Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

cześć nudziary :) Staff Leopold Czucie niewinne Łąkami idę. W krąg kwiaty I słychać brzęki pszczelne. W powietrzu modro-złotym Śni próżnowanie niedzielne. Słońce świeci spokojnie, Jak gdyby od niechcenia; Obłoki są tak białe, Jakby nie mogły siać cienia. Ptak śpiewa, jakby nie śpiewać Nikomu ani się śniło. Jest mi tak dobrze na duszy, Jakby mnie wcale nie było. Najpiękniej bowiem jest, kiedy Piękna nie czuje się zgoła I tylko jest się, po prostu Tak, jak jest wszystko dokoła. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszka- no ja wiem, że czasem za bardzo narzekam....a innym się może wydawać, że to bzdury, bo zaraz przejdzie, ale.....naprawdę czasem musze się tu wyżalic. Najwyżej opuszczaj moje wpisy ;) szam mnie doskonale rozgryzła- tak, potrzebowałam \"ulania\" smutków :) Od zawsze taka byłam: emocjonalna, wybuchowa, rozdygotana...czesto mam poczucie, że świat mi się wali....by juz za chwile smiac się z samej siebie :) Dziś wróciłam dopiero przed 18.00 do domu, od świtu w trasie, dziecko widziałam może z 1,5 godziny....nadrobimy niedługo, bo D. wyjeżdża w czwartek na dwa dni do Pragi z kumplami, więc zostajemy same :) Powoli zdrowiejemy chyba... :) A od poniedziałku nowa tura oswajania ze żłobkiem.... mała- czy ja ci już pisałam, że masz CUDNĄ stopke? I ten Ciechocinek..mmmmm....super! Książki, czasopisma, spacery.....uwielbiam! Dziś kupiłam sobie \"Powroty nad rozlewiskiem\" :) Facetów już chyba na tym temacie nie bedzie...a szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest cynamonek? Hejo? Brakuje mi tu ciebie! Haloooooo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taaaa, Kadarka \"Jeżeli faceci są z Marsa, to niech tam k....spieprzają\" :D Ninka - ja tam kumam Twoje nastroje. Ulewaj sobie, byleś tylko potem znowu tryskała energią :D Coś mi się wydaje, że Cynamonkowi jest przykro po naszej ostatniej dyskusji, mam przeczucie, że ma do nas żal, ale mam też nadzieję, że się mylę, bo też mi Jej brakuje. Saszka - dzielne masz dzieciaki...po tym co ostatnio słyszę w tv i radiu, że dzieci nie chcą ćwiczyć na wf-ie, że przedszkolaki mają nadwagę, to daje nadzieję, że są jeszcze usportowione, sprawne dzieciaki :D ale dużo zależy od rodziców, czyż nie? :D Gosikka - tak, byli tu kiedyś prawdziwi męscy diabłowie i wcale im nie dokuczałyśmy :)...to były twarde chłopaki, szkoda, że już nie zaglądają. Była u nas dzisiaj moja ciocia i opowiadała o książce, którą się ostatnio zachwyca i był to...\"Dom nad rozlewiskiem\", coś musi być w tej książce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie jutro i w czwartek szkole, wiec pospie dluzej :D hyhy \"Rozmowy noca\" sa smieszne, tak posmiac sie mozna ale nic poza tym... :P Dorocinski ma jakas idiotyczna fryzure, co skutecznie uniemozliwialo zachwyty nad nim :P a ogolnie to nudaaaa 💤 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, jestem. Niezabezpieczona, bo moj antywirusowy ochroniarz sie przeterminowal,wiec czekam ostroznie na nowy egzemplarz. Milo bardzo, ze wolacie🌻 Nie bede zaprzeczac, ze wszystko jest po staremu bo nie umiem. Prehistorycznym niedobrym zwyczajem wycofalam sie do mojej skorupy i nie wiem ktora konczyne wystawic najsampierw:p Pierwsza, bo brzydka:P jest wiec moja pryszczata,choc nie nastoletnia geba:P W