Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Gość
hahaha a ja nie chciałam się zgodzić żeby mnie Donia dodała do znajomych :) i na zaproszenie odpisałam \"czy my się znamy\"? :D a potem dopiero przeczytała, że to ona :P jest już późno, na jodze mnie wykończyli znowu idę spać. Mam już pomalowany sufit w pokoju. Remont zakończony w weekend będziemy opijać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dzień dobry :) Gdzie jest Tygrysek? czyżby dzisiaj miała jakieś szkolenie o którym nie wiem? Dzisiaj jest mrozik, żałowałam, że nie zabrałam czapki. Wygląda jakby miał padać śnieg. Piję pyszną herbatę waniliową i jest mi tak jakoś błogo :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi milo, ze ktos sie z rana martwi ;) Air, dzisiaj czwartek - mam francuski :) znow bylam z Pania sam na sam, ale sporo czasu o naszych pieskach przegadalysmy ;) jaka masz herbatke waniliowa? ja pije te \"ziola\", ktorymi Ninke czestowalam :) Donia , jej gg... rzadko odpalam, zaraz maila skrobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - mam herbatę wanioliową Dilmah, niezła jest. W sobotę piłam w restauracji herbatę wanioliową z Twinings, była pyszna, ale jak zobaczyłam w sklepie, że opakowanie 25 saszetek kosztuje prawie 15 zł, to stwierdziłam, że jeszcze mi nie odwaliło :) muszę iść do herbaciarni i na wagę kupić jakieś fajne smakowe herbaty, lubię w jesienne wieczory się delektować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Majorek Ty potworze! :) a ja uwielbiam takie zabawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air, dilmah znam i lubie, powiadasz, ze twinigs lepsza? moze jak dostane jakas premie to zaszaleje ;) ostatnio kupilam dwie pu-erh (na wage): karmel+ananas (rewelacja!!) i korzenna (pychotka) i teraz w pracy raz jedna, raz druga pije... fajne sa lisciaste, bo kilka razy te same fusy zalewam a smak nadal jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerku kochany :) nie mam nic na poczcie .. kochan aja bede w Krakowie ok południa spotkanie z kolezankami nie wiem ile bedzie trwało bo kazda z dzieciakami no i mężami bo z róznych stron dojezdzaja (no ja tez z moim bo jeszcze zakupy potem mamy zaplanowane ) no a przy takiej pogodzie to potem musze liczyc z godzine dojazd do swojego domu ( i przy tych remontach drog w Krakowie) wiec sama nie wiem jak to bedzie... Air he he przeciezDonia to Donia no nikt inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe hej :) Wrzuciłam linka właśnie dla tego tekstu po wpisaniu imion :D:D :P:P Wyniki nie są już takie fajne ;) Dermika :D Rób :) Smacznego :) Tygrysek życzę powodzenia na rtg :) Jakbym miała pieczarki, to tez pewnie dodałabym.. chociaż nie wiem, czy pieczarki do tuńczyka dobrze pasują ;) Cynamon ja umiem robić pierogi, ale zanim zacznę musze sobie przypominać proporcje składników z książki kucharskiej albo mamy popyta. Chociaż robiłam tylko z nadzienem owocowym, więc o innym farszu nic Ci nie powiem :) Air :D \"Gosia co Ty robisz? Mieszam. Cały czas mieszam.\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek :p ładnie to sobie kpiny z ludziów robić ;) a u nas tak samo: \"chlewik, kończ już śniadanko\" - \"ni moge, mniesiam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahahaahah na serio mówicie do niego chlewik :D:D A Gosia mieszała rozrobiony proszek budyniowy z mlekiem ;) A wcześniej szukała owej torebki z budyniem, ale nie mogła znaleźć, bo były dalej jakoś.. i najpierw próbowała wysypać proszek do pieczenia na podłogę (tak jak się sypiedo ciasta), a potem zrobiła to! z cukrem waniliowym.