Trzymam kciuki i ucałuj go w nosek ode mnie :) Gio- a jak twoja psina? Wraca do zdrowia po operacji? Dermika, Gossika- jestescie niesamowite baby! Zjednoczenie oglądania Niny :) Normalnie kapcie mi pospadają :) A ja tam już WCALE nie chce siebie oglądac w TV....buzie mam pyzata jak niemowlak i ten podbródek..fuj! Dobrze, że wczoraj przyszły moje zamówione suplementy, wspomagające odchudzanie , szczególnie przy uprawianiu jakiegoś sportu (2x na tydzień step i aerobik+basen) i pijam od jakiegos czasu TYLKO herbaty zielona i Pu-Ehr...to może się zacznie coś dziać w kwestii kilogramów.....a najbardziej to bym chciała sobie narzucić odwyk od słodyczy, bo ostatnio zaczynam siebie podejrzewać o jakiś nałóg...codziennie musze zjeść cokolwiek słodkiego! To jakaś choroba! Totalnie zły nawyk.... Julka teraz śpi, jak wstanie wybieramy się całą moją mini-familią na zakupy, bo w lodówce światło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje, ze Dżeki ma sie calkiem dobrze, dokazuje az milo :) ale i tak jutro jeszcze kontrolnie do weta zajrzymy :) ulzylo mi... to chyba jednak byl reumatyzm czy cos w tym stylu... Air -> udalo Ci sie dotrzec na wystawe? i jak wrazenia? zamawiam sobie zdjecia pokoju po odmalowaniu, odkurzeniu i ustawieniu mebli :) Ninka -> witaj w klubie nalogowcow! tez tak mam!! musze, po prostu musze codziennie chocby jednego cukierka zjesc... takze dzisiaj postanowilam, ze slodycze tylko w weekend (bo calkiem nie uda mi sie odstawic :P) co zamowilas? termogeniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys- to dobrze, że: - Drzekus ma się lepiej :) - nie tylko ja mam nałogi ;) I TAK- zamówiłam Termogeniki+ Bio CLA Z zielona herbatą, podobno w połączeniu daja super efekty! Idę pogrzebac sobie w necie..... A D. prasuje.... ;) Nieźle , co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od rana mam dobry humor :D u fryzjera z zosią byłyśmy! ładne mamy włoski :) i waga pokazała troszkę mniej niż dotychczas!!! tygrysku, pogłaskaj piesia od misia, i co? będziesz jutro na śniadanku, czy na obiedzie u nas aby zobaczyć powtórkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dobryj wieczier :D Tygrysek - byłam na wystawie. Przepiękne grafiki i obrazy, secesja, detale, cudowna dokładność szczegółu i jakie cudne plakaty reklamowe z początków XX wieku, głównie szampana i bibułek tytoniowych :P rewelacja. Zdjęcia będą, bo planuję jeszcze albo nowy dywan, albo wykładzinę, muszę z tatą pogadać jak on to widzi. Ninka - to Ty teraz tyle ćwiczysz prawie co Tygrysek ;) D. prasuje, a Ty przecież wiesz, że przy prasowaniu się traci dużo kalorii :P może powinniście się bić, kto ma pasować :D hehehe Też mam nałóg słodyczowy. Mam takie okresy, że nie jem słodyczy, a potem jak mnie napadnie to kilogramami prawie, zaraz mi się to odbija na cerze :o Gawron - przyjdzie czas to się rzuci wszystkie nałogi :P Gruby Misiu - nie ma jak fryzjer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znalazłam taki collage z obrazów Muchy, żebyście zobaczyły jakie to piękne: http://www.pinknet.cz/~malin/img/mucha-big.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gawronku=> 3x2,5m? :O Toż to 7,5 metra! U nas będzie 8,7, więc wcale nie dużo więcej. I mówisz, że to mało? ....:O A ma regularny kształt? Kurczę, trochę się zmartwiłam, bo myślałam, że luz będzie i jeszcze mi jakiś duzy kwiat wejdzie :D:P A próbowałaś akupunktury? Kilka razy czytałam/słyszałam, ze bardzo dobrze działa na nałogowe palenie :) Tygrysku=> super, ze mały już nie cierpi :) Airek=> remont prawie zakończony i masz prawie porządek? Gratulacje :D Ninka=> co ty chcesz od swojej buzi? 😠 Wyglądasz badzo ładnie - błysk w oku, fajna fryzurka, śliczna cera (zazdroszczę :O ). Jaki podbródek?! Chyba masz za mało problemów i sobie tworzysz sztuczne :P:D A na ciąg słodyczowy dobry jest podobn chrom w tabletkach. Może masz braki tego mikroelementu? Slodycze? A kto nie lubi? Duuuużo...... :D:D:D Misiu=> to dziś dzień nowych fryzurek :D Obciachaliśmy Jaśka maszynką :D Po tych lokach to się taki łysolek zrobił :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airku=> Piękne! :) Cerę taz mamy podobną? :O...:D Gawronku=> To ty brzmisz złowieszczo :O:D i trochę wisielczo ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSIAAAAAAAAAAAA dlaczego opitoliliscie Jasia!