zakupowym szale nabylam tak zachwalana serie 3 krokow Clinique i oto co mam, piekne pryszcze jak rzadko kiedy:( Ok, przekolorowalam troche, ale prawda jest, ze chyba Wam niechcacy sprawilam przykrosc i mnie wcale nie bylo milo z Waszego odbioru. Rozminelismy sie gdzies i ow dyskusje nie uwazam wcale za konstruktywna, i choc wprowadzila troche podlozkowej andrenaliny, w konsekwencji klujacy temat bede omujac z daleka. Bez odbioru:D Poza tym kilka ostatnich dni bylo dosc dla mnie stresujacych, w oczekiwaniu na wazne interview, co bylo tez powodem nieaktywnosci nie tylko diablowej.Odsapnelam, juz po, choc uczucia mam mieszane. Co do ksiazek, wlasnie skonczylam \'Europejke\' Gretkowskiej. Zanim skomentuje, musze poprzezuwac i polknac, wszak nie gada sie z pelna buzia:D paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widziałam się wczoraj z Tygrysem i MUSICIE ją namówić, żeby Wam przesłała swoje zdjęcia w nowej fryzurze. Wygląda OLśNIEWAJąCO!!!! Po prostu super, pieknie, extra i cała ta reszta. Opalona, zgrabna, w spódniczce(!) i z nową fryzurą. No mówię Wam, Tygrys wytygrysiał wiosennie!!! Dostałam od niej płytę z muzyczką i właśnie sobie słucham. Z muzyką arabską!! Niektóre kawałki naprawdę super:-) No i skarabeusza dostałam. Chyba jakieś moje święto było wczoraj;-) A u mnie poza tym nic nowego od wczoraj. Nuda po prostu;-) Wróciła teściowa, niestety przeziębiona, więc mam tylko nadzieję, że dzieciaczków nie zarazi. Kupiłam właśnie 4 płyty Bajora dla mojej Siostry kochanej, bo w marcu ma urodziny:-) AAA, okazało się, że gdybyśmy chcieli wynająć auto na podróż do Zgorzelca (niedaleko Goerlitz), to musielibyśmy zapłacić ok. 4000 zł. To ponad nasze możliwości. Pozostaje pociąg. I wyobraźcie sobie, że koszt podróży dla 3 dorosłych i 3 dzieci to .... 150 zł. Tylko trzeba z dziećmi wytrwać 8h40 min. w pociągu:-( pozdrawiam Was z bardzo ciepłej dziś Warszawy:-D Cynamonku, uważam, że każda dyskusja jest konstruktywna. W naszej prawda był po obu stronach. Z nami, Polakami już tak jest, narzekamy na potęgę, ale jak przyjdzie co do czego, to pazurami bronimy. Podziwiam Cię bardzo, że starasz się ułożyć sobie życie z dala od swoich. Wiem, że jest Ci trudno i trzymam kciuki mocno za Ciebie, żeby się udało. I pisz do nas i się zwierzaj, bo tu nikt Ci krzywdy nie zrobi...a czasem człowieka tak od środka boli, że obawia się usta otworzyć, bo zacząłby krzyczeć. Jesteśmy z Tobą i bardzo Cię lubimy❤️ A Dom nad rozlewiskiem ma w sobie to coś, że każde zdanie smakuje. Są książki, które się smakuje i delektuje się nimi. Z tą właśnie jest tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cynamonku=> 😘 a próbowałaś Lysanel acive z svr, o którym pisala Nina? Używam (niesystematycznie) i jestem zadowolona z efektu :) Nie jest idealnie, ale...kiedy jest? ;):D Szam=> jest wiosna! :D Do końca tygodnia, ewentualnie do początku przyszłego ma być ok 15 stopni :D:D:D Mówili własnie na tvn :D A ja siedzę w domku z małym, bo babcia złamała nogę (w 2 miejscach z przemieszczeniem :O). Wykorzystuję zalegly urlop (4 dni),więc do piątku mam "wakacje" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja w pray mam zapieprz, przynajmniej pensja wczoraj w koncu byla, ale i tak jestem na etapie checi zmiany pracy... Nina - dostalam propozycje pracy, tylko we wroclawiu - moze ci przeslac, bo