Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość łopatką
ją, łopatką po głowie, i Gio, i pomarańczkę, i żałosną, i niedoinformowaną :D :D :D CZY WAS POGIĘŁO ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze poczty polskiej 😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠 dostalam awizo.... ide grzecznie na poczte... odstalam swoje pol godziny w ogonku 😠😠😠 nastepnie 15 minut przy okienku 😠😠 potem kolejnych 10 minut, bo pani zle nazwisko przeczytala i nie mogla znalesc paczki 😠😠😠 i tak jej nie mogla znalesc 😠😠😠 stwierdzila, ze musi sie skontaktowac z listonoszem 😠😠 ja sie juz gotuje ale grzecznie (!!) tlumacze, ze nie mam czasu codziennie spedzac w tym milym budynku godziny, wiec niech SZUKA 😠😠😠 g*** 😠😠😠 i co?? i co?? niech se ta baba okulary kupi!!! przed chwila do mnie dzwonili, ze list sie jednak znalazl!!!! ale teraz to ja juz nie mam czasu tam isc, bo poczty nie mam pod nosem 😠😠😠😠 moze i to zadna wielka sprawa, ale to co zamowilam jest tez dla kolezanki, wiec myslalam, ze jej jutro dam... 😠😠😠😠 argh 😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Tygrysku - to nie chodzi o to że mam ochotę na leniwą niedzielę, lecz o to, że nie wiem jeszcze czy nie mam jakichś planów, o których nie wiem, bo ostatnio jestem \"wmontowywana\" w rożne dziwne akcje weekendowe bez mojej wiedzy :D Gdybym miała pewność że to będzie wolna niedziela przeznaczona na relax, to z pewnością spotkałabym się z Tobą, bo przecież to przyjemność :) 👄 Nota bene, uwielbiam tę euforię towarzyszącą wszystkim zlotom, i tym małym, i tym większym :) Weź aparat!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze moj ulubiony wisiorek ma popsute zapiecie 😠 Gio -> obiecac nie moge ale postaram sie bardzo miec wtedy wolne!! Kach -> oczywiscie, ze wezme!! :) jak bedziesz cos wiedziec, to daj znac, bo najpozniej w piatek musze kupic bilety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninka, Tygrysek=> Czyli prawdziwe tipsiary chodziły do was na zajęcia? :D:D:D Airek=> 26lat? :D:D To należalo jej się :D Cynamonku=> Smutne jest to co napisalaś o Polsce i naszych rodakach, ale (niestety)jest w tym sporo prawdy :O Na szczęście to nie cała prawda ;):D I cieszę się, ze masz swoje miejsce na ziemi, nie ważne gdzie ono jest 😘 Gio=> ;):D😘 Wszystkim 🖐️ i dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigr - a jak Ghana i Gawron z niedzielą? Przyjechalabys sama czy z kimśz pracy juz? Czy przyjazd juz w niedziele popoludniu uzalezniasz tylko od spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czolem!! Znow mam dyzur w sekretariacie, tym razem az do poludnia! ale dam rade, juz wiem jak dziala program do archiwizacji (Air, masz docman\'a?), segregowac tez umiem i przelaczac rozmwoy rowniez! Gosikka -> najprawdziwsze na swiecie!! solarium az bilo po oczach a cien na powiekach widzialam nawet ja chociaz taka one byly w drugim koncu sali ;) Kach -> nie musze jechac z reszta ludzi z departamentu, wiec godzina przyjazdu zalezy ode mnie.. chyba... na szkolenie jedziemy z dyrektorka, wiec moze jakos ja podpytam jak ona to widzi ;) tak, przyjazd w ndz popoludniu uzalezniam od spotkania, wole ten pozniejszy pociag , bo zdaze rano isc na zajecia no i to jest IC a nie Ex ;) Gawron w kwestii ndz milczy jak zakleta, a Ghana w ogole nie odpisuje, wiec bede smsowac do niej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) Co by tu napisać...nic specjalnego się nie dzieje, pogoda bez zmian, spać mi się chce, bo wstałam wcześniej, żeby przykryć meble folią, dzisiaj ostatni etap malowania mojego pokoju...nic mi się nie chce, chcę już sobotę, żeby się wyspać. Tygrysek - moje biuro jest specyficzne, to firma prywatna, więc się nie bawimy w takie historie jak archiwizacja czy rejestracja poczty, co trzeba to zgrywam na płyty, a pocztę segreguję i oddaję zainteresowanym bez rejestracji. Ale jak miałam praktyki w Urzędzie Miasta to robiłam dokładnie to o czym piszesz, najpierw te wszystkie procedury się wydawały trudne, a potem chwila moment i wsszystko było zrobione, jak zwykle rutyna. Nie pamiętam jaki tam mieli program do archiwizacji :) a łączenie telefonów ważna sprawa, szczególnie jak dużo ludzi i trzeba wiedzieć gdzie do kogo przełączać :D Ogólnie w sekretariacie trzeba mieć oczy dookoła głowy :) Gosikka - no, nasze mieszkanie ma tyle lat co ja, ale ja się chyba jednak trochę lepiej trzymam, choć teraz chata po liftingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a podobno
sekretarka tylko ma byc dyspozycyjna i robic kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawe to kazdy sam sobie bierze i robi :P Kach -> juz cos wiecej wiem! Dwie osoby jada w poniedzialek rano, a z dyrektorka to sie nie czuje zwiazana ;) aha i w ramach szkolenia mam tez zapewniona kolacje, wiec mozemy wyskoczyc po prostu na piwko i nie bede marudzic żem glodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) u mnie też kawę każdy robi sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam przekazac Wam najwazniejsza wiadomosc!! Ghana tez bedzie na spotkaniu w poniedzialek!! :D wpadnie na chwile (pomiedzy praca a obowiazkowym, bo rehabilitacyjnym pilatesem) :D Jest dzisiaj pierwszy dzien w pracy, wiec mocno zabiegana i nie ma czasu na lozko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) WItam w ponure popołudnie :) Ja jak byłm mala to chciałam byc sprzataczką :: ;) albo własnie sekretarka :) bo mój tata miał i mi sie podobalo bycie sekretarką :D:D:D Tygrysek a kiedy Ty bedziesz w Krakowie? Ja jade na spotkanie z moimi koleżankami topicowymi w niedziele właśnie do Krakowa :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Uwaga na maila z tematem \"Uzytkownik przesyla ci wiadomosc (Fotka.pl)\" o treści: \"Witaj, Użytkownik Blaine przesyła Tobie następującą wiadomość: Czesc! Dalsza część wiadomości dostępna jest tutaj: \" i tu jest link, pod którym wirus czatuje :) Na Onecie o tym pisali, a ja tez go dostałam. Mężu mówił mi dzisiaj tez, że czytał, z kolei w Newsweeku, że teraz jest bum na naszą klasę i codziennie rejestruje się 30tys użytkowników .. (no i nie dziwne, że wolno działa i są czasem problemy ;) ). Cynamon dzięki :) Heh domyślam się, że publicznie nie będą szaleć z droższym papierem :) Walą najtańszy :) ale nie wszędzie :) A masz chociaż piękny ten manikir? Tygrysek masz już przesyłkę? Ja za to mam dobry kontakt z listonoszem i podrzuca mi taką jedną gazetę o dzieciaczkach, kiedy idą do zwrotów :D (i nie powiem jak sobie żartuje mój mąż na temat tych dobrych stosunków.. zwłaszcza, gdy listonosz pomoże mi wnieść wózek na górę itp ) :D Gio miotły.. podróż na nich przez Polskę.. i te imprezki podłóżkowe.. :D:D (inne Diabły pamiętacie? :) ) Air ja myśle, że Tobie w ogóle nie bedzie potrzebny lifting (nawet w przyszłości) :) Wczoraj zrobiłam \"spadżi z tuną\" - z reklamy Lubelli ;) Tylko zamiast pagetti użyłam makaronu pióra (takie fajne grube rurki), który też kiedyś zobaczyłam w innej reklamie i zapragnęłam go mieć :) Aaale wyszło mi pyszne jedzonko :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Major -> nie, jeszcze nie mam przesylki 😠 i dwoch kolejnych, ktore na spolke z dziewczynami z pracy zamawialam tez nie ma 😠 mow mi zaraz jak zrobilas tune!!! :) Donia -> w niedziele juz jade!! w niedziele!