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie! Ale ni jak nie mam czasu czytac... Chryja w pracy - jak mnie obicaza kosztami to leze i kwicze! I jeszcze sie dowiedzialam, ze jeden z \"moich\" pieskow zaginal.. proawdopodobnie uciekl na podboje i nie wrocil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję na minutkę, pozdrawiam w locie! (Wydaję pierwszą książkę i dostaję szaleństwa, biegam po całym Krakowie i w ogóle zaraz umrę,jeśli nie odpocznę, a na razie się nie zanosi....) AIR, Tygrysku>>> napiszę do Was wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teskniłam za wami...wy też chociaz troszke za mną? ;) Nie moge doczekac sie weekendu, bo nie mam na nic czasu....a czekaja na mnie nowo zakupione książki do poczytania...zaprenumerowany Twój Styl i Pani......komputer czeka ...i raporty.... ;) Cynamonku- napisałam ci maila, ale i tu podziękuję!!!! JEsteś wielka!!! dzięki za przesyłke!!! CUDO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gawron - Ninka - no pewnie, że tęskniłyśmy za Tobą ;) ja z Tobą czekam na weekend, mam zaległe dwa Zwierciadła, kupuję jedno, a zaraz się pojawia kolejny numer, czy to możliwe, że miesiące tak szybko mijają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje, ze wizyta w Polsce przyniosla mi bol gardla, odzwyczailam sie od tych syberyjskich temperatur:P Ninko, myslalam o Tobie, pewnie ze tesknilysmy❤️ Gawronku, a to Twoja osobista ksiazka? powiesz nam cos?:) Zazdroszcze Wam tych herbat, u mnie nic ciekawego, moze dlatego, ze na zakupy to z Jaskiem do tesco tylko, a tam 5 herbat na krzyz, a moze po prostu ja nie wiem gdzie szukac:P Caluje wszystkich, nie nie caluje bo zarazam:D to przytulam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pewnie mnie nie pamiętacie :P Ale brakuje mi czasu na czytanie i pisanie. ......Czasmi troszkęWas przelecę :P Ale i tak nie jestem w temacie. Bardzo chciałam zobaczyć Ninkę w...ale mi się nie udało :( A bardzo bym chciała....Czy gdzieś jeszcze jest to możliwe??? Majorku dałam się nabrać :P :D :D :D Pozdrowionka dla wszystkich Diabolków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się pod łóżkiem i pozdrawiam wszystkie chore 😘,zdrowe😘, zabiegane😘, zrelaksowane [są takie? :P ] zmarznięte i kochające zimę, która juz tuż-tuż Aha, i te z naszej-klasy :D🖐️ Ruszyło z kopyta! :D Murarze zadzwonili dziś, zeby powiedzieć, że mogą wchodzić w poniedziałek robić fundamenty, bo ktoś nie dostał kredytu i zwolnił im sie termin :D:D:D W poniedziałek o 8.00 wjeżdża kopara i spychacz(szkoda, ze Jas tego nie będzie mógł zobaczyć :D )! :D:D No to się na serio zaczęło... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja!! ja!! ja sie czuje na obecna chwile zrelaksowana po fitnessie i pogaduszkach w klubie :) Cynamon -> w hipermarkecie nie ma fajnych herbat ;) a nie masz tam jakiegos sklepu z herbatami roznymi?? Gawron -> a czemu do Air\'ka bedziesz pisac a nie do Kach, czy Ghany? i moze Saszka tez dojedzie!! :D Ghana -> o qrde... trzymam kciuki, zeby sie wszystko dobrze skonczylo... Gosikka -> super!! o to teraz bedziesz miala \"wesolo\" ;) Nina -> bardzo tesknilam, bardzo, bardzo!! 