na razie sie nie przeprowadzam :) Szam - czy nie mogłabyś mi spiracić tych Bajorów?? no albo ktoś może mi wytłumaczyć jak mam coś ściągnąć z netu... Bardzo lubie Bajora, kiedyś miałam wszystkie - wtedy jeszcze kasety - i rąbneli z samochodu.... a czsami bardzo mi brakuje jego piosneke... Cynamon - no i co myśłisz o tej \"Europejce\"?? Bo ja przyznam się szczerze przebrnęłam przez kilkanaście stron i stwierdiłam,, że nie będę się męczyć, a przyznam że bardzo rzadko porzucam książkę, ale to mi jakoś strasznie nie podchodziło. Takie jakieś wydało mi się strasznie feministyczne! a ja jestem za równouprawnieniem, a nie za specjalnymi ulgami, prawami dla kobiet... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moment tylko... uważam, że Gretkowska jest tak zdrowo rąbnięta i chora psychicznie, że nie nadaje się do kontaktu z normalnymi ludźmi. Kretynka i tyle. A feminizm to się jej pomieszał tak dokumentnie, że już nawet lesbijki są bardzie promęskie niż ona. to co tworzy to jakiś kompletny bełkot, wulgarny, chamski i nie dla ludzi. Byłam kiedyś na jej sztuce i przyznam, że miałam ochotę wyjść po 1 minucie. zrobiłam to po 5...i miałam ochotę iść zwrócić zawartość żołądka. to że takie kretynki się promuje, świadczy jedynie o kompletnym schamieniu cywilizacji. ot co. Już bardziej polecam Ciało niczyje Kofty, które też można potraktować jako erotyzujące i feministyczne. ale mądrze i po ludzku.... wybaczcie mi, ale na sam dźwięk jej imienia robi mi się nie dobrze. Kto ją lubi, niech nie czyta A co do spiracenia Bajora, to nie wiem czy będę mogła. Płyty są w oryginalnym foliowym opakowaniu i daję je w prezencie. więc nie mogę ich odtworzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Ja czytałam \"Polkę\" Gretkowskiej i jeszcze coś jej, ale nie pamiętam. Czyta mi się ją dobrze, ale trzeba mieć świadomość, że ona bardzo manipuluje czytelnikiem, właśnie tym feminizmem, który wg mnie jest z jej strony prowokacją. Ghana - też lubię Bajora Tygrysek - chcę zobaczyć zdjęcia w nowej fryzurze. Dlaczego Szam może Cię oglądać a my nie? :) Gosikka - zdrowia dla babci 🌻, no te \"wakacje\" to masz rewelacja :o ❤️ Cynamonek - nawet w najlepszej rodzinie nie wszyscy myślą tak samo i nie wszyscy tak samo czują, dlatego kocha się mimo wszystko :) więc kochaj nas ❤️ :D nikt tu nie jest przeciwko Tobie, serio serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bry! no juz, juz mail wyslany :P czy komus jeszcze zgrac moze muzyczke arabska?? :D uwielbiam szkolenia!! temat dzisiejsze byl co prawda \"średnio-na-jeża\" potrzebny mi w pracy ale wykladowca genialny!! do tego rewelacyjny catering!! soki ze swiezych owocow, same owoce ech... i ciasta tak pyszne, ze zlamalam swoja zasade jedzenia slodyczy tylko w weekend :P co prawda ide dzisiaj na 2h na fitness, ale sroda to w miare \"lightowy\" dzien, wiec nie spale tego co zjadlam :P Air -> nie ma sprawy, mozemy sie umowic u mnie pod praca tak jak z Szam :D Cynamonku -> ech pryszcze to moja zmora... chyba nawet jak bede babcia to beda mnie meczyc :P Gosikka -> 15 stopni?? serio, serio? co za cudowne wiesci :D Szam -> komplementy w Twych ustach i to w takiej ilosci powoduja u mnie czerwienie sie i wielka radosc, bo wiem, ze Ty nigdy nie sciemniasz ;) alez mi sie buzka cieszy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) A