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :D już mówię jak to zrobiłam :) (poczty nie będę nawet komentować) Na patelnię cebulkę, zaraz potem paprykę (bo to jeszcze miałam w lodówce). Jak się podsmażyły dodałam tuńczyka z puszki, w oleju, sałatkowego ;) :) (takiego miałam :) ), robiło się to trochę. Potem pomidory z puszki. Przyprawy itp itd. smażyło, odparowało to trochę i potem na makaron. A sam makaron naprawdę super mimo, że był z tańszej półki. No i koniec zabawy, muszęzrobić kolację, a potem kompanko i spanko (oczywiście jedzenie nie dla mnie, a dla szkraba). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek :) ZYCZE SUPER ZABAWY!!! Bedziemy tak nie dalaleko od siebie :) Majorku :D:D:D:D Ja zawsze jak ogadam te reklame to sie zastanawiałm co ta kobieta mowi :D:D:D dziękuje za przetłumaczenie ;) :) A własnie opisz co i jak robiłas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Airek=> ja tez uważam, ze lifting nie będzie ci potrzebny :) Majorek=> znam i robie podobny przepis :) Jest pycha. Dzięki za informację o wirusie :O😘 To się dziewczyny będą zjazdować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym mieć enegrię i chęc na aerobik...a tymczasem stacjonarny rowerek stoi na środku jedynego pokoju i sie kurzy ;) Tygrysku...ja jestem sekretarką, specjalistą od zamówień publicznych i pełnomocnikiem ds. iso...z tego wszystkiego sekretarowanie jest najnudniejsze...z wyjatkiem tego że przy robieniu zakupów do firmy zdarzaja się gratiski :D Cynamonku...jest tak jak piszesz, ale jesli zaczniemy generalizować to bedzie jeszcze smutniej...\"Dzień świra\" swietnie przedstawia jacy bywamy. Nina...no nie, nie udało mi sie znaleźć nikogo z kablówką...w wersji elektronicznej można gdzies zobaczyć program??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, Dżeki znow cierpi... bylismu u weta i dostalismy tabletki... jednak RTG psiny nie minie, bo cos to na bole reumatyczne nie wyglada, raczej kregoslup... Donia -> a nie uda nam sie spotkac? Majorek -> dziekuje za pomysl, kiedys wyprobuje ale bez papryki bo jestem na nia uczulona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku masz gg? wyslałam Ci na meila mój nuer :) odezwij sie jak masz :) a jak nie to tu pogadamy o tym :) no normalnie jutro bede robic tuńczyka z makaronem :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Donia, rob tunczyka i mow czy dobry bo na punkcie tunczyka to ja mam bzika:D A tak a propos gotowania, to ktos mnie podszkoli w kwestii pierogow? prosze ladnie:) Zabieram sie do gotowania jak pies do jeza, a swieta za pasem:P na razie moje angielskie gotowanie ogranicza sie do wkladania gotowych rzeczy do piekarnika:P a tak bym zjadla pierozkow domowych, pyz, klusek leniwych... mniam:) przytulam❤️ Aha, wiecie, ze znalazlam Airka, Majorka, Misia i Ninke na naszej klasie?:) Ale sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinamonku znajdz i mnie!!! jestem wśród znajomych Majorka i Niny tez !!! :) kurcze ja to umiem robić pierniki na święta :D ale to juz Kluska kiedys podawała tak z encc nowego nie wymyśliłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Chyba znalazlam Gosikke tez:) Morda mi sie smieje:) jak fajnie zobaczyc Wasze buzki, znac imienia, a nawet pare wiecej szczegolow:P nie to, ze jestem wscibska:P Chwala niech bedzie pomyslodawcy strony:D a gdzie reszta? ujawniac sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogłam wczesniej wejśc 😠 Cinamon czy Twój adres meilowy pod stopka jest aktualny? Jesli tak to ci cos posle :D tak tak Gossiczka tez tam jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×