Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

o saszka wrócił! a gdzie rokita? 👄 gosikka, zapraszamy w każdy dowolny weekend! daj znać, kiedy możecie, a będziemy czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! i rokita jaest :) no to mozna w miarę bezpiecznie wracac do codziennosci :) Tygrysek wczoraj był taki kochany, że wypił ze mną duże zimne prawdziwe piwo w oczekiwaniu na pociąg do domu, wymieniłyśmy w telegraficznym pędzie podstawowe informacje i dalej w drogę :). list motywacyjny, hmmm, i co , działa na zmywaku? to może też sobie do pracy napisze :P. ide zobaczyć co w mailach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć:) Saszka i Rokita do czytania maili marsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaszkaaaaaaaaaa Rokitaaaaaaaaaaaaaa :D:D ❤️ piwo o smaku i piwa i ogonki.. hehe Od razu się ruch zrobił :D Tygrych knedle ze śliwką jadłam w sobotę u teściowej.. ;) Kluska :D A zmywak stoi nietknięty tak jak stał.. tylko mu rzeczy dochodzą... hahahaha będę musiała się dzisiaj za niego wziąć :) A ja zostałam właśnie wyrejestrowana z UP i... się cieszę.. buhahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka, Rokita - Witojcie!! Buziaki dla was! Wyspać się i opowiadać, opowiadać, opowiadać! :) Majorek - wow czyli wg prawa już nie jesteś bezrobotna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ostatnie tchnienia lata? :) Jak myślicie, potem już będzie tylko chłodniej? :D Chociaż rano było 12 stopni.. ale to i tak nie ten chłód.. bo słoneczko ogrzewało już świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorku, jak rano szykowałam dziewczynkom śniadanie było 11 ;) a teraz się zastanawiam, czy już schować letnie ubranka dzieciów, czy może jeszcze nie? dziś cieszę się pogodą bo wojtuś w jakimś szaleństwie dzikim za(pi)szczał wszystko, co się dało... poprałam, a wczoraj nie było jak suszyć, dziś cały dom obwieszony, a ja przeganiam chmury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wysyłam słonka trochę, bo u mnie letnio jest, świeci ładnie :D A ja mam pełno suchego prania do prasowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez swieci! U mnie susza sie psie polary, ktorymi wyscielam samochod zeby sie nie brudzil - za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez zarowno psy jak i dzieci musza sie brudzic! inaczej nie beda szczesliwe (Tygryski tez tak maja :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście są pralki ;) śmiać mi się kiedyś chciało, jak moje dzieci coś jadły, a siostra męża co chwilę wycierała im ryjki :D ja się ograniczam do posprzatania dzieci i po dzieciach po skończonym jedzeniu ;) zosia już trochę umie pomóc, ale... brudzą nie tylko dzieci i psy, mistrzem w plamieniu się jest mój najdroższy małżonek, w tym tygodniu stracił w wyniku powstania \"samosie\" niespieralnych plam spodnie i koszulę, los drugich spodni się waży (może jeszcze uda się je uratować ;) ) a dziś dopiero wtorek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja sama sę wyciera w trakcie jedzenia.. ;) Co i tak nie chroni przed wszystkimi plamami.. zwłaszcza tymi, gdy jedzenie zaczyna uciekać z talerza hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no tak \"za bardzo\" najczęsciej ubrudzą się na następnym spacerze po kąpieli - chyba chcą zabić ten \"smród\" psiego szamponu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja też to znam :D A najgorzej, jak jeszcze się wytarzała w jakimś gównie albo syfie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! ale pusto! Ależ mam ostatnio niechęć do pracy, tak naprawde to siedze tu 8h, ale moglabym 4, bo wiecej nawet nie bardzo mam co rbic - przestoj w branzy... a to nie wrozy dobrze, i jeszcze bardziej zniecheca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×