czy w ogóle ciasta można zaliczyć do slodyczy... ? :) Kluska ostatni akapit wydał mi się znajomy.. hehe Nina mnie się wydaje, że Saszka mówiła ogólnie i nie piła do nikogo :) A ja też mam tendencje do narzekania :) :P Kadarka hahaha :) Air ojej.. aż spieprzają.. Przepraszam, jezeli będę nietaktowna i uderzę w złą nutę.. ale.. ;P co się stało z Panem od Motylków? .. ;) Cynamon a może skóra wywaliła Ci cały syf, jaki miała w sobie - czyli totalne oczyszczenie... ;) A jak planowanie ślubu? :) A ja nie lubię Bajora.. za piękny też nie jest ... ;) (hahaha ale rozbawiło mnie to o pięknym.. ;) ). Przepraszam wszystkie jego "lubczynie", ale takie jest moje zdanie. Chciałam zauważyć, że jeśli będzie to 15 stopni, to na pewno tylko w najcieplejszym rejonie naszego kraju, czyli Wrocław.. ;) i różnica w innych miejscach może wynosić 3-5 stopni.. ;) A do tego w najcieplejszym momencie dnia.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, ja! ja! lubię bardzo: głosmi się trzęsie, kiedy tak śpiewam, a wszyscy myślą, że tak trzeba! ogrzej mnie :D a zeby nie narzekać... pisuję rzadziej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> :D:D:D "Ogrzej mnie" w wersji Stuhra wymiata :D:D Airku, nie jest tak źle ;) Siedzę sobie z małym, chodzę na spacerki...Mogłabym być mamą domową :) Ale kasa, staż, budowa...Ehhh :) Tygrysku=> Serio, serio! W Wwie 2x więcej niż dziś czyli 15 a Wrocek nawet 16 :) Na suwalszczyźnie oczywiście mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, ja chce!JA chcę muzykę!!!!!!! o ! ę mam! ciekawe na jak długo i gdzie się ono traci :D:D ależ się za wami stęskniłam!!!! Nina, nic kurde nie będę opuszczać :D :D Ja czasem też wpadam na Diabły z zamiarem postękania, a jak widzę że akurat jest już nastękane to nie stękam, bo skoro jest już nastękane to po co stękać????? ponarzekałabym sobie ale nie mam siły :D :D Byliśmy dzisiaj na trzeciej edycji Śląskiej Ligi, dzieci dotają w tyłek równo... 12 os a przywieźliśmy dwa dyplomy za 6 miejsca..., reszta niżej albo dużo niżej. Żeby mi się tylko nie zniechęcili, mają ciągnąć do góry, a nie wymiękać :) Bartek zaczął chodzić na basen w szkole i już jest sinopopielaty na twarzy... znowu go coś łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, jesli mogę, to ja poproszę o music arabski :) Chętnie posłucham :) Z góry dziękuję. Ghana, co do muzyki to fajnie działa www.bearshare.pl To coś takiego jak (podobno) emule, ściągnął mi to przyjaciel męża i nawet fajnie się ściągnęło kilka kawalków . Spróbuj. Chyba że podrzucisz tytuły, wykonawców, to zobaczę, co można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaszę światło.. (chyba, że Saszka jeszcze.. ;) albo ktoś ;P ) Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapalam? wszyscy jeszcze śpią? niee... na pewno się nudzą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet kafe jeszcze się potyka... kafe, chcesz kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Tygrysek - eee tam, nie przesadzajmy z tymi słodyczami, naprawdę jesz tylko w weekendy? ja mam takie różne okresy, jest czas, że wcale nie mam ochoty przez cały tydzień na słodkie, a potem nagle się zajadam czekoladą i takimi tam. A my wczoraj na jodze dostaliśmy w tyłki :P miałam jakiś ciężki dzień chyba, bo nie mogłam złapać równowagi i się cały czas chwiałam. Co do umówienia