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P ;) :D :-0 dla wszystkich po 👄 papa mam masakryczny ból głowy :( Ninka bardzo prosze o obrazowe nakierowanie mnie na to wspoagania odchudzania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosikka >> DUŻO więcej! Na pewno wejdzie Ci kwiat i pewno nie będziesz mieć pralki, ani kosza na bieliznę? Ja marzę o łazience, która bardziej przypominałaby pokój wypoczynkowy, a nie niby to niby sio. Choć nie jest jakaś tragiczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> Bo tak :P:D:D:D Gawronek=> Pralka bedzie na dole (mam nadzieję, że się zmieści - nie ma innej opcji) , a kosz pewnie będzie, ale jakis taki \"luksiusiowy\" ;):D:D Właśnie chcę, górną uchronić przed zagraceniem :P i żeby była taka bardziej ralaksacyjno-pokojowa :) Ale jak to wyjdzie, to się okaże :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! Znowu śnieg, deszcz, ogólnie bardzo bardzo nieładnie na dworze, ale dobrze, że jest niedziela, więc siedzę przy kompie z zieloną herbatką i mam wszystko w tyle :D Gawron - pomyliły Ci się tożsamości? Żmijko :P a na myśli miałam dokładnie to, co zrozumiałaś :D Gosikka - na żywo, oryginały to robią dopiero wrażenie :) Wychodzi na to, że cerę też mamy podobną :D Wczoraj wieczorem koleżanka z liceum z klasy napisała mi maila, że mam wejść na naszą klasę i wczoraj siedziałam do nocy i dzisiaj od rana, Boże jak to wciąga :) na razie mało osób z klasy z liceum i z podstawówki też, ale i tak mam świetną zabawę, szukając znajomych :D ktoś miał super pomysł z tą stroną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedziec, że u mnie w ciągu 2 godzin zrobiła się mega zima! Sypie, wieje, zawiewa....wszędzie jest BIAŁO!!!!! Kiedys bardzo lubiłam zime, ale od momentu, gdy tak dużo musze jeździć autem.....to średnio mi się uśmiecha i ten śnieg...i ślizgawica.... Bycie dzieckiem ma tyle fajnych aspektów, można się delektować tyloma sprawami, a z tyłu głowy nie mruga ci żadna czerwona lampka, że to niewłaściwe, niebezpieczne, co ludzie powiedzą itp..... Dziś mam taki nastrój, że marze o długim urlopie.....czasie, który spędziłabym z Julka na sankach, na spacerach po lesie, na lepieniu bałwana.... Brakuje mi mojej Tiny...ona zawsze dostawała mega głupawki na pierwszym spacerze w śniegu! AIR-nasza klasa uzaleznia na maksa! Odnaleźli mnie znajomi, których nie widziałam od wielu lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej!! Dżeki ma sie juz dobrze, nie rewelacyjnie ale naprawde dobrze :) czuje sie jak za czasow studenckich, co weekend impreza ;) ale wczoraj juz uwazalam z alkoholem, wiec dzisiaj nic mi nie dolega :P co nie zmienia faktu, ze naszla mnie ogromna ochota na cole, czy jakis soczek, generalnie zimny napoj (mam tylko wode w domu)... tylko zapomnialam, ze dzis swieto sklepy pozamykane... obeszlismy z Dzekim wszystkie sklepy w blizszej i dalszej okolicy i zaden nie byl otwarty! chociaz psina miala spacer dlugi ;) a mnie sie tak bardzo chce czegos zimnego o smaku jakims... ech... Air -> a rogale, rogale sa? juz jadlas?? ech Mucha byl tez w Wawie i teraz zaluje, ze sie nie wybralam... Gosikka -> ponoc chrom nie na wszystkich dziala... Gruby Mis -> gratuluje wagi i nowej fryzury! Dżekus poglaskaany i domaga sie wiecej ;) Nina -> o Bio CLA Z zielona herbatą slyszalam same pozytywne opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak Tygryniu, rogale już są :D były już wczoraj, więc jednego mam już zaliczonego, a dzisiaj jeszcze jednego wciągnę, na więcej pewnie nie będę miała siły :P Ninka - Julka chyba jeszcze za mała na zabawy na śniegu, a może się myle? Mój poranny śnieg już stopniał i jest...no przecież sama wiesz jak jest :P Moja mama też szukała swoich znajomych z liceum, ale nawet jej klasy jeszcze nie było, więc założyłyśmy :D fajna sprawa, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku=> być może (z tym chromem), sama nie wiem. Ale za to BioCLA brałyśmy z Donią :d Powiem jedno - powera miałam, ale ja, jako osoba niepijąca kawy, czy mocnej herbaty i z własnym chyba mocno pobudzonym fizjologicznie układem nerwowym miałam ciagle taką telepkę, jak po kawie. Dla mnie to za dużo. Ale jesli chodzi o efekt - chciało mi się wszystko robic :D, więc chyba dobrze działało ;):D Airek=> Rogale marcińskie!!! Hmmm, pycha! Wiesz, za czasów studenckich jakoś za nimi nie przepadałam, były dla mnie za słodkie i za ciężkie (co innego pączek z adwokatem od Gruszeckiego ;):D:P ). Ale teraz jakoś mam smak na niego. Sentyment, czy co? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasypało Was? Nas prawie że .. :D:D:D:D pozdrwiam Diabełki 🖐️ znów ból głowy :-0 papapa do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek! W tym roku zima wprawia mnie w przygnębienie...stanowczo.... D. mówi, że mi przejdzie, że zaraz się przyzwyczaję do innych warunków na drodze i bedzie git...może tak......... Jakoś te poniedziałki ostatnio mam takie \"szewskie\".....nic mi się nie chce...nic mi nie wychodzi....rano stłukłam szklankę w drobny mak....taaaaa.... Idę sobie pomarudzić sama z sobą ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podajmy sobie łapki, Ninko. Po tygodniu chorowania na gardło -zapakowałam młodszą Zebrę w samochód (odśnieżanie 25 min, rozgrzewanie 15) i jazda do szkoły. Ale nagle Zebra zaczął płakać i jęczeć, że brzuch go boli, że chce mu się wymiotować, że nie da rady siedzieć w szkole. (IIklasa podstawówki!). Coś mi tu zapachniało histerią jak byk, ale co miałam zrobić? Do szkoły 10 km, jak go zawiozę i zostawię, to zadzwonią do mnie, żebym go wzięła, bo rzyga, albo co? Zanim dojadę minie znów kolejna godzina. Zawróciłam. W domu nadal jęczy, ale już mniej, o wymiotach nie mówi. Położył się i leży. To MOŻE świadczyć o tym, że naprawdę coś mu jest, ale nie musi. Zobaczymy, co dalej, czy mu przejdzie, czy nie i co będzie jutro? W każdym razie - niedobrze mi się robi na samą myśl o takich kłopotach. Uczy się bardzo dobrze, ale niestety z zachowaniem jest gorzej, strasznie daje w kość w szkole i to JA codziennie z takim bólem brzucha po niego jadę w obawie, co tez usłyszę:( Szkołę ma cudowną, nauczycieli też, dzieciaki fajne, o co chodzi? ech.....też bym coś stłukła (może jego?).:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć i dzień dobry...znowu poniedziałek, ale nie mogę narzekać, bo weekend miałam fajny i się zrelaksowałam :) jeden dzień wolny się należy przez wczorajsze święto, które wypadło w niedzielę, to jest bardzo pocieszające :D Rogali wczoraj zjadłam dwa, w sobotę jednego :) lubię je. Ninka - nadal śnieg leży? D. ma rację, wkrótce przywykniesz do nowych warunków, ja też się zawsze na początku zamartwiam i jęczę, a potem i tak nie ma wyjścia. Gawron - myślisz, że Zebra symuluje? ja miałam w przedszkolu taką niefajną wychowawczynię i jak miałam rano tam iść, to mnie zawsze brzuch bolał, jakieś krople miętowe mi dawali na to :o być może Mały ma jakiś stres w szkole. Gosikka - to na pewno sentyment do rogali :) są cieżkie od tej masy makowej, ale taaaakie dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry!! uffff jest internet... brrr zimno sie zrobilo... poniedzialek, wybitnie poniedzialkowy tj nie chcialo mi sie wstawac, zimno, szaro, ponuro i mobilizacji brak... Gawron -> jak sie czuje mlodsza Zebra? uczulenie na szkole? hmm znajdziesz w przyszly poniedzialek czas na spotkanie? Ninka -> byle do marca, wtedy juz zaczyna sie robic lepiej, cieplej i sloneczniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air\'ku mam zle wiesci, nie nalezy sie jeden dzien wolny, bo swieto wypadlo w swieto (czyli w ndz) i nie ma nic w zamian... a szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - jak to??!! :( myślałam, że jak święto wypada w święto to powinien być wolny dzień... buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> niestety to tylko dziala gdy swieto wypada w sobote :( ech tez sie ucieszylam, ze bedzie wolne a tu nic z tego :( Gawron -> szkolenie konczy sie o 17 a jest kolo Wawelu w Hotelu Royal. Kachni juz zmolestowana, jeszcze staram sie zmobilizowac Ghane ale nie odpisuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×