Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

Ninuś - nie smutkuj!Wiosna idzie - będziesz miała piękny weekend u siebie!! A ja natomiast dziś w naprawde dobrym humorze jestem! Tylko w pracy mi sie nie chce siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś - nie smutkuj!Wiosna idzie - będziesz miała piękny weekend u siebie!! A ja natomiast dziś w naprawde dobrym humorze jestem! Tylko w pracy mi sie nie chce siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninuś - nie smutkuj!Wiosna idzie - będziesz miała piękny weekend u siebie!! A ja natomiast dziś w naprawde dobrym humorze jestem! Tylko w pracy mi sie nie chce siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko mi wariuje kafe :D Airku, zależy czego kto szuka :P bo ja nigdy na facetów na trafiłam. I (chyba) żadnego komunikatora nie mam, tylko samo do muzy. Aha, Ghana nie ściągaj sobie tego czegoś do filmów (że niby szybciej i lepiej będzie ściągało). Mi to zaproponowało ze 3mce temu i potem nie google tylko coś innego było domyślną wyszukiwarką :O Na szczęście znajomy informatyk przez gg mnie poprowadził, co mam zmienić. Ale najpierw wywalilam to g... :O:D Sam bearshare jest fajny - prosty w obsłudze i (chyba) dość sprawny. Choć nie mam porównania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ninek - ❤️ trzymajcie się 👄 Ghana - ja też w pracy dzisiaj siedzę jak za karę :P za oknem słonko i pachnie wiosną, nie mogę już się doczekać weekendu, oby pogoda się utrzymała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry :) bardzo dziekuje za wszystkie komplementy :) czuje sie naladowana i na maksa dowartosciowana :D dzisiejsze szkolenie bylo ciekawsze ale jedzenie niedobre :P za to jaki toaleta!! pol podlogi rozkopane w kabinie, wielkie okno niczym nie zasloniete a na przeciwko kibelka lustro, wiec mozna sie podziwiac podczas siusiania :D muzyczke arabska moge jedynie osobiscie dostarczyc, ewentualnie za posrednictwem poczty, za duzo tego jest, zeby wysylac via mail. Pliki sa w roznych formacie, zarowno mp3, wav jaki i audio ;) oki, mykam poskakac a potem znow do kina :D tym razem pokaz przedpremierowy: \"Wojna Charliego Wilsona\". Ninka -> duzo zdrowka dla Juleczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninko
Ninko, jest w saszetkach - Orsalit się nazywa. I Smectę możesz podać z piciem razem. Zdrówka życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, już myślałam, że Ninka w saszetkach :p przykre jak małe za długo chorują... jakby topniały i szarzały, trzymajcie się dziewczyny ❤️ A myśmy byli dzisiaj na Starym Dobrym Małzeństwie :) rzutem na taśmę i znienacka się zebraliśmy i zdecydowali w 10 min, warto było. Dałam trochę posłuchać znajomym i dzieciom, Rokicie trafił się akurat erotyk, (dobrze że nie trafił się Alince :) )ale nie wiem czy coś słyszała, bo to ciszej akurat śpiewali. Rokita, było słychać? Budynek starego teatru nam bardzo ładnie odremontowali, ostatni raz tam miałam być jakieś 30 lat temu, wtedy Alinie spadła belka z dekoracji jak Goplana machała za bardzo rękami :) no i było po Balladynie. A może to Balladynę przytrzasnęło, nie pamiętam, ja się na to nie załapałam, bo akurat byłam chora i nie chodziłam do szkoły, do dzisiaj żałuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja podaje na stol herbate z czarnej porzeczki, na kawe trzeba poczekac az przyjdzie sekretarka i odpali super, hiper wypasiony ekspress, ktory robi najlepsza kawe na swiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :) Dzieki pomarańczko :) Własnie smecta