👄 Sylwia -> a wlasnie, ze Cie pamietamy!! :) no, no co za propozycja \"przelece Was\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zima nie jest tuz tuz tylko juz jest i to na całego juz kilka razy dzis odśniezaliśmy dziś popołudniu :-0 jak sie jutro wybiore na zimowy spacer to Wam to udokumentuje :D:D Ninka wyraznie dało sie odczuć Twój brak :) 👄 Ja mam zawsze sterte gazet do czytania mam kolezanke która ma kiosk z gazetami i regularnie podsyła mi prase :) Czytam oddaje a co mi potrzebne kupuje :) pozdrowienia dla wszystkich 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Boże, czy jutro da się wyjść z domu? Chyba nie! O godz. 13.30 zmieniłam koła w samochodzie, zaraz jak autko zjechało z podnośnika zaczął sypać śnieg i nie przestał jak dotąd w ogóle. Sypie coraz bardziej! Wieje, świszczy, śnieży, matko! Może na Brackiej pada deszcz, jak zwykle, ale tu jest zima polarna! Cynamonku! - to nie moja osobista książka:) Ja ją tylko wydaję:) (patrz stopka) To bajka dla dzieci ( i nie tylko), chyba nie zdąży ukazać się przed Świętami, ale zapewne w okolicach Świąt. Póki co mam POTWORNE urwanie głowy z tym wszystkim i powoli dostaję obłędu, albo czegoś obłędopodobnego. Tygrysku, napisałam parę słów. Przygotuj się Kochana na zaspy i weź coś naprawdę ciepłego z sobą! Na przykład stój misia polarnego? Ściskam Was wszystkie mocno! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry !! :) -5 bylo nad ranem ale sniegu ani platka (na szczescie ;) ) Gawron -> czyli mam brac do Krk\'owa zimowa kurtke? taaak jest!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry:) Kto sie podzieli ze mna sniegiem?:) Uwielbiam...:) Sylwia- skoro znajdujesz czas na przelecenie nas:P to minutke wiecej na pare slow do nas tez znajdziesz:P Zimno pod lozkiem, a w kupie razniej, im wiecej tym lepiej:D Tygrys, nie wiem gdzie tu mozna takie cuda herbaty znalezc, anglicy to tylko herbatka z mlekiem:P Juz sie nauczylam co prawda TO pic, ale wciaz mi teskno do roznych eksperymentow herbacianych. Dobrze ze choc tyle kawy nie zlopia, kawa plus papieros to najgorszy oddech na swiecie:P Ninka, wysun na chwile nos z tych gazet:P i choc dzien dobry nam powiedz👄 Gawron, mam nadzieje, ze Cie calkiem nie zasypalo🌻 masz- 👄 Gosikka, ciesze sie razem z Toba, dokumentuj poczynania koparek i slij zdjecia:) Donia, moj adres mailowy aktualny, a jakze:) zapraszam:) Sle cieplutkie fluidki w ten zimny poranek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hello :D Ja też pozdrawiam z mroźnego miejsca :) to znaczy w biurze jest ciepło, ale to co na zewnątrz...brrrrr :) wczoraj pierwszy dzień chodziłam w czapce, teraz to już konieczne. A tak poza tym to na dworze jest pięknie, szadź na drzewach, ja to uwielbiam, wygląda dokładnie tak jak Gawron napisała, krajobraz z \"Królowej śniegu\" :D gdyby było jeszcze choć troszkę słońca, to byłaby prawdziwa bajka. Tygrysek - a co Ty Gawronowi zabraniasz do mnie pisać? :D Powiem tak, był taki plan, że ja też przyjadę do Krakowa, żeby się z Wami spotkać :) ale nie dam rady, a szkoda. Cynamonek - poszukaj herbaciarni, musi jakaś być, nie wierzę, że Angole nie mają sklepów z herbatami, przecież oni z tego słyną. Co do herbaty z mlekiem, to ja bardzo bardzo lubię. W ogóle taki zwyczaj picia herbaty to się u mnie wziął po wycieczce do Londynu. Byłam kilka lat temu z mamą i w pokoju miałyśmy mały dzbanuszek, filiżanki, herbatkę do zaparzenia i ciasteczka, codziennie nam uzupełniali zapas i jak wracałyśmy do hotelu ze zwiedzania, to sobie parzyłyśmy herbatę w tym dzbanku i piłyśmy, jak wróciłyśmy do domu, to zaraz kupiłyśmy taki zestawik i teraz prawie codziennie pijemy herbatę wieczorem, zazwyczaj czerwoną, ostatnio zieloną, którą mój wujek przywiózł z Chin, prawdziwa chińska zielona, liściasta herbata :D Gosikka - proponuję robić dokumentację budowy. Mój tata tak robił i to jest super pamiątka. Jeździł prawie codziennie na budowę na działkę i