się z Tobą pod pracą to nie wykluczam :D Saszka - nie rozumiem, to dzieciaki dobrze wypadły czy źle? na 12 osób 6 miejsce to jest nieźle, czemu się mają zniechęcać. Albo coś źle kombinuję :) Majorek - o tych facetach to był cytat z \"Lejdis\" :P a Pan od Motylków jest oczywiście nadal :D tylko powoli romantyzm przechodzi w pozytywizm, tak to już niestety jest, no i odległość robi swoje, ale jest codziennie gdzieś w przestrzeni i na światłowodach... Gosikka - na beara trzeba uważać, moja koleżnaka zainstalowała do ściągania muzyki, a ciągle jej się jacyś faceci ściągają :P bo to jest też taki komunikator przy okazji, z dwoma to nawet nieźle zaiskrzyło, nie z dwoma od razu rzecz jasna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Źle kombinujesz, tzn znowu nieklarownie napisałam. Z naszej szkółki wiozłam 12 dzieciaków (moje osobiste 2), na tych zawodach zajmują miejsca, hmmm... raczej końcowe. W zeszłym tygodniu najmłodsze dziewczynki miały 2 i 3 miejsce, a w tym tygodniu były: przedostatnia i przedprzedostatnia, wiec nie zdobyliśmy żadnych medali. A grupy są różnej liczebności - od 10 do 30 zawodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Saszka - a może się umówimy jakoś w następny weekend w połowie dogi na jakiś spacer z psami?? coś mnie ciągnie żeby gdzieś je wywieźć na chwilę :) a w ten weekend pracuje... Acha a w sporcie to tak bywa, ze ma sie gorszy dzien i lipa!! ale to nic trzeba probowac! Gosikka -spróbuję z tą stroną wielkie dzięki! Majorek - Bajor rzeczywiście piękny nie jest :) ale mnie sie podoba jak spiewa! Naprawde az ciarki przechodza, a jaką on ma dykcję - niesamowite!! Tygrys - a ty muzykę puścisz jako MP3?? tą arabską? bo jak coś to ja też się piszę! A wogóle to jak już się nauczę ściągać muzę to sobie ściągnę muzykę z filmu \"wyznania gejszy\" bardzo mi sie podobala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majrek
Dzień dobry :) 'kafe, chcesz kawy?" hahahahaha ile jest kawy w kawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, a jednak poszło... nacisnęłam wyślij i zobaczyłam majrek hehe To byłam JA Majorek :D:D Nic mi się dziś nie chce ;) Nie miałam weny nawet na obiadek dla Gosi :D a dzicko już głodne.. heh... więc dostanie.. obiadek ze słoiczka ;) (mam zawsze jakiś w rezerwie :) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołowania ciag dalszy.... Julka ma od wczoraj mega biegunkę! Gruby Misiu-czy przy rotawirusie zdarza się, że NIE MA wymiotów? Oj, czeka nas chyba kolejny tydzien w domu... LUTY-zaliczam do mcy CAŁYCH przechorowanych.... D.w Pradze,a ja sama z niunią....na 16.30 do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołowania ciag dalszy.... Julka ma od wczoraj mega biegunkę! Gruby Misiu-czy przy rotawirusie zdarza się, że NIE MA wymiotów? Oj, czeka nas chyba kolejny tydzien w domu... LUTY-zaliczam do mcy CAŁYCH przechorowanych.... D.w Pradze,a ja sama z niunią....na 16.30 do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina ❤️ kleik ryżowy z gotowaną marchwią.. albo marchwianka po prostu.. i dużo picia, piszą nawet, że co 10 minut kilka łyków. Zanim pójdziesz do lekarza, możesz jej zapodać. Jest taki płyn gotowy z marchwią i coś tam ORS Hipp 2000, ale to chyba w aptece.. A może coś nowego zjadła.. czy reakcja na lek jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×