ja postawiła na nogi, juz po 1 saszetce była poprawa! Saszka- uśmiałam się, że ja w saszetkach ;) I to prawda- widok \"szarzejącej\" Julki dobijał mnie najbardziej, tym bardziej, że ona zawsze taka pogodna, krejzolkowata :) Ale już idzie ku lepszemu, wczoraj miałyśmy ciężkie popołudnie, czekałyśmy długo w kolejce do lekarza, moja Julietta -jak nie ona- siedziała mi cały czas cichutko na kolanach! Trafiliśmy do inne go lekarza, okazało się, że wlazło już na uszy, dostała zastrzyki 2 x dziennie (bidulka!) ale nie ma wyjścia. I powiem wam, że już po pierwszym, który dostała wczoraj- po jakiejś godzinie wróciła moja dawna Julcia :) Nocka była taka sobie...ale od rana znowu świrujemy. mam tydzień wakacji, bo teraz ja ide na L4 :) Miesiąc mam już prawie zamkniety, wszystko skoordynuje przez telefon i będzie git :) A co ma nie być ;) Buziole dla wsiech i jedziemy na zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, fajnie, cieszę się że możesz! ja poproszę OSOBIŚCIE i najlepiej DZISIAJ :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostarczyć muzyczkę oczywiście :D (gdyby to nie było całkliem jasne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana, bardzo chętnie... w pół drogi? to jakiś Chrzanów będzie? albo... Będkowska? ( Pewnie na trzy kwadranse) Wiesz że nie byłam w Tenczynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam! i o zdrowie pytam...cieszę się, że u Ninki i Julki już lepiej, Smecta to jednak dobra jest, też się przekonałam. Saszka - :D Ty to jesteś jednak zakręcona, albo ja nie potrafię czytać między wierszami, bo niewiele zrozumiałam z opowiadania o SDM, czy Rokita też tam była? no i co to znaczy, że Jej się trafił erotyk? to karaoke było? :D Tygrysek - jadę jutro z mamą na poszukiwania ekspresu do kawy, od naszego starego zbiłam dzbanuszek, a poza tym był już stary i zlasowany :) a dobra kawka w sobotę i niedzielę to się zrobiła nasza mała domowa tradycja, bo w tygodniu nie ma czasu na takie luksusy. Cynamonek - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaaaaaaaawy!!! Air -> ekspress, ktory tutaj maja, to taki na \"saszetki\" i uwierz mi lepsza kawe pilam tylko w Ikei (z ekspressu co na swiezo mieli ziarna). Problem w tym, ze te saszetki sa drogie, wiec nie oplaca sie czegos takiego do domu kupowac... Saszko -> nie ma problemu, to umowmy sie o 12 pod moja praca, okey? moge ewentualnie na dworzec podejsc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek - tak, wiem, że te wypasione ekspresy to drogie są, o takim więc do domu nie myślimy, ale w ogóle jakiś ekspres trzeba kupić, bo taka kawa jest lepsza od tej po turecku, a rozpuszczalnej już też nie lubię. Nie ma jak dobre espresso :) ale takiego ekspresu do espresso też nie kupimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
ooo jakoś optymistycznej się zrobiło :) Mala - ty juz w ciechocinku?? Nina - super ze idzie ku lepszemu ;) Saszka - ja tez nie bylam w Tenczynku.. chyba... a gdzie to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalala, zaczynam nowa prace w poniedzialek:D I prawo jazdy i mamy pierwsze probne zaproszenia na slub:D Ale chwalipieta jestem:D Zeby nie bylo taj rajsko, to przeziebiona jestem juz 2 tygodnie i jakos zadna sila nie chce tego diabelstwa przegonic:( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokita, nie żebym była upierdliwa, nie, ale dzisiaj masz wolne. Gdzie się włóczysz???? zamiast coś napisać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem prawie jak tygrys, prawie jak tygrys :D codziennie fitness, podoba mi się to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, ja też "prawie jak Tygrys", ale "prawie", to wiesz... ;) Dziś miałam step - nie podobało mi się :P Instruktorka jakoś niefanie prowadzi - gna z układem, kiedy prawie połowa osób nie nadąża (w tym ja :P ). Trochę pochodziłam na różne i widzę, że ze względu na typ zajęć i prowadzące lubię: bbs, fat burning, tbc i body art. A kocham Anię i Kasię (platonicznie i fitnessowo :D:P ) Tygrysku, a body sytling, to coś jak body art? Cynamonku, dużo zmian i wszystkie za lepsze :D😘 No, oprócz kataru. Ale to minie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, he... moim zdecydowanym faworytem jest tomek :D na step... sie nie odważyłam, z moją zaburzoną lateralizacją i totalna ignorancją prawa-lewa :p można sobie łatwo wyobrazić :D za to dziś byłam na FB i całkiem, całkiem, pewnie ani razu nie zrobiłam jak trzeba, ale trafiałam w rytm! co jak dla misia, to już coś :classic_cool: te wredne instruktory rzucają nazwy różne, a ja nie wiem, co jest co! zna któraś z Was jakąś stronkę, najlepiej z rysunkami :p by miś się podszkolił w tych różnych kroczkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) a ja tam lubie Bajora ;) i lubie ksiażkę \"Dom nad rozlewiskiem\" też ;) teraz niestety jak mamy jeden pokój to nie ma jak spokojnie poczytać ksiazki ani nawet spokojnie poklikać na kafce...brak przestrzeni i telewizor przeszkadza i denerwuje. Cynamoku...tam dom gdzie serce ;) tam nam dobrze gdzie mamy kogoś bliskiego a jak ciągnie w dwie strony to jesteśmy bogaci w dwa domy ;) Tigre...zazdroszcze włosów z których da sie zrobić takie fajne fryzurki :) ja jak pójde do fryzjera to najpierw słysze jakie mam beznadziejne włosy, potem płace...różnie...a potem wychodze kompletnie z tym samym fryzem z którym przyszłam... fryzjerzy nie lubią takich włosów jak moje bo muszą się naprawde wykazac zeby było widać efekt a nigdy tego nie robią wiec nieodmieniona jestem od dawna ;) Elka melduj się :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie mam czasu czy warunków odpowiadać na maile :( (tak troche do Rokitki się tłumaczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro o fitnessie mowimy, to mnie po ostatnich i przedostatnich zajeciach boli tylek :P bardzo... za to na art dance najpierw byl hip-hop a potem jakis taniec nowoczesny, pod koniec w parach (ale nie tak "za raczke" a tak fajnie jak w musicalach :D)... co nie zmienia faktu, ze powrocil moj kompleks kanciastosci :P Cynamonku -> gratuluje!! ile pozytywnych zmian :D a mozesz zdradzisz (jesli nie chce publicznie to na maila) co to za praca? Gosikka -> nie zniechecaj sie do stepu! warto sie przemeczyc, wyjsc na sierote na pierwszych zajeciach a potem szalec! a ja kocham Piotrka i Marzenke :D hyhyhy nie slyszala, o body styling ale pewnie to cos podobnego do body art'u BODY STYLING to zajęcia aerobowe, które pomagają uzyskać wymarzoną sylwetkę. Składają się z: rozgrzewki (układ choreograficzny) od 25 do 35 minut, ciekawych zestawów ćwiczeń z użyciem hantli, obciążników, gum (taśm), piłek oraz ćwiczeń rozciągających. Trening dla osób średniozaawansowanych. Gruby Mis -> jestes lepsza niz tygrys, bo ja w tym tygodniu we wtorek nie bylam na fitnessie! musimy sie umowic to Ci wszystkie kroki pokaze i naucze :) step nie jest taki straszny, kiedys nie lubilam a teraz kocham miloscia ogromna :) a co do "lewa/prawa", to Piotrek czy Darek czesto mowia "ulica", "sprzet", "kwiatek" lub inne hasla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×