kręcił filmiki kamerą, mamy więc pole, potem dziurę w ziemi, wylewanie fundamentów, wychodzenie murów, ocieplanie, itp. ja robiłam od czasu do czasu zdjęcia i to super sprawa sobie obejrzeć po czasie jak domek się zmieniał. U nas na razie budowa stanęła w miejscu, stan surowy zamknięty. Mam nadzieję, że na wiosnę znowu coś ruszy, bo chętnie bym pojechała na wieś w weekend i posiedziała przy kominku :) Wszystkich I love You :) i każdego mi brakuje jak się długo nie odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale fajnie, w ndz tylko ja jade do Krk, cala reszta departamentu dopiero w poniedzielek rano :D a u mnie nie ma szadzi czy sniegu... nic a nic... Air -> szkodaaaaaaaaaaaaa :( czapke? hehe oj to nie dla mnie, wczoraj nawet po fitnessie wracalam z wilgotnymi wlosami, bo sie suszarka popsula :P oczywiscie bez czapki czy kaptura ;) Cynamonie -> przypomnij mi, mieszkasz w Londynie, czy gdzies indziej? bo znalazlam sklep (na 52 Old Compton Street): http://www.algcoffee.co.uk/scripts/prodList.asp?idCategory=1227 albo taki: http://www.greysteas.co.uk/index.html (ale oni maja tylko sprzedaz on-line) http://www.onlinestores.com/tea-store.html a to: http://www.shopsafe.co.uk/fadcoffee.asp ? a jesli dasz mi adres to moze dostaniesz prezent mikolajkowy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje ze w krakowie caly czas pada snieg, ja dzis nie odkopywalam samochodu tylko go zostawilam i brnelam przez zaspy! Jest pienie i bajkowo, a wnocy to juz wogole przepieknie - bo byl nietniety snieg!! Psy szaleja strasznie- sa zachwycone - ja zreszta tez :) Jutro tez siedze w pracy, moze bed miala czas poczytac was troche. Tymczasem pozdrawiam serdecznie! aaa chcialam wam o czyms powiedziec, nie weim czy znacie serwis nasza-klasa.pl mozna tam odnalezc ludzi ze swojej szkoly, klasy - super sprawa, dzieki temu serwisuje znajduja mnie ludzie z ktorymi nie mialam konkatu od strasznie dawna - czsami kilkanascie lat!! Niesamowita sprawa! polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku fajnie, że mnie pamiętasz :) A tak wogóle to dzięki za zdjęcia superowej łazieneczki :) Cynamonku, no w ostatnich trzech miesiącach udało mi się może z trzy razy \"przelecieć\" z kilka ostatnich stron....więc nie bardzo w temacie jestem.....Nie obiecuję poprawy, ale będę się starała w miarę możliwości, tylko nie piszcie za dużo ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima? Nie może, nie powinna teraz się zaczynać :O MUSI poczekać ok 1,5 tygodnia. Nooo! Niech u was sypie, jak lubicie, niech będzie -5, ale u mnie musi być więcej i bez śniegu (chyba). Teraz jest -3 :O...może tak zostać :P Cynamonku=> weź moją zimę, jesli się pojawi! A może u was (w UK )hindusi mają takie sklepy, bo tej nacji jest chyba sporo, a przecież słyną z herbat :) Airku=> 😘 zamierzamy, tylko nie wiem na ile da się to fajnie dokumentować. Brak czasu, a nie robimy sami, tylko ekipy. Ale na poniedziałek mam plan :D Wchodzą o 8.00, więc w ramach spaceru pojedziemy tam w niedzielę (żeby zrobić ostatnie fotki \"przed\" :D) W poniedziałek mam na 9.00 wizytę u lekarza, więc spróbuję przed pracą (mam na 10.00) pojechać tam i cyknąc parę fotek :P:D). Bo potem możemy już tylko po 17, a wtedy jest ciemno :O:( Chociaż...lampa błyskowa też jest dla ludzi ;):D Ghana=> 🖐️ :D Ha ha, tu już pół podłóżka jest \"zainfekowane\" naszą klasą :D Sylwuś=> Łazieneczka jest Air\'ka :D A co do bycia \"w temacie\" nie ściemniaj! :P A to trzeba być w temacie pod łóżkiem? :P:D:D😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×