Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

A ja cały czas myślałam, że Airka, to Tygryska był nowy pokój biurowy....czy coś dalej mieszam.... Widzisz Gosia trzeba być w temacie co by takich pomyłek nie strzelać :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sylwia - pokój biurowy był Tygryska, a łazienka moja :) Ghana - no właśnie już słyszeliśmy o nasza-klasa :) już się nawet częściowo poszukałyśmy nasz-diabeł :P hehehe U mnie zimy niet, szadź zniknęła, śnieg nie pada, ale jest zimno. Tak się zastanawiam, czy moja szalona matka nie każe mi dzisiaj myć okien :P już by im się przydało po malowaniu, ale w ten ziąb? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide stad i wracam dopiero w srode!! a przed chwila wpadl \"kochany\" naczelnik z robota i wesolo stwierdzil, ze moge to zabrac do Krakowa... jaaasneeee... :P U mnie pogoda jak u Air\'ka :) Sylwia -> tak, tak lazienke remnotowala Air a ja zmienialam pokoj w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że się odkopałam z zasp :P W Krakowie zima, nie na żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ghana i co z \"twoim\" pieskiem? Wysłałam Ci mailem namiary na mnie :) A u mnie w znajomych już parę dziewczyn jest :) Gawron nie umieraj ;) Nina pewnie :) Cinamonek a Angole i ta ich tradycja picia herbaty? A co z Earl Gray? :) Sylwia widziałam :) Gosikka :) no to do dzieła :D Ja też mam dużo zaległości w czytaniu.. i jakoś nie mam kiedy się za to zabrać :o Tygrys 😠 jak chcesz łysieć na starość, to dalej tak wracaj po fitnessie :P Udanego wyjazdu :) U mnie też zimno, do południa słońce nawet ładnie świeciło, ale koło 11 dało sobie spokój. Tylko szron na dworze i zamarznięte kałuże rano :) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jak zwykle spac nie moge :-0 no wiec z tego korzystajac wyslałam zdjecia do Was :) no i juz uciekam :D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Majorek - juz cie znalazlam i wyslalam zaproszenie :) Piesek sie nie znalazl.. ale moze gdzies pilnuje suki z cieczka i w koncu wroci... Tygrysek - a ty wracasz w poniedzialek do warszawy czy we wtorek??? A psow to raczej jednak nie wezme na zlocik - one nie umieja sie zachowywac w publicznych miejscach, maja za duzo energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!! mgla, mgla, mgla na ulicach!! odbrabamy dzisiaj (w klubie) zajecia za 11.XI., wiec od razu wygrzeje sie na saunie :) Donia -> ale zima!!! bajkowa!! cudna!! Majorek -> nie bede lysiec, bo bede miec zahartowane wlosy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o znalazlam jeszcze kilka osob w znajomych Majorka - jak cos to ode mnie to zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dzisiaj w domku (hihi), bo Paweł w pracy, odrabia 02.11. Ghana no to już sie mamy :D Tygrysek hahaha życzę Ci tego :D Dermika własnie piękne zdjęcia.. naprawdę zimowe.. i łoł .. ta jego grubość :D Mała zachwycona? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie ocieplenie :D:D:D Maly śpi, mąż w pracy (raz na kilkanaście tygodni taka kicha :O:P ) schabik sie piecze. Mam czas dla siebie...:) Ghana=> ide na klasę, a jak nie znajdę zaproszenia....😡 ;) :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w saunie bylo 120 stopni, wiec zmagazynowalam cieplo na Krakow ;) lece zaraz na dworzec przebukowac bilet na wczesniejszy pociag (na 14:05 o 16:50 w Krk), bo Kachni ma mi Kazimierz pokazac :D Donia -> bede wczesniej!!!!!!!!!!!!!!! Ghana -> wracam we wtorek, prosto po szkoleniu, wiec w pon mam dla Was caly wieczor i noc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku :D:D:D dziekuje za miłę slowa dotyczace mojej zimy ;) nie no dziewczynek tez oczywiście :D:D:D Zima nadal sanki zaliczone posciel sie suoer wywietrzyła :D he he teraz troche netu kawka i Kryminalni wieczorem :) Tygrysku czyli ok 17ej bedziesz w okolicach Dworca Głownego? Ja dokładnie nie wiem jeszcze gdzie to miejsce jest w którym sie spotykamy z dziewczynami wszystko na miejscu ocenie i bedziemy w kontakcie :) Ghana a mnie znalazłaś?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bilet przebukowany!!! przy okazji spelnilam donry uczynek - pomoglam 3 anglojezycznym turystkow kupic bilet... byly za mna w kolejce, wiec jak uslyszalam angielski, to stwierdzilam, ze zaczekam chwilke, zeby zobaczyc czy pani w okienku zna ang i czy dziewczyny sobie poradza... oczywiscie pani nie potrafila mowic ani slowka (skad, w kasie IC ktos by mial znac ang :P) po polsku do nich nawijala... takze potlumaczylam :D Donia -> z Dworca odbierze mnie Kachni, pojedziemy do hotelu zebym mogla zostawic bagaze a potem cos o Kazimierzeu Kach wspominala.. dam znac jak juz bede wiedziec, to moze chociaz na chwile uda nam sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana=> Majorek ma chyba tylko jedną Gośkę (w naszej klasie, bo tej najważniejszej dla siebie do kontaktów nie dopisała ;):D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) hejooo oglądam mecz :D:D:D Tygrysku no niestety sie nie zobaczymy :(:(:( 😭 😭 😭 dziewczyny sie wykruszały ze spotkania juz od kilku dni no i zostałtyśmy we dwójke z kolezanka która mieszka niedaleko mnie wiec lepiej sie nam spotkac na miejscu niz jechac po to do Krakowa wiec spotkanie sie nie odbedzie :( i co za tym idzie juz wiem na bank ze w takich godzinach Twojego przyjazdu juz mnie nie bedzie juz w k-wie ... ( bo jade ale w celach zakupowych ;) ) szkoda :( no ale zycze Tobie milych wrazeń i udanych spotkan z Diablicami moze jeszcze Cie wyśla na jakies szkolenie !! pozdrawiam 👄 miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta najważniejsza jest w galerii :) Za to znalazłam tam inne ciekawe \"istoty\" :) prawie jak nasze podłóżko :D wpiszcie sobie wyszukiwarce \"ami\" a zobaczycie bohaterkę z bajek anime : i zobaczcie jej szkołę (klasa ż innych nie patrzyłam) i inne tam klasy :D:D (piszę o naszej klasie ;) ) Ghana chcesz ode mnie namiary? ; :P ale pewnei sama dasz sobie radę :D A tak w ogóle to miło, że jestem taka \"ważna\" :D:D Tygrysek mnie przydałoby się takie ciepełko ;) I to na dworcu w Wawie?? .. :o Ja oglądałam mecz, lecz niedokładnie, bo mi się przysnęło :) A teraz siedze w pokoju, więc już nie włączam, wystarczy, że sąsiedzi co jakiś czas dają czaduz muzyką .. :o (i się dziecko budzi). A słonie tak mocno walą, łażą.. czy tańczą (cholera ich wie, bo bez muzyki podobnie), że szyba z barku mi dzwoni - takie tu mamy podłogi itp (chociaż sąsiedzi pode mną mieszkają..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEŚMY W FINALE MISTRZOSTW EUROPY!!!! :D No pewnie, ze ogladam mecz!!!! :D dwa do zera, ograla Polska frajera ;) dwa do jaja i Belgia pokonana :D pieeekny jest :D smiesznie wygladaja chlopaki w rekawiczkach, chociaz rozumiem, ze im lapki marzna :) Donia -> szkodaaaaaaaaaaa :( :( :( Majorek -> w warszawie, w warszawie przy glownych kasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez na mnie dzialaja takie sportowe emocje... zwycieztwo!! radosc!! i jeszcze graja \"we are the champions\"... :) pieeekne, pieeekne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie taaaka cisza... :) (nie licząc łumc łumc spod podłogi) To już koniec meczu? i nie przyszedł się pochwalić? dziwne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie zbieraja kibice z piesnia na ustach? pod jedynym otwartym sklepem ;) Majorek -> odpisalam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO WYGRANA NASZA :D:D:D:D:D:D:D:D ojejuniu ta piosenka to ehh zawsez sienłezka zakreci :) TYGRYSKU no bardzo wielka szkoda :(:(:( tak sie napalilam na Ciebie ;) :) :-0 DOBRANOC paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRAWO WYGRANA NASZA :D:D:D:D:D:D:D:D ojejuniu ta piosenka to ehh zawsez sienłezka zakreci :) TYGRYSKU no bardzo wielka szkoda :(:(:( tak sie napalilam na Ciebie ;) :) :-0 DOBRANOC paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Poooooolska białoczerwoni!!! jak się we mnie uczucia patriotyczne budzą w takich chwilach :) no i oczywiście przy \"We are the champions\" zawsze ryczę :P prawie jak przy hymnie :P a najbardziej z meczy zawsze lubię koniec i patrzyć jak się chłopcy cieszą :D bo sam mecz mnie interesował średnio, oglądałam sobie film na video, a jak słyszałam, że sąsiedzi się drą, to przełączałam na tv i widziałam dwie powtórki bramek Smolarka :P fajnie :D Siedzę dzisiaj na kartonach, czuję się jakbym się gdzieś przeprowadzała :P wpadłam rano w lekką histerię, bo wywaliłam komodę, szafkę, dwie półki i biurko z szufladami, a wszystkie rzeczy z nich zapakowałam w pudła. Teraz się boję, że ja tego nigdzie nie zmieszczę, mimo, że zrobiłam selekcję i dużo rzeczy wywaliłam...w zamian będę miała trzy półki, chcę kupić taki stolik, który będzie miał podnoszony blat i w środku skrzynkę na różności, ale to baaaaaardzo mało miejsca, nie pomieszczę się...ale poza tym się cieszę, bo kupiłam dzisiaj zarąbisty dywan :) zielony w liście, jest śliczny, jak już będzie miejsce na podłodze, żeby go rozłożyć, to zrobię zdjęcia :D Rodzice poszli na imprezę wczesną andrzejkową :P a ja sobie zrobiłam wieczór dla urody, bo się poczułam strasznie zapuszczona dzisiaj, przez ten remont i kurz czuję, że moja cera nie jest taka jak powinna, ale zrobiłam sobie maseczkę, peelingi różne, pachnące olejki i jestem jak nowo narodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air :D:D Lubię teTwoje relacje zdjęciowe :D A mnie się dziś nie chciało myć :P zresztą zaraz po kolacji przyszłam tutaj do Gosi i.. kompa ;) A teraz muszę się jakoś zmusić, do ruszenia się umyć zęby :D Słodkich snów Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dzieciaki!! musialam sie urwac wczesniej z tanca brzucha, zeby zdazyc na pociag... no i zjesc sniadanie, bo przed zajeciami nie jadlam :P prosze trzymac kciuki, zeby zdazyla, bo tramwaj mam tak, ze bede 10 minut przed odjazdem pociagu :P w Krk pewnie nie bede miec dostepu do Netu, wiec do zobaczenia we wtorek wieczorem lub srode rano ;) chociaz z niektorymi zobacze sie juz jutro a z Kach za 5h :D Air -> zdjecia!! ja tez lubie jak chlopaki sie ciesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Donia, zimno, zimno jak patrze na ta Twoja zime:) u Was snieg, u nas deszcze od rana:( Rzuc we mnie choc sniezka:P Jak zakupy? Ghana, chyba Cie znalazlam na naszej klasie ale nie moglam wyslac maila!! Nie zdziw sie jak krolik zaprosi Cie do znajomych:P Tygrysku, nie bedzie netu? kto nam tu bedzie brykal?:( 👄 Aha, dziekuje za pomysl z internetem 🌻 jakos na to nie wpadlam, John by powiedzial- glupia baba:D Adres tez wysle, a co, moze mikolaj uzna, ze byla grzeczna, hehe Majorku, a propos halasowania i sasiadow... Ja jak sobie popukam w sciane to jakby w srodku nic nie bylo, bo i nie ma:P Anglicy to nie specjalisci od solidnych mieszkan niestety. Nie wyobrazam sobie tu z dzieckiem, wiec pomalu szukam nowego mieszkania:P nie moge sie juz doczekac lata no a w szczegolnosci wiekszego kredytu:P Airku, poskladana z powrotem? chyba nie, bo zdjec dywanu tez nie:P ❤️ Ninko, gdzies Ty? ❤️ jakos tu pusto ostatnio bez Ciebie... Ja wybylam na weekend do rodziny Jaska, ale srednio to lubie, bo nie dosc, ze sie stresuje bo to w koncu RODZINA, to jeszcze ta bariera jezykowa... bo mentalnie nigdy sie nie zrozumiemy...I Dziadek ktory umiera od 20 lat, choc kilka mies temu juz Go prawie oplakiwali a On wciaz sobie z nich zartuje i cholernik ma coraz mniej przyjemny dowcip i jest mistrzem w uprzykrzywaniu innym zycia. Eh, starosc.. Buziaki i - [herbatka